PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کرک CyberLink PowerDVD Ultra v12.0.1514.54

payamgy
Friday 6 April 2012, 04:43 PM
سلام
داخل ساید ورژن جدید powerdvd گذاشته شده (CyberLink PowerDVD Ultra v12.0.1514.54) ولی کرکش داخلش نیست. کسی کرک اون رو داره.
مرسی

کینگ 10
Friday 6 April 2012, 06:37 PM
کرک نداره چون لازم نداره خودش کرک شدس

matto
Monday 30 July 2012, 01:30 PM
ا سلام پدرم درومد ولی پیداش کردم
برید حال کنید : Ulvem-mwuu9-cv7sn-k2h8s-ml7ck-5mfk6

taramash
Thursday 23 August 2012, 07:16 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

واقعا که دستتون درد نکنه

reza2511
Sunday 26 August 2012, 02:50 AM
خیلی خیلی تشکر واقعا ممنون کارم رو راه انداخت دیگه داشتم ازش نا امید میشدم . باز هم ت..........................................شکر

hodamsgr
Saturday 8 September 2012, 02:32 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

thank you motto it was really helpfull

Travis
Sunday 7 July 2013, 09:51 PM
سلام ، من برنامه CyberLink.PowerDVD.Ultra.v12.0.2428.57 رو از سایت دانلود کردم و نوشته شده برای کرک Read Me رو بخونید ...
منم طبق Read Me تا مرحله سومش رو میرم ولی اینجا به مشکل میخورم ...
بعد اینکه فایل RegKey_32 bit.reg رو اجرا میکنم و بعدش خود PowerDVD رو ، فورا یه قسمت وا میشه مربوط به رجیستر کردن برنامه و یک کد پیش فرض (که فکر کنم با توجه به مراحل قبل که طی کردم به اونجا انتقال داده شده) هم داخلشه ... ولی وقتی کلیک میکنم که دیگه رجیستر کردن تموم شه یه پیغام خطا میاد که نوشته:
Activation now...
Processing online activation...please wait.

CyberLink PowerDVD was not activated because a
connection to the activation server could not be
established. Check your Internet connection and
then try again
و من همین مرحله رو دو بار چه بصورت متصل به اینترنت(حتی با وی پی ان و بدون آن!) و چه به صورت آفلاین انجام دادم ولی باز همین پیغام میاد.. و بعد که OK میکنی مینویسه یک trial با مدت 30 روز برای شما فعال شد .
و یک بار هم بدون توجه به این پیغام مراحل رو تا آخر (یعنی 7) رفتم ولی باز وقتی میخواست برنامه اجرا شه همین پیغام داده میشد و اینکه برنامه هنوز رجیستر نشده.

لطفا راهنمایی کنید ، چکار باید بکنم

SandMan+
Sunday 7 July 2013, 10:52 PM

با سریال نامبری که در پست 3 قرار داده شده اکتیو کنید

کرک نیازی نیست

Travis
Monday 8 July 2013, 01:08 PM

دوباره سلام
اگه کرک نیاز نیست پس Read Me و مراحلش واسه چی گذاشته شده؟ وقتی هم منتهی به کرک نمیشه!
متاسفانه دیگه هرچی میگردم قسمتی که باید کد رو وارد کنم رو پیدا نمیکنم و هروقت برنامه رو اجرا میکنم اول میره اون کد قبلی که وارد شده رو بررسی میکنه:
Activation now...
Processing online activation...please wait.
و بعدش همون پیغام قبلی

CyberLink PowerDVD was not activated because a
connection to the activation server could not be
established. Check your Internet connection and
then try again

باید برنامه رو حذف کنم و دوباره اون مراحل رو طی کنم و کد داده شده رو به کدی که اینجاست تغییر بدم؟ مطمئناً درست میشه دیگه ؟
راهنمایی کنید لطفا

یه نفر
Tuesday 9 July 2013, 05:38 AM
سلام دوست عزیز ، طبق راهنما عمل کردید ؟ یک بار دیگر به دقت مطالعه کنید.

راهنمای نصب CyberLink PowerDVD Ultra v12.0.2428.57 به صورت ترجمه شده :

1. نرم افزار PowerDVD را نصب کنید.
2. فایل های "CLAud.sim" و "PowerDVD12.sim" را که در پوشه "Crack\Sim" هستند را در مسیر (C:\Program Files (x86)\CyberLink\PowerDVD12) کپی کنید.
3. فایل "RegKey_32 bit.reg" یا "RegKey_64 bit.reg" را با توجه به نوع ویندوزتان اجرا کنید.
4. PowerDVD درخواست activation می کند. روی OK کلیک کنید.
5. PowerDVD را ببندید.
6. "file reg.bat" را اجرا کنید.
- اگر همچنان پنجره activation را مشاهده می کنید. به صورت دستی فایل DA_ETHANCHV file را که در پوشه کرک موجود هست را به مسیر زیر بریزید :
در ویندوز 7 و 8 : C:\ProgramData\CyberLink\PowerDVD12
در ویندوز XP : C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\CyberLink\PowerDVD12

Travis
Tuesday 9 July 2013, 04:28 PM
ممنون از شما ، فقط اون مرحله 6 که اشاره کردید برای ویندوز ویستا کجا قرار داره
خودم فکر کنم اینجا باشه: C:\Users\Public\CyberLink\PowerDVD12
که داخلش فقط یه فایل به اسم settings.ini قرار داره ،
درست میگم؟

یه نفر
Thursday 11 July 2013, 12:33 AM

بله احتمالاً همون جاست ، کپی کنید ببینید چی میشه.

Travis
Thursday 11 July 2013, 09:36 PM

دوست خوبم من این مراحل رو طی کردم به همین ترتیب :

فایل های داخل فایل زیپ رو توی یک NewFolder ریختم
آنتی ویروس رو بستم و اتصال از اینترنت هم قطع کردم

1- ابتدا برای نصب از بین چهار فایل Crack و Setup و Tweak و Update در فایل Setup گزینه Setup.exe رو اجرا کردم
در طی مراحل نصب در قسمت یوزرنیم درخواست شده اسم خودم و در قسمت کمپانی یه اسم همینجوری نوشتم
در آخرین مرحله نصب هم یه صفحه گرافیکی با عنوان MoovieLive مربوط به Privacy Policy که باید خونده بشه و بعد Accept رو زدم.

و در آخر Finish

2- فایل های CLAud.sim و PowerDVD12.sim که در پوشه Crack/Sim بودند در قسمت CyberLink/PowerDVD12 کپی و جایگزین فایل های موجود با همین نام کردم (اینجا فقط اون x86 که نوشته شده رو متوجه نشدم!)

3- فایل RegKey_32 bit.reg رو با توجه به ویندوز اجرا کردم

** اینجا یه پیغام میاد با عنوان Registry Editor (با یه علامت تعجب زرد رنگ) که جوابی Yes یا No باید داده شه
Adding information can unintentionally change or delete values and cause components to stop working correctly. If you do not trust the source of this information in
C:\Users\ "جایی که خود فایل RegKey_32 bit.reg روی سیستم ذخیره کردم"\
, do not add it to the registry.

Are you sure you want to continue? Yes/No

که Yes رو زدم
و این پیغام اومد: (با همون عنوان رجیستری ادیتور ولی با علامت تعجب آبی)
The keys and values contained in C:\ "جایی که فایل RegKey_32 bit.reg قرار داره" have been successfully added to the registry.
و "اوکی" که تنها گزینه‌س رو زدم
(وقتی این فایل "رگ‌کی 32بیت" رو به قسمت خود برنامه یعنی CyberLink/PowerDVD12 هم منتقل میکنم باز همون پیغام Registry Editor رو میده و بعد از Yes کردن همون پیغام نتیجه ای که بالا نوشتم)

4- حالا پاور دی وی دی رو اجرا میکنم یه صفحه از برنامه باز میشه با عنوان "Activation" و زیر دو سه جمله که نوشته activation keyتون رو وارد کنید مکانی برای وارد کردن Key هستش که خودش پر شده با این کدها:
6L3V5-2ZTK9-4BV4M-V4FR2-4E7HS-EP3MZ
و جلوش هم گزینه Activate هست
*حالا اینجا من نمیدونم باید با همین کلیدی که نوشته شده برنامه رو اکتیو کنم یا با کلیدی که یکی از دوستان اشاره کرد
به هرحال من با همین کلید خودش روی اکتیو زدم و باز اون پیغامی که توی پست های قبل اشاره کردم ظاهر شد!

و یه پیغام هم کنارش با عنوان Notice و با این متن:
CyberLink PowerDVD was not activated because connection to the activation server could not be established. Check your Internet connection and then try again.
You have 29 day(S) left to use PowerDVD without online activation.
و بعد که "اوکی" میکنم برنامه باز میشه و میگه برای شروع روی Continue کلیک کنید و گزینه دیگه ای هم نداره و کلیک کردم و برنامه اجرا شد و بعد بستمش.

5- فایل reg.bat رو با گزینه "Run as administrator" اجرا کردم

6- حالا که باز برنامه رو اجرا میکنم باز همون دو پیغام مبنی بر متصل نبودن به اینترنت و اکتیو نشدن باز میشه و بعد "اوکی" ، دوباره برنامه کرک نشده پاور دی وی دی باز میشه
برنامه رو میبندم

7- مرحله آخر برای من با توجه به ویندوز ویستا در قسمت
C:\Users\Public\CyberLink\PowerDVD12
قرار داره ، و من فایل DA_ETHANCHV رو به اونحا انتقال میدم
ولی باز هم وقتی برنامه رو باز میکنم دو پیغام مبنی بر کرک نشدن ظاهر میشن ! :(452):

یه نفر
Saturday 13 July 2013, 08:40 AM
سلام. یه بار نرم افزار رو کلاً حذف کنید و بعد از نصب با همین شیوه کرک کنید.

این هم لینک دانلود یه کرک دیگست اگر باز هم نشد این یکی را امتحان کنید :