PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عنصر وجودی شما چیست و با متولد چه ماهی سازگار است؟؟papaee
Sunday 23 September 2007, 02:59 PM
عنصر وجودی شما چیست و با متولد چه ماهی سازگار است؟؟

همونطور که میدونید یک سال دوازده ماه داره که هر کداک از شماها و اطرافیانتون می تونید متولد یکی از روزهای این دوازده ماه باشید!
اما مسئله مهم اینجاست که هر ماه برای خودش یک علامت داره که در عنصر وجودی شما تاثیر مستقیم خواهد داشت؛
و شما می تونین با دونستن این علامت بفهمید که با چه کسانی سازگاری بیشتری دارین و از چه کسانی باید دوری کنین!! :cool:
در زیر توضیح مختصری در رابطه داده شده :
;)

papaee
Sunday 23 September 2007, 03:00 PM
علامت آتش --> متولدین: فروردین - مرداد - آذر
علامت هوا --> متولدین: خرداد - مهر - بهمن
علامت خاک --> متولدین: اردیبهشت - شهریور - دی
علامت آب --> متولدین: تیر - آبان - اسفند
:confused:

papaee
Sunday 23 September 2007, 03:01 PM
و حال رفتار متقابل متولیدن ماه ها با هم:

1. آتش با آتش:
واضح است، نتیجه حرارت بیشتر و شعله های قویتر خواهد بود. فقط باید دید این شعله ها یک روز سرد زمستانی را حرارت می بخشند، یا یک شب تاریک را روشن می کنند، یا صرفا با بیشتر سوختن منبع اصلی را تمام می کنند و به هدر می دهند. انتخاب به طور مساوی به عهده ی طرفین است.

papaee
Sunday 23 September 2007, 03:01 PM
2. هوا با هوا:
دو هوای مسطح می توانند "یکی" شوند وامکان بیشتری برای تنفس و تفکر و حرکت آزادانه در فضا به وجود آورند. در این حالت روحیه ها عالی و قدرت پرواز زیاد میشود. ولی اگر باد های بهاری با وزش خود هوا را تغییر ندهند و تنوعی در وضعیت آن به وجود نیاورند هوا بسته و آلوده و خفه کننده می شود. گاهی نیز هوا می تواند به طوفان وحشتناکی تبدیل شود. انتخاب به طور مساوی به عهده ی طرفین است.

papaee
Sunday 23 September 2007, 03:02 PM
3. خاک با خاک:
خاک با خاک می تواند کوه مقاومت و استقامت و قدرت را به وجود آورد. به شرط آنکه تبدیل به بیابان خشک و بی آب و علف نشود. زمین لرزه هم نوع دیگر آن است که می تواند خانه خراب کن باشد. انتخاب به طور مساوی به عهده ی طرفین است.

papaee
Sunday 23 September 2007, 03:04 PM
4. آب با آب:
در ملاقات آب با آب هیچ نوع مقاومتی وجود ندارد. باران به جویبارها و دریاها یکسان می بارد. رود خانه ها به دریا ها و دریاه ها به اقیانوس ها ملحق می شوند و جریان دائمی آرزو ها واحساسات را باعث می شوند. به شرط آنکه نگذاریم سیل به راه افتد. انتخاب به طور مساوی به عهده ی طرفین است.

papaee
Sunday 23 September 2007, 03:06 PM
5. هوا با آتش:
آتش برای سوختن به هوا احتیاج دارد. هوا در دل آتش، ذوق و شوق به وجود می آورد ولی آتش زیاد اکسیژن موجود در هوا را کاملا می سوزاند و از بین میبرد. هوای طوفانی هم آتش را خاموش میکند و یا شعله هایش را هراسان بر پیکر زندگی می کوبد و همه چیز را می سوزاند. طرفین ماجرا به طور مساوی در انتخاب موثرند.

papaee
Sunday 23 September 2007, 03:07 PM
6. هوا با آب:
هوا با آب تماس برقرار میکند. آن را به هم میزند. در روی آن امواج به وجود می آورد. بر او می غرد و راهش را میکشد و میرود. آب در این زمینه کنترلی ندارد. آب تلافی می کند. به صورت رطوبت در هوا نفوذ میکند و آن را سنگین و بی حوصله میکند. اما ممکن است در نتیجه باران بهاری سر بگیرد و طبیعت را شادابی بخشد و دوباره زندگی آغاز شود، معجزه ای که هوا را دوباره پاک و فرح بخش می سازد. در این زمینه هواست که کنترل ندارد. پس فقط تقدیر و سرنوشت است که یکی از این دو راه را پیش پای شما خواهد گذاشت.

papaee
Sunday 23 September 2007, 03:09 PM
7. هوا با خاک:
هوا در خاک وجود ندارد و خاک به هوا احتیاج دارد. ولی نه خاک در هوا موجود است و نه هوا به خاک محتاج! خاک محکوم است در جای خود بماند. مگر اینکه هوا قدری او را حرکت دهد ، ولی هوا آزاد است که به هر کجا مایل باشد برود و مرتبا بالای سر خاک در حرکت است. خاک می تواند اگر هوا اجازه دهد با آرامش و کاملا مستقل زندگی کند. نتیجه بستگی به طرفین دارد.

papaee
Sunday 23 September 2007, 03:11 PM
8. آتش با آب:
آتش زیاد آب را خشک میکند و از بین می برد. آب زید آتش را خاموش میکند. بنا براین این دو پیوسته در حال ترس و نگرانی نسبت به یکدیگر قرار دارند مگر اینکه با قرارداد دو طرفه و احترام متقابل در کنار یکدیگر به صلح و صفا برسند. برای شروع قرارداد دو جانبه با ضامن معتبر لازم است.

papaee
Sunday 23 September 2007, 03:12 PM
9. آتش با خاک:
آتش قوی از دل خاک بر میخیزد و آتش فشان به راه می اندازد. خاک زیاد آتش را خفه میکند و میکشد. ولی اگر هر دو ملایم باشند بنیان یک حرکت دائمی و گرم کننده روح وجسم گذاشته می شود. انتخاب به طور مساوی به عهده ی طرفین است.

papaee
Sunday 23 September 2007, 03:13 PM
10. آب با خاک:
خانه آب درون خاک ساخته می شود. آب به خاک صفا می دهد و آن را مرطوب و قابل فعالیت می کند. آب خاک را قادر میکند کهخ مادر تمام گیاهان و سبزه ها و گل ها و درختان باشد.بدون آب، خاک می میرد. این دو در طبیعت به هم محتاجند و بدون هم بی فایده. به شرط آنکه با ترکیب غلط ، آب و خاک به گل تبدیل نشوند. نتیجه بستگی به توافق طرفین دارد.

papaee
Sunday 23 September 2007, 03:14 PM
منبع : ستاره اقبال ( نوشته الهه طباطبایی)

Merlin
Sunday 23 September 2007, 09:42 PM
ارسال مفیدی بود دوست من اما کاش کاملش کنی چون در مورد بسیاری از افراد به واقعیت نزدیکه.

سپید باشیم.

papaee
Thursday 4 October 2007, 01:43 PM
عزیز کامله
تو منبع هم همین بود(البته با کمی تصرف)
شاید منظورتون رفتار متولدین با عنصر وحودی مثلا خاک با آب باشه خوب این با برعکسش فرقی نداره
یکم دقت کنین میبینی همه متولدین نوشته شده فقط از تکرار خودداری شده(همون رفتار برعکس عنصر ها)
باز اگه اشکالی هست شما لطف کنین بگین تا من چک کنم
از نظرتون هم ممنون

عمق بینش
Saturday 13 October 2007, 01:11 AM
راستش را بخواهید من هم به این مسائل اعتقاد پیدا کرده بودم چون اغلب برای من درست صدق میکرد اما چون نتوانستم دلیل علمی یا منطقی برای آن پیدا کنم قبولشان ندارم!

papaee
Sunday 9 December 2007, 10:06 AM
خوب هر کس نظری داره عزیز

نظر شما هم محترمه