نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: برنامه ریکاوری بسیار قوی و (کار آمد)

کاربر فعال vahid131 آواتار ها
    از ایشان 23 بار
    در 23 پست تشکر شده

love برنامه ریکاوری بسیار قوی و (کار آمد)

با سلام
    میخواستم بدونم برنامه ای موجود هست که بتونم فایل های از دست رفته در یک درایو (مد نظر من عکس هست) که حداقل 8-7 ماه گذشته رو بتونم بازیابی کنم؟
    برای اطلاع از جزییات:من عکس هام در در درایو e بود"و ویندوزم درایو c "به تازگی ویندوز عوض کردم و فقط درایو c رو فرمت کردم.
    آیا امکان داره بتونم به عکسام دست رسی داشته باشم؟
    چندین برنامه رو تست کردم اما جواب نگرفتم.
    با تشکر از زحمات

عضو ثابت فروم Arrconic آواتار ها
    از ایشان 1,320 بار
    در 605 پست تشکر شده

لینک قویترین نرم افزار ریکاوری (از نظر من) را براتون گذاشتم.
    راستش سال قبل من داشتم با این نرم افزار کار می کردم که فیلم عروسی خواهرم که چند سال پیش روی کامپیترم بود را بازیابی کرد. به همین خاطر به نظر خودم خیلی قویه.

توجه کنید , نسخه ی FAT برای پارتیشن های FAT و نسخه ی NTFS برای پارتیشن های NTFS بکار میرود.

کد:
    فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.

در قسمت های ستاره شده, با حروف انگلیسی کوچک و بدون فاصله تایپ کنید آسان دانلود.

آدرس فایل از سایت آسان دانلود است.

3. کاربر زیر از دوست گرامی جناب Arrconic برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

کاربر ارشد Mehdi1 آواتار ها
    از ایشان 5,930 بار
    در 2,038 پست تشکر شده

ریکاوری مای فایل از هموشون بهتره ..... منتها ریکاوری نرم افزاری در صورتی می تونه فایلها و اطلاعات را برگردونه که بر روی هارد اطلاعاتی جایگزین اونها نشده باشه.....

در واقع هنگامی که شما فایلی را از روی هادر پاک میکنید ، اون فضا فقط به عنوان یک فضای خالی در نظر گرفته می شه و فایلها به طور کلی پاک نمیشن تا موقعی که شما اطلاعاتی را در همان درایو و جایگزین اطلاعات قبلی کنید در این حالت اطلاعات قبلی پاک شده و اطلاعات جدید جایگزین میشه ...
    حالا شما اگه نمی تونی اونها را برگردونی احتمال زیاد اطلاعاتی را جایگزین اطلاعات قبلی کردی واسه همین ریکاوری نرم افزاری جواب نمیده....

5. 2 کاربر زیر از Mehdi1 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

عضو جدید
    از ایشان 2 بار
    در 2 پست تشکر شده

به نظر من فقط EASEUS.D.R.Wizard.Pro چون :
    اولا همزمان خودش انواع fat و انواع ntfs رو میگرده
    دوما کل اطلاعات یه کول دیسک که سوخته بود رو جلو چشم برگردوند

7. کاربر زیر از دوست گرامی جناب group45 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

از ایشان 23 بار
    در 23 پست تشکر شده

Question

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi1 نمایش پست ها
    ریکاوری مای فایل از هموشون بهتره ..... منتها ریکاوری نرم افزاری در صورتی می تونه فایلها و اطلاعات را برگردونه که بر روی هارد اطلاعاتی جایگزین اونها نشده باشه.....

در واقع هنگامی که شما فایلی را از روی هادر پاک میکنید ، اون فضا فقط به عنوان یک فضای خالی در نظر گرفته می شه و فایلها به طور کلی پاک نمیشن تا موقعی که شما اطلاعاتی را در همان درایو و جایگزین اطلاعات قبلی کنید در این حالت اطلاعات قبلی پاک شده و اطلاعات جدید جایگزین میشه ...
    حالا شما اگه نمی تونی اونها را برگردونی احتمال زیاد اطلاعاتی را جایگزین اطلاعات قبلی کردی واسه همین ریکاوری نرم افزاری جواب نمیده....
    نا امید شدم یکم
    راهی هست که بتونم بفهمم اطلاعات"جایگزین فضای خالی شده یا نه؟!

از ایشان 5,930 بار
    در 2,038 پست تشکر شده

بله
    اگه شما داخل همون درایو دوباره اطلاعات قرار دادی و بیش از نصفش پر شده بازگردانی اطلاعات قبلی یا ممکن نیست یا این که به طور ناقص خواهد بود..

10. کاربر زیر از دوست گرامی جناب Mehdi1 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

از ایشان 23 بار
    در 23 پست تشکر شده

Exclamation

نقل قول نوشته اصلی توسط Arrconic نمایش پست ها
    لینک قویترین نرم افزار ریکاوری (از نظر من) را براتون گذاشتم.
    راستش سال قبل من داشتم با این نرم افزار کار می کردم که فیلم عروسی خواهرم که چند سال پیش روی کامپیترم بود را بازیابی کرد. به همین خاطر به نظر خودم خیلی قویه.

توجه کنید , نسخه ی FAT برای پارتیشن های FAT و نسخه ی NTFS برای پارتیشن های NTFS بکار میرود.

کد:
    فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.

در قسمت های ستاره شده, با حروف انگلیسی کوچک و بدون فاصله تایپ کنید آسان دانلود.

آدرس فایل از سایت آسان دانلود است.
    این برنامه رو امتحان کردم"یه سری فایل های که شبیه فولدر زیپ شده مورد نظر بود پیدا کرد اما نه باز میشد نه کپی

از ایشان 23 بار
    در 23 پست تشکر شده

Arrow

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi1 نمایش پست ها
    بله
    اگه شما داخل همون درایو دوباره اطلاعات قرار دادی و بیش از نصفش پر شده بازگردانی اطلاعات قبلی یا ممکن نیست یا این که به طور ناقص خواهد بود..
    نه سایز درایو 107 گیگ هست و من حد اکثر 25 گیگ استفاده کردم

کاربر سایت
    از ایشان 15 بار
    در 9 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid131 نمایش پست ها
    با سلام
    میخواستم بدونم برنامه ای موجود هست که بتونم فایل های از دست رفته در یک درایو (مد نظر من عکس هست) که حداقل 8-7 ماه گذشته رو بتونم بازیابی کنم؟
    برای اطلاع از جزییات:من عکس هام در در درایو e بود"و ویندوزم درایو c "به تازگی ویندوز عوض کردم و فقط درایو c رو فرمت کردم.
    آیا امکان داره بتونم به عکسام دست رسی داشته باشم؟
    چندین برنامه رو تست کردم اما جواب نگرفتم.
    با تشکر از زحمات
    شما می تونید از نرم افزار GetData_Recover_My_Files_v4.6.0.797 استفاده کنید به نظر من یکی ازبهترین نرم افزار هامی باشد اگر با این نرم افزار مشکلتون حل نشد با هیچ نر م افزاری حل نمی شه از نرم افزار Active@ Partition Recovery
    استفاده کنید که این نرم افزار پارتیشن رو براتون پیدا می کنه ولی حتما قبل از استفاده از این نرم افزار از هاردتون بک آپ بگیرید

14. کاربر زیر از دوست گرامی جناب adnistor_6 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

از ایشان 5,930 بار
    در 2,038 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid131 نمایش پست ها
    نه سایز درایو 107 گیگ هست و من حد اکثر 25 گیگ استفاده کردم
    بهترین راه همونطور که دوستان گفتند اینه که تست کنید ببینید جواب میده یا نه .....

16. کاربر زیر از دوست گرامی جناب Mehdi1 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)