PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سریال نرم افزار Flip Pdf Professional

mass_iut
Tuesday 3 July 2012, 07:30 PM
کسی میتونه کمک کنه سریال این نرم افزار رو پیدا کنم؟
آخرین نسخش 1.6.5 هستش
ممنون.

sina_tf
Tuesday 3 July 2012, 08:52 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

سلام فعلا تا نسخه ي 1.6.1 وجود دارد ..نسخه ي مورد نظر شما هنوز سريالي براش نيومده
پچ نسخه ي 1.6.1 رو براي ورژن بالاتر تست كنيد

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

ER Inside
Tuesday 3 July 2012, 10:48 PM
فقط برای توضیح اگه قبلاً از این برنامه استفاده نکردین و فکر می کنین چیز خفنیه باید بگم که منم مثل شما فکر می کردم ولی بعداً دیدم که خروجی برنامه فایل پی دی اف نیست اصلاً!!!

prodigy-rn
Wednesday 17 October 2012, 04:12 PM
سلام و خسته نباشید
این نرم افزار بسیار خوب متاسفانه در ورژن های قبلی خود دارای باگ های زیادی بود ولی خیلی سریع کرک هاش منتشر میشد.
در ورژن 1.8.2 (که خود من با مکاتبه فراوان و ارسال نمونه باگ ها و توضیح مشکل های موجود در نرم افزار با تیم فنی و ساپورت شرکت سازنده اون flipbuilder.com همکاری کردم تا مشکل رفع شد)تقریبا باگ ها بر طرف شده و حجم زیادی هم نداره و چنانچه زحمت بکشید و کرکی براش آماده کنید خیلی ممنون میشم،ضمنا نمونه کرک ورژن 1.6.1 اون در فورم های فارسی موجوده.
این هم لینک کرک ورژن قبلی برنامه یعنی Flip PDF Professional 1.6.1
که براتون آپلود کردم.
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]بازم ممنونم

marjan.h
Monday 24 December 2012, 03:01 PM
سلام
من یه کتاب با این نرم افزار ساختم و الان میخوام به این شکل که تو این لینک ها میبینید :
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]
یه نمونه :

کتابم قابلیت نمایش آنلاین رو داشته باشه و نمیدونم باید چه کنم این چند شب خودم کشتم تا در قسمت آنلاین این سایت گزینه آپلود رو پیدا کنم
60 بارم بهشون ایمیل دادم ولی به نتیجه ایی نرسیدم
ولی دیشب در قسمت اکانتم که رفتم تو سایتشون اینو دیدم :
Please submit the license code of Flip PDF or Flip PDF Pro to get the free points, then you can use the points to enjoy the FlipBuilder Online Service.

The Online service for other Flip programs is developing now

ولی نمی دونم این license code رو از کجا باید بیارم که وارد کنم؟!!
میشه اگر میدونید باید چی کار کنم کمکم کنید خیلی منو درگیر خودش کرد!

یه نفر
Monday 24 December 2012, 06:16 PM
موقع save کردن نمیشه به صورت HTML سیو کنید تا بشه روی سایت آپلودش کرد ؟

marjan.h
Tuesday 25 December 2012, 12:25 AM
مرسی از پاسختون اینکارو کردم اما وقتی بازش میکنم آدرسی که اون بالا نمایش میده آدرس مسیریه که در کامپیوتر خودم سیو شده
یه لینک آدرس انترنتی نیست که بشه در وبلاگ استفاده کردن و لینکشو برای همه گذاشت یا در فیس بوک شیر کرد
اون لینکایی که گذاشتمو ببینید منظورم اونجوریه می خوام اونجوری بشه :(

shssafavi
Wednesday 6 February 2013, 04:49 PM
با سلام لطفا
درخواست کرک نرم افزار Flip PDF Professional 1.8.2