صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

موضوع: کمک برای از بین بردن ویروس New Folder

عضو جدید mmb_a631 آواتار ها
    از ایشان 5 بار
    در 3 پست تشکر شده

Surprised کمک برای از بین بردن ویروس New Folder

سلام برای از بين بردن ويروس new Folder.exeبايد چه کار کنم بعد يک آنتي ويروسي که همه ويروس هارو شناسايي ميکنه نام ببرید. لطفا...

--------------------------------------------------------------------------------

کاربر سایت
    از ایشان %1$s بار در 1 پست
    تشکرشده

سلام دوست عزیز از بین بردن این ویروس چند مرحله داره .
    1. وارد ویندوز میشی و بدون اینکه برنامه ای را باز کنی به قسمت سرچ می ری البته از استارت بازش کن .
    2. قسمت All Files and Folders را باز می کنی و در خانه اول می نویسی New Folder.exe بعد میزاری تا تمام دریوهات را سرچ بکنه .
    3. وقتی که سرچش تمام شد روی تک تک انها راست کلیک بکن و پاکشون کن ( البته چنتاش پاک نمیشه ولی شما سعی کن تا جایی که می تونی پاکشون کنی )
    4. Task Manager را باز کن از منوی بالا Shut Down را باز کن سپس کیلد Ctrl را بگیر و از همون منو روی گزینه ریست کلیک کن ( تا وقتی سیستم ریست نشده Ctrl را نگدار )
    5. وقتی دوباره وارد ویندوز شدی قبل از باز کردن هر برنامه ایی مستقیما به منوی سرچ برو مثل قبل سرچ کردن را شروع کن و این بار هم فیل های New Folder.exe را پاک کن .( اگر پاک نشد بهت پیشنهاد میکنم که ویندوزت را عوض کنی فایده کار های بالا هم این بود که حداقل دیگه ویروس داخل درایو های دیگت نیست )
    توجه داشته باش که طی تمام این مراحل به هیچ عنوان برنامه یا درایوی غیر از سرچ را باز نکن
    در مورد آنتی ویروس میگن کسپر اکی خوبه و همه ی ویرو سها را پیدا میکنه ولی من خودم از نورتون سکرتی سوئت استفاده میکنم .
    امیدوارم که مشکلت حل بشه

عضو جدید حسن نامی آواتار ها
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

سلام.
    ***** را پیشنهاد میکنم.
    اگر ویروس اجازه نصب به شما نداد می توانی فولدری که آنتی ویروس در آن است بر روی سیستم کپی کنید سپس آن را تغییر نام دهید سپس برنامه را نصب کنید . اگر لازم شد می توانید اسم خود فایل setup راهم تغییر بدهید.
    ویرایش توسط حسن نامی : Wednesday 1 August 2007 در ساعت 03:09 PM

عضو جدید mmb_a631 آواتار ها
    از ایشان 5 بار
    در 3 پست تشکر شده

بعد باید حتما در نصب ویندوز کل هارد رو فرمت کنیم یا فقط درایوی که ویندوز نصبه پاک بشه بسه تا ویروس از بین بره

کاربر فعال Secret spy آواتار ها
    از ایشان 239 بار
    در 130 پست تشکر شده

من چند وقت قبل در این مورد مطلبی توی وبلاگم نوشتم ، اگه بخونین بد نیست...

کد:
    http://secretspy.blogfa.com/post-4.aspx
    خصمان گویند کاین سخن زیبا نیست،خورشید نه مجرم ار کسی بینا نیست.

مدیر بازنشسته
    از ایشان 91 بار
    در 64 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mmb_a631 نمایش پست ها
    سلام برای از بين بردن ويروس new Folder.exeبايد چه کار کنم بعد يک آنتي ويروسي که همه ويروس هارو شناسايي ميکنه نام ببرید. لطفا...

--------------------------------------------------------------------------------
    با سلام خدمت همه ی دوستان ..دیدم همه ی عزیزان یه راهی رو معرفی می کنن گفتم که منم یه راهی رو برای شما تقدیم کنم..
    همونطوری که همه ی عزیزان ویروس new folder.exe تسک منیجر رو هم قفل می کنه و جستجو کردن همه ی new folder.exe اما به نظرم این روش کامل تره..
    باز کردن cmd و زدن عبارت tasklist که همه ی برنامه های در حال اجرا رو نشون می ده هر چند که hidden هم باشند نمایش می ده.
    بعد پیدا کردن new folder.exe که در این مرحله باید PID ی new folder.exe رو شناسایی کنید..
    (جلوی عبارت نوشته) بعدش از این دستور استفاده کنید..
    taskkill /PID /t همانطور که می دانید بعد از هر عبارت یک فاصله هست(space) !!
    بعد.از این دستور استفاده کنید که برای بستن برنامه هست..
    taskkill /PID /f در این صورت برنامه بسته خواهد شد..حال باید کلیه ی new folder.exe ها را با استفاده از search پیدا و shift delet کرد

عضو جدید حسن نامی آواتار ها
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mmb_a631 نمایش پست ها
    بعد باید حتما در نصب ویندوز کل هارد رو فرمت کنیم یا فقط درایوی که ویندوز نصبه پاک بشه بسه تا ویروس از بین بره
    بعد از اینکه NOD نصب شد NEW FOLDER ها را پیدا وبا پرسیدن از شما آن را پاک می کند (هر پنجره ای که شما باز کنید به صورت اتوماتیک این کار انجام می شود ).
    برای اطمینان خاطر شما هرجا که قبلا new folder ها را دیده بودید را یکبار چک کنید.
    اصلا نیازی به فرمت کردن نیست.
    ضمن اینکه خود ***** یکی از کم آزارترین برنامه های ضد ویروس است و به راحتی (به شرط انکه در هنگام نصب شرایط ارتباط اینترنتی خود را صحیح وارد کرده باشید ) UP TO DATE می شود.
    ویرایش توسط حسن نامی : Wednesday 1 August 2007 در ساعت 02:47 PM

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

love منم این ویروس داشتم

با نود32 پاک شد ولی مثل این که حالا کاسپرسکای هم پاک می کنه

عضو جدید
    از ایشان 10 بار
    در 4 پست تشکر شده

سلام منم این ویروس رو داشتم که با bitdefender 2008 پاکش کردم اما بعضی فایلهایی رو که قبل از ویروس کشی باز کرده بودم جوری هیدن شدن ه نمیشه از حالت هیدن دراورد شون اگه کسی راه حلی داره بزاره ممنون میشم
    مرسی

10. کاربر زیر از دوست گرامی جناب 0098 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

کاربر سایت mse1445 آواتار ها
    از ایشان 10 بار
    در 7 پست تشکر شده

New Folder Virus Remover

یکی از ویروسهایی که سیستم کاربران زیادی آلوده کرده و مشکلات زیادی را بوجود آورده است ویروس New Folder یا Sohanad می باشد. این ویروس با درست کردن یک New Folder* در هر فولدر باعث کاهش شدید سرعت سیستم می شود. همچنین کارهایی چون مخفی کردن Folder Options و غیر فعال کردن قسمتهایی از ویندوز را نیز انجام می دهد. مشکل این ویروس زمانی شدت پیدا می کند که با آلوده شدن یک سیستم به آن آنتی ویروسهای نصب شده از کار می افتند و این ویروس اجازه نصب هیچ آنتی ویروسی را هم نمی دهد. برای همین تقریبا تنها راه حل نصب مجدد ویندوز است که باز با رفتن به داخل درایورهای دیگر سیستم آلوده می شود. این برنامه یک راه کاملا عملی برای از بین بردن این ویروس است. بعد از دریافت فایل آن را اجرا کنید تا از حالت فشرده خارج شود. بهتر است در ریشه درایو C باز شود. سیستم را Restart کنید و در حالت Safe Mode بالا بیاورید. داخل فولدر باز شده نام SDFix بروید. فایل RunThis.bat را اجرا کنید. Yes را بزنید. بعد از تمام شدن کار سیستم را Restart کنید.

کد:
    http://rapidshare.com/files/99693646/SDFix.exe_1193.rar
    ویرایش توسط mse1445 : Saturday 15 March 2008 در ساعت 03:14 PM
    مبــاش در پی آزار و هر چـه خـواهی کـن
    که در طریقت ما غیر از این گناهی نیست

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین