نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: تبدیل Dvd به فرمت Mkv

عضو ثابت فروم Arrconic آواتار ها
    از ایشان 1,319 بار
    در 605 پست تشکر شده

love تبدیل Dvd به فرمت Mkv

سلام دوستان.
    می دونید که فرمت و کدک MKV قالبی هست که شما می تونید فیلم های دی وی دی تون را از 4 گیگابایت به حدود 300 مگابایت، بدون افت هیچ گونه کیفیت تبدیل کنید.
    فرمت Divx و Xvid خوبن ولی هرگز به پای فشردگی MKV نمیرسه.

من به یه مشکلی برخوردم که نمی تونم DVD را به فرمت MKV تبدیل کنم.
    البته نرم افزار River Past Video Oerspective این کار را انجام میده ولی فرمت هایی مثل AVI را وارد می کند.
    میشه دی وی دی رو اول به AVI تبدیل کرد و بعدش AVI را به MKV تبدیل نمود. ولی این خیلی زمان می بره. خصوصا اگه تعداد فایل ها زیاد باشن.
    اگه نرم افزاری را می شناسید که بدون واسطه و مستقیما بشه باهاش DVD را به MKV تبدیل کرد ، لطفا معرفی کنید.
    از همه شما ممنونم.

2. کاربر زیر از دوست گرامی جناب Arrconic برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

عاشق دل سوخته PesarIran آواتار ها
    از ایشان 2,504 بار
    در 1,289 پست تشکر شده

Cool

نقل قول نوشته اصلی توسط Arrconic نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    می دونید که فرمت و کدک MKV قالبی هست که شما می تونید فیلم های دی وی دی تون را از 4 گیگابایت به حدود 300 مگابایت، بدون افت هیچ گونه کیفیت تبدیل کنید.
    فرمت Divx و Xvid خوبن ولی هرگز به پای فشردگی MKV نمیرسه.

من به یه مشکلی برخوردم که نمی تونم DVD را به فرمت MKV تبدیل کنم.
    البته نرم افزار River Past Video Oerspective این کار را انجام میده ولی فرمت هایی مثل AVI را وارد می کند.
    میشه دی وی دی رو اول به AVI تبدیل کرد و بعدش AVI را به MKV تبدیل نمود. ولی این خیلی زمان می بره. خصوصا اگه تعداد فایل ها زیاد باشن.
    اگه نرم افزاری را می شناسید که بدون واسطه و مستقیما بشه باهاش DVD را به MKV تبدیل کرد ، لطفا معرفی کنید.
    از همه شما ممنونم.
    به این صفحه یه نگاهی بنداز
    کد:
    http://www.fileshome.com/DVD_To_MKV_Converter/

4. 2 کاربر زیر از PesarIran برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)