PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تمامی سؤالات و مشکلات خود در زمینه Adsl را در این تاپیک مطرح کنید

Jimax
Tuesday 29 July 2008, 01:00 PM
دوستان از این پس تمامی سوالات خود در مورد Adsl را در این تاپیک مطرح کنید و از ایجاد تاپیک در این مورد خودداری فرمایید

Brabus
Tuesday 29 July 2008, 11:31 PM
یکی از دوستان ؛ از من درباره شرکت ارائه دهنده ADSL سوال کرد. بنده صبانت و شاتل رو پیشنهاد دادم.
ولی با مراجعه به سایت متوجه شدم که هیچ یک از این دو شرکت به منطقه مخابراتی محل سکونت دوست من ADSL ارائه نمیکنن.
از دوستان اگر کسی میدونه که کدوم شرکت به 7301 ویا 7309 شیراز ADSL ارائه میکنه لطفا به من هم بگه
با تشکر brabus

alireza121
Friday 8 August 2008, 03:08 AM
یک سوال داشتم.من هم با ویندوز ایکس پی کار میکنم هم ویستا.روی ویستا هیچ مشکلی باadsl ندارم ولی توی

ایکس پی کانکت میشم ولی هیچ برنامه ای حتی برای اپدیت کانکت نمیکنه.اکسپلورر هم با ***** شکن کانکت میشه

ولی معمولی نمیتونه کانکت بشه.اینهم بگم که از اینترنت سکوریتی کاسپر هم توی ایکس پی استفاده میکنم میتونه

مربوط به این باشه؟اینهم بگم که با دیال اپ روی ایکس پی هیچ مشکلی ندارم.دیال اپ راحت کار میکنه...

مودمم هم از طریق لن متصله...

h_gate
Friday 8 August 2008, 03:16 AM
ببخشید چند مدت است که اینترنت من شب ها قطع میشه.

بعضی از سایت ها رو باز نمی کنه.

بعد از یک مدت کار با نت پیقام Restart برای صفحه ی وب می اید.و صفحه بسته میشه.

سوال هم داشتم .... ایا من ADSL دارم با Dial Up می تونم وارد بشم .با یک خط تلفن.

alireza121
Friday 8 August 2008, 03:30 AM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

با دیال اپ هم میتونید وارد بشید فقط از اسپلیتر (نویز گیر)از رابطfoneبه مودم دیال اپ متصل بشه ومودم adslهم

خاموش باشه.

amir_rafie
Friday 8 August 2008, 03:57 AM
سلام.
من سرویس 128 دارم.. سرعت دانلودم قبلا 16 بود ولی حالا 8 شده!!!!!

S.M.T.F
Friday 8 August 2008, 09:41 AM
سرعت دانلود 128 تقریبا همون 15،16 است و اگه سرعتتون کم شده مربوط به شرکت ارائه دهنده خدمات به شما است

لازم به ذکر است که من هم 128 صبا نت دارم ولی سرعت دانلودم روی kb/s 50 است :)

WOLF_MAJID
Friday 8 August 2008, 10:13 AM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

نقل قول از ارائه دهنده سرویس : سرعت اتصال و دانلود شما بستگی به تعداد کاربران استفاده کننده از سرویس شما داره به این صورت که یک سرویس بین چند نفر خرد می شه حالا هر چه تعداد این افراد زیاد بشه سرعت هم کم می شه

WOLF_MAJID
Friday 8 August 2008, 10:17 AM

شما وارد ویندوز xp شده . روی اینترنت اکسپلورر راست کلیک کرده گزینه properties را انتخاب کنید سپس از زبانه connection روی دکمه lan setting کلیک کنید و از داخل اون تیک use a ***** server را بردارید ok را بزنید و خارج شید

S.M.T.F
Friday 8 August 2008, 10:19 AM

در تمام شرکتهای ارائه دهنده به این صورت نیست مثلا شاتل سرعتها رو کنترل میکنه و هر کس اشتراک 64 یا 128 میگیره واقعا با همون سرعت کار میکنه ( این صحبت نقل قول از مدیر عامل پشتیبانی اون در مشهده ) ولی صبامثلا یک سرعت 512 رو بین 4 نفر 128 تقسیم میکنه که طبیعی است که هر کدوم از اونها آف باشن بقیه از سرعت بالاتری استفاده میکنن .

Brabus
Friday 8 August 2008, 12:33 PM
من از صبا نت درخواست ADSL 64kb کردم که تا چند روز دیگه وصل میشه.

چه طور بفهمم که وصل شده یا نه؟؟

hamid_teh
Friday 15 August 2008, 04:57 PM
سلام ، کسی میدونه کدوم Isp مرکز قدس ( امیر آباد ) تهران رو ساپورت می کنه ؟ من که هر چی گشتم جایی رو پیدا نکردم !!!!!!!!!!! 8833 یا 8802
اگه کسی سراغ داره لطفآ معرفی کنه ، بد جوری گیرم . ممنون

Brabus
Sunday 17 August 2008, 01:19 PM
دوست من هم همین مشکل رو داشت و نمی دونست که کدوم ISP مرکز مخابراتی محل سکونت شون رو پشتیبانی میکنه.
از امور مشترکین منطقه مخابراتی شون پرسید و جواب گرفت.
اگر با جست و جو تو اینترنت موفق نشدی پیدا کنی ، شما هم همین کار رو بکن.
ممنون
brabus

hamid_teh
Sunday 17 August 2008, 04:56 PM
سلام ، به امور مشترکین رفتم ، گفتن فقط یه شرکت این مرکز رو ساپورت می کنه ، یه شماره با اسم شخص به من دادن ، وقتی زنگ زدم و تعرفه ها رو پرسیدم ، مغزم سوت کشید ، توجه کنید :

kb 64 ماهانه 50/000 تومان
128 kb ماهانه 75/000 تومان
و...

پرسیدم آدرستون کجاست ؟ گفت : سعادت آباد ، ولی ما فقط تلفنی خدمات ارائه میدیم ، فکر کنم دستشون با مرکز تو یه کاسه ست

شما باشید چه کار می کنید ؟

Jimax
Sunday 17 August 2008, 06:04 PM
شرکت افروز نت ( تنها شرکت ارائه دهنده ی سرویس ADSL بر روی فیبر نوری در ایران ) مرکز شما رو پشتیبانی میکنه و قیمتهاش هم نسبتاً برای جائی که هیچکس پشتیبانی نمیکنه مناسبه و اینکه IP استاتیک به شما میده.
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.][فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]دوستان دیگری هم که به دنبال مرکزی برای ارائه سرویس در منطقشون میکردند به آدرس زیر رفته و کد شهر و 4 رقم اول تلفن را وارد کنند تا تمامی شرکت هایی که در منطقشون سرویس ADSL ارائه میکنند را مشاهده کنند.
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

Akbari693
Sunday 31 August 2008, 10:33 PM
سلام
دوتا سوال داشتم:

اول اینکه
می شه بگین برای ADSL بهترین مودم چیه؟
اصلا یه مودم چقدر در سرعت ADSL اثر داره؟

دوم اینکه
اوایل که ADSl گرفته بودم سرعت دانلودم از 30 بالاتر می رفت ولی حالا حدود 10 تا 20 هست، می تونه علت چی باشه؟ (البته در همه ی زمان ها سرعت 128/128 رو انتخاب کردم و این رو هم می دونم که برای 128 همون دومیه قابل قبولتره. ولی علت اینکه اوایل تا حتی 70 کیلو بر ثانیه هم می تونستم دانلود کنم چیه؟ نکنه می خواستن معتادم کنن)

S.M.T.F
Sunday 31 August 2008, 10:53 PM

من خودم TP-LINK دارم هم تو خونه هم توشرکت و تابحال باهاش به مشکلی برنخوردم
فکر نکنم رو سرعت تاثیری داشته باشه فقط از لحاظ اتصالتون به کامپیوتر ( رایانه ;) ) فرق میکنه که با USB باشه یا با LAN
اما سوال سومتون از کدوم شرکت ADSL گرفتید ؟

Akbari693
Monday 1 September 2008, 10:30 AM

پارس آنلاین

saeed.fard
Monday 1 September 2008, 12:36 PM
من هم از comtrend اسفاده می کنم...............خیلی خوب هم هست......

Brabus
Monday 1 September 2008, 02:43 PM
مودم اصولا در سرعت Adsl تاثیر نمیذاره. فقط بستگی به شرکت داره.
فرق مودم ها در 2 مورد هست. (مورد یک ، مورد دو:D)
یکی این که تنظیمات Web مودم هم هرکدوم به صورت پیشفرض هر کدوم یه چیز هست. (همون VPI و VCI )
VPI:0-35 VCI : 32-6600 ؛؛ البته درباره بازه آخر VCI متمئن نیستم میدونم که 2رقم اولش 66 بود ولی 2رقم یکان و دهگان رو نمیدونستم جاشون صفر گذاشتم.:(:( شرمنده.

بگذریم . . . .

بعضی ISP ها چون میدونن که بعضی ها بلد نیستن تنظیم کنن این تنظیمات مودم رو ، مودمی رو پیشنهاد میکنن که پیشفرضش مطابق تنظیمات ISP باشه. (البته شما که استاد هستین ، اگر هم مشکلی باشه دوستان هستن.)

پس این مورد منتفی شد.

و اما مورد دو : نوع اتصال ، بعضی مودم ها فقط Ethernet دارن ، (البته بیشتر انواعی از مودم فقط Ethernet دارن که بیشتر از 2 پورت دارن ، ولی اکثر مودم های خانگی که تک پورت هستن ، هم Ethernet دارن هم USB)

** Ethernet همون Lan هست. (قبلا خودم پرسیدم)

من هم الان 64 دارم و سرعتم 55 هست آروم میاد پایین.

شما ثابت 70 دانلود میکردی یا مثلا چند لحظه 70 میشد ؟؟

**__________________**

در کل خلاصه بگم ، مودم ها به هم فرقی ندارن ، البته نری تو همون اولین مغازه هرچی داشت بگیری هاااا

من Porsche دارم. کاملا راضیم. نمیگم تو هم Porsche بگیر (شاید اصلا اسمش رو هم نشنیده باشی ، ببین چه مودم هایی الان تو بازار هست ، یه تحقیقی تو اینترنت بکن ، از بچه ها هم بپرس شاید کمکی کردن ، ولی من حماقت کردم 2ماه خودم رو الاف مودم کردم تا فهمیدم با هم فرقی ندارن. )

Akbari693
Monday 1 September 2008, 04:39 PM

دائم نه ولی حدود پنج شش دقیقه و حتی بعضی مواقع خیلی بیشتر از این حرفا(در کل منظورم اینه که سرعت دانلودم خیلی خیلی بالا تر از الان بود)

Brabus
Monday 1 September 2008, 04:49 PM
روزانه همچین سرعتی داشت یا شبانه؟

Akbari693
Monday 1 September 2008, 04:50 PM

خیلی فرق نمی کرد.

Brabus
Monday 1 September 2008, 05:02 PM
روزانه ، با 128 ، 70کیلوبایت دانلود میکردی؟

WOW

متحیر میشو یــــــــــم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من هم با 64 ، دانلودم از 55 شروع میشه ولی فقط 1 مگابایت از فایل با این سرعت (55 کیلوبایت) dl میشه بعد میاد رو همون 9 یا حداکثر 11

Akbari693
Monday 1 September 2008, 05:09 PM

من که می گم، احتمالا می خواستن منو به ADSL معتاد کنن!!!!!!!؟؟؟؟؟؟:confused::confused:

داود
Monday 1 September 2008, 06:01 PM

سلام
این تنظیمات مربوط به ATM Router شرکت isp هستش که توسط DSLAM با تجهیزات مخابرات ادغام شده.
بنا به برخی شرایط خطوط و حتی سلیقه تنظیم میشه.
-------------------
ISP ها پیشنهاد میکنند که از خودشون مودم بخرید.
این دوتا حسن داره.
دیگه نیازی نیست با کاربر سر و کله بزنن و تنظیمات رو بگن.
و اینکه کمی ;) سود مالی براشون داره دیگه.
خوب البته مسئول نصب که از طرف شرکت میاد، باید مودم شما رو که از جای دیگه خریداری کردید و از اونها نخریدید رو تنظیم کنن.
بار اول رایگان...
------------------

خب این بستگی به شرایطی داره.
این مشکل که البته مشکل نیست، مربوط به Buffering هستش.
حالا یا از طرف خود ویندوز و یا روتر های isp.

برای درک بیشتر Data Buffering برید به این آدرس:
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

-------------------------------
مودم ها adsl حداقل برای 2 مگابایت طراحی شدن و مدل ها جدید تا20 الی 27 مگابایت.
128 و 256 که سرعتی نیست که مودم گلو گاه بشه.
البته فاصله شما تا مرکز مخابرات نباید بیشتر از 5 کیلومتر باشه.
هر چه فاصله بیشتر باشه، از سرعت کم میشه.
البته 5 کیلو متر خیلی زیاد و مورد فاصله تا به حال ندیدم.
ممنون

S.M.T.F
Monday 1 September 2008, 07:36 PM
معمولا شرکتهای ارائه دهنده Adsl اول اینترنت رو با سرعت بالایی در اختیار شما قرار میدن و بعضی هم آخرای اشتراکتون سرعت بالایی در اختیارتون قرار میدن مثل من که الان 128 صبا نت دارم وسرعت دانلود شبانه ام تا 99 میرسه

Akbari693
Monday 1 September 2008, 08:23 PM

یه مدت پیش من یه نرم افزار مدیریت دانلود (به نام Direct Download یا DDL) دانلود کردم و ازش استفاده کردم.
این نرم افزار فایل مورد نظر رو با سرعتی بالای 100 کیلو بر ثانیه (برای همین سرعت 128/128) دانلود می کرد (البته فایل های زیر 4 یا 5 مگابایتو دانلود می کرد ولی بالا تر از اونو نمی تونست دانلود کنه)
شما می دونید ماجرای این نرم افزار چیه (اصلا فقط روی ADSL چنین قدرتی داره یا روی Dial up هم به همین صورته؟)

داود
Monday 1 September 2008, 10:44 PM
سلام
لطفا منظورتون از کیلو رو روشن بیان کنید.
کیلو بیت یا کیلو بایت.
ممنون

Akbari693
Monday 1 September 2008, 10:59 PM

منظورم همون کیلوبایت بر ثانیه هست
خیلی ممنون

داود
Monday 1 September 2008, 11:14 PM
یعنی شما باید یه اتصالی با پهنای باندی بیشتر از 800 کیلو بیت یا رند کنیم، 1 مگابیت داشته باشید.
احتمال داره زمان Refresh اون برنامه برای نمایش سرعت دانلود، 5 ثانیه به 5 ثانیه بوده. شاید هم بیشتر.
جریان Cache Server هم منتفیه.
چون برای صفحات web کار میکنه.
...
نمیدونم. همون احتمال اول بیشتره.

Akbari693
Monday 1 September 2008, 11:19 PM
خیلی ممنون
اما چرا برای دانلود نرم افزارهای بزرگ تا 4 5 مگابایت دانلود می کنه و بعد گیر می کنه و پیغام خطا می ده؟

برای درک بیشتر می تونید نرم افزارشو بگیرید و خودتون ببینید
خیلی ممنون

داود
Tuesday 2 September 2008, 03:40 PM
سلام
برنامه رو دانلود و نصب و اجرا کردم.
چیزی که نشون میده، درست نیست.
اینم عکسش:

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

تازه لحظه ای هم هست.
خوشمان نیامد.;)

Akbari693
Tuesday 2 September 2008, 03:45 PM

نه، من فایل های کوچک رو باهاش سریع تر از سایر دانلود منیجرها دانلود کردم!!!!!!!

Brabus
Tuesday 2 September 2008, 05:26 PM

واقعا ؟ یعنی وقتی مینویسه 93 کیلوبایت در ثانیه شما (مثلا) 20 کیلوبایت دانلود میکنید؟؟

داود
Tuesday 2 September 2008, 07:02 PM
سلام
فقط این برنامه منظورم بود.
برنامه های دانلود دیگه درست کار میکنند.
مخصوصا Internet Download Manager 5.
ممنون

bestboy999
Tuesday 2 September 2008, 07:03 PM
به نظر من هم برنامه ی مضخرفیه
اصلا به درد نمی خوره.
مخصوصا که ادعا میشه باهاش میشه رپید شیر را با رزیوم و به صورت مستقیم دانلود کرد.
یه فایل به همون اندازه دانلود می کنه ولی وقتی بازش میکنی ارور میده.

Akbari693
Tuesday 2 September 2008, 07:10 PM

البته حق با شماست (در مزخرف بودنش که شکی نیست و هیچ وقت هم به پای IDM نمی رسه)
اما یه عملکرد خیلی خوب داره و اونم اینه که از راپید شیر مستقیم دانلود می کنه (نیاز به انتخاب Free و .... نیست)

در ضمن همه خیلی خیلی ببخشید که من حرف این نرم افزار رو در این تایپیک وسط کشیدم (فقط خواستم برای ADSL یه سوال بپرسم که تا به اینجا رسید).

bestboy999
Tuesday 2 September 2008, 07:23 PM

اونم عرض کردم.
فقط در حد ادعاست
شما عمرا بتونی یه فایل rar را باهاش از رپید شیر دانلود کنی و بازش کنی.
چون دقیقا یه فایل با همون حجم دانلود میشه ولی موقع باز شدن error میده.
من تا حالا چندین تا فایل را تست کردم و مطمئنم که نمیشه.

Akbari693
Tuesday 2 September 2008, 08:53 PM

حالا که فکر می کنم، به نظر می آد حق با شماست چون من یه فایل از راپیدشیر باهاش گرفتم و همین مشکلی که می گید رو داشت.

Brabus
Tuesday 2 September 2008, 11:12 PM
نتیجه اخلاقی : این نرم افزار نرم افزاری گول زننده و مکار و حیله گر و صهیونیستی هست ، تحریم می کنیــــــــــــــــــــــ ـم .

sheflton
Wednesday 3 September 2008, 02:43 AM
دوستان دیدم بحث سرعت دانلود داغه شاید ممکن هست بعضی از دوستان سراغ شرکت های دیگه برن می خواستم بگم از داتک هم سرویس نگیرید چون سرعت هاش رو به شدت کاهش داده شاید باورتون نشه 128/128 اون در حدود 2-4 است .
دوم من چند پارت از یک فایلی رو گرفتم ولی همین چند روزه اعتبارم تموم میشه کسی در تهران هست که لطف کنه و بقیشو برام بگیره .

یک عکس جالب از خدمات داتک رو ببینید این 128/128 است .

Akbari693
Saturday 6 September 2008, 08:04 PM
سلام
می خواستم بدونم مودم های خارجی (برای Adsl ) رو چطوری پیکربندی می کنن و Ip می دن؟
ممنون

bestboy999
Monday 8 September 2008, 01:03 AM

جالب بود.
ولی شما بهتره از شتاب دهنده ی دانلود مثل idm استفاده کنید. سرعتتون خیلی بیشتر از این میشه.

sheflton
Monday 8 September 2008, 05:31 AM
دوست عزیز اگه توجه کنی لینک راپیدشیر هست.
یک سوال داشتم کسی شرکتی رو می شناسه که در تهران adsl رایگان بده .

داود
Monday 8 September 2008, 07:01 AM
لطفا قوانین طرز نوشتن رو رعایت کنید.
چشمهای همه سالم هست.
نیازی به درشت نویسی نیست.
ممنون

داود
Monday 8 September 2008, 08:12 AM

سلام
اگر مودم قابلیت تنظیم یا همون Config شدن رو داشته باشه، توسط میان افزار داخلی که به اون میگن Firmware ، میتونید اون رو تنظیم کنید.
.
اول باید با یک browser وارد دستگاه بشید.
آدرس ip دستگاه که در دفترچه راهنما نوشته شده رو میزنید ( محدوده ip های خصوصی کلاس C مثل 192.168.1.1 یا 192.168.0.1 ) و از شما نام و رمز پرسیده میشه و الی آخر..

bestboy999
Tuesday 9 September 2008, 02:50 AM
حتما پیدا میشه. بگرد.
:دی

Kaptian Black
Friday 26 September 2008, 06:36 PM
از نظر سرعت Sabanet بهتره یا Shatel ؟
(128/128)

steam
Monday 6 October 2008, 12:02 AM

دوست عزیز.اولا فایل داره از رپیدشر دانلود میشه که ساعات کمی از روز سرعت واقعی دانلود رو میده و من هم بیشتر وقت ها این مشکل رو باهاش دارم مگه اینکه اکانت پرمیوم داشته باشی.دوم من از داتک استفاده میکنم و تا حالا سرعت دانلودش رو کاهش نداده.فکر میکنم شما از دانلود مستقیم کم استفاده میکنی.اگه سرعت دانلود 128 .3-4 باشه که دیال آپ خیلی بهتره و باید جفت پا رفت تو صورت isp.

Arrconic
Wednesday 22 October 2008, 08:02 PM
سلام.
من می خوام دایال آپ را بندازم دور و ADSL بخرم. اما یه مشکل دارم.
توی خونه ی ما 2 تا کامپیوتر وجود داره. خوب با شبکه کردن مشکل حل میشه ولی من می خوام که بدون روشن بودن کامپیوتری که مودم ADSL بهش وصله اون یکی کامپیوتر بتونه از اینترنت استفاده کنه. یعنی چیزی به عنوان کامپیوتر مادر روشن نباشه.
آیا چیزی مثل Hub یا سوئیچ وجود داره که هر کدوم از کامپیوتر ها بدون نیاز به اون یکی کامپیوتر بتونه به اینترنت وصل بشه؟ اگه Wireless هم باشه مشکلی نداره.

متشکرم اگه جواب بدین.

Jimax
Wednesday 22 October 2008, 08:10 PM
بله شما میتونید از مودم های وایرلس که قیمتش حدوداً 90 هزار تومان هست استفاده کنید

bestboy999
Wednesday 22 October 2008, 08:11 PM
یه مودم 2 پورت که بگیری مشکل حلله.
یک کامپیوتر با Lan و دیگری بوسیله ی USB متصل میشه.

فقط هم مودم باید روشن باشه و احتتیاج نیست که اون کامپیوتر روشن باشه.

Akbari693
Thursday 23 October 2008, 01:17 AM
منم با جناب Jimax موافقم چون اگه تعداد کامپیوتر ها زیاد تر بشن بازم جواب می ده در ضمن اینکه مودم های وایرلس علاوه بر قابلیت بی سیم چهار پورت هم دارن (اگه اشتباه نکنن)
البته اگه ماجرای مالی رو هم به میون بیاریم همون نظر جناب bestboy999 بهتره (آخه 40 هزار تومن با 95 هزار تومن خیلی تفاوت داره)

khak313
Sunday 30 November 2008, 08:03 AM
نرم افزاری هست که سرعت adsl را افزایش می دهد که تبیان آن رامعرفیکرده (من خودم دارم الان ازش استفاده می مکنم و واقعا کار درست ترین نرم افزاری که توی عمرم دیدم)
این هم آدرسش :

اما کرک این نرم افزار را متاسفانه پیدا نمی کنم (cfos v7.52)
اگر کسی می تونه پیداکنه خواهشا راهنمایی کنه.
در ضمن نگین چه ربطی به adsl داشت، چون این ورژن مخصوص adsl هست؛ ولی اگر باز هم جای مطرح کردنش اینجا نبود اول معذرت می خوام و بعدا امیدوارم راهنماییم کنید (تا بدو برم ببرم اونجا).

ممنون

Akbari693
Sunday 30 November 2008, 08:09 AM

سلام
اول اینکه بهتر بود که این درخواست رو در انجمن "درخواست کرک و سریال" می کردید
و دوم اینکه اگه توی نظرات همون صفحه نگاه می کردید آدرس کرکش رو می دیدید
بفرما، این همون آدرسه

Sayena
Tuesday 9 December 2008, 04:14 PM
سلام
من يه مشكل پيدا كردم با كانكشنم. ممنون مي*شم من رو راهنمايي كنيد
امروز ويندوز رو دوباره نصب كردم و براي كانكت شدن يه برودبند ايجاد كردم. اما local area connection موجود نيست.
مي*شه راهنمايي كنيد چطور ايجادش كنم؟

ممنون

bestboy999
Tuesday 9 December 2008, 04:23 PM
میشه مودل مودمتون را بگید؟

usb یا lan؟

Sayena
Tuesday 9 December 2008, 04:25 PM
مودممون لن و 4 تا پورت داره.

S.M.T.F
Tuesday 9 December 2008, 04:58 PM
مودم خودتون رو بوسیله Lan وصل کنید بعد اگر کارت شبکه شما نصب نباشه یه پیغام میده که باید کارت شبکه رو با سی دی مادربوردتون نصب کنید بعد باید ایجاد بشه

موفق باشید

Sayena
Tuesday 9 December 2008, 05:45 PM
ممنون
امتحان مي*كنم
ان شاالله كه راه مي*افته
خيلي خيلي ممنون:)

S.M.T.F
Tuesday 9 December 2008, 06:24 PM
شما وقتی مودمتون رو از طریق Lan وصل کنید قاعدتا باید چراغ Lan مودم روشن بشه ولی حالا شما برید توی Device Manager ببینید اونجا گزینه شبکه شما روش علامت زرد رنگ رو داره یا نه اگر اون علامت رو داشت باید از طریق CD مادربوردتون کارت شبکه تون رو نصب کنید

راستی شما قبلا با Lan متصل بودید یا با usb ?

سوالتون رو در همینجا مطرح کنید تا از تجربه بقیه دوستان هم استفاده کنیم :):)

موفق باشید

Sayena
Tuesday 9 December 2008, 06:35 PM
ممنون. چشم همين جا مطرح مي*كنم:)
من قبلا از طريق لن وصل بودم

S.M.T.F
Tuesday 9 December 2008, 06:40 PM

Device Manager چی شد ؟

کارت شبکه تون نصب هست یا نه ؟

Sayena
Tuesday 9 December 2008, 06:42 PM

تو ديوايس منيجر كدوم قسمت بايد برم؟:D
ببخشيد من خيلي نابلدم

Sayena
Tuesday 9 December 2008, 06:51 PM
در قسمت ethernet controller يه علامت سؤال زرد و يك علامت تعجب زرد داشت بعد از نصب علامت سؤال رفت اما علامت تعجب هنوز هست

S.M.T.F
Tuesday 9 December 2008, 06:55 PM
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

که اگر توی عکس دقت کنی یکی از اون دو تا یک ضربدر قرمز رنگ داره که اون ضربدر نباید باشه

و یا اینکه اصلا این گزینه Network Adapters نیست که یک قسمت زرد رنگ هست که علامت سوال داره که در هر دو صورت شما باید با Cd مادربوردتون شبکه رو نصب کنید

خوب حالا که علامت سوال رفت شما مودمت رو وصل کن باید اون علامت تعجب هم بره و چراغ Lan مودمت روشن بشه

موفق باشید

Sayena
Tuesday 9 December 2008, 07:14 PM
بعد از نصب پيغام خطا مي*ده. ظاهرا يك قسمت از فايل رو نمي*تونه پيدا كنه
ضمنا تو پنجره*ي network connection آيكون local area connection نيومده
راستي يه سؤال وقتي برنامه رو نصب مي*كنم مودم رو بايد جدا كنم؟
اينم عكس ديواس منيجر

S.M.T.F
Tuesday 9 December 2008, 07:28 PM

یه پیغام میده که دو گزینه داره 1. Continue Any Way و 2. Stop Instalation درسته یا همچین مضامینی درست اسمش تو ذهنم نیست

اگر بله خوب Continue رو بزن و گرنه عکس اخطار رو بزار

راستی یه درایور دیگه هم نصب نشده فکر میکنم مربوط به یه مودم دیگه باشه که که به یکی از Slot های روی MainBoard وصله باشه درسته ؟ (البته این محض کنجکاوی بود و ضرورتی نداره ;))

موفق باشید

Sayena
Tuesday 9 December 2008, 07:52 PM
-[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

پيغامشو براتون مي*ذارم فقط خيلي ريزه براي همين پيغاماشو براتون مي*نويسم:

1. Installs or updates drivers for intel pro adapters_windows 98 and windows NT 4: you must restart windows after installation.
2. windows can not find ' APPS\ SETUP\Setup BD\ W98-WS32\ Setup BD. exe.' Make sure you typed the name correctly and then try again. To search for a file, click the start button, and then click search.
آره اون يه مودم دايل آپ كه هنوز نصبش نكرديم
چطور عكسها رو مي*ذاريد؟

S.M.T.F
Tuesday 9 December 2008, 08:11 PM
والا دیگه نمیدونم ببخشید :(:(

این اخطار میگه که یک فایل رو نتونسته پیدا کنه راستی شما با سی دی مادربورد شبکه تون رو نصب میکنید دیگه درسته ؟

برای عکس گزاشتن برید به این تاپیک

Sayena
Tuesday 9 December 2008, 08:13 PM

بله از سي*دي مادر برد استفاده مي*كنم
ممنون

داود
Tuesday 9 December 2008, 09:08 PM
سلام
توی همون قسمت Device Manager روی کارت شبکه راست کلیک و گزینه Update رو بزنید.
CD مادربرد داخل درایو باشه.
خود ویندوز میگرده و درایور مناسب رو پیدا میکنه.
انشاالله مشکل حل بشه.
ممنون

Sayena
Tuesday 9 December 2008, 09:18 PM

سلام
اين كار رو انجام داديم اما پيدا نمي*كنه
عكسش رو براتون مي*ذارم
ممنون

داود
Wednesday 10 December 2008, 12:01 AM
سلام
قبلا شناخته اما کامل نه.
بهتره یک بار کاملا uninstall کنید و بعد این کار رو انجام بدید.
اگر نشد، مدل دقیق مادربرد رو بفرمایید تا جدیدترین درایور اون رو براتون آدرس بدم.
ممنون

Sayena
Wednesday 10 December 2008, 12:21 AM
اگر مسير uninstall و درست رفته باشم بايد بگم ارور داد.:( [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]
marvel رو تونستيم uninstall كنيم اما ethernet رو نه

داود
Wednesday 10 December 2008, 12:35 AM
خوب بهتره یک سر هم به control panel و بعد add-remove programs بزنید.
در غیر این همون مدل رو بفرمایید.
فکر کنم جایی شما به زور درایور ویندوز 98 رو نصب کردید.

Sayena
Wednesday 10 December 2008, 12:42 AM
فكر مي*كنم موفق شدم uninstall كنم. اما حالا من مدل مادربرد رو مي*گم خدمتتون:
8I848 GIGA
روي سي*ديش هم نوشته ورژن 1.05

ممنون

داود
Wednesday 10 December 2008, 01:06 AM

این هم درایور با حجمی حدود 7.8 مگابایت
6 تا آدرس هست که هر کدوم رو بزنید دانلود شروع میشه.
توکل به خدا
ممنون

Sayena
Wednesday 10 December 2008, 02:17 PM

ممنون از همگی که به من کمک کردید خدا رو شکر با کمک های شما دوستان عزیز مشکل حل شد:D

hobollah
Friday 16 January 2009, 12:53 AM

بسم اللـه الرّحمن الرّحیم

فکر می کنم این به خاطر قطعی هایی است که از طرف ارائه دهنده سرویس به شما رخ می دهد. با شرکت طرف قراردادتان تماس بگیرید و مشکل را گزارش دهید.
به علاوه ممکن است با خاموش و روشن کردن مودمتان و بعد از گذشت مدتی که دیگر هیچگونه خاموشی در چراغ های مودتان ملاحظه نفرمودید (حتی خیلی خیلی کم) در زمانی که می خواهید تایم شبانه تان را شروع کنید مشکلتان حل شود.

با تشکر
Hobollah

amirkaya
Saturday 21 February 2009, 05:22 PM
با سلام دوتا سوال داشتم :فرق 64 kb خانگی با 64kb خالی چیه که البته دومی گرونتر و فرق مودم بی سیم با مودم عادی چیه آیا نوع مودم در سرعت تاثیری داره ...ببخشید یه سوال هم همین الان به ذهنم رسید ؟توی سایت شرکت مربوطه والبته سایر شرکتها 10000 تومان پول نصب میگیرند آیا نصبش با مودم dial up فرق زیادی داره اصلا شما خودت میتونی به طور تصویری تو همین فروم یاد بدی تا ما از شر اون خرج اضافه راحت شیم ...خدا انشالله عوضت بده مادر خیر از جوونیت ببینی...

Dr. X
Saturday 21 February 2009, 08:30 PM

سلام
اصلا" امتياز 64 با نام خانگي هستش، شايد توي نوع سرويس اون هستش كه قيمت ها فرق ميكنه (مثلا" سه ماه هست و يا شش ماه)، شما از چه شركتي ميخواين امتياز بگيرين؟
مودم بهتر فقط فركانس هاي اضافي خط رو ميگيره و باعث بهبود سرعت ميشه ولي با اين سرعت هايي كه توي ايران داده ميشه نوع مودم زياد توي سرعت تاثيري نداره
نصب مودم چيز خاصي نداره، فقط بايد درايور اونو كه داخل يك سي دي همراه با مودم بهت ميدن رو نصب كني و بعد هم يك connection بسازي همين
موفق باشي

S.M.T.F
Saturday 21 February 2009, 08:37 PM

در تکمیل صحبتهای امین جان باید بگم اون 10000 هزار تومان که شما میفرمائید بابت رانژه کردن خط تون هست و این کار رو مخابرات انجام میده
پس طبیعتا شما نمیتونید انجام بدید ;);)

Dr. X
Saturday 21 February 2009, 08:43 PM

نه محمد جان بعضي از شركت ها علاوه بر اين 10000 تومان كه براي رانژه كردن خط ميگيرن يك مبلغي هم براي نصب مودم مي گيرن تا بيان و براتون نصب كنن
كه البته من به ايشون گفتم نصب مودم چيز خاصي نداره
موفق باشين

hapali
Saturday 21 February 2009, 09:25 PM
فرق اون 64 خانگی با 64 خالی می تونه تو این باشه که دومی با Ip استاتیک یعنی مختص خودتون میشه اون Ip قطعا سرعت بیشتری هم داره چون 64 خانگی ممکن با کس دیگه اشتراکی باشه البته اگر می گفتین کدام شرکت بهتر می شد راهنمایی کرد چون دیگه کم کم سرویس 64 دارن جمع می کنن توی تهران که از اول هم نبود کمترین از 128 شروع می شد .
در مورد مودم بیسم هم که اصلا مخصوص اینترنت وایرلس و به درد شما نمی خوره بعضی از مودم های Adsl از وایرلس هم پشتیبانی می کنن که خوب طبیعتا خیلی گرون ترن در ضمن طبق قانون شرکت ها دیگه حق ندارند پول نصب مودم بگیرن و جز همون حق رانژه دیگه هزینه نصب رو نمی گیرن ( البته قانونا نباید بگیرن که تو این مملکت کار قانونی یعنی کاری که قرار نیست انجام بشه ) اگر اسم شرکت بگین حداقل کسائی که از اون شرکت اشتراک دارند می تونن دقیق تر کمک کنن.

amirkaya
Sunday 22 February 2009, 01:40 PM
شرکتی که من میخام ازش اشتراک بگیرم مال شهر تبریز...میشه یکی از شما که آقاتر یه سری به سایت شرکت بزنه و در مورد قیمتهاش نظر بده در ضمن تو شهرمن رقابت اصلی بین دو شرکت همارا وشاتل هستش که البته شاتل کمی قیمتهاش گرونتر ....[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.] انتخاب نهایی من 128kb محدود با مودم عادی واشتراک سه ماهه شد چون با موجودی جیب من همخوانی کامل داره...با تشکلات فلاوان

amirkaya
Sunday 8 March 2009, 06:15 PM
بالاخره خریداری شد... از کمک دوستان هم در پاسخ به سوالات ممنونم
128kb محدود بامودم smc=40000 تومانی ورانژه 6000 تومانی جمعا با ا اکانت سه ماهه که البته به خاطر عید نوروز یک ماه هم رایگان عیدی دادند (4ماه) جمعا شد =75000تومان
.

hapali
Saturday 21 March 2009, 06:32 PM
سلام
سرعت اینترنت من تو تعطیلات عید خیلی پایین آمده می خواستم ببینم برای بقیه هم همینطور یا نه من سرویس 128 Kb صبا نت دارم .

S.M.T.F
Saturday 21 March 2009, 07:08 PM
منم از 128 صبا استفاده میکنم ولی سرعتم زیاد پایین نیومده

موفق باشید

PesarIran
Saturday 21 March 2009, 07:26 PM
سرعت منم خوبه کاهش پیدا نکرده 128 صبا هم هست

Reibon2002
Saturday 21 March 2009, 11:26 PM
من از 512Kb شاتل استفاده میکنم ... سرعت واقعا افتضاح هست ...

و قیمت بالا ..

البته شاتل قول داده که همه چیز رو طی نیمه اول ماه اول سال درست کنه ...

امیدوارم !

headshoter
Monday 30 March 2009, 09:04 PM
اي پي Dns داتك رو ميخواستم

amirkaya
Tuesday 7 April 2009, 09:18 PM
اگه ممکن است یک نفر این دوجمله را برای من ترجمه کند:
مجموع اعتبار کل استفاده شده :322,578.62units
مقدار اعتبار فعلی:2,118,203.75units
میخواستم بدونم یونیت واحد چیه واگه تبدیل به مگابایت بشه چقدر میشه...با تشکلات فلاوان

omid2000
Saturday 14 August 2010, 06:47 PM
با سلام خدمت دوستان

من یه مدتی هست که خط ای دی اس الم دچار قطعی میشه ! یعنی چراغ adsl مودم هر چند وقت یکبار خاموش میشه بعد دوباره روشن میشه !
isp

من Sabanet
چند باری با پشتیبانی* تماس گرفتم گفتن مشکل از مخابرات احتمالا باید تعویض پورت بشه حدود ۴۸ ساعت ا*د*س*ل*ام قطع شد تعویض پورت کردن ولی بازم این مشکل رو دارم هنوز
با توجه به اینکه خط ا*د*س*ل من مستقیم هست و هیچ تلفن دیگری به این خط وصل نیست پس بنظر نمیاد از خط*های خونه باشه

چندرز قبل که دوباره با پشتیبانی* تماس گرفتم و این حرفارو گفتم گفت مشکل از مودم من
با توجه به این که قیمت مودم بالاست می*خواستم بدونم از دوستان عزیز کسی* تاحالا حمصهین مشکلی* داشته که با تعویض مودم رفع شه مشکلش؟

مودم من D-link320t

چند بر هم مودم رو ریستارت کردم و دوباره کنفیگ کردم ولی بازم مشکله قاط وصلی* رو داشتم
کسی* می*تونه کمکم کنه؟
با تشکر

Reibon2002
Saturday 14 August 2010, 07:47 PM
مشکلی که برای شما پیش اومده ، برای من هم پیش اومد ، من قبلا از شاتل سرویس داشتم ، و مودم من رو ساپورت نمی کردند..
بعد از تعویض پورت مخابراتی مشکلم بیشتر شد ، پشتیبانی هم می گفت که از مودمت هست ، برای همین سرویس رو عوض کردم و از نداگستر گرفتم ، حالا مشکلم حل شده.

پشتیبانی شما در این زمینه درست میگه.

omid2000
Saturday 14 August 2010, 09:12 PM
من ۳سال هست که مشترکه سابنت هستم

ا*د*س*ل رو واسه کنکور به مدت ۷ ماه قطع کردم وقتی* دوباره تقاضا دادم وصل شد به این مشکل بر خوردم

الان من باید ۱مودم جدید بخرم؟!
مودم من فقط رو این ایسپ مورد داره؟

Jimax
Saturday 14 August 2010, 09:20 PM
پیشنهاد می کنم قبل از خرید مودم جدید

یکبار با یکی از دوستانتون که ایشون هم Adsl دارند و مدل مودمشون فرق میکنه تست کنید

شما مودم ایشون رو بگیرید و مودم خودتون رو به ایشون بدید تا هم مودم شما با خط ایشون تست بشه و هم خط شما با مودم ایشون

اینطوری بهتر میشه مشکل را قبل از خرج بیخود رفع کرد

omid2000
Saturday 14 August 2010, 09:47 PM
دوست عزیز با تشکر از پیشنهاد شما

متاسفانه من دوستی* ندارم که ا*د*س*ل داشته باشه

ezio29
Saturday 14 August 2010, 10:05 PM
سلام دوستان من 1mb پارس دارم سرعتش بیشتر مواقع رو 700kb تا 1mb البته من که خیلی راضیم چون آخه کجا با 10000 11000 تومان سرعت به این خوبی با حجم 3گیگ در ماه میدن.یه سوالم داشتم این که من از اینترنت که استفاده می کنم بعد که می رم تو پروفایلم می بینم بیشتر از استفادهام از حسابم کم شده اگه کسی جوابش رو میدونه لطفا اینج بنویسه.

Reibon2002
Sunday 15 August 2010, 01:42 AM
اگر از مودم وایرلس استفاده میکنید ، حتما برای سیگنالتون رو کد کنید و براش پسورد بزارید. ممکنه مشکل از این باشه که کسی نزدیکی شما از سرویس شما استفاده می کنه.

ezio29
Sunday 15 August 2010, 02:29 AM
نه از مودم adsl معمولی استفاده می کنم برای اون راه حلی دارید؟

Reibon2002
Sunday 15 August 2010, 02:49 AM
اول splitter رو چک کنید که سالم باشه ، بعد از اون تنظیمات مودم رو ریست کنید . و دوباره تنظیم کنید.
ویروس کش خودتون رو آپدیت نگه دارید.

بجز اینها ، حواستون به نرم افزارهایی باشه که خودشون رو آپدیت می کنند و ممکنه اجازه نگیرند.
مثل Aobe ها ، که بدون اجازه شروع به آپدیت می کنند. و حجم های بالایی رو دانلود می کنند.

در نهایت اگر مشکلتون حل نشد ، به پشتیبانی اطلاع بدید.

gubul
Sunday 15 August 2010, 03:31 AM
مشکل نداریم !
دشواری نداریم !
خیلی هم عالیـــــــــــــــــــــ ه !

yasertorfi
Monday 16 August 2010, 03:45 AM
سلام . من حدود یه هفته است از نمایندگی صبا نت تو اهواز سرویس 128 گرفتم.سرعت دانلودش بین 30 تا 70ولی شبا که از اینترنت رایگانش استفاده می کنم سرعت دانلود 6-8 k/s است.اگه همون ساعات شب یعنی بین 3 تا 7 شب از یوزر خودم وارد شم و دانلود کنم سرعتش 30-70 .میخواستم بدونم سرعت دانلود برای شما هم توی شب اینطوریه یعنی یوزر رایگان و یوزر خودتون سرعتشاشون فرق میکنه ؟

omid2000
Monday 16 August 2010, 09:50 PM
دوست عزیز سپید دانلود به چنتا چیز مربوط می*شه

۱کی* اینکه از چه سروری دانلود می*کنید!
اگه از رپیدشیر اوو مگوپلد اوو و امثال اینا*ها بدون اکانت دانلود می*کنید باید بگم آره صورت همون ۷-۸ است

ولی اگه از سایت*های دیگه که سرور*های دانلود قدرت ماند دارن مثل همین سایت پ۳۰دانلود باید بگم خودم به شخص شبا با سپید ۹۰ دانلود می*کنم

البته به نرم*افزار هم ربط داره

ezio29
Tuesday 17 August 2010, 03:27 PM
سرعت 30 تا 70 برای 128 خیلی عالیه سرعت 128 در حالت عادی بین 11 12 است تا 16 17 تازه من با یه مگه پارس شبا رو 20 تا 25 دانلود می کنم.

AMIRREZAKI
Monday 28 March 2011, 01:43 AM
من از پارس آنلاین استفاده میکنم ، یکی از فامیل های ما در سهروردی هم از این سرویس استفاده میکنه ( با سرعت 128 ) سرعت دانلود آنها حتی بعضی اوقات به 300kb/s میرسد ولی برای من (اهل خیابان پیروزی) 30kb/s هم به زور میرسه!

hesaraki
Monday 28 March 2011, 08:31 AM
سلام.من حدود هفت ماه است که از سرویس 128 محدود شاتل استفاده می کنم اوایل سرعت دانلودم تا 70 هم بود اما حدود یک ماه است که سرعت دانلودم از 16 بالاتر نمی رود.مشکل را از پشتیبانی پرسیدم که گفتند این سرعت شما بوده و قبلا اشتباهی به 512 وصل شده بودی.تعدادی از دوستانم مثل من از همین سرویس با همین سرعت 128 استفاده می کنند اما سرعت دانلودشان از 40-50 پایینتر نمی آید.می خواستم بدانم شما می دانید علت چیست؟

Reibon2002
Monday 28 March 2011, 12:18 PM

علت این هست که سرویس های 128 در واقع وجود ندارند ، و همه شرکت ها سرویس های 512 رو برای چندین نفر به صورت همزمان فعال می کنند ، یعنی یک پهنای باند 512 رو بین مثلا 10 نفر Share می کنند.
و قتی که مثلا از 10 نفر ، هر 10 نفر در حال دانلود باشند ، سرعت به شدت پایین میاد ، اما اگر از 10 نفر ، فقط یک نفر دانلود کنه ، سرعت 512 رو استفاده می کنه.
به خاطر همین هست که بعضی ها حتی در یک محله ، از یک سرویس ، دو سرعت متفاوت رو دارند.
اما سرویس های شاتل معمولا روی 256 بسته می شن.. واسه همین در بهترین شرایط هم سرعت بالایی ندارند.

vahid131
Tuesday 3 May 2011, 01:14 PM
با سلام به همه ی دوستان از چند روز پیش کانکشن اینترنتم erorr 720 میده ! چند روز میشه که اینطوری شده
(ویندوزم سون نصب روی وایو هست) یه همچین چیزی هست DNS server isnt responding or existing
من قبلا با همین کانکشن کار میکردم اینترنت میرفتم"هرچی کانکشن دوباره میسازم همین erorr میده
همون مودم رو میارم از pc استفاده میکنم کار میکنه!!!!!!!!!
لطفا راهنمایی کنینن؛من لازم دارم:(:(:(:(:(:(:(

داود
Tuesday 3 May 2011, 04:30 PM

سلام

اول CMD رو باز کنید و دستورات زیر رو به ترتیب بزنید

netsh int ip reset reset.log

و

ipconfig /flushdns

در آخر ویندوز رو ریست کنید

vahid131
Tuesday 3 May 2011, 08:36 PM
با تشکر
انجام دادم کاملا اما درست نمیشه
همون erorr میده

vahid131
Tuesday 3 May 2011, 08:41 PM
این عکس ببینین:

مطمئن هستم مشکل از مودم یا خط نیست"چون قبلا که با بلوتوث گوشیم اینترنت میرفتم الان امتحان کردم همون erorr 720 میده

bogeybooy
Tuesday 3 May 2011, 09:47 PM
720= پروتكل هاي كنترلppp پيكر بندي نشده اند .

شاید کمکی بکنه

vahid131
Tuesday 3 May 2011, 10:22 PM

دوست عزیز الان چیکار کنم؟!!!چطوری درست کنم؟
ممنون

داود
Wednesday 4 May 2011, 12:13 PM
شما میفرمایید همین cpe یا مودم رو به سیستم دیگه وصل میکنید مشکلی نداره دیگه آره؟

فقط روی همین ویندوز مشکل هستش؟

اگه آره که دستور زیر رو بزنید

netsh winsock reset

باز هم ادامه داشت driver کارت شبکه رو uninstall کنید

ALI KALAN
Monday 21 November 2011, 08:27 PM
دوستان چرا کانکشن وی پی ان در سیستم من اینطوری باز میشه؟موندم بدون وی پی ان.
عکس:

sina_tf
Monday 21 November 2011, 11:39 PM

سوال پرسیدن در این مورد در این انجمن خلاف قوانینه ..جای دیگه ای بپرسین

omid.2009
Thursday 8 March 2012, 08:12 PM
یک مشکل خیلی مهم.
برای خونه اینرنت گرفتم.
مشکل اینه که برای اینکه کانکت بشم باید گوشی تلفن رو بردارم وبذارم روی زمین.
یعنی اینکه تلفن درحالت مشغولی باید باشه تا کامپیوتر کانکت بشه.درغیراینصورت نمیشه کانکت شد!!!
مودم هم D-Link هستش.
از داخل حیاط یک سیم اومده داخل خونه که تبدیل شده به پریزتلفن.
بعدهم از خروجی پریز سیم زدم به Spliter که ازش دوتاخروجی یکی به تلفن,یکی هم به مودم.
درضمن با وجود Spliter تلفن نویز زیادی داره.
لطفا کمک کنید چون نمیشه تلفن رو اشغال بذارم تا بتونم کانکت بشم.

amir42
Wednesday 28 March 2012, 12:01 PM
سلام
من و دوستم adsl از مخابرات داریم مال من محدود واینترنت اون نا محدود حالا که شارژ اینترنت من تموم شده .راهی هست که بشه همزمان جفتمون از اینترنت اون استفاده کنیم؟من امتحان کردم دیدم که زمانی یکی از ما کانکته اون یکی دیگه نمی تونه وصل بشه.لطفا کمکم کنید.

sina_tf
Wednesday 28 March 2012, 01:29 PM

سلام
خیر این امکان وجود ندارد ..زمانی شما میتوانید کانکت باشید که یوزر و پسورد دوستتون رو بدونید و در ضمن یوزرها تک کاربره هستن ..فقط زمانی میتوان دو کاربر همزمان فعال باشن که در نرم افزار مدیریتی شرکت تغییرات اعمال بشه ...
پس شما و دوستتون نمیتونید همزمان بالا باشین

farshad20
Wednesday 16 May 2012, 12:16 PM

سلام . این که نویز میندازه یعنی اسپلیتر مشکل داره یه با کیفیت بگیر ببین مشکلت حل میشه ؟

ardelion
Friday 13 July 2012, 06:10 PM
با سلام
لپ تاب من مدتیه که مشکل پیدا کرده و وقتی میخوام به اینترنت وصل بشم چه با کابل LAN چه با وایرلس اخطار
local area connection doesn't have a valid IP configuration
میده
درایورشو پاک کردم دوباره نصب کردم بازم نشد
روی سیستم دیگه مودم و امتحان کردم درست بود
برای اطمینان مودم و ریست کردم نشد
برای حل این مشکل باید چیکار کنم ؟

Reibon2002
Friday 13 July 2012, 11:00 PM

ویندوزتون رو عوض یا repair کنید ، البته فکر می کنم مشکل از کارت شبکه شما باشه ، چون میگید با کامپیوتر دیگه مشکلی نداشتید

sina_tf
Saturday 14 July 2012, 12:37 AM

سلام
برنامه کار شبکتون رو دوباره نصب کنید ..

تنظیمات کانکشن رو هم تست کنید ..و اینکه با یوزر و پسوردتون لاگین کنید ..این تنظیمات رو چک کنید ..

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] ([Only registered and activated users can see links]*************.com/)

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] ([Only registered and activated users can see links]*************.com/)

ardelion
Saturday 14 July 2012, 04:42 PM

همه این تنظیمات انجام شده قبلا
درایور کارت شبکه هم کامل پاک کردم و دوباره نصب کردم
ولی مشکل رفع نشد

ataeefar
Saturday 14 July 2012, 04:57 PM
سلام

حالا یکبار هم دستی آدرس بدید ، ببینید درست میشه

فقط جای عدد 1 ، هر عددی غیر از ip خود مودم ، مثلا عدد 5 یا 4 یا ...

به جای عدد 2 ، ip مودم را بگذلرید

البته زیر مودم یا دفترچه اون را ببینید که رنج ip با 192 شروع شده باشه

که معمولا 192.168.1.1 هست

اینم تست کنید

ardelion
Sunday 15 July 2012, 03:38 PM

این روش هم امتحان کرده بودم ولی متاسفانه جواب نگرفتم

mmehdy60
Saturday 4 August 2012, 04:04 PM
بهترین سرویس دهنده برای دانلود رایگان شبانه کدوم شرکته

mamadrele
Monday 27 August 2012, 05:36 PM
من می خوام وارد تنظیمات مودمم بشم . آدرس برای مودم های tp-link: [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] ؛ متاسفانه باز نمی کنه . می نویسه : The connection has timed out . می شه بگید چرا باز نمی شه ؟
چراغ های power:on , adsl:on , internet:on, wLAN:on , lan : off. هستش .

Reibon2002
Tuesday 28 August 2012, 02:25 AM

اینکه lan خاموشه یعنی اصلا مودم به کامپیوتر وصل نیست. یا پورت مودم سوخته یا پورت کامپیوتر یا کابل اشکال داره. اون باید درست بشه تا بتونید به مودم متصل بشید.

AlexMason
Sunday 16 September 2012, 02:27 PM
سلام من سرویس 256 با ترافیک نامحدود دارم ولی سرعت دانلودم اول که دانلود شروع میشه روی 80 کیلوبایت هستش ولی بلافاصله میشه 50.برنامه ی افزایش دهنده ی سرعت انترنت هم نصب کردم ولی هیچ فرقی نکرد.:(452):

mehrdadtk
Sunday 16 September 2012, 03:58 PM
دوست عزیز سلام

سرعت دانلود شما روی 50 یعنی اینکه نسبت به تعرفه اصلی بالاست.
تعرفه سرعت دانلود شما 32 کیلوبیت بر ثانیه است.

AlexMason
Sunday 16 September 2012, 04:41 PM
ولی دوست من همین سرویس رو داره ولی سرعت اون 100 هستش:(500):

mehrdadtk
Sunday 16 September 2012, 04:55 PM
1-من خودم سرویس 256 داشتم با سرعت متوسط دانلود 32 کیلو بایت اما سرعت پینگ 80 . اما سرویس 512 گرفتم با سرعت دانلود 64 اما پینگ متغیر که بین 300 تا 700 متغیره. پینگ هم که مطمئناً می دونید چیه، سرعت رفت اطلاعات از کامپیوتر شما به سرور سایت و بازگشت آن از سرور سایت. شما می تونید توی تستی که از speedtest.net می گیرید سرعت پینگ رو که اولین تستش هست مشاهده کنید که هر چه پایین تر باشه بهتره.
2- در مورد تفاوت سرعت بین سرویس دهندگان به رغم یکسان بودن سرویس ها باید گفت که بعضی شرکت ها توی این زمینه رقابت دارن و سرعت بیشتر از مقدار اسمی به مشتریانشون می دن تا اونا رو به سمت خودشون جذب کنن. اما بعضی از شرکت ها همان سرعت
اسمی ولی با قیمت شارژ حجمی مناسب رو می دن که مشتری باید بر حسب نیازش دنبال شرکت مورد نظرش بگرده.

bogeybooy
Monday 17 September 2012, 01:32 PM

فک نکنم رو 32 باشه من خودم تا حالا هر جایی رفتم سرعت دانلود سرویس 256 رو بین 50 و 60 دیدم

mehrdadtk
Monday 17 September 2012, 02:20 PM
سلام دوست عزیز شما سرعت 256 رو تقسیم بر 8 کنید ببینید چند میشه. شما می توانید به speedtest.net مراجعه و سرعت اصلی خود را ببینید. در پست 136 توضیحات کامل داده شده است.

steam
Tuesday 25 December 2012, 08:15 PM
سلام دوستان.کسی تو این هفته توی سرعت اینترنتش تو تهران افت شدید احساس نکرده.میخوام بدونم ایراد از منه یا کلی هست؟.

SandMan+
Tuesday 25 December 2012, 08:21 PM
ما اهواز هستیم از مخابرات سرویس میگیریم . سرعت دانلود دقیقا نصف شده همون طور که قیمت اینترنت دو برابر شده:(452)::(452)::(452)::(452)::(452):

steam
Tuesday 25 December 2012, 09:30 PM
اینطور که متوجه شدم سایت هایی که سرور ایرانی دارند مشکل ندارند و مشکل سرعت برای همه ی سرورهای خارجیه.کسی نمیدونه مشکل چیه؟ فکر کنم دوباره لنگر کشتی، چیزی، جل الخالق. :(500):

mohamad-bf
Tuesday 25 December 2012, 09:30 PM
سلام.میشه بگید سرعت دانلود 128 و سرعت دانلود 1024 چنده؟با تشکر.

edward71
Wednesday 26 December 2012, 02:13 AM
درود

دوستان با خوندن چند تاپیک فهمیدم که ما توی استانمون ( سیستان و بلوچستان ) سوار ابرهاییم !!!!

من سرویس 256 کیلوبیت برثانیه از مخابرات استانمون دارم ، سرعت دانلودم 230 کیلوبایت کمتر نمیشه !!!!

Amir Tyson
Thursday 27 December 2012, 01:04 AM

اگه از مخابرات بگیرید حداقل سراعت این میشه :

128 : 16
1024 : 128

البته مخابرات فکر نکنم به همین راحتی 1024 به کاربر خانگی بده ولی
شرکت های خصوصی 1024 رو به راحتی میدن و معمولا برای جذب و رقابت با بقیه شرکت ها سرعت بیشتری نسبت به اسم سرویس میدن که در واقع دنبال پول بیشتر هستن , سرعت بیشتر میدن شما ترافیک و حجم رو تموم میکنید مجبور میشید بازم بخرید :)

Amir Tyson
Thursday 27 December 2012, 01:06 AM

مارو هم سوار کنید یه دوری بزنیم :d

Amir Tyson
Thursday 27 December 2012, 01:10 AM

سلام , واسه منم افت شدید سرعت داشته , فکر کردم فقط مشکل واسه من بود ,, نگو همه جا همینه , چندروز پیش که سرعت نصف شده بود الان هم رفته رو 2 کیلوبایت , آدم احساس میکنه با دیال آپ وصل شده :(452):

mohamad-bf
Friday 28 December 2012, 08:33 PM
سلام.
آیا راهی هست که سرعت اینترنت بره بالا (مخصوصا سرعت دانلود).
با تشکر.

pc30t
Friday 25 January 2013, 01:26 AM
سلام
نمیدونم اینجا جای مناسبی برای مطرح کردن سوالم هست یا نه اگه نیست دوستان نادیده بگیرن
اینترنت 512 مخابرات(شاهرود) گرفتم یه6 7ماهی میشه مودم ZyXEL P-660RU .قعطی زیاد داره مخصوصا 7صبح تا12شب که از ترافیکم کم میشه!اونم چطوری اکثر اوقات هر 10 دقیقه یکبار قطع میشه و2 3 دقیقه طول میکشه وصل بشه البته بیشتر موقعی که از اینترنت کم استفاده میکنم مثلا چک کردن جیمیل.موقع دانلود خوبه 200دانلود میکنم وشبا 70(اینارو هم گفتم بگید خوبه یا نه)
جدیدا که پشتیبانی خود مرکز(شاهرود)جواب نمیده.1899رو هم میگیرم میگه باید خط تلفنتو چک کنی (یعنی باید برم از تو حیاط تست کنم اگه مشکلی نداشت خطوط داخلی مشکل داره)
شنیدم میگن مودم های زایکسل با اینترنت مخابرات مشکل داره میخواستم بدونم درسته یا نه
آیا اینترنت و قعطی و... به نوع دستگاه تلفن بستگی داره؟(برای من اگه تلفن به اسپیلیتر وصل نباشه اصلا چراغ dslروشن نمیشه):(500):

SandMan+
Friday 25 January 2013, 09:28 AM

سلام چک کنید وقتی که اینترنت قطع میشه چراغ روی مودمتون که اسمش Adsl در چه وضعیتیه؟ اگر در موقع قطعی چراغ ADSL روی مودم چشمک زن باشه ینی اشکال از خط تلفونتونه و ربطی به ISP نداره .

azahed
Friday 25 January 2013, 03:42 PM
سلام دوستان...ببخشید من 3 هفته پیش وقتی صبح ساعت 7 کامپیوتر رو روشنش کردم سرعتم همون 20 kb/s بود البته بگم مال من 128 "مخابرات آذربایجان غربی شهرستان خوی هست"که بعد از 0.5 دقیقه خود به خود قطع شد...بعد از یه ساعت سرعت دانلود من شد 280 KB/s...زنگ زدم به پشتیبانی گفت هیچ مشکلی ندارین...رفتم به سایت speed test نوشته بود سرعت اینتر نت شما 2مگ بر ثانیه هست...به نظر شما مشکل از کجاست؟:confused::confused::confused::confuse d::confused::confused::confused::confused::confuse d:

یه نفر
Friday 25 January 2013, 07:06 PM

مشکل از کجاست ؟! مگه اسم این رو میشه گذاشت مشکل ؟!! سرعت شما 14 برابر شده !!! :lollipopsmiley: کجاش مشکله ؟! برید حالشو ببرید :innuendo:

بنده ی خدا
Thursday 31 January 2013, 06:09 PM
ای کاش adsl من همون طوری بشه:rolleyes::cool: البته من از اون شانسا ندارم

nawal5
Tuesday 5 February 2013, 09:29 PM
داداش سایت گلستان پیام نور برای انتخاب واحد میخوام برم هرچی میرم ارور میده که باید از اینترنت اکسپلور6 به بالا استفاده کنی در صورتی که اگسپلور من 10 هست..چیکاربایدکنم

sina_tf
Tuesday 5 February 2013, 09:39 PM

برای سوالتون باید تاپیک جداگانه میزدید دوست عزیز ..این سوال ربطی به عنوان تاپیک نداره

افزونه اینترنت اکسپلوره برای گوگل کروم یا موزیلا رو میتونید نصب کنید و خیلی راحتو سریعتر وارد سیستم گلستان بشید

(IE Tab Multi (Enhance برای گوگل کروم

یا افزونه Fire IE برای موزیلا

CRYS
Saturday 4 May 2013, 07:52 PM
سلام دوستان من این برنامه پلانتونیوم هاید ای پی رو دانلود کردم ازشم استفاده کردم اما یه هو برقا رفت وقتی اومدم:(452): رفتم به ای پی نگاه کردم دیدم همون ای پی امریکای هستش:(500): لطفا کمکم کنید
راستی اگه میشه جوابو به میلم بفرستید:o
[Only registered and activated users can see links]
ممنون میشم

mammatt
Tuesday 7 May 2013, 04:21 PM
سلام به همگي
يه مشکل فني واسم پيش اومده واسه adsl
اينکه خطمو عوض کردم اما اين خط فقط سيستم خودمو ميشناسه و
وصل ميشه. يني به سيستم ديگه اي وصل کنم کانکت نميشه!!!!!!!
همه نوع تنظيم انجام دادم اما نشد
پشتيبانيشم ميگه تاحالا اينجوري نبوده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sina_tf
Tuesday 7 May 2013, 07:27 PM

مودم رو تا حالا ریست کردید ؟؟
تنظیمات کانکشنی رو انجام دادید ؟

mammatt
Wednesday 8 May 2013, 12:53 AM
اره ریست فکتوری کردم با مودمای مختلف تست کردم . خطوط قبلی که داشتم این مشکل رو نداشتن. کانکشن هم همونی بود که قبلا بود!!!

Rend
Sunday 12 May 2013, 07:23 PM
راهنمائی زیر شاید بدرد تازه کار ها بخورد.

راهنمای تقویت سیگنال شبکه بی سیم و استفاده مناسب از مودم ADSL بی سیم
خط ADSL مناسب خود را خریداری کرده و مودم تان را هم تحویل گرفته اید. تبریک می گویم!
حالا آماده اید که در اولین قدم شروع به استفاده از اینترنت در محیط خانه کنید تا در مراحل بعدی به راه اندازی شبکه بی سیم تان بپردازید. اما صبر کنید. همین اول کار به مشکل برخورده ایم! در برخی اتاق ها نمی توانید با تبلت یا لپ تاپ به اینترنت وصل شوید، در برخی نقاط دیگر خانه هم سرعت بسیار پایین است! راه حل چیست؟
شاید اولین راه حلی که برخی دوستان پیشنهاد کنند، تعویض مودم و استفاده از انواع دو یا چند آنتن آن برای تقویت سیگنال های ارسالی باشد. و یا خرید مودم هایی که با امواج قوی تر در بازار به فروش می رسند. اما صبر کنید. شاید راه حل خیلی ساده تر از این باشد. ابتدا نکات زیر را دنبال کنید و سپس در صورتی که از آنها نتیجه نگرفتید، به دنبال خرید مودم قوی تر و یا برخی دستگاه های تقویت کننده بروید:
۱- همانطور که گفتیم استاندارد b و g در فضای بسته تقریبا ۳۶ متر برد دارد. پس سعی کنید مودم را در میانه ساختمان قرار دهید که فاصله آن تا هر نقطه تقریبا یکسان باشد. در صورتی که مودم در یکی از اتاق خواب ها یا انباری در گوشه ای از ساختمان باشد، مطمئنا فاصله زیاد آن تا ضلع دیگر ساختمان و یا بخش هایی از حیاط، باعث می شود که سیگنال ها ضعیف شده و یا اصلا مناسب برقراری ارتباط نباشند. در نظر داشته باشید که ضخامت و جنس دیوارهای ساختمان هم بر روی امواج مودم تاثیر گذاشته و آن را تضعیف می کند.
۲- سعی کنید که تا حد امکان مودم را دور از دستگاه های تولید کننده امواج الکترومغناطیسی همچون مایکروفر، تلفن بی سیم، ویدیو، سینمای خانگی و حتی رسیور ماهواره نگه دارید (حداقل سه متر فاصله). امواج تولیدی این دستگاه ها هم معمولا در همان بازه استاندارد امواج مودم بی سیم بوده و این تداخل امواج باعث تضعیف کارکرد مودم می گردد.
۳- اگر تقویت امواج در برخی جهات بیشتر برای تان اهمیت دارد، می توانید از یک تقویت کننده آلومینیومی ساده استفاده کنید. از فویل آلومینیومی، یک دیواره نیمه استوانه ای یا همانند آنتن ماهواره درست کنید و در پشت آنتن مودم قرار دهید. دهانه نیم استوانه به سمتی باشد که می خواهید امواج به صورت تقویت شده ارسال گردند. با این کار امواجی که در جهت مخالف منتشر می شوند نیز برگشت داده شده و در سمت دلخواه شما ارسال می شوند. به این صورت در بخشی از خانه امواج تقویت شده را خواهیم داشت.
۴- سطوح صیقلی و بازتابنده می توانند باعث ایجاد مشکل برای دسترسی مناسب شما به امواج شبکه شوند. پنجره ها و درب های شیشه ای یا فلزی و دیوارهای جدا کننده فلزی می توانند باعث تضعیف امواج شبکه در بخشی از ساختمان شوند.
۵- درون تنظیمات مودم ADSL می توانید کانال مورد استفاده (Channel) را از یک تا یازده تغییر دهید. گاهی اوقات همین تغییر کوچک می تواند باعث کاهش شدت تداخل امواج مودم با دیگر ابزار بی سیم موجود در خانه و حل مشکل شده و امواج مودم تا حد زیادی تقویت شوند.
۶- در صورت دسترسی به آنتن قوی تر، آنتن مودم تان را باز کرده و آنتن قوی تری را جایگزین آن کنید. این کار، برد مودم تان را افزایش داده و تا حد زیادی از مشکلات تان می کاهد. البته می توانید راهنماهای فارسی و انگلیسی فراوانی برای دستکاری آنتن مودم و افزایش برد آن در اینترنت بیابید، اما در صورتی که با علم الکترونیک آشنایی نداشته و با دقت عمل نکنید، ممکن است آنتن مودم تان را از دست داده و به دردسر بیفتید.
۷- یکی از راه حل های پرهزینه استفاده از ابزارهای تقویتی است. این ابزارها انواع مختلفی همچون Wi-Fi Repeater (که امواج را دریافت کرده و دوباره ارسال می کند) و Bi-directional Wi-Fi Signal Amplifier (که به روتر وصل شده و سیگنال های ارسالی را تا حد فراوانی تقویت می کند) دارند. البته احتمال یافتن این ابزارها در بازار چندان ساده نیست!

bironi
Friday 17 May 2013, 06:58 PM
سلام بچه ها من adsl 256 مخابرات دارم وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم برای 5 دقیقه اینترنت درسته بعد از اون وصل هست ولی هیچ صفحه ای بازی نمیشه و هیچ چیزم دانلود نمیشه ولی وقتی restart میکنم دوباره همین موضوع تکرار میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad::confused::(

sativash
Saturday 25 May 2013, 04:41 PM
سلام وخسته نباشید
من adsl از مخابرات دارم.
موقعی که میخوام با user pass login وارد بازیهای آنلاین بشم به کندی پیش میره یا اصلا نمیره.اما نصف شب ساعت 3 به بعد باز بهتر میشه.در صورتی که سرعت من خیلی عالیه.دانلود 100 k و سایتها رو هم سریع باز میکنه.بقیه ی بچه ها از هر کجا نت دارن حتی از

مخابرات اما مثل من مشکل ندارن.هر چیزی رو هم که بگید چک کردم(آنتی ویروس و فایروال و آپدیت ویندوز ....) پینگ هم حدود 200 هست.اما توی همون نصف شب هم همینه.
به طور خلاصه میخوام بدونم چرا روزها نمیتونم برم اما فقط 3 شب به بعد میشه اون هم فقط واسه من؟

ممنون

sinahall
Tuesday 2 July 2013, 09:55 PM
tp-link بهترین مودم تو بازاره ایرانه ضمنا در مورد سرعت بگم که پهنای باند دو طرفست ینی سرعتت هم به خودت بستگی داره هم به isp احتمالا خودت دستکاریش نکردی ( چون تغییر سرعت در حد هک شرکت نفت سخته :D)پس مشکل isp هست ضمنا به نظر من اگه تو منطقت isp دیگه ای هست از اون استفاده کن چون قیمتای پارس انلاین نسبت به بقیه خیلی بالاست

artansa
Saturday 13 July 2013, 06:09 PM
سلام دوستان بنده در حال حاضر یک مودم tp-link مدل td-8817 دارم.چند روزی میشه که یک گوشی گرفتم میخواستم بدونم چجوری با وای فای کار کنم مودم هم وایرلس نیست یه راهی بگید مثل بلوتوث که اداپترش رو میخری

S.moghi
Thursday 25 July 2013, 01:01 PM
با سلام ... میخواستم بدونم که چت کردن در مسنجر چه مقدار از حجم دانلود adsl رو مصرف میکنه ؟
لطفا زودتر پاسخ بدید !
با تشکر ... ;)

S.moghi
Thursday 25 July 2013, 02:30 PM
کسی جواب نمیده !!؟؟

S.moghi
Thursday 25 July 2013, 04:16 PM
دوستان کسی پاسخگو نیس ؟؟؟

sina_tf
Thursday 25 July 2013, 04:35 PM

چت کردن حجم زیادی مصرف نمیکنه ..ممکنه ابدیت برنامه های دیگه از جمله انتی ویروس حجم از شما کم کنه

moghini
Monday 5 August 2013, 05:46 PM
سلام دوستان
من از قند شکن سایفون 3 استفاده میکنم.قند شکن جی تونل رو دانلود کردم برای محک. دیدم کار نمیکنه و تاثیری نداره به طوریکه هنگام فعالیتش صفحات وب باز نمیشن و ارورunable to access network رو میده.
بستم و خارج شدم کاملا" اما متوجه شدم بعد از اینکار هم مجددا" صفحات باز نمیشن و همین ارور رو میده مگر زمانی که سایفون3 باز باشه.
لطفا" کمکم کنید فوریه.

at&t
Monday 5 August 2013, 07:16 PM
تیکه use a p*r*o*x*y server for your lan رو از طریق control panel > internet options > connections> lan settings بردارید احتمالا درست میشه
اگه اونجا هیچ تیکی فعال نبود dns server تون رو تغییر بدین

moghini
Monday 5 August 2013, 09:44 PM
ممنون.
تیک مربوطه رو برداشتم عوض نشد.dns رو چه طوری عوض کنم؟

at&t
Monday 5 August 2013, 10:21 PM
به ادرسه زیر برید:
control panel> network and sharing center> change adapter setting
حالا روی کانکشنی که با اون به اینترنت وصلید دوبار کلیک کنید بعد propertise بعد روی internet protocol یکبار کلیک کنید (تیکش از بین نره!!!!) بعد propertise
حالا روی use the following DNS server بزنید حالا این اعداد رو بزنید:
preferred dns server : 208.67.222.222
alternate DNS server: 208.67.220.220

Luka
Tuesday 6 August 2013, 11:20 AM
سلام من 128 پارس داشتم سرعت دانلودم 50kb بود الان 1024 گرفتم سرعت دانلودم شده 60kb

mahdi.nj
Saturday 17 August 2013, 06:12 PM
سلام.. من یه سوال دارم من تازه adslگرفتم از مخابرات با سرعت 1 gb و سنجش سرعت هم اینو میگه اینم عکسش[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]:mad::mad::mad::mad: اما سرعت اینتر نتم 512 هم نیس...لطفا جواب دهید...

mahdi.nj
Saturday 17 August 2013, 06:32 PM
لطفا سریع تر پاسخ دهید.:(452)::(452)::(452)::(452)::(452)::(452) :

یه نفر
Sunday 18 August 2013, 12:22 AM

سلام. حداکثر سرعت دانلودتون چقدر هست ؟
از سایت زیر استفاده کنید :

mahdi.nj
Sunday 18 August 2013, 06:13 PM
1.50 تا.. .................................................. .........

strans
Thursday 22 August 2013, 12:21 PM
من با وایرلس مودمم مشکل دارم. از طریق کابل بدون مشکل وصل میشه اما از طریق وایرلس با اینکه ظاهراً وایرلس رو شناخته و وصل هست اما هیچ سایتی باز نمیشه. روی گوشی هم که اندروید هست دقیقا مشکل همین شکلیه. ظاهراً وصله اما هیچ سایتی باز نمیشه.

همه جور تنظیماتی که میتونستم انجام دادم اما نشد که نشد. چیکار کنم حالا؟ :(

mahdi.nj
Thursday 29 August 2013, 01:00 AM
شاید *** داشته باشه ..
.
مال کدوم شرکته؟

Rend
Thursday 12 September 2013, 10:48 PM
با درود

لطفا بفرمائید ، آیا عوض کردن DNS در سرعت مبادله دیتا تاثیری داره؟ مثلا اگر dns را از کشور امریکا انتخاب کنیم ولی به سایتی در ویتنام بخواهیم مبادله دیتا بکنیم آیا سرعتش کمتر میشه نسبت به هنگامیکه روی آتوماتیک باشه و به ویتنام وصل بشیم؟ چون من یکبار dns دانشگاه استنفورد را گزینش کردم و سرعتم کمتر شد. حالا نفهمیدم چون ترافیک آنجا زیاد بود اینطور شد یا کلا چون تبادل دیتا بین آمریکا و مثلا خاوردور باید جابجا میشد ،این کندی پیش آمد. وکلا بفرمائید این تغییر dns چه مزایا و معایبی داره.
سپاس.

merajj
Friday 27 September 2013, 01:40 PM
کلا دورزه مودم خریدم تو این دو روز هر چی مشکل رو سر من ریخته دیروز از صبح تا شب که کانکت بودم مشکلی نداشتم شب که مودمو خاموش کردم امروز روشن کردم به غیر از چراغ پاور مودم هیچ چراغ دیگه ای روشن نشد یه خورده که باهاش ور رفتم چراغای دیگه اش هی روشن و خاموش میشد لطفا کمکم کنین که مشکل از چیه الان یه خورده مثل ادم ایزاد شده ولی میترسم که دوباره خاموش کنم باز هم اینجوری بشه خواهشا زود جواب بدین ممنون

merajj
Friday 27 September 2013, 08:57 PM
کسی نیست جواب بده

at&t
Friday 27 September 2013, 08:59 PM
سلام مدتی طول میکشه که مودم بالا بیاد حدودا 1 دقیقه ولی اگر از 3 دقیقه بیشتر شد به گارانتیش زنگ بزنید

at&t
Friday 27 September 2013, 09:02 PM
سرعتی که گرفتید گیگ نیست مگ هست
هر سرعتی که شما از isp ها میگیرید رو باید تقسیم بر 8 کنید تا سرعت بر حسب کیلوبایت بدست بیاد (شما اینترنته 1 مگا بیت گرفتید نه 1 مگا بایت)

ataeefar
Friday 27 September 2013, 10:16 PM

سلام

یه خورده ور رفتید ، یعنی چی !؟

کامل توضیح بدید و بفرمائید کجا رو تغییر دادید تا درست شد ؟

اگر می خواهید زود به جواب برسید ،

همیشه توضیحات تون کامل باشد

Big Dadi
Friday 25 October 2013, 04:54 PM
با سلام
من یک مودم tplink مدل Td-w8901g دارم من طبق دفترچه راهنما تنظیماتش رو تغییر دادم ( نمی دونم دفترچه راهنما چیزی رو تغییر داد یا نه.؟) الان با wifi گوشیم می خوام به Wifi وصل بشم علامت Wifi بالای گوشیم میاد ولی میگه به اینترنت وصل نیستی این رو وقتی می فهمم که وارد مرورگر میشم. گوشیم هم Apple 5

nima1024
Friday 25 October 2013, 06:53 PM

خوب این مشکل ممکن است ناشی از خیلی مسائل باشد.
- آیا WiFi شما پسورد دارد؟
- نوع رمز گذاری WiFi شما چگونه است؟
- برای مطمئن شدن از سالم بودن مودم، پسورد WiFi را بردارید و Security آن را کاملاً Disable کنید، دوباره تست کنید و ببینید که وصل می شود یا خیر.
- در صورت امکان مودم خود را به تنظیمات اولیه برگردانید، مخصوصاً SSID و WEP Password را به حالت اول برگردانید و مجدداً تست کنید.
- اگر از امنیت مجازی خود اطمینان دارید، پسورد WiFi خود را بر اساس WEP تنظیم کنید، امنیت پایین تری نسبت به سایر رمز گذاری ها دارد ولی سازگاری و سرعت آن بیشتر است.
- در صورت امکان با یک وسیله دیگر به WiFi وصل شوید و ببینید وارد اینترنت می شود یا خیر.

Big Dadi
Saturday 26 October 2013, 05:42 PM
تنظیمات مودم رو به همان تنظیمات اولیه بازگرداندم.
در مورد این سوالتان (اگر از امنیت مجازی خود اطمینان دارید، پسورد WiFi خود را بر اساس WEP ) من تنظیمات رو نگاه کردم 5 مورد وجود داشت.رو کدوم بذارم. (اینترنتم هم با سرعت 128)
1)wep-64bit
2)wep-128bits
3)wpa-psk
4)wpa2-psk
5)wpa-psk/wpa2-psk
در مورد سوال آخرتون هم بله من با wifi لپ تاپم وصل میشم به اینترنت و مشکلی ندارم.

nima1024
Sunday 27 October 2013, 12:06 AM
اول بدون هیچ گونه پسورد (یعنی Security را کلاً Disable کنید) و بعد با WEP (شماره های 1 و 2) امتحان کنید.

n2007
Monday 28 October 2013, 12:26 AM
دوستان من اینترنت از مخابرات دارم بعضی وقت ها سرعتش افت میکنه شدید نمیتونم پیج واز کنم و دانلود هم نمیتونم بکنم
اما سوالی که دارم اینه که الان دوباره افت سرعت پیدا کرده و دانلود نمیکنه و یه سری سایت ها رو باز نمیکنه اما سایت های مثل همین سایت و تابناک رو سه سوت باز میکنه
نکته دیگه ای که هست اینه که از گوگل اصلا نمیه سرچ کرد ولی از msn خیلی راحت میشه سرچ کرد؟:(500):
کسی میدونه دلیلش چی چیس؟؟

n2007
Monday 28 October 2013, 12:29 AM
دوستان من اینترنت از مخابرات دارم بعضی وقت ها سرعتش افت میکنه شدید نمیتونم پیج واز کنم و دانلود هم نمیتونم بکنم
اما سوالی که دارم اینه که الان دوباره افت سرعت پیدا کرده و دانلود نمیکنه و یه سری سایت ها رو باز نمیکنه اما سایت های مثل همین سایت و تابناک رو سه سوت باز میکنه
نکته دیگه ای که هست اینه که از گوگل اصلا نمیه سرچ کرد ولی از msn خیلی راحت میشه سرچ کرد؟:(500):
کسی میدونه دلیلش چی چیس؟؟

Rend
Monday 4 November 2013, 10:10 PM
با درود.
اینکه میخوام بپرسم باور کنید قصدم استفاده صلح آمیز از چیز شکن است.
شنیدم مقامات در تویتر حساب دارند از آنجا که بشکل حقیقی دستم بدامنشان نمیرسید تصمیم گرفتم مجازاٌ خدمتشان برسم. از اینرو سعی کردم در تویتر نام نویسی کنم که با یک اخطار که عکس آنرا میگذارم مواجه شدم. لطفا دو ستانی که وارد هستند بفرمایند این اخطار نارنجی و قرمز چی میگه و چه کارش کنم .
50635064

merajj
Friday 8 November 2013, 09:11 PM
سلام و درود امروز صبح من pc رو روشن کردم مودممو روشن کردم و دیدم همه چراغها پاور خط تلفن وای فای لن روشنه ولی چراغ ارتباط به اینترنت روشن نمیشه چند سری ریسیت کردم ج نداد ولش کردم دوباره بعدظهر امتحان کردم دیدم درست شده ولی هر 5 دقیقه یبار قطع میشه لطفا راهنماییم کنید قبل از این مشکل اینجوری نبود به نظرتون میتونه مشکل از کانفینگ باشه اینترنتمم مخابراته پلیز کمک

merajj
Saturday 9 November 2013, 08:22 PM
یکی به دادم برسه لطفا

btoo
Saturday 9 November 2013, 08:37 PM
سلام
برای منم دیروز اینجوری شده بود,هی قطع و وصل میشد.مشکل از شما نیست.

merajj
Saturday 9 November 2013, 09:55 PM

داداش هنوز واسه من اینجوریه هر 7 8 دقیقه دیسی دارم

merajj
Monday 11 November 2013, 08:15 PM
کسی نیست راهنمایی کنه خسته شدم

n2007
Tuesday 12 November 2013, 01:23 AM
از مخابرات گرفتید؟

merajj
Saturday 30 November 2013, 09:49 PM
سلام و درود
من میخوام Firmware مودمم رو ابدیت کنم ولی نمیدونم چه جوری اصلا ابدیتش رو باید از کجا بگیرم و چه جوری نصب کنم ممنون از راهنماییتون مدل مودمم هم تیپلینک 8901n هست

nima1024
Sunday 1 December 2013, 12:40 AM

سلام
همیشه از سایت رسمی سازنده دانلود کنید تا معتبر، رسمی و به روز باشد.
لینک مدل مودم شما از سایت TP-Link:

موفق باشید.

funboy6
Thursday 30 January 2014, 06:48 PM
باسلام
چراغ وای فای مودم من روشن میشه ولی به وای فای نمیتونم وصل بشم هرچی سرچ میکنه گوشی وای فای پیدا نمیشه.کسی میتونه کمک کنه؟

ataeefar
Friday 31 January 2014, 10:19 PM

سلام

مشکل شما در اتصال نشدن وای فای می باشد یا اینترنت !؟

اگر وای فای می باشد ، به نظر شما این تاپیک مناسب مطرح کردن درخواست شماست ؟

اگر وای فای می باشد ، در تاپیک جداگانه ائی و در انجمن مناسب ، مطرح نمائید تا دوستان پاسخگو باشند

در انتخاب انجمن دقت کنید

abvet
Sunday 1 June 2014, 09:20 PM
با سلام و خسته نباشید
عدم اتصال به اینترنت را دارم و فقط سایتهای وابسته به گوگل رو باز میکنه
موقعی که با hotspot وصل میشم همه سایتهارو باز میکنه
نمیدونم مشکل از کجاست
proxcy هم فعال نیست
ip هم به صورت دستی دادم بازم نشد
dns هم عوض کردم نشد
با تشکر

abvet
Sunday 1 June 2014, 09:34 PM
کسی نیست جواب بده دوستان؟

abvet
Saturday 7 June 2014, 03:12 PM
جواب نبود؟

madouble7
Thursday 31 July 2014, 01:06 PM
سلام به بروبچ سایت پی سی دانلود راستش من چند روز تو قسمتی که حجم باقیماندم رو توی اینترنت میبینم پسوردم رو تغییر دادم و بعد از این که مودم رو یه بار خاموش روشن کردم دیگه چراغ اینترنت رو مورمم روشن نشد حالا اگه توی تنظیمات مودم پسورد جدید رو وارد کنم بازم فایده ای نداره اما با bridge و یه کانکشن راحت به اینترنت وصل میشم در ضمن در حالت bridge وای فای هم کار نمیکنه ؟؟
روی pppoe کار نمیکنه
مودم netis
اینترنت پیشگامان
ممنون میشم اگه جوابمو بدید:)

Hossein 91
Tuesday 26 August 2014, 01:27 PM
سلام.من یکی از دوستام اینترنتش وصل نمیشه.اما میگه چراغ های مودمش روشنه.مثله وقتی که اینترنت وصله.داشته از اینترنت دانلود میکرده که یه دفعه قطع شده.خودش میگه از وقتی شد که فلشش رو زده به کامپیوتر.
به آدرس تنظیمات مودمش رفته ([Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]...) دیده username و password پاک شده.اینم یادش نیست . با مخابراتم تماس گرفته بهش گفتن اس ام اس میکنیم دو روزه خبری نشده.
میخواستم بدونم چرا اینطوری شده؟چه جوری میتونه username و password رو خودش پیدا کنه؟
D-link 2520U

Amirpst
Friday 12 September 2014, 11:22 PM
سلام دوستان ، من چند وقتیه ویندوز عوض کردم بعد وقتی مودم adsl رو روشن میکنم و همه ی چراغ هاش ثابت میشن توی کامپیوتر به اینترنت وصل نیستم
یه علامت اخطار روی نتورک کشیده! زدم خوده ویندوز ببینه مشکل از کجاست ، که تو تصویر مشخصه
بعد این قضیه حدودا یه ساعت دو ساعت بیشتر طول نمیکشه و خودش خود به خود وصل میشه بعد خود به خود دوباره قطع میشه
ممنون میشم راهنمایی کنید
6087

toolani
Thursday 18 September 2014, 03:48 PM
سلام بچه ها من میخوام تمام دسترسی به صفحات و ب را بجز یک صفحه ببندم چیکار کنم؟

narimanx
Wednesday 8 October 2014, 11:30 PM
سلام دوستان من از وقتی ویندوز 8.1 نصب کردم وقتایی که دستگاه خاموشه هم چراغ lan مودم روشنه !!!!!
واسه شما هم اینجوره؟؟؟