صفحه 50 از 50 نخستنخست ... 40484950
نمایش نتایج: از 491 به 497 از 497

موضوع: مشاوره برای خرید و ارتقاء سیستم

عضو ثابت فروم Kaptian Black آواتار ها
    از ایشان 992 بار
    در 476 پست تشکر شده

Cool مشاوره برای خرید و ارتقاء سیستم

دوستان اگه سوالی در مورد خرید یا ارتقا و قیمت قطعه کامپیوتر دارید این جا مطرح کنید.
    ویرایش توسط Kaptian Black : Tuesday 2 September 2008 در ساعت 10:44 PM

2. خرید آنتی ویروس ناد 32
  • 13 کاربر زیر از Kaptian Black برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

کاربر سایت SajjadKhat آواتار ها
    از ایشان 31 بار
    در 19 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan820 نمایش پست ها
    مدلش green gp330a
    پیشنهادم اینه که صبر کنید تا ماه آینده gt 1030 بیاد
    هم کم مصرف ترین هست که مطمئن میشید پاورتون جواب میده و هم پر قدرت تر از بقیه هست (قدرتش در سطح gtx 750 هست)
    اما به قدرت gtx 750ti و rx 460 نمیرسه (اما مصرفی حدودا نصف اونا داره

• خرید آنتی ویروس ناد 32
    کاربر سایت
    از ایشان 4 بار
    در 3 پست تشکر شده

سلام
    شما مطمیتن هستید ماه بعدی ریلیز میشه و ببخشید این اطلاعات رو از کجا باید بیارم؟

کاربر سایت SajjadKhat آواتار ها
    از ایشان 31 بار
    در 19 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط iranianTra نمایش پست ها
    سلام
    شما مطمیتن هستید ماه بعدی ریلیز میشه و ببخشید این اطلاعات رو از کجا باید بیارم؟

سلام
    منظورتون منم؟
    کدوم اطلاعات؟

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

پیش فرض مینی کامپیوتر

سلام دوستان
    میخواستم برای بخش اداری شرکت، چندتا سیستم تهیه کنم (کاربری در حد وورد و آفیس و نرم افزار حسابداری)- با چند نفر از دوستان که صحبت کردم بهم مینی کامپیوترهای فاقد سیستم عامل رو پیشنهاد دادن که نیازمند سرور هستند یا (زیروکلاینتها)- زیاد آشنایی ندارم با این زیرو ها و برندهاشون- و برندهایی هم که بهم پیشنهاد شد hp وpat بودند.
    از روی یه سایت یه سری اطلاعات راجبشون مطالعه کردم ولی چون از قبل هیچ آشنایی نداشتم میخواستم اگه از دوستان کسی هست که تجربه و شناخت خصوصا راجع به این دوتا برند داره در اختیارم قرار بده

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط negar12 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم برای بخش اداری شرکت، چندتا سیستم تهیه کنم (کاربری در حد وورد و آفیس و نرم افزار حسابداری)- با چند نفر از دوستان که صحبت کردم بهم مینی کامپیوترهای فاقد سیستم عامل رو پیشنهاد دادن که نیازمند سرور هستند یا (زیروکلاینتها)- زیاد آشنایی ندارم با این زیرو ها و برندهاشون- و برندهایی هم که بهم پیشنهاد شد hp وpat بودند.
    از روی یه سایت یه سری اطلاعات راجبشون مطالعه کردم ولی چون از قبل هیچ آشنایی نداشتم میخواستم اگه از دوستان کسی هست که تجربه و شناخت خصوصا راجع به این دوتا برند داره در اختیارم قرار بده
    دوستان هیچکس نظر خاصی نداشت؟
    خودم یه سرچ زدم اطلاعات مفیدی کسب کردم- با یه چندتا شرکت که استفاده میکردن صحبت کردم خیلی راضی بودن، ولی همچنان منتظر نظر شما هستم

نقل قول نوشته اصلی توسط esyoo نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    لطفا یک سیستم در حد 2 تا 2.200 به من معرفی کنید
    مادر برد به نظرم گیگا بهتر هست.و سی پیو اینتل باشه
    قطعاتت زیر رو برام کیس می خواو.
    CPU
    RAM
    POWER
    Motherboard
    case
    VGA

دوتا کیس به من معرفی کنید.یکی با گرافیک و یکی بدون گرافیک.چون الان بودجه نیست ولی بعدا می خوام براش گرافیک خوب بخرم
    ممنون
    سلام دوست عزیز
    کاربریتونو ذکر نکردید، ولی من بهتون پیشنهاد میکنم اگه کار گرافیکی سنگین ندارید در مورد مینی کامپیوترها یه سرچ بزنید (تین کلاینتها برند HP و پت) گزینه های خوبی هستید و با مبلغی که شما در نظر دارید میتونید یه مدل خیلی خوبشو بخرید (HP-T730) و (PAT-T640) گزینه های خییلی خوبی اند که تو سایت Minicomputer/ir میتونی در موردشون اطلاعات بیشتری کسب کنی
    ویرایش توسط negar12 : Thursday 15 June 2017 در ساعت 11:06 AM

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط negar12 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام مجدد
    شرکت زیرو کلاینت تهیه کرد، مدل HP-T520 ، به لحاظ سرعت، زیبایی و کارکرد 24 ساعته تست شد عااالی هستن، اگر دوستان سوالی داشتن در این خصوص میتونم در خدمت باشم
    لینک این دستگاه: [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ]

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

با سلام خدمت دوستان گرامی و علاقه مند به تکنولوژی
    همونطور که میدونیم دنیای رسانه و سخت افزار به سرعت در حال پیشرفته و سیستمهای قدیمی به سرعت در حال جایگزینی با مدرن ترین تجهیزات روز دنیا هستند، ازین رو علاقه مند بودم که اطلاعاتم در زمینه مینی کامپیوترها که جایگزین های مناسبی برای پی سی ها و سیستم های دسکتاپی قدیمی هستند رو با دوستان به اشتراک بذارم.
    مینی کامپیوترها به طور کلی به دو دسته: زیرو کلاینت و تین کلاینت ها تقسیم میشوند، که زیروکلاینت ها فاقد سیستم عامل و نیازمند سرور هستند و از منابع سخت افزاری و نرم افزاری سرور استفاده میکنند و به طور کلی مستقل نیستند. ولی تین کلاینتها سیستم عامل دارند و مستقل هستند.
    مینی کامپیوترها از مزایای زیادی نسبت به پی سی ها برخوردارند، که از مهمترین آنها خرابی های کمتر سخت افزاری و نرم افزاری به علت فن لس بودن و عدم ویروس پذیریشون هست. مصرف برق کمتر، پشتیبانی حداقلی، MTBF دو برابری نسبت به پی سی و... از دیگر مزایای آنهاست.
    در وبسایت [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] میتونید بیشتر با این محصولات اشنا بشید.

• صفحه 50 از 50 نخستنخست ... 40484950

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)