صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15

موضوع: مشکل وایرلس لپ تاب Dell

عضو جدید behrooz265 آواتار ها
    از ایشان %1$s بار در 1 پست
    تشکرشده

Question مشکل وایرلس لپ تاب Dell

سلام دوستان من یه لپ تاب DELL دارم که الان بعد از عوض کردن ویندوز نمیتونم درایور وایرلس رو نصب کنم. ویندوز روش Vista Home Basic هست که با خود لپ تاب بوده. من مابقی درایور ها رو نصب کردم ولی این یکی نمیشه. حین نصب چراغ وایرلس روشن میشه بعد که تمام میشه چراغ وایرلس خاموش میشه. سعی کردم تو safe mode درایور را نصب کنم اونم تا قبل از log on شدن چراغ روشنه بعدش خاموش میشه.

عضو جدید
    از ایشان 11 بار
    در 4 پست تشکر شده

سلام
    منم همین مشکل رو با Dell : inspiron 1525 دارم که با اینکه وایرلسش نصبه ولی انگار اصلا وایرلس نداره چون هیچ وقت هیچ وایرلسی رو پیدا نمیکنه، بلوتوثش هم کار نمیکنه وقت نصب بلوتوث میگه لطفا بلوتوث را روشن کنید
    ضمنا روش xp نصب کردم ولی با ویستا هم همینجوری بود

راهبر انجمن داود آواتار ها
    از ایشان 4,635 بار
    در 1,778 پست تشکر شده

سلام
    خوب فکر ميکنم شما کليد روشن خاموش Wi-Fi رو در حالت خاموش گذاشتيد.
    Disable ميشه موقتا
    بررسي کنيد لطفا.
    ویرایش توسط داود : Saturday 31 January 2009 در ساعت 04:42 PM

کاربر فعال hobollah آواتار ها
    از ایشان 130 بار
    در 68 پست تشکر شده

Exclamation

بسم اللـه الرّحمن الرّحیم
    بنده هم لپ تاپ Dell مدل Vostro 1500 را دارم، متاسفانه این هم وایرلسش نصب می شود ولی برای اجرا با مشکل مواجه می شود یعنی هیچ وقت فعال نمی شود و در دیوایس منیجر همیشه قطعه آن ناشناخته باقی می ماند.
    البته این را هم اضافه می کنم که با دانلود ویندوز ویستا سرویس پک دو 64 بیت مشکل حل شد ولی روی ویستا سرویس پک یک و XP جواب نداد.
    فکر می کنم علت آن هم این باشد:
    وقتی به سایت شرکت برای update سخت افزارهای لپ تاپ خود و دانلود ورژن مربوطه دروایورتان می کنید لیستی بسیار طولانی از درایورهای یک قطعه را می دهد. این بدین معناست که درایوری هم که روی DVD برای لپ تاپ من و شما داده اند فایلی است که مشترک است بین کلی از قطعه های مشابه که متاسفانه درایور مخصوص خود را می خواهند.

Hobollah

آرزو دارم مرا مَحرم بدانی/به عشق خود مرا مَضجَع بدانی

کاربر فعال sepantax آواتار ها
    از ایشان 227 بار
    در 113 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz265 نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه لپ تاب DELL دارم که الان بعد از عوض کردن ویندوز نمیتونم درایور وایرلس رو نصب کنم. ویندوز روش Vista Home Basic هست که با خود لپ تاب بوده. من مابقی درایور ها رو نصب کردم ولی این یکی نمیشه. حین نصب چراغ وایرلس روشن میشه بعد که تمام میشه چراغ وایرلس خاموش میشه. سعی کردم تو safe mode درایور را نصب کنم اونم تا قبل از log on شدن چراغ روشنه بعدش خاموش میشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط hobollah نمایش پست ها
    بسم اللـه الرّحمن الرّحیم
    بنده هم لپ تاپ Dell مدل Vostro 1500 را دارم، متاسفانه این هم وایرلسش نصب می شود ولی برای اجرا با مشکل مواجه می شود یعنی هیچ وقت فعال نمی شود و در دیوایس منیجر همیشه قطعه آن ناشناخته باقی می ماند.
    البته این را هم اضافه می کنم که با دانلود ویندوز ویستا سرویس پک دو 64 بیت مشکل حل شد ولی روی ویستا سرویس پک یک و XP جواب نداد.
    فکر می کنم علت آن هم این باشد:
    وقتی به سایت شرکت برای update سخت افزارهای لپ تاپ خود و دانلود ورژن مربوطه دروایورتان می کنید لیستی بسیار طولانی از درایورهای یک قطعه را می دهد. این بدین معناست که درایوری هم که روی DVD برای لپ تاپ من و شما داده اند فایلی است که مشترک است بین کلی از قطعه های مشابه که متاسفانه درایور مخصوص خود را می خواهند.

Hobollah
    سلام
    آیا وقتی که ریکاوری اصلی لپ تاپ رو هم میریزید، باز هم مشکل وایرلس دارین؟
    من هم با vostro 1510 شبیه این مشکل رو داشتم که حل شد ولی اون ریکاوری نداشت چون جزو سریهای بدون سیستم عامل بود
    ویرایش توسط sepantax : Sunday 1 February 2009 در ساعت 07:13 PM
    نصیحت گوش کن جانا که از جان دوست تر دارند         جوانان سعادتمند پند پیر برنا را
    حافظ

کاربر فعال hobollah آواتار ها
    از ایشان 130 بار
    در 68 پست تشکر شده

بنده که اگرچه ویندوز اصلیش روش هست ولی آن اولی را اشتباها پاک کردم و ... به هر حال همانطور که عرض کردم روی سرویس پک 2 جواب می دهد و روی ما بقی سیستم ها نیز باید آن قدر درایور آن را از روی ساتش امتحان کرد که بالاخره یکی اش بخورد.

با تشکر
    Hobollah

آرزو دارم مرا مَحرم بدانی/به عشق خود مرا مَضجَع بدانی

کاربر فعال sepantax آواتار ها
    از ایشان 227 بار
    در 113 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hobollah نمایش پست ها
    بنده که اگرچه ویندوز اصلیش روش هست ولی آن اولی را اشتباها پاک کردم و ...

با تشکر
    Hobollah
    1- ما که منظور شما رو درست نفهمیدیم ( بالاخره هست یا نیست )

2- جواب سوال من رو هم ندادین. recovery CD یا پارتیشن ریکاوری دارین یا نه؟ اگه جواب مثبته با اونها درست نمیشه؟
    ویرایش توسط sepantax : Sunday 1 February 2009 در ساعت 07:46 PM
    نصیحت گوش کن جانا که از جان دوست تر دارند         جوانان سعادتمند پند پیر برنا را
    حافظ

معاون مدیرکل ataeefar آواتار ها
    از ایشان 21,749 بار
    در 6,733 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz265 نمایش پست ها

سلام
    بهتر اینکه موقع نصب ویندوز device ,وایرلس و بلوتوث disable باشه و این کارو باید در setup انجام دادو بعد از نصب ویندوز اونو enable کرد.
    اگر هم داخل ویندوز بودین و خواستین اونو فعال یا غیر فعال کنید کلیدfn با f2 را با هم بزنید

FN + F2

9. کاربر زیر از دوست گرامی جناب ataeefar برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

کاربر سایت
    از ایشان 28 بار
    در 14 پست تشکر شده

دوست عزیز بنده الان دل وسترو 1500 دارم و چنین مشکل ندارم. البته قبلا هم من این مشکل رو داشتم و یک درایور از سایت دل دانلود کردم و الان مشکلم حل شده. یعنی این مشکل زمانی برام پیش اومد که بنده ویندوز ویستای اصلی رو از روی دل برداشتم و خواستم که ایکس پی نصب کنم و یا همون ویستا رو دوباره نصب کنم دیدم درایور باز هم ناشناخته باقی مونده که اخر سر از خود سایت دل دانلودش کرد.

شما هم می تنوید از بخش دانلود دراویر سایت دل و با دادن سرویس تگ تون مشکلتون رو حل کنید اگه نشد بنده تا اونجا که بتنوم در خدمت شما هستم.

کاربر سایت
    از ایشان 28 بار
    در 14 پست تشکر شده

ویرایش توسط داود : Wednesday 11 February 2009 در ساعت 07:50 PM

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین