PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه ذخیره کردن اپدیت هر انتی ویروسی

kasparov
Wednesday 1 October 2008, 05:33 PM
با سلام

گفتم خیلی از دوستان گله میکنند که ویندور ما پاک شد و باید دوباره 3 ساعت صبر کنیم تا انتی ویروس ما اپدیت شود

گفتم بهتره این مقاله را بنویسم تا دیگر این مشکلات پیش نیاید

بهتره از ابتدا کسپر شروع کنم

اموزش ذخیره سازی اپدیت های کسپرسکی

روش اول .

روش کامل برای آپدیت دستی کسپر سکی بر اساس آپدیتهای ذخیره شده روی کامپیوتر است. همچنین نحوه گرفتن فایل های
آپدیت از سایت کسپر رو توضیح می دم و نحوه آپدیت آنتی ویروس رو بر اساس این فایل های دانلود شده.

((( نگه داشتن آپدیت ها و استفاده از اون در نصب های بعدی )))

ابتدا یک پوشه به نام مثلا Update distribution در یکی از درایوهاتون (بجز درایو ویندوز) بسازید.
سپس آنتی ویروس رو باز کنید و مطابق تصویر زیر آدرس این پوشه رو در بخش مورد نظر وارد کنید.

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

حال چون دفعه اولی است که آنتی ویروس رو نصب کردید لازم است آنتی ویروس رو آپدیت کنید-
((البته اگه شما قبلا آنتی ویروستون رو نصب کردید و آپدیت شده هم هست فرقی نداره و شما هم می توانید
طبق روش عمل کنید و پوشه ای حاوی آپدیت های کسپر ایجاد کنید - توجه کنید اگه حتی آنتی ویروس شما مثلا همین
یک دقیقه پیش آپدیت شده است با فعال کردن گزینه و دادن آدرس پوشه کسپر باید تمام آپدیت هی مربوط به نسخه
شما رو بگیره و تو پوشه کپی کنه که ممکنه کمی طولانی باشه - کمی صبر داشته باشید - )) پس به اینترنت
وصل شده و آنتی ویروس رو مثل دفعه های قبلی آپدیت کنی ((در قسمت دوم آموزش می بینید که این قسمت
وصل شدن به اینترنت و آپدیت رو هم می شه آف لاین انجام داد )9 د بعد از تمام شدن آپدیت اگر پوشه ساخته شده رو نگاه کنید
می بینید کسپر یه کپی از آپدیت رو با حجم نزدیک 30 مگ رو داخل این پوشه کپی کرده ( آپدیت دفعه اول کمی طولانی خواهد بود )
خوب شما به کارتون ادامه بدید و به چیزی دست نزنید تا زمانی که لازمه که آنتی ویروستون رو دوباره نصب کنید خوب
بعد از حذف آنتی ویروس و نصب دوباره اون (مثلا یعد از عوض کردن ویندوز ) حالا شما می تونید برای آپدیت
آنتی ویروس از همون پوشه ی مذکور که کسپر آپدیتاشو توش ذخیره می کرد استفاده کنید به این صورت

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

پنجره ها رو ok کنید و به قسمت آپدیت بروید و گزینه آپدیت رو بزنید

بعد از اتمام آپدیت آنتی ویروس از روی پوشه مجددا سرور آپدیت رو به حالت قبل برگردانی
د و آدرس پوشه رو هم مثل شروع کار در قسمت additional وارد کنید تا آپدیت های جدید دوباره برای نصب بعدی
در این پوشه ذخیره شود
((در ضمن این پوشه رو می تونید به دوستانتون هم بدید تا از روی اون آنتی ویروسشون رو آپدیت کنن)):o

روش دوم.

1. به Folder Option رفته و از سربرگ View گزینه Show hidden files and folders رو علامت دار کنید تا فایلها و پوشه های مخفی رو ببینید

2. به مسیر زیر رفته و پوشه temporaryFolder رو Copy کرده و درون درایوی به جز درایو ویندوز Paste کنید

(این مسیر برای Kaspersky ورژن 7 هست و برای ورژن 6 به جای پوشه AVP7 پوشه AVP6 هست)

ادرس
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

3 وارد تنظیمات Kaspersky شده (قسمت Settinngs) و گزینه Update و بعد Settings رو انتخاب کنید

4. در پنجره جدید باز شده بر روی گزینه Add کلیک کنید و به مسیر جدیدی که پوشه temporaryFolder را در آنجا Paste کرده اید رفته و پوشه temporaryFolder را انتخاب کنید و بر روی OK کلیک کنید

5. حالا تیک Kaspersky labs update servers و فقط تیک مر بوط به پوشه temporaryFolder رو بگذارید ( دفعه بعد که خواستید Kaspersky رو از اینترنت آپدیت کنید در این مرحله برعکس عمل کنید یعنی تیک Kaspersky labs update servers گذاشته و تیک مر بوط به پوشه temporaryFolder رو بردارید)

6. حالا همه پنجره های Kaspersky رو ببندید و Kaspersky رو آپدیت کنید
خواهید دید که Kaspersky از روی هارد به صورت آفلاین شروع به آپدیت شدن میکنه

abdozzahra
Thursday 2 October 2008, 01:05 AM
سلام

رمز کار نمیکنه!!!!!!

kasparov
Friday 3 October 2008, 03:35 PM
نحوه ذخیره کردن اپدیت های انتی ویروس بیت دیفندر

انتخاب حرفه ای ها

برای اینکار مراحل زیر را دنبال کنید

1- ابتدا وارد مای کامپیوتر خود شوید و وارد درایو c شوید

2- در درایور c دنبال فولدر Program Files باشید و وارد ان شوید

3- حال وارد فولدر Common Files شوید

4- در اینجا دنبال فولدر BitDefender باشید پس از وارد شدن در ان

5- فولدر BitDefender Threat Scanner را پیدا کنید خوب دیگر کار تمام شد

6- شما باید از این فولدر که محتویات ان را به شرخ زیر نگاه میکنید یک کپی بگیرید و به دوستان و یا روی سیستم جدید خود نصب کنید

نکته : برای ورژن های 2008 باید مسیر زیر را دنبال کنید
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

majid2124
Friday 3 October 2008, 06:06 PM
سلام با تشکر از تاپیکتون.
اگه میشه نحوه ذخیره کردن آپدیت Nis2009 رو هم توضیح بدید ممنون میشم

kasparov
Friday 3 October 2008, 10:12 PM
با سلام

اموزش ذخیره کردن اپدیت های انتی ویروس نورتون (انتی ویروس . اینترنت سکیوریتی )

این اموزش به درخواست دوست عزیزمان انجام گرفت

1-ابتدا وارد مای کامپیوتر خود شوید و به درایو c رجوع کنید

2- وارد فولدر Program Files شوید

3- سپس وارد پوشه Common Files
شوید

4- به دنبال پوشه Symantec Shared باشید زیرا اپدیت ها در این پوشه ذخیره میشود

5- به راحتی میتوانید محتویات پوشه Symantec Shared را ذخیره کنید و روی سی دی و یا ... ریخته و به سیستم و یا دوستان خود هدیه دهید :o

majid2124
Friday 3 October 2008, 10:54 PM
سلام ممنون از راهنمایی تون حالا من این آپدیتو گرفتم دادم به دوستم اون چه جوری باید آپدیت آفلاین کنه. در ضمن تنها کرکی که واسش هست اینکه 15 روزو هی ریست میکنه. ممنون

kasparov
Friday 3 October 2008, 10:58 PM
برای این کار شما کافی است این پوشه را به جای پوشه دوستتان بریزید و بعد نورتون خود را یک بار اپدیت کنید
که در نتیجه اپدیت ان انتی ویروس از همان اپدیتی میشود که شما برای دوستتان کپی کردید

پس یک بار انتی ویروس را اپدیت کنید اگر انتی ویروس شما اپدیت باشد انتی ویروس دوستتان 5 دقیقه طول میکشد تا اپدیت شود

توجه فرمایید شماره اپدیت خود را با مال دوستتان چک کنید.

abdozzahra
Saturday 4 October 2008, 01:01 AM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

سلام

بد نبود حداقل میگفتی اشتباه میکنی

میشه رمز رو clear بذاری؟

شکلک ها رو هم غیر فعال کن لطفا

majid2124
Friday 17 October 2008, 12:11 PM
سلام
یکی از دوستانم Avira Premium Security Suite V. 8.1.0.245 داره واسه یه بار هم شده میخوام نصب کنم اگه امکانش هست نحوه ذخیره کردن آپدیت شو بهم بگین تا از کامپیوترش بگیرم. با سپاس

soheilt.69
Tuesday 28 October 2008, 02:23 PM
سلام میشه نحوی ذخیره کردن رو برای avg بگین .ممنون میشم .

kasparov
Thursday 30 October 2008, 05:38 PM
با سلام

نحوه ذخیره کردن اپدیت AVG

برای این کار ابتدا باید فایل های مخفی کام خود را به صورت شو هیدن در اورید
سپس باید به مای کامپیوتر خود وارد شوید و مراحل زیر را دنبال کنید

1-وارد my computer شوید
2- وارد درایو c خود (محل نصب ویندوز ) شوید

3- دنبال پوشه مخفی (که باید از حالت مخفی بودن در اورید شوید) ProgramData

4- در این پوشه دنبال پوشه avg x باشید x به معنی ورژن انتی ویروس شماست

5- پس از ورود به فولدر فوق موارد زیر را خواهید یافت

6- همانطور که مشاهده میکنید پوشه اپدیت قابل رویت است که به صورت زیر در این پوشه موارد زیر مشاهده میشود

ولی برای اطمینان بیشتر همان پوشه avg x را کپی کرده تا دیگر نگرانی وجود نداشته باشد
برای کپی برداری ان را کپی کرده و در همین محل در کام دوست خود یا سیستم جدید خود پیست کنید و فقط کافی است یکبار ای وی جی را اپدیت کنید :rolleyes:

7- برای اینکه دیگر کامل مطمئن بشوید از تشکر استفاده کنید :o

اقایی نحوه ذخیره سازی انتی ویروس Avira را خواستار بودن ولی به علت اینکه سیستم من قادر به کشیدن انتی ویروس بیت و اویرا با هم نیست اینکه فعلا از این بابت شرمنده هستم

majid2124
Thursday 30 October 2008, 09:29 PM
اقایی نحوه ذخیره سازی انتی ویروس Avira را خواستار بودن ولی به علت اینکه سیستم من قادر به کشیدن انتی ویروس بیت و اویرا با هم نیست اینکه فعلا از این بابت شرمنده هستم[/SIZE][/QUOTE]

سلام دشمنت شرمنده باشه نصبو اپدیت کردم حال نداد آنتیستالش کردم بازم ممنون که به یاد ما بودی :)

isatis2006
Thursday 30 October 2008, 10:16 PM
سلام در مورد f-secure? چي كسي چيزي ميدونه؟
ميدونيد چه جوري ميشه اپديتشو ذخيره كرد؟

saba430
Saturday 1 November 2008, 03:16 PM
می خواستم نحوه ذخیره و اجرا آپدیت **** Smart Security رو بذاری
ممنون میشم

majid2124
Saturday 1 November 2008, 08:35 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

سلام عزیز
پست شماره 2 در صفحه قبل هموم چیزی هست که شما مد نظر دارین حالا ایشون عکس آنتی ویرویس version3 رو گذاشت شما مدل اینترنت سکوریتیشو می خواین. واسه اپدیت آف جفتش به یه صورت انجام میشه.:)

davidonlin
Tuesday 4 November 2008, 05:51 PM
سلام ببخشید میخواستم بپرسم آیا روش آپدیتی که برای norton internet security 2009 گذاشتید برای نسخه 2008
هم جواب میده یا نه؟ اگه نه لطف کنید و اون هم برامون بذارید. ممنون از لطف فراوونتون.

isatis2006
Thursday 6 November 2008, 07:36 PM

سلام
اصلا كسي اين انتي ويروس محشرو ميشناسه كارش خيلي توپه
فقط نتونستم بفهمم اپديتشو چه جوري ذخيره كنم
كسي اينجا ميدونه ؟

MEGAN
Friday 7 November 2008, 01:19 AM
Antivirus 2009 manual removal

AfshinAH
Friday 14 November 2008, 12:47 PM
دوست عزیز خسته نباشی
از همه چی گفتی از avast هم میگفتی
ممنون

WOLF_MAJID
Saturday 15 November 2008, 10:43 PM
تا اونجایی که من می دونم فایل های آپدیت شده Avast دارای پسوند vpu هستند
پس شما پس از آپدیت وارد پوشه نصب avast شده و این فایل ها را جستجو کرده و کپی کنید حال برای فراخوانی فایل ها در دفعات بعدی وارد safe mode شده و اون فایل ها را کپی کنید حال دوباره برید برای آپدیت چون فایل ها جدیدند حجم کمی دانلود خواهد شد

من این روش را برای nod تست کرده ام و براحتی کار داده (فایل های آپدیت nod دارای پسوند Dat*هستند)

soheilt.69
Tuesday 18 November 2008, 01:09 PM
سلام من نحوه ی ذخیره ی agnitum OutpostSecuritySuite pro2008v6.0.2284 می خوام با تشکر .

ahmadrmt
Tuesday 25 November 2008, 06:30 PM
باسلام

فایل Bitdefender threat Scanner که مربوط به آپدیت آنتی ویروس است را کپی کرده ام و روی سیدی رایت کردم ولی متاسفانه بعد از نصب مجدد ویندوز و نصب آنتی ویروس این فایل را نمی توانم به جای
Bitdefender threat Scanner کپی کنم و با پیغام ACCESS DENIDE مواجه میشوم.

لطفا راهنمایی کنید که چگونه فایل آپدیت شدهBitdefender threat Scanner را به جای فایل
Bitdefender threat Scanner قبلی کپی کنم ؟

باتشکر

bestboy999
Wednesday 26 November 2008, 02:23 AM
فکر می کنم باید با حالت Safe Mode این کارا انجام بدید.
برای اینکار در ابتدای روشن شدن کامپیوتر F8 را بزنید و گزینه ی سیف مود را انتخاب کنید.

kasparov
Sunday 21 December 2008, 11:52 AM
با سلام

نحوه ذخیره کردن اپدیت های مک افی

این آنتی ویروس که از قدمت زیادی نیز برخوردار است از قابلیت آپدیت و به روزرسانی قدرتمندی نیز پشتیبانی میکند. اما در این میان مشکلی نه تنها برای مک*آفی بلکه برای کلیه آنتی ویروس ها وجود دارد. به طوریکه معمولأ پس از نصب نسخه ای از آنتی ویروس کاربر اقدام به به روزرسانی پایگاه داده نرم افزار میکند و به مرور زمان این آپدیت ها تکمیل میشود. اما پس از نصب یک ویندوز جدید و نصب مجدد آنتی ویروس کلیه آپدیت های قبلی پاک خواهد شد و کاربر مجبور است کلیه آپدیت ها را مجددأ دریافت نماید. این موضوع به دلیل بالا رفتن حجم آپدیتها گاهی بسیار آزاردهنده است. اما اکنون اگر امنیت سیستم خود را به دست مک*آفی سپرده اید دیگر جای نگرانی نیست. چرا که با ترفندی ساده میتوانید از این پس از آپدیت های مک*آفی نسخه پشتیبان تهیه کرده و پس از نصب ویندوز جدید از همان آپدیت های دریافتی استفاده کنید، بدون آنکه نیازی به دریافت مجدد آنها از اینترنت داشته باشید.

برای اینکار:پس از نصب مک*آفی کافی است تنها یکبار آن را کاملأ آپدیت کنید.
سپس به مسیر زیر بروید:

یا محل نصب ویندوز شما

دقت کنید منظور از C، درایوی است که ویندوز در آن نصب شده و میتواند متغیر باشد).
اکنون سه فایل avvscan.dat ، avvclean.dat و avvnames.dat را یافته و با راست کلیک بر روی آنها و انتخاب Copy، آن ها را کپی کنید.
سپس این سه فایل را در یک محل مناسب Paste نمایید.
کار تمام است.
اکنون پس از نصب مجدد ویندوز و یا جهت استفاده از آپدیت ها در یک سیستم دیگر، کافی است این سه فایل را مجدد در مسیر یاد شده با فایل های قبلی جایگزین نمایید. تنها دقت کنید McAfee در زمان اینکار بسته باشد.
در پایان نیز پس از اینکار سیستم را یکبار رستارت کنید تا تغییرات اعمال گردد.

davidonlin
Friday 26 December 2008, 01:18 AM
دوست عزيز شما حتما از نسخه **** smart security استفاده ميكنيد و اين روش فقط براي نسخه **** ***** Antivirus جواب ميده.

M@mool
Wednesday 7 January 2009, 02:32 PM
این نحوه ذخیره کردن برای Kis 8 هم همینطوره؟

S.M.T.F
Wednesday 7 January 2009, 03:30 PM

اگر منظورتون این روشه ؟

بله همین روش است

M@mool
Wednesday 7 January 2009, 05:36 PM
یه سوال دیگه :
فقط دیتا بیس ذخیره میشه یا اینجین هم هست؟

S.M.T.F
Sunday 25 January 2009, 01:14 PM

جناب کاسپاروف عزیز پوشه ای به نام Program Data توی درایو ویندوز و هیچ درایو دیگه ای ایجاد نمیشه میشه راهنمایی کنید

ضمنا AVG که من نصب کردم هنوز اکتیو نکردمش (گفتم شاید تاثیر داشته باشه )

ممنون و موفق باشید

kasparov
Monday 26 January 2009, 02:54 PM
با سلام

سلام و خسته نباشید به جناب اپراطور جان باید به استحظار شما برسونم این مطالب مربوط به وین ویستا هستند به خاطر همینه شما نتونستید پیدا کنید .
چشم من در اولین فرصت مکانش را روی اکس پی پیدا میکنم و شما و دیگر عزیران خبر میدهم .

با تشکر

S.M.T.F
Monday 26 January 2009, 03:51 PM
ممنون ولی کاش اول پستتون گوشزد میکردید که تنظیمات مال وین ویستا ست

بهر حال ممنون

bany
Friday 6 February 2009, 02:38 PM
طريقه جمع آوری آپديت ها در محصول ورژن 8.0 به اين صورت هست که شما:

1- ابتدا به مسير زير برويد و تمام فايل های موجود در پوشه FAILSAFE رو انتخاب کرده و بصورت يک فايل ZIP. در بياوريد...
تأکيد ميکنم بصورت فايل ZIP

C:\Program Files\Avira\AntiVir PersonalEdition Premium\FAILSAFE

اين نکته هم اضافه کنم که با انتخاب بر روی فايل ها از اونها فايل زيپ بسازين چون اگه از پوشه مذکور فايل زيپ بسازين موقع انتقال به محصول با اخطار زير مواجه ميشويد:(پس از پوشه فايل زيپ نسازين! برين داخل پوشه با انتخاب فايل ها، اقدام به ساختن فايل زيپ کنيد)

2- سپس اسم فايل زيپ شده رو به ivdf_fusebundle_nt_en تغيير نام ميدهيم، چون محصول فقط فايل زيپ شده رو با اين اسم ميشناسد
3-حال فايل های آپديت برای انتقال به محصول آماده هست
برای اينکار هم صفحه اصلی محصول رو باز کنيد و از منوی Update گزينه Manual Update رو انتخاب کرده و سپس فايل زيپ شده رو بهش بدين

و صبر کنيد که محصول آپديت بشه و پيغام زير مبنی بر انجام عمليات آپديت ظاهر شود:

امیدوارم به دردتون بخوره

PesarIran
Saturday 14 February 2009, 01:35 PM
من برای گرفتن آپ دیت ***** مشکل دارم اینم عکس هاش که گذاشتم

میشه یه راه حل دیگه معرفی کنید؟

راستی هم سیستمم هم آنتی ویروسم 64 bit هست.

اینم از نرم افزار Backuper ***** که یکی از بچه ها گذاشته بود :eek:

bany
Saturday 14 February 2009, 03:04 PM

از روشی که من در بالا گفتم رفتی امتحان کن

PesarIran
Saturday 14 February 2009, 03:12 PM

خیلی ممنون روش شما را ندیده بودم خودمم خیلی دنبال این قسمت گشم اما نتونسته بودم پیداش کنم از راهنمایینون بازم ممنون

soosan2
Friday 10 April 2009, 02:31 AM

با سلام . بنده avg internet security 8.5.285 را روی سیستم خود نصب کرده ام حالا چطور می تونم از آپدیت های اون بک آپ بگیرم. یک نکته عجیب هم این است که فلدر ProgramData
در درایو C اصلا وجود ندارد توضیح اینکه بنده تیک hide extension.... , hide protected ... را برداشته ام و show hiden ... را نیز فعال کرده ام ولی بازهم فلدر program data دیده نمی شود و اصلا وجود ندارد . خواهشمندم راهنمایی فرمایید. ممنون.عکس درایو c را هم ضمیمه میکنم:

Rohollah
Friday 10 April 2009, 08:22 AM

تنظیماتی که در بالا گفته شده مخصوص ویندوز ویستاست
در xp اطلاعات و پوشه های مخصوص برنامه ها معمولا در مسیر زیر ذخیره میشوند.

C:\Documents and Settings\admin\Application Data

به جای admin نام پروفایل خودتون رو وارد کنین

اگه روش بالا جواب داد از دوست خوبمون آقای کاسپاروف هم تشکر کنین :rolleyes:

soosan2
Friday 10 April 2009, 12:36 PM

دوست عزیز به آدرسی که گفتین مراجعه کردم ولی بجز فلدر AVGTOOLBAR پوشه دیگری نبود و این پوشه شامل چند تصویر کوچک تولبار avg بود لطفا رهنمایی فرمایید.

bany
Sunday 12 April 2009, 02:16 PM

ببینم پوشه ها رو از حالت مخفی خارج کردین باید همه پوشه هارو از حالت مخفی خارج کنید حتی فایلهای سیستمی رو

headshoter
Monday 13 April 2009, 08:42 PM
سلام !! اگه یه توضیحی هم درباره Symantec Endpoint بدید ممنون میشم !!!

soosan2
Tuesday 14 April 2009, 12:57 AM
سلام. آدرس صحیح آپدیتهای avg در ویندوز xp رو بالاخره خودم پیدا کردم:
Win XP\Documents and Settings\All Users\Application Data\avg8\update

moh3en_201
Sunday 2 January 2011, 12:41 PM
سوسن جون :
واقعا ممنون.

moh3en_201
Sunday 2 January 2011, 12:44 PM

:) دمت گرم حال كردم "كس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من"

famin1600
Monday 18 April 2011, 07:07 PM
مطالب بسیار آموزنده ای بود.
خیلی ممنون از آموزش این ترفند ها.

ali703
Saturday 21 May 2011, 08:20 PM
سلام دوستان عزیز
واقعن خسته نباشی برای جایگزین کردن فایل های آپدیت ***** روی فایل های dat در آدرس C:\Program Files\****\**** ***** Antivirus راست کلیک کرده و قرنطینه رو انتخاب کنید سپس فایل های آپدیت رو جایگزین کنید

موفق باشی

rouzbeh_zi
Tuesday 8 November 2011, 11:45 AM
برای آنتی ویرویس f-secure چه باید کرد؟ ذخیره آپدیت هاش چطوری هست؟

salijoon
Saturday 18 May 2013, 05:21 PM
سلام من نود **** Endpoint Antivirus را دارم
روشهایی که گفتید امتحان کردم اما نشد یعنی ورژن نود را در قسمت مربوطه نشون نمیده لطفا راهنمایی کنید
ممنون

samaneh900
Friday 12 December 2014, 02:45 PM
با سلام. بعد از مدتها متا سفانه عکسها لود نمی شوند. کاش یا مجددا انرا اپلود و یا تبدیل به پی دی اف کرده و در این بخش قرار می دادید.