صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 91011
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 110

موضوع: دانلود، بحث و تبادل نظر درباره Google Chrome

کاربر سایت khp1 آواتار ها
    از ایشان 83 بار
    در 35 پست تشکر شده

Post دانلود، بحث و تبادل نظر درباره Google Chrome

مرورگر وب جدید Google Chrome - گوگل کروم، از شاخص های امنیتی مهمی برخوردار است که باعث می شود گوگل از این نظر آنرا با مرورگر اپل سفری، موزیلا فایرفاکس و نسخه جدید اینترنت اکسپلورر مقایسه کند.
    مرورگر کروم از چهارچوب مشابه دیگر مرورگر ها بهره برده است. به ویژه در استفاده از تکنیک تهیه لیست سیاه از سایت های مخرب و روش گشت وب سایت ها در پشت لایه های امنیتی از جمله درون "جعبه شنی" و مرور ناشناس اینترنت.

گوگل با ارائه گوگل کروم وارد بازار مرورگرهای وب شده است که هنوز انحصار آن در دست مایکروسافت اینترنت اکسپلورر می باشد. اما آیا این تفاوت های امنیتی کروم باعث می شود این مرورگر در جلوه کاربران متمایز ظاهر شود؟
    گوگل کروم از قابلیتی معرفی شده در Internet Explorer 8 بهره می برد با نام مرور ناشناس (Incognito) که اجازه می دهد کاربر در این وضعیت با مرور وب سایت ها هیچ رد پایی از خود بر جای نگذارد حتی فایل های کوکی فقط تا هنگام باز بودن پنجره جست و جو در سیستم زنده خواهند بود.
    همچنین در لایه بعدی امنیتی گوگل تصمیم گرفته است که از ترجمه صفحات در جعبه شنی (sand box rendering) استفاده کند.

این جعبه شنی در واقع به مفهوم ساده به معنی آن است که هنگامی که یک مهاجم سعی می کند به درون مرورگر نفوذ کند و بتواند از طریق آن به فایل های سیستمی و ریجستری دسترسی پیدا کند، مرورگر در وضعیت جعبه شنی کار را برای مهاجم سخت تر می کند زیرا وی می بایست اکنون راهی نیز برای دور زدن جعبه شنی فراهم کند. به این طریق که جهبه شنی از ترجمه و تغییر فایل ها توسط موتور نمایش دهنده صفحات وب جلوگیری می کند و از دخالت بیرونی در رجیستری، فایل های سیستمی و هر خواندن و نوشتن دیگری از روی فایل های مهم ممانعت می کند.

اجرای هر Tab در مرورگر Chrome باعث خواهد شد که هر اپلیکیشن وب در پنجره جعبه شنی مخصوص به خود باز شود و در لایه امنیتی از دخالت مرورگر در فایل های حساس سیستم جلوگیری می شود. حتی فایل های اضافه شونده (Plug-ins) نیز در محیط دیگر حافظه Sand Box بصورت امن اجرا می شوند.

اما هنوز با وجود رقابت مرورگر ها برای تامین محیطی امن تر برای کاربران، گوگل کروم شاید نتواند با وجود ارائه نسخه آزمایشی Internet Explorer 8.0، نسخه 3 فایرفاکس و اپل سفری محلی جدا برای ارائه خود پیدا کند.
    در بخش مثبت نگری، گوگل کروم کاملاً کد باز (Open Source) ارائه شده است تا هر متخصص امنیت و کارشناس برنامه نویس بتواند در بهبود برنامه نویسی این مرورگر خود را سهیم کند. بنابراین تجهیز امنیتی گوگل کروم با سرمایه مناسب گوگل و توسعه گری کدباز در دسترس می باشد. اما

آیا مرورگر فایرفاکس این برتری را در گذشته به کاربران معرفی نکرد؟
    گوگل ادعا کرده است که مرورگر جدیدش بسیار سریعتر و قابل‌اطمینان تر از هر مرورگر دیگر تا به امروز است. نکته جالبی که در مورد این مرورگر وجود دارد این است که هر برگه (tab) پردازش جدای از دیگری دارد و در صورت کرش کردن یک صفحه، بقیه صفحات جدا گانه بارگذاری می‌شوند و کل مرورگر هنگ نمی‌کند. همچنین این مروگر تحت موتور جاوا اسکریپت V8 اجرا می‌شود.

قابلیت های كلیدی نرم افزار Google Chrome:
    - سرعت بالا در بارگزاری صفحات
    - دارای قابلیت ‏Tabbed Browsing (باز شدن تمام صفحات در یك صفحه)
    - امنیت بالا در محیط نا امن اینترنت
    - جلوگبری از خطرات احتمالی Spy-Ware ها و دزدان
    - جلوگیری از باز شدن صفحات تبلیغاتی بی مورد (PopUp - Blocker)
    - محافظت از پسوردها و رمز های عبور خصوصی و امنیتی
    - زیبایی در طراحی
    - دارای پوسته های مختلف
    - پشتیبانی از تمام نسخه های ویندوز
    - و ...

مشخصات:
    شرکت سازنده: [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ]
    منبع: [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ]

دانلود:
    برای دسترسی به آخرین و بروزترین نسخه این برنامه به همراه توضیحات تکمیلی و راهنمای نصب لطفاً به لینک مطلب در سایت اصلی به آدرس زیر مراجعه نمایید.
    [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ]

برای شرکت در بحث، تبادل نظر و مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در رابطه با این نرم افزار فقط در ادامه‌ی همین تاپیک مطلب خود را ارسال کنید.
    ویرایش توسط nima1024 : Friday 17 January 2014 در ساعت 03:54 PM دلیل: بروزرسانی به نسخه 32

2. خرید آنتی ویروس ناد 32
  • 11 کاربر زیر از khp1 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

کاربر سایت mamad Z آواتار ها
    از ایشان 61 بار
    در 42 پست تشکر شده

Google Chrome

3 نسخه پایدار و بتا و دوو
    29.0.1547.62 نسخه پایدار (stable)

کد:
    فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.

نسخه بتا 30.0.1599.22:
    کد:
    فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.

نسخه دوو (dev)
    31.0.1612.1:
    کد:
    GOM Playerپلير قدرتمند

تمامي حقوق اين تاپيك براي mamad Z ميباشد. 2015-2013© هر گونه كپي برداري ممنوع
    p30download.com _ forum.p30download.com _ filehippo.com _

• خرید آنتی ویروس ناد 32
  • کاربر زیر از دوست گرامی جناب mamad Z برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

کاربر سایت mamad Z آواتار ها
    از ایشان 61 بار
    در 42 پست تشکر شده

Google Chrome

3 نسخه پایدار و بتا و دوو
    29.0.1547.76 نسخه پایدار (stable)
    کد:

نسخه بتا 30.0.1599.47:
    کد:

نسخه دوو (dev)
    31.0.1632.7:

کد:
    GOM Playerپلير قدرتمند

تمامي حقوق اين تاپيك براي mamad Z ميباشد. 2015-2013© هر گونه كپي برداري ممنوع
    p30download.com _ forum.p30download.com _ filehippo.com _

• 2 کاربر زیر از mamad Z برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

من یه مشکلی با کروم دارم. هر وقت می بندمش همه چی پاک می شه. باید از نو ساین این کنم تا بعضی پلاگین ها برگرده. چی کار کنم؟

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

من کرومم مشکل پیدا کرد
    این اخطار رومیده

SSL connection error

Less

Unable to make a secure connection to the server. This may be a problem with the server, or it may be requiring a client authentication certificate that you don't have.
    Error code: ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

Mad سوال

درود بر دوستان

بنده ورزن 29این مرورگر را حذف کردم تا ورزن 31 را نصب کنم اما هیچ یک از ورزن ها نصب نمیشه و پیغام زیر رو میده ،علت چیست و نحوه ی رفع ان چگونه است؟
    Angehngte Grafiken Angehngte Grafiken
    • نوع فایل: jpg 2013-12-22_160927.jpg (15.9 کیلو بایت, این فایل 7 مرتبه دانلود شده است )

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

سلام دوستان
    مدتیه که فایل ویدیویی فیسبوک رو نمیتونم از chrome ببینم
    تو سایر مرورگر ها مشکلی ندارم فقط تو کروم این مشکلو دارم

فلاش پلیر رو هم عوض کردم حل نشد
    از ویندوز 8.1 استفاده میکنم

مدیر ارشد یه نفر آواتار ها
    از ایشان 5,067 بار
    در 1,933 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_regi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مدتیه که فایل ویدیویی فیسبوک رو نمیتونم از chrome ببینم
    تو سایر مرورگر ها مشکلی ندارم فقط تو کروم این مشکلو دارم

فلاش پلیر رو هم عوض کردم حل نشد
    از ویندوز 8.1 استفاده میکنم
    سلام دوست عزیز،

از آخرین نسخه مرورگر کروم استفاده می کنید ؟

نرم افزار زیر را هم نصب کنید :
    کد:

کاربر سایت
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

درود

دوستان من چندوقته وقتی واسه اولین بار گوگل کرم رو باز میکنم وقتی میرم تو سایت بهم 4 تا تبلیغ داده میشه به دوتاش زبان روسی هست بقیشم یه سایت وبکمه با یه سایت دیگه
    2 بار مرورگرمو کوکیاشو پاک کردم حتی از اول نصب کردم بازم امددن
    انتی ویروسمم پیدا نمیکنه چیزی

کسی میدونه چطوری باید پاکشون کنم ؟؟؟؟
    اخه تو تنظیمات نیستن اصلا
    میترسم تبلیغات جاسوسی باشن لطفا راهنمای کنید.

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

نرم افزار خیلی خوبی هستش اما بعد موزیلا[فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ].......

عضو جدید KaliKam آواتار ها
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

سلام دوستان محترم
    ببخشید چند وقتی هست برام سوال شده که چرا قبل از آپدیت کروم، کپچا (reCapcha گوگل) سایت ها رو که تایید میکردم فقط برای اولین بار انتخاب تصاویر مرتبط رو میخواست برای بار بعدی الی آخر که وارد سایت میشدم دیگه تایید عکس ها رو نمیخواست و فقط لازم بود تیک رو میزدی و تایید میشد، ولی تازگی که آپدیت کردم هر بار برای تایید کپچا (reCapcha گوگل) باید عکس ها رو هم دوباره علامت بزنم و تایید کنم که واقعا وقتم رو زیاد میگیره، راهی یا تنظیماتی هست که بشه به حالت قبل برگردوند یعنی فقط تیک رو بزنید و تایید بشه؟

• صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 91011