صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 22

موضوع: اموزشهای مربوط به انتی ویروس اویرا

ناظم انجمن ها بازنشسته sina_tf آواتار ها
    از ایشان 9,031 بار
    در 3,963 پست تشکر شده

Cool اموزشهای مربوط به انتی ویروس اویرا

آموزش نصب برنامه. 10.0.0.584 Avira Premium Security Suite
    ابتدا برنامه رو از اینجا دانلود کنید

کد:
    فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.

پسورد:
    کد:
    فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.

این تصاویر مراحل نصب برنامه رو به شما نشان میدهد

برای برنامه یک کلید فعال وارد نمایید.

حالا سیستم خودتونو Restart کنید.پس ازLogon شدن ویندوز می توانید اویرا رو ابدیت کنید و سیستم رو اسکن کنید

این نسخه Avira Premium Security Suite بر روی ویندوز های 32 بیتی و 64 بیتی تست شده و مشکلی ندارد پیش از نصب هر انتی ویروسی از سالم بودن ویندوز خود مطمئن باشید در ضمن توصیه میشه بعد از نصب ویندوز اتی ویروس رو نصب کنید تا Guard سیستم شما باشد
    انجمن پارسادانلود
    فروشگاه پارسا دانلود

دوستان عزیز لطفا در انجمن فارسی تایپ کنید در غیر این صورت جوابی نخواهید گرفت.
    لطفا سوالات و مشکلات نرم افزاری خودتونو در انجمن مطرح کنید وازارسال پیغام خصوصی اکیداخودداری کنید!!

2. خرید آنتی ویروس ناد 32
  • 7 کاربر زیر از sina_tf برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

از ایشان 9,031 بار
    در 3,963 پست تشکر شده

Cool

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra11 نمایش پست ها
    سلام ممنون از جوابتون سیستم عامل من windos7 هست وقتی نصب تموم شده و ریست کردم بعد از بالا امدن سیستم
    این ارور رو میده دلیلش معلومه چی هست؟با تشکر
    [img]e:\[/img]
    چه اروری میده ؟؟؟؟اگه میشه یه عکس ازش بزارین تا بهتر بشه کمک کرد !!!
    انجمن پارسادانلود
    فروشگاه پارسا دانلود

لطفا سوالات و مشکلات نرم افزاری خودتونو در انجمن مطرح کنید وازارسال پیغام خصوصی اکیداخودداری کنید!!

• خرید آنتی ویروس ناد 32
  • کاربر زیر از دوست گرامی جناب sina_tf برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

کاربر سایت
    از ایشان 5 بار
    در 5 پست تشکر شده

سلام عزیز من نمیدونم چجوری عکس رو باید بزارم تو سایت.ولی اپلودش میکنم اینجا حجمش خیلی کمه.بعد از اینکه نصب شد و سیتم رو ریست کردم این ارور رو میده که اگه روی این ارور کلیک کنم یه پیامی میده همچین the library not found یعنی اصلا انتی ویروس بالا نمیاد رو انتی ویروس روی ایکن دسکتاپ هم دابل کلیک کنم باز هم همین ارور را خواهم داشت .قربانت
    کد:
    ویرایش توسط Reibon2002 : Friday 10 June 2011 در ساعت 05:59 PM

از ایشان 9,031 بار
    در 3,963 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra11 نمایش پست ها
    سلام عزیز من نمیدونم چجوری عکس رو باید بزارم تو سایت.ولی اپلودش میکنم اینجا حجمش خیلی کمه.بعد از اینکه نصب شد و سیتم رو ریست کردم این ارور رو میده که اگه روی این ارور کلیک کنم یه پیامی میده همچین the library not found یعنی اصلا انتی ویروس بالا نمیاد رو انتی ویروس روی ایکن دسکتاپ هم دابل کلیک کنم باز هم همین ارور را خواهم داشت .قربانت
    [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ]

راستش تا حالا خودم با همچین مشکلی برخورد نداشتم ....یه بار به طور کامل برنامه رو پاک کنید مجددا نصب کنید ..سریال نامبر رو که برنامه اضافه میکنید تاریخشو نگاه کنید ببینید تاریخ گذشته نباشه ....
    انجمن پارسادانلود
    فروشگاه پارسا دانلود

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب sina_tf برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

مدیرکل بازنشسته Reibon2002 آواتار ها
    از ایشان 5,738 بار
    در 2,278 پست تشکر شده

کسری عزیز ، شما یک بار دیگه این آنتی ویروس رو نصب کنید. توصیه می کنم از کسی که این نرم افزار رو داره قرض بگیرید، منظور اینه که از سالم بودن نرم افزار مطلع باشید.
    اگر درست نشد، یک ورژن دیگری از اون رو نصب کنید.
    اگر باز هم نشد ، باید ویندوزتون رو عوض کنید.

error های مربوط به DLL بسیار فراوان هستند و به راحتی نمیشه فهمید که از کدوم قسمت در اجرا ، این اشکال گرفته میشه .. یا DLL موجود نیست ، یا کتابخانه کاملی نداره یا سازگار نیست ، یا اجازه دسترسی نداره و .....

راههای بالا رو مجبورید امتحان کنید ، تا جواب بگیرید!

• 2 کاربر زیر از Reibon2002 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

عضو جدید
    از ایشان %1$s بار در 1 پست
    تشکرشده

سلام من از سایت شما اویرا رو دانلود کردم اما زمانی که میخوام اونو نصب کنم قبل از بالا اومدن برنامه نصب اروری به من میده که شامل این متنه
    windows defender is currently enabled on your system.this can lead to compatibility problems.we therefore recommended that you turn off windows defender

note:to disable windows defender open the program interface of windows defender.click tool/options and disable the ``use real- time protection`` and ``use windows defender `` options
    ویندوز من ویندوز سونه و هرچی گشتم این ویندوز دیفندرو پیدا کنم که دیسیبلش کنم نشد. لطفا جوابش رو به ایمیلم بفرستید.ممنوم.

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب forough_66 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

کاربر سایت Okeymokey آواتار ها
    از ایشان 192 بار
    در 95 پست تشکر شده

به نام خالق هستی خداوند

با درودی دیگر

بچه ها هنگامی که ویندوز میاد بالا و می خواد Avira Premium Security Suite v10.2.0.668 بارگذاری کنه پیغامی برام میاد مشکل کجاست ؟

روزی فرا خواهد رسید که شیطان فریاد زند انسانی پیدا کنید سجده خواهم کرد

از ایشان 9,031 بار
    در 3,963 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Okeymokey نمایش پست ها
    به نام خالق هستی خداوند

با درودی دیگر

بچه ها هنگامی که ویندوز میاد بالا و می خواد Avira Premium Security Suite v10.2.0.668 بارگذاری کنه پیغامی برام میاد مشکل کجاست ؟

یا ویندوزتون مشکل پیدا کرده یعنی یه فایلی ازش پاک شده یا انتی ویروس مشکل پیدا کرده ..یه بار دیگه انتی ویروسو نصب کنید
    انجمن پارسادانلود
    فروشگاه پارسا دانلود

عضو جدید
    از ایشان 2 بار
    در 2 پست تشکر شده

پیش فرض اموزشهای مربوط به انتی ویروس اویرا

با سلام خدمت تمامی مدیران عزیز
    در ارتباط با موضوع صفحه 1من هم مثل دوستی که گفته بود قسمت فری وال در انتی ویروس من نیست من هم همین مشکل رو دارم و انتی ویروسم ورژن 12.0.0.1125هستش ممنون میشم منو راهنمایی کنید

عضو جدید
    از ایشان 2 بار
    در 2 پست تشکر شده

در ارتباط با موضوع فوق من هم مثل دوستی که گفته بود قسمت فری وال در انتی ویروس من نیست من هم همین مشکل رو دارم و انتی ویروسم ورژن 12.0.0.1125هستش ممنون میشم منو راهنمایی کنید

از ایشان 9,031 بار
    در 3,963 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ali4144 نمایش پست ها
    در ارتباط با موضوع فوق من هم مثل دوستی که گفته بود قسمت فری وال در انتی ویروس من نیست من هم همین مشکل رو دارم و انتی ویروسم ورژن 12.0.0.1125هستش ممنون میشم منو راهنمایی کنید

جطور نیست ؟؟یه عکس از محیط برنامه بزارید ..منظورتون اینه که غیر فعال شده ؟؟؟یا اصلا فایروال نصب نشده ؟؟

به تاپیک زیر برین و یک لیسانس دریافت کنید
    کد:
    انجمن پارسادانلود
    فروشگاه پارسا دانلود

• صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)