PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فیلم آموزشی نصب ویبولتین در لوکال هاست

SandMan+
Sunday 28 July 2013, 09:51 PM
سلام دوستان

در این فیلم آموزشی شما یاد میگیرید که چگونه در لوکال هاست ( سیستم خود ) بدون نیاز به اینترنت اقدام به نصب انجمن ساز ویبولتین کنید.

این کار جنبه ی آموزشی داره و شما میتونید برای یادگیری و آشنایی با ویبولتین این کار رو انجام بدید.
حتی کسایی هم که فروم ویبولتین دارن پیشنهاد میشه این کارو انجام بدن چون میتونن تمام هک ها استایل ها و ... ویبولتین را روی لوکال هاست امتحان و سپس بر روی سیستم انجمن خود نصب کنند.
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

دانلود فیلم آموزشی :

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

دانلود نرم افزار Xampp 1.7.3 ( توی فیلم هم ذکر کردم که حتما باید ورژن 1.7.3 باشه وگرنه به مشکل بر میخورید) :

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

دانلود vBulletin.Suite.v4.2.0.Patch.Level.3 :

دانلود نرم افزار Notepad ++ :

AliRezA Na
Sunday 22 December 2013, 03:37 AM
درود بر شما دوست عزیز.
حقیقت اینه که من فقط به خاطر تشکر از پست شما عضو این انجمن شدم!
تموم ویدیو های آموزش ویبولتین رو دیده بودم ولی نتونسته بودم نصبش کنم.
این ویدیوی کامل شما باعث شد مشکلی که چند وقت درگیرش بودم حل بشه.
خدا حفظت کنه.
موفق باشی.