صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 28

موضوع: راهنمایی درباره اتصال لب تاپ به اینترنت

ناظم انجمن ها sina_tf آواتار ها
    از ایشان 8,977 بار
    در 3,972 پست تشکر شده

پیش فرض راهنمایی درباره اتصال لب تاپ به اینترنت

سلام .چطور میتونم در حالی که pc خونه به اینترنت (adsl) وصله یا با وایرلس یا با کارت شبکه لب تاپ رو به اینترنت وصل کنم؟ مودم هم وایرلس هست.
    انجمن پارسادانلود
    فروشگاه پارسا دانلود

دوستان عزیز لطفا در انجمن فارسی تایپ کنید در غیر این صورت جوابی نخواهید گرفت.
    لطفا سوالات و مشکلات نرم افزاری خودتونو در انجمن مطرح کنید وازارسال پیغام خصوصی اکیداخودداری کنید!!

2. کاربر زیر از دوست گرامی جناب sina_tf برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

کاربر ارشد EHS@N.T آواتار ها
    از ایشان 1,773 بار
    در 896 پست تشکر شده

Worried کمک برای اتصال دو پی سی به اینترنت

با سلام
    من هم همین مشکل را دارم من بیشتر میخوام با کابل کانکت بشم و در حالی که مودم adsl من هم وایرلس و هم چهار کابل پشتیبانی می کند اما نمی توانم دو رایانه را هم زمان با کابل lan به اینترنت متصل کنم با وجود این که یکی از آنها را به عنوان سرور قرار میدهم و سعی می کنم دیگری را با وارد کردن آی پی متصل کنم اما نمی شود البته این را هم بگویم مثل اینکه دو سیستم به هم شبکه می شوند چون زیر آیکون local area conection می نویسد conected ولی یکی از انها اینترنت ندارد
    لطفا اگه می تونید از اول به من توضیح بدهید که باید چه بکنم؟؟؟
    خیلی خیلی ممنونم
    خودت باش
    به اعتماد هیچ شانه ای اشک نریز
    به اعتبار هر اشکی هم شانه نباش...

4. کاربر زیر از دوست گرامی جناب EHS@N.T برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

مدیر ارشد Mehdi1 آواتار ها
    از ایشان 5,923 بار
    در 2,038 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_tf نمایش پست ها
    سلام .چطور میتونم در حالی که pc خونه به اینترنت (adsl) وصله یا با وایرلس یا با کارت شبکه لب تاپ رو به اینترنت وصل کنم؟ مودم هم وایرلس هست.
    برای اتصال لپ تاپ به اینترنت کافیه وایرلس لپ تاپ را فعال کنید .... بعد از فعال کردن روی ایکون network کلیک کنید و از جلوی نام مودم گزینه کانکت را انتخاب کنید .... اگر وایرلس شما پسورد نداشته باشه به صورت اتوماتیک به اینترنت وصل می شه

اگه هم پسورد داشته باشه از شما پسورد می خواد و بعد وصل میشه..

6. 3 کاربر زیر از Mehdi1 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

از ایشان 5,923 بار
    در 2,038 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط EHS@N.T نمایش پست ها
    با سلام
    من هم همین مشکل را دارم من بیشتر میخوام با کابل کانکت بشم و در حالی که مودم adsl من هم وایرلس و هم چهار کابل پشتیبانی می کند اما نمی توانم دو رایانه را هم زمان با کابل lan به اینترنت متصل کنم با وجود این که یکی از آنها را به عنوان سرور قرار میدهم و سعی می کنم دیگری را با وارد کردن آی پی متصل کنم اما نمی شود البته این را هم بگویم مثل اینکه دو سیستم به هم شبکه می شوند چون زیر آیکون local area conection می نویسد conected ولی یکی از انها اینترنت ندارد
    لطفا اگه می تونید از اول به من توضیح بدهید که باید چه بکنم؟؟؟
    خیلی خیلی ممنونم
    برای اتصال دو سیستم از طریق کابل باید نحوه اتصال به اینترنت را از داخل تنظیمات مودم بر روی ppoe قرار بدید....اگه خواستید به صورت شبکه اتصال را برقرار کنید باید ابتدا سیستم ها را با لن شبکه کنید بعد به یکی از اون ها توسط usb اینترنت بدید و اینترنت را داخل بقیه سیستم ها به اشتراک بگذارید

8. 2 کاربر زیر از Mehdi1 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

از ایشان 8,977 بار
    در 3,972 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi1 نمایش پست ها
    برای اتصال لپ تاپ به اینترنت کافیه وایرلس لپ تاپ را فعال کنید .... بعد از فعال کردن روی ایکون network کلیک کنید و از جلوی نام مودم گزینه کانکت را انتخاب کنید .... اگر وایرلس شما پسورد نداشته باشه به صورت اتوماتیک به اینترنت وصل می شه

اگه هم پسورد داشته باشه از شما پسورد می خواد و بعد وصل میشه..

این کارو میکنم اما وصل نمیشه ...وقتی پی سی وصله به اینتذنت نمیتونم از لب تاب استفاده کنم و اونو هم به اینترنت وصل کنم با کارت شبکه نمیشه این کارو کرد ؟هردو سیستم به اینترنت وصل باشن
    انجمن پارسادانلود
    فروشگاه پارسا دانلود

لطفا سوالات و مشکلات نرم افزاری خودتونو در انجمن مطرح کنید وازارسال پیغام خصوصی اکیداخودداری کنید!!

10. کاربر زیر از دوست گرامی جناب sina_tf برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

از ایشان 5,923 بار
    در 2,038 پست تشکر شده

اتصال به صورت وایرلس هیچ محدودیتی نداره و شما می تونید با هر چند تا سیستم به صورت همزمان به اینترنت وصل بشید!

دقیقا بگید چه اتفاقی می افته تا بهتر بشه راهنمایی کرد

12. 2 کاربر زیر از Mehdi1 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

از ایشان 8,977 بار
    در 3,972 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi1 نمایش پست ها
    اتصال به صورت وایرلس هیچ محدودیتی نداره و شما می تونید با هر چند تا سیستم به صورت همزمان به اینترنت وصل بشید!

دقیقا بگید چه اتفاقی می افته تا بهتر بشه راهنمایی کرد
    پی سی خونه الان به اینترنت وصله حالا میخوام در کنار اون لب تابمو هم به اینترنت وصل کنم با وایرلس ..وایرلس من الان مودم رو شناسایی کرده اما اتصال اینترنتی از اینجا به بعدش برقرار نیست..ایا توی لب تاب باید کانکشنی بسازم ؟؟حالا مودم من هم پسورد گذاشتم روش ...از اینجا به بعد اگه میشه توضیح بدین روی لب تاب چکارهایی باید انجام بدم ؟؟
    انجمن پارسادانلود
    فروشگاه پارسا دانلود

14. کاربر زیر از دوست گرامی جناب sina_tf برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

عضو ثابت فروم Vartan آواتار ها
    از ایشان 1,558 بار
    در 625 پست تشکر شده

تنظیمات مودم رو چک کنید ببینید mac filter فعاله یا نه؟

16. 2 کاربر زیر از Vartan برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

از ایشان 8,977 بار
    در 3,972 پست تشکر شده

دوستان کسی نمیدونه ؟؟؟

کام÷یوتر شخصی رو با کابل شبکه به اینترنت وصل کردم حالا میخوام لب تاب رو هم با کارت شبکه همزمان به اینترنت وصل مکنم مودم من tp -link وایرلس هست که جای 4 تا پورت شبکه پوشتش داره از دوتا کابل استفاده میکنم یکی برای کامپیوتر شخصی ودیگری برای لب تاب حالا فقط یکی از این دو سیستم همزمان به اینترنت وصله باید چه چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟باید دو سیستم رو به هم شبکه کنم ؟؟؟؟لطفا تنظیماتو قدم به قدم بگین
    انجمن پارسادانلود
    فروشگاه پارسا دانلود

18. کاربر زیر از دوست گرامی جناب sina_tf برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

مدیر بازنشسته mehrdadtk آواتار ها
    از ایشان 2,767 بار
    در 1,085 پست تشکر شده

سینا جان سلام
    اینترنت از چه شرکتی گرفتی ؟ از مخابرات ؟
    خدایا ! خیلی دوستت دارم، خیلی !

!! لطفا قبل از هرگونه فعالیت و ارسال ، این تاپیک را مطالعه بفرمایید !!

خواهشا" لطفا" ناموسا" شرافتا" بالا غیرتا"،تقاضا دارم : «از سوال کردن بطور پیغام خصوصی جددا" خودداری کنید.»

لطفا،قبل از ارسال تاپیک،حتما یکبار از عدم وجود تاپیک مورد نظر خود مطلع شوید.

20. کاربر زیر از دوست گرامی جناب mehrdadtk برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین