نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: اموزش کار با TeamViewer 5

کاربر سایت
    از ایشان 9 بار
    در 3 پست تشکر شده

پیش فرض اموزش کار با TeamViewer 5

دوستان کسی اموزش کار با نرم افزار TeamViewer 5 رو بلده؟ چجوری میشه از *** نرم افزار استفاده کرد؟

عضو جدید
    از ایشان %1$s بار در 1 پست
    تشکرشده

پیش فرض Teamviewer

صفحه آغازین نرم افزار ‌TeamViewer - نمایش ID‌ و Password اختصاصی شما

خوب حالا به اینترنت متصل شوید و منتظر بمانید در در کادر ID‌ و Password عبارات و اعداد خاصی را همچون تصویر بالا مشاهده کنید .

ID مخصوص رایانه شما بوده و تا هنگام تغییر ویندوزتان تغییر نمی کند . در حقیقت ID اختصاص داده به شما توسط نرم افزار کار IP Valid را انجام می دهد .

Password هم یک کلمه ۶ حرفی است که به صورت Random توسط نرم افزار برایتان در نظر گرفته شده و با هر بار اجرای نرم افزار تغییر می کند (البته شما با مراجعه به منوی Extras و انتخاب گزینه Options و درج کلمه عبور دلخواه خود در کارد مربوط به Password می توایند یک کلمه عبور همیشگی و ثابت داشته باشید .

دقت داشته باشید برای اتصال یک رایانه دیگر به رایانه شما علاوه بر وجود نرم افزار ‌TeamViewer در هر دو سیستم در اختیار داشتن ID‌ و Password الزامی است .

به طور مثال اگر قصد داشته باشید تا زا محل دیگری به رایانه خود دسترسی داشته باشید و آن را کنترل کنید می بایست از قبل ID‌ و Password آن را در اختیار داشته باشید .

حال سوال اینجاست : من ID و Password یک رایانه دیگر را در اختیار دارم .. چگونه به آن متصل شوم ؟
    پاسخ ساده است … اگر دقت کرده باشید در سمت راست نرم افزار ، کادری با نام ID وجود دارد . این کارد برای درج ID‌ یک رایانه دیگر و اتصال به آن است .

ابتدا ID را وارد کرده و سپس یکی از حالات مختلف موجود در پایین کارد فوق را انتخاب کنید . به طور مثال اگر قصد دیدن صفحه نمایش و کنترل از راه دور سیستم مقصد را دارید گزینه اول یعنی Remote Support را برگزینید و یا اگر نیازی به نمایش صفحه نمایش ندارید و تنها قصد انتقال اطلاعات از راه دور بین دو سیستم را دارید گزینه File transfer را برگزینید .

در صورتی که ID‌ مورد نظر معتبر و نرم افزار فعال و آن رایانه نیز به اینترنت اتصال داشته باشد پنجره کوچکی از شما Password را درخواست می کند . حال پسورد را تایپ کرده و فکر کنم دیگر نیازی به توضیح نباشه …. شما با موفقیت وارد یک رایانه دیگر شده اید .

شایان ذکر است درست است که نرم افزار قابلیت اجرا با خطوط Dial Up ‌را نیز دارد ولی برای استفاده راحت و سریع و بدون تاخیر زمانی از یک ارتباط اینترنتی ADSL استفاده کنید .

3. کاربر زیر از دوست گرامی جناب hedieh1200 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

کاربر سایت
    از ایشان 12 بار
    در 11 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdifa نمایش پست ها
    دوستان کسی اموزش کار با نرم افزار TeamViewer 5 رو بلده؟ چجوری میشه از *** نرم افزار استفاده کرد؟
    من یه مجموعه نرم افزاری به نام پرند 2011 خریدم بصورت فیلم آموزشی به فارسی این نرم افزارو بطور کامل آموزش داده فقط ظاهرا قفل داره نمی تونم فایلشو کپی کنم اگه روشی بلدید بگید من up کنم یا اینکه مجموعه رو بخری آموزش کامل این نرم افزار داخلش هست البته توضیحات بالا هم درسته ولی خیلی این نرم افزار قابلیتها داره تو منوهاش که نمیشه با تایپ کردن توضیح داد

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

با سلام من با این برنامه خیلی کار کردم خیلی جالبه.باید بگم بدرد کسانی میخوره که کارشون کامپیوتر باشه.

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

سلام کسی میدونه خطای protocol negotiation failed مربوط به چی میشه موقع اتصال به یه سیستم دیگه ؟ من به همه میتونم وصل بشم و همه هم میتونن به سیستم من ریموت بشن با این نرم افزار فقط یکی دو سیستم هست که اینجوریه اگر کسی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه

مدیر ارشد یه نفر آواتار ها
    از ایشان 4,934 بار
    در 1,859 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط dodi66 نمایش پست ها
    سلام کسی میدونه خطای protocol negotiation failed مربوط به چی میشه موقع اتصال به یه سیستم دیگه ؟ من به همه میتونم وصل بشم و همه هم میتونن به سیستم من ریموت بشن با این نرم افزار فقط یکی دو سیستم هست که اینجوریه اگر کسی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه
    سلام. چک کنید که فایروال خاموش باشد و مسیر زیر را در نرم افزار دنبال کنید و آن را روی گزینه "Allow all users" قرار دهید :

Click on Option --> Security --> Windows logon --> Allow all users

8. کاربر زیر از دوست گرامی جناب یه نفر برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط یه نفر نمایش پست ها
    سلام. چک کنید که فایروال خاموش باشد و مسیر زیر را در نرم افزار دنبال کنید و آن را روی گزینه "allow all users" قرار دهید :

click on option --> security --> windows logon --> allow all users

ممنون از جوابتون فایروال که خاموش بوده این گزینه را هم چک کردم نشد
    به نظرت ممکن هست پورتی که استفاده میشه توسط isp مقصد بسته شده باشه

کاربر سایت
    از ایشان 62 بار
    در 39 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Kasra_90 نمایش پست ها
    من یه مجموعه نرم افزاری به نام پرند 2011 خریدم بصورت فیلم آموزشی به فارسی این نرم افزارو بطور کامل آموزش داده فقط ظاهرا قفل داره نمی تونم فایلشو کپی کنم اگه روشی بلدید بگید من up کنم یا اینکه مجموعه رو بخری آموزش کامل این نرم افزار داخلش هست البته توضیحات بالا هم درسته ولی خیلی این نرم افزار قابلیتها داره تو منوهاش که نمیشه با تایپ کردن توضیح داد
    شما میتوانید از نرم افزار iso buster استفاده کنید