صفحه 2 از 45 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 445

موضوع: روش هایی ساده برای برون فکنی(خروج روح از بدن)

کاربر ارشد Mehdi1 آواتار ها
    از ایشان 5,973 بار
    در 2,042 پست تشکر شده

Sick روش هایی ساده برای برون فکنی(خروج روح از بدن)

بسم الله الرحمن الرحیم

حدیث داریم که وقتی شما میخوابید روحتون به آسمون ها میره(البته برای آدمای خوب!) . اینو گفتم که از صحت

موضوع آگاهی داشته باشید.

وقتی شما میخوابید،خواب میبینید! همین خواب یه جور برون فکنیه البته خیلی مبهم.برون فکنی یعنی این که روحتون

رو از بدنتون بیارید بیرون(البته قسمتی از روح رو) و هر جا که خواستید برید و همه چیز رو ببینید و هیچ کس شما رو

نبینه و اون چیز هایی که شما دیدید ، همه واقعا در اون لحظه در حال وقوع بودن.یعنی ممکنه الان یکی برون فکنی

کرده باشه،و شما الان دارید این مطلب رو میخونید،اون طرف شما رو همین الان ببینه و وقتی که اون طرف به جسمش

برگرده تمامی چیز هایی که تو برون فکنی دیده بود رو یادش میاد.پس همین طوری میشه از همه چی سر دراورد.

ولی این کار خوبی نیست و ممکنه که خدا هم شما رو در حال برون فکنی به طرف خودش هدایت کنه! و دیگه

برنگردین! و همون طوری تو خواب بمیرین! پس مراقب رفتارتون باشید.

چون شما تو برون فکنی جسم فیزیکی ندارید،پس هیچ تغییری نمیتونید تو دنیای فیزیکی انجام بدین،اما در دنیای

خودتون میتونید تغییرات یا اثراتی بذارید که بعدا میگم.

هر کسی در طول زندگی خودش حد اقل 2 بار برون فکنی کرده چه خواسته و چه ناخواسته.دست خودش نبوده

و یکی از علائمش اینه که وقتی خوابید فکر میکنید نمیتونید تکون بخورید،یا هر چی داد میزنید صداتون در نمیاد!

یا این که یه چیزی افتاده روتون نمیتونید حرکت کنید و ممکنه در اون لحظه حتی گریه هم بکنید چون حالت بدیه

اگه این اتفاق ها در شما رخ داده بدونید که یه نوع برون فکنی ساده انجام شده . اگه اتفاق نیافتاده،بازم برون

فکنی کردید،ولی یادتون نمونده وقتی که از خواب بیدار شدین!

برون فکنی یه خطراتی داره که اگه از خطراتش آکاه نباشید،ممکنه باعث فلج شدن یا حتی فشار های روحی

و عصبی(حالا من نمیدونم بش چی میگید) یا احتمال جن زدگی و حتی مرگ داره!

البته احتمال مرگ بسیار کمه همچنین جن زدگی خیلی کم! یعنی فقط ما 2 مورد مرگ داشتیم تو برون فکنی

(آمار دقیقشو نمیدونم این 2 تارو از یه جایی خونده بودم) و اون 2 تا هم خیلی پررو بودن که مردن!

فلج شدن به این صورت اتفاق میافته: شنیدین که میگن وقتی خواستین کسی رو بیدار کنید از پاهاش تکون بدین؟

و یه راست نرین دستشو حرکت بدین؟ نشنیدین! اینو یه سری از دانشمندان فکر کنم گفتن قضیه اش هم اینه

که وقتی یارو خوابه حالا چه برون فکنی کرده باشه و چه نکرده باشه،روحش از بدنش جدا شده.و وقتی که شما

یهو طرف رو بیدار میکنید،روح باید به سرعت به بدن خودشو برسونه،و بین روح و جسد یک رابطه هست که بیشتر

مثل یک طناب میمونه،هر چه قدر روح دور تر از بدن باشه،باید سریع تر خودشو به بدن برسونه و دیر تر هم بیدار

میشه! اما اگه نه زیاد جدا نشده سریع بیدار میشه برای همینه که وقتی بین حالت خواب بیداری هستین با

کوچک ترین صدا از خواب میپرین،چون روح خیلی کم از بدن فاصله گرفته،خیلی کم در حقیقت میخواد که فاصله

بگیره!. حالا فلج شدن: وقتی شما برون فکنی میکنید،اگه روحتون رو ببرید خیلی دور مثلا تو آسمون ها یا تو

کهکشان ها(!) وقتی یکی بخواد بیدارتون کنه ، روحتون اون همه فاصل رو باید طی کنه که به بدن برسه،و در این

راح ممکنه طناب(همون رابط)پاره شه،یا این که یه اختلال تو سیستم بدن ایجاد شه و قسمتی از بدن فلج شه

به خاطر سرعت برگشت روح! من دقیق نمیدونم برا چی فلج میشن،اما داشتیم کسانی که تو برون فکنی

فلج شدن.

قضیه ی جن زدگی که خیلی کم پیش میاد بیشتر برای آدم های بی ایمانه که خدا رو قبول ندارن (همون کافر

خودمون!) و این طوری جن زدگی اتفاق میافته که طرف میاد بیرون از جسد،یهو یکی م یاد بش میگه دیگه راه

برگشتی نیست! و خودش میره تو حلد طرف! البته چون من بازهم همچین اتفاقی برام نیافتاده،دیگه زیادی

دربارش حرف نمیزنم،فقط اینو میگم که حتما یه آیه الکرسی قبل از خواب بخونید. زیاد نگران این موضوع نباشید

بازهم تا کید میکنم که خیلی کم اتفاق میافته،و تا خدا نخواد اون جن یا هر چیز دیگه حق نداره بره تو جسم طرف

پس اصلا نگران این نباشید.

قضیه ی مرگ هم که خیلی واضحه:وقتی طرف میره جای بسیار دور،ممکنه طناب(همون ارتباط) روح با جسد به

هر دلیلی قطع بشه! برای همین هم هست که توصیه میکنن در اولین برون فکنی زیاد دور از جسد نرید و همون

دورتا دور جسد بگردید و بعد از مرور زمان کم کم فاصله رو زیاد کنید.

حتما از خودتون میپرسید که اگه این طوریه چرا کسانی که برون فکنی میکنن نمیرن به این ستاره شناس ها کمک

کنن! این طوری که خیلی راحت میشه از همه چی سر دراورد.

من جواب این سوالو از کسی شنیدم که اینجا می نویسم: خود ناسا شرایطی رو برای بعضی از افرادشون آماده

میکنن و بهترین استاد ها در زمینه ی خروج روح رو استخدام میکنن و...

بغیه اش رو هم که خودتون میدونید البته من اینو از اون طرف شنیدم،پس به من گیر ندید.

خطراتش رو که با تجربه میتونید جلوشون رو بگیرید .

یه نکته ی دیگه ای هست که میگن تو برون فکنی میشه جن یا فرشته رو دید؟

باید بگم که نه! البته اگه خدا اجازه بده میتونید ببینید،که معمولا یک یا چند بار یه موجوداتی رو میبینید چون روحید

ولی ارتعاشات بدن جن و ملائک با ارتعاشات ما فرق میکنه ، همون طور که گفتم تمام روح از بدن خارج نشده

و فقط قسمتی از اون خارج شده که با خود روح میشه دید،البته وقتی کل روح بیاد بیرون،پدیده ی سقط شدن

صورت میگیره!

روش های انجام برون فکنی :

تا این جا که همش مقدمه بود از این جا به بعد یه کم عملی تر میشیم!.

برای برون فکنی روش های زیادی وجود داره که کامل ترینشون کتاب برون فکنی در 30 روز)

هست که متونید برید بخرید. ولی این کتاب به درد بعضی ها نمیخوره،چون 30 روز برای اون ها

خیلی زیاده ! مثل خود من! که اصلا حوصله ندارم 30 روز صبر کنم.من هم گفتم اگه اون کتابو

بنویسم(که بعدا همشو اینجا میزارم) هیش که حوصله ی خوندن نداره،حتی مقدمه های

بالا رو هم 99 درصدتون نخوندین! خودمم بودم میومدم از همین جا میخوندم!

اما روش های برون فکنی بهتره که یه دعایی قرآنی آیه الکرسی یه چیزی بخونید که اتفاقی

نیافته):

1-وقتی که خوابتون میاد به سقف نگاه کنید،آرامش داشته باشید ، حالا دستاتون رو طوری

که خسته نمیشید بالا نگه دارید(میتونید از آرنج به بعد رو بالا نگه دارید)حالا کم کم خسته تر

میشید و کم کم میرید تو خواب ولی تا میخواد خوابتون ببره،دستتون خود به خود میافته و شما

با اون ضربه بیدار میشید،تا بیدار شدید دوباره دستتون رو به حالت قبلی برگردونید و دوباره

همون اتفاق قبلی میافته.یعنی شما میخواید بخوابید،ولی بیدار میشید.

انقدر این کارو بکنید که دیگه کاملا برید تو حالت خواب و بیداری،بعد از یه مدت احساس میکنید

که بدون بالا نگه داشتن دست هم میتونید خودتون رو در حالت خواب و بیداری نگه دارید.

(تا وقتی که مطمئن نشدید،دستتون رو نخوابونید) حالا شما نه دستتون بالاست نه تو خوابید

اگه اول با دست کاری نکنید،به احتمال100 درصد به خواب میرید ولی الان دیگه به مرحله ای

رسیدید که بین حالت خواب و بیداری هستید و این حالتو با جسمتون انجام نمیدین،با تمرکز

هست که شما در این حالت باقی موندین.حالا چشماتون رو ببندین،به بین دو ابرو تمرکز کنید

البته نه تمرکزی که آرامشتون رو به هم بزنه و از حالت خواب و بیداری کاملا بیدار شید.

(کلا بذارید بگم که وقتی بیدارید،در جا به خواب نمیرید و اول از حالتی عبور میکنید ، بعد به

خواب میرید،این حالت همون حالت خواب و بیداری هست،ما هم میخوایم که در این حالت

به خواب نریم و همین طوری در حالت خواب بیداری باشیم،چون برون فکنی در این حالت

رخ میده،حالا متوجه شدید؟!) دوباره برمیگردیم به همون تمرین

به ناحیه ی بین دو ابرو تمرکز کنید،حدودا تا وقتی که احساس کنید خیلی به این ناحیه تمرکز

کردید.حالا چشماتون رو باز کنید(از این جا به بعد میتونید یکی از روش های زیر رو انجام بدین

چون تا اینجا فقط یاد گرفتین که چطور به حالت خواب و بیداری برید. توجه کنید که در روش های

زیر هیچ عکس العمل فیزیکی انجام ندین و فقط تصور کنید)

1-احساس کنید که سقف اتاق داره به شما نزدیک میشه

2-یک طناب رو جلوتون تصور کنید و از اون بالا برید

3-احساس کنید روی یک جای داغ قرار گرفتین و میخواید از اون جا بلند شید.

4-تصور کنید که دستتون رو گذاشتین رو تخت و بلند شدین

5-احساس کنید روی آب هستین و مشن طور شناور شدن و سبک تر میشید

6-احساس کنید که هیچ وزنی ندارید و سبک شدید،حالا به طرف بالا حرکت میکنید

7-تصور کنید که از حالت دراز کش،میشینید و سپس بلند میشید

8-تصور کنید که سر روحتون رو میچرخونید و همین طر کل روح رو در جسم میچرخونید و همین

طور میاید بیرون از جسم.

این روش ایی که گفتم روش هایی هستن که با سرعت زیاد شما رو به برون فکنی میرسونن

فقط تنها نکته که باید در 8 روش بالا دقت کنید،اینه که فکر کنید شما روح هستید و در یک

جسم گیر افتادید و میخواهید از شرش خلاص شید،حالا هر تصوری رو انقدر روش فکر کنید

که بالاخره از جسم خارج شید.شاید الان پیش خودتون بگید که اینا سختن و تمرکز جواب نمیده

باید بگم که وقتی در حالت خواب و بیداری هستید به قدر این ها آسون و سریع انجام میشن

که خودتون هم تعجب میکنید. اگه اطمینان ندارید به حرفم وقتی که به حالت خواب و بیداری

رفتید،بگید چه قدر سردمه،همون موقع سردتون میشه در صورتی که قبل از این فکر اصلا

احساس سرما درونتون وجود نداشت تلقین در بین حالت خواب و بیداری،99 درصد بهتر از

حالت بیداری انجام میشه.

این هم روش های برون فکنی. دیگه وقتی از روحتون خارج شدید جسمتون رو میبینید که روی

تخت هست ولی شما یکی دیگه هستید!! این همون برون فکنی هست که بعد از یک بار

انجام اون چنان بهتون حال میده که دوست دارید اصلا بیدار نشید!!.

فقط اگه در دیدن جسمتون بترسید،کار یکم خراب میشه

این تمرینا رو 90 درصد از کسانی که بهشون گفتم در شب اول جواب داده! شما هم میتونید

در شب اول این کار رو انجام بدین تنها قسمت مهم این تمرین،رفتن به حالت خواب و بیداری

هست که مهم ترین بخشه برون فکنی اینه و البته باقی موندن در این حالت هم موثره

با یرون فکنی میتونید به خواب دیگران هم برید روشش اینجوریه:

وقتی از جسدتون اومدید بیرون،اراده کنید که برید تو خواب فلان کس ! همین!!
    ویرایش توسط Mehdi1 : Tuesday 28 August 2007 در ساعت 01:28 AM

2. خرید آنتی ویروس ناد 32

عضو جدید saeed java آواتار ها
    از ایشان 43 بار
    در 13 پست تشکر شده

Kiss هیپنوتیزم و کاربردهای آن

اغلب مردم زمانیکه اسم “هیپنوتیزم” را می شوند فورا هاله ای از راز و رمز احیانا شعبده بازی و یا فریبکاری برایشان تداعی می شود. در صورتیکه سالهاست هیپنوتیزم و کاربرد های وسیع آن در تمام جنبه های زندگی انسان بصورت تجربی و علمی به اثبات رسیده است که در جایی خود آنها را نیز بررسی می کنیم. ولی ابتدا ببینیم هیپنوتیزم چست ؟ هیپنوتیزم عبارت است از : از طریق تثبیت تمرکز سوژه افراد هیپنوتیزم شونده توسط یک هیپنوتیزور . سوژه به حالت خواب آلودگی و آرامش جسمی و روحی عمیقی می رود و در این حالت تلقینات هیپنوتیزور را قبول کرده و انجام می دهد. سوژه در حالت هیپنوتیزم به خواب نمی رود بلکه خواب آلود است .
    نتیجتا اینکه در حالت هیپنوتیزم سوژه تلقیناتی را که هیپنوتیزور به وی ارائه می دهد، پذیرفته و انجام می دهد. به این دلیل از روش بی نظیر هیپنوتیزم در جهت از بین بردن ضعفهای شخصیتی و عادات منفی و جایگزین ساختن ویژگی های مثبت در انسان می توان سود جست. مثلا : می توان فرد ترسویی را به شخص شجاعی تبدیل نمود، یا حافظه دیگری را آن چنان تقویت کرد که در مدت کوتاهی مطالب زیادی را یاد بگیرد .
    حال ببینیم یک هیپنوتیزور که قصد هیپنوتیزم کردن فرد یا افرادی را دارد باید چه ویژگی هایی داشته باشد ؟
    1) هیپنوتیزور باید به اصول و مکانیزم هیپنوتیزم و تا حدودی روانشناسی تسلط و تجربه کافی داشته باشد .
    2) هیپنوتیزور باید به خودش تسلط کامل و اعتماد به نفس داشته باشد.
    3) هیپنوتیزور باید انرژی درونی و مانیه تیزمی قوی جهت هیپنوتیزم دیگران داشته باشد .
    برای اینکه بفهمیم چرا و چگونه تلقینات در حالت هیپنوتیزم بر روان فرد کاملا اثر می گذارند، لازم است ابتدا سیستم روانی انسان را بشناسیم.
    سیستم روانی انسان بر دو بخش است :
    الف) ضمیر خود آگاه ( شعور ظاهر )
    ب) ضمیر ناخودآگاه ( شعور باطن )
    ضمیر خودآگاه : مسئول کنترل حواس بوده و ما را در زمانیکه هوشیار و بیدار هستیم هدایت می کند و به عبارتی اعمال جسمی و فکری ارادی ما را کنترل می نماید .
    ضمیر ناخودآگاه : کنترل کننده اعمال جسمی غیر ارادی مثل : ضربان قلب، گردش خون و تنفس و همچنین عادات رفتار و افکار غیر ارادی ما می باشد. به عنوان نمونه : شما نمی توانید با اراده ضربان قلبتان را کم یا زیاد کنید بلکه ضربان قلب به صورت غیر ارادی در خواب و بیداری فعال است، یا اینکه شما قادر نیستید از ورود بعضی افکار مزاحم در ذهنتان جلوگیری کنید ، یا عادات خود را ترک نمایید. نظیر افراد زیادی که اراده می کنند اعتیاد به سیگار را ترک نمایند ولی هرگز موفق نمی شوند. در نتیجه : ضمیر ناخودآگاه کنترل کننده اصلی یک انسان است و %90 از رفتار های او را در تسلط دارد. به عبارتی : شعور باطن چهره بی نقاب یا من اصلی هر انسانی است. عملکرد ضمیر ناخودآگاه مثل یک کامپیوتر است یعنی زبان برنامه نویسی دارد و زبان برنامه نویسی ناخودآگاه بشر : تلقین و تصور است . به عنوان مثال: چنانچه فردی که از تاریکی یا بلندی می ترسد هیپنوتیزم شود و در حالت هیپنوتیزم به وی القاء گردد که از این به بعد او از تاریکی یا بلندی نمی ترسد، ترس وی از بین می رود .
    اشخاصی که همواره در زندگی شان موفق هستند بر شعور باطن خویش برنامه نویسی مثبت کرده اند نظیر : قهرمانان ورزشی یا نام آوران عرصه علم و فرهنگ. همچنین افرادی که در زندگی ناتوان و بدبخت می باشند قبلا روی ناخودآگاهشان برنامه نویسی منفی کرده اند. مثل افراد خلافکار و بزهکار. شاید این سوال مطرح شود که اینان که هیپنوتیزم نشده اند پس چگونه بر شعور باطن خود برنامه نویسی مثبت یا منفی کرده اند ؟ در جواب باید گفت : وقتی انسان فکر یا تصوری را برای مدت زمان طولانی همواره در خواب و بیداری در ذهن خود نگهداشته و پرورش دهد، عاقبت آن تصور به ضمیر ناخودآگاه او نفوذ کرده و به حقیقت می پیوندد. مثلی در روانشناسی است که می گوید : شما آن چیزی هستید که فکر می کنید. پس اگر انسانی مدت زمان طولانی تصور مثبت یا منفی را در ذهن خویش پرورش دهد، تصور مذکور بالاخره به قسمت ناخودآگاه او راه می یابد و اثر می کند. ولی بزرگترین مزیت هیپنوتیزم در این است که : از طریق چند جلسه هیپنوتیزم طی چند روز یا حداکثر چند هفته می توان تصور دلخواهی را بر شعور باطن فردی برنامه نویسی کرد .
    امروزه ثابت شده عملکرد شعور باطن مانند بزرگترین کامپیوتر دنیا ( که تا به حال بشر قادر به ساخت چنین کامپیوتری نبوده )
    می باشد. محاسبه کرده اند اگر بخواهند چنین کامپیوتری بسازند حجمی به وسعت یکی از ایالتهای آمریکا لازم است ولی متاسفانه اغلب ما انسانها نحوه استفاده از این بزرگترین کامپیوتر دنیا را که خداوند متعال درون حجمی کوچک قرار داده است، نمی دانیم. مثلا : انیشتین از درصد کمی از تواناییهای ضمیر ناخودآگاه خود استفاده کرده بود تا توانست اتم و فرضیه نسبیت را کشف نماید. پیامبران و امامان افرادی هستند که تا به حال توانسته اند از ضمیر ناخودآگاهشان بیشترین استفاده را ببرند و بین آن بزرگواران حضرت علی (ع) که تنها انسان کامل عالم خلقت است بیش ازتمامی آن معصومین .
    با استفاده از شعور باطن می توان قدرتهای درونی و متافیزیکی را نیز تقویت کرد. پس ضمیر ناخودآگاه همان نیروی عظیم الهی است که پروردگار بزرگ در تمام انسانها به ودیعه گذاشته و یکی از راههای فعال کردن و تاثیر مثبت گذاشتن بر آن هیپنوتیزم است .
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست
    از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی
    بنابراین هیپنوتیزم می تواند بیماریهایی نظیر : اضطراب، وسواس، افسردگی، بیخوابی، اعتیاد و به طور کلی تمام بیماریهای جسمی که منشاء فکری دارند را معالجه کند. همچنین جهت انجام بی حسی در جراحیها، دندانپزشکی، و حتی زایمان بی درد از آن استفاده های وسیعی می شود . روانپزشکان و روانکاوان نیز می توانند از طریق هیپنوتیزم بیماران خود را خیلی سریعتر و بهتر مداوا کنند. کاربرد دیگر هیپنوتیزم در تقویت و فعال نمودن قدرتهای متافیزیکی یا فوق روانی نظیر : تله پاتی ، تاثیر از فاصله آئینه بینی، پیسکومتری، پیشگویی و غیره می باشد که انشاء الله در مقالات آینده نیز مورد بررسی قرار خواهند گرفت .

• خرید آنتی ویروس ناد 32
  • 4 کاربر زیر از saeed java برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

از ایشان 5,973 بار
    در 2,042 پست تشکر شده

Arrow

قبل از هر چیز ممنون به خاطر مقالاتی که گذاشتین!

خوب شما در مورد دیدن اون هاله مطمئن هستی ! با این حال بازم این که شما دارای قدرتی که بتونی موجودات ماورا را ببینی مورد قبول نیست! جون اولا برادر شما هم ای هاله را دیده. دوما شما فقط همین یکی را در همین جا میبینی!
    هر انسانی طول موج های از خودش ساتع میکنه که دارای یک رنگ بخصوصی هست مثلا از شما سبز با یک طیف رنگی خاص ! خوب حالا اگه شما با یه نفر که طیف رنگیش قرمز هست برخورد کنی مطمئنا روی رفتار شما تاثیر میذاره !
    به عنوان مثال تا حالا شده که وقتی با یک برخورد میکنی احساس خوشحالی, طراوت, دوست داشتن, سرحالی و یا هر چیز دیگه داشته باشی بدون دلیل ! یا از یه نفر توی برخورد اول بدون هیچ دلیلی بدت بیاد و دوست نداشته باشی باهاش ارتباط برقرار کنی ! خوب این ها به همون موردی گه گفتم برمیگرده!
    خوب این رنگ ها در نور های ضعیف با کمی تمرکز قابل روئیت هستش . یعنی شما میتو نید اون نور را ببینید !(متا فزیک)
    البته من نمیخوام بگم الزاما چنین نوری بوده و چیزای دیگه ای که شما فکر میکنید نیست فقط حدس میزنم!

در مورد اون جای هم که گفتی دچار برون فکنی شدم و دیگه نمیتو نستم برگردم باید بگم که اون برون فکنی نبو ده و فقط مو ضوع معمولی هستش که برای هزاران نفر ممکنه رخ بده ! شما یه ایته الکرسی بخون بعد بخواب ...!

اما در مورد جن ها خوب اون ها هم موجوداتی هستند مثل ما با این تفاوت که بعد مکان برای اون ها معنی نداره همین طور زمان همون طور که میتو نند توی یک چشم بهم زدن این طرف کره زمین به طرف دیگه برند و یا به هر شکلی در بیاند !
    من یه دوستی داشتم که حوزه درس میخوند به نقل از یکی از اساتیدش که هیج و قت نا مش را به من نگفت میگم که می گفته اجنه در نزدیکی ما زندگی میکنند مثل ما زندگی میکنند و به هیچ وجه با آدم ها کاری ندارند .....تا وقتی که ما با اونا کاری نداشته باشیم!
    خوب میدونی که یه سری از ادم ها هستند که بعد از گذراندن یه سری از ریاضت های به خصوص قدرت های پیدا میکنند و با اون اجنه را تحت فرمان خودشون در میارند خوب طی این رفتار اگه مشگلی پیش بیاد ممکنه از اجنه هم یه کارای سر بزنه......!
    بین اجنه هم هم جور جنی پیدا میشه از بد خوب و ... که البته برای انسان ها مشگلی بو جود نمیارند و برای هم کیشان خودشون بد هستند! یه نفر را دیدم که میتو نستد اجنه را احضار کنه و باهاشون صحبت کنه, ازشون کمک بگیره و ...... ولی میگفت که اجنه دستورات که بر خلاف اعتقادات شون با شه را به هیچ وجه انجام نمیدن چون اون ها هم مثل ما دارای اختیار و قدرت تصمیم گیری هستند.
    البته کتاب های زیادی هستند که در این مورد تو ضیح دادند و لی زیاد به درد بخور نیست باید از یه نفر که این کاره باشه بپرسی!
    در مورد برون فکنی و بقیه موارد هم توی پست بعدی . انشاءا...

• 6 کاربر زیر از Mehdi1 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

عضو جدید saeed java آواتار ها
    از ایشان 43 بار
    در 13 پست تشکر شده

به نظر من اون اتاق یک اشکالی داشت .
    مگه می شود من فقط وقتی که تو همون اتاق بودم بد خواب بشوم.
    یا اون حاله را ببینم.
    یا اون گربه بیاد و ...
    در ضمن من نگفتم پرواز کردم. منظور من همان برون فکنی ساده بود که به قول شما ممکنه برای هزاران نفر اتفاق افتاده باشه. من فقط نتونستم برای یک مدتی تکون بخورم و حرف بزنم!

عضو جدید
    از ایشان %1$s بار در 1 پست
    تشکرشده

سلام
    ممنونم از راهنمائیهاتون شاید خیلی از ادما مث من این تجربیاتو داشتن اما به راحتی ازش گذشتن.
    من این حسهارو خیلی وقت بود داشتم از وقتی وارد عرفان شدم همیشه قبلش ماهیچه های بالای گوش سمت چپم مقبض میشد اما به خاطر ترس نمی ذاشتم ادامه پیدا کنه همیشه این حس در ابتدای خواب وقتی که خیلی خسته بودم می اومد سراغم و همراهش حس بی وزنی و فلج شدگی داشتم حتی یه بار به پهلو غلط زدم اما وقتی بیدار شدم دیدم هیچ حرکتی نکردم همیشه موقعهایی که خیلی با خدا بودم می اومد سراغم اما من می ترسیدم خب ترسم داشت. هر چیز ناشناخته ای ترس داره.
    من همیشه سوالهایی تو زندگی ازارم می داد و هنوزم میده اینکه کی هستم وچی هستم و اصلا اینجا چیکار می کنم و خدا واقعا چی می خواد از ما. از حرف و حدیثا خسته شدم اونا ارضائم نمی کنن چون فقط یکسری اطالاعاتن و چیزی نیستن که خودم کشفش کرده باشم و برام تبدیل به باور بشه
    می خواستم از شما سوال کنم اگه ادامه بدم و وارد اون بعد بشم آیا کسی هست جوابمو بده؟ آیا میشه اونجا حقیقتها رو دید اونطوری که هستن؟میشه یه راهنما یا استاد داشت؟ راستش خسته شدم از این سگ دور زدنهای میون خواب روی زمین.
    ممنونم میشم اگه می تونیین کمکم کنید.

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب hameddarba برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

کاربر ارشد Merlin آواتار ها
    از ایشان 608 بار
    در 339 پست تشکر شده

Arrow

سلام دوست من
    بله تو این راه به خیلی از سوالات جواب داده خواهد شد، پیگیر باش و پیرو، از خیلی از مسیرهایی که تا به حال رفتی و شنیدی بهتره.

دانا باشیم.

کاربر ارشد Merlin آواتار ها
    از ایشان 608 بار
    در 339 پست تشکر شده

Arrow تاپیک عرفان

بیا تاپیک عرفان تو بخش گفتگوی آزاد، اونجا بیشتر با هم حرف میزنیم.

حقیقی باشیم.

• 2 کاربر زیر از Merlin برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

پیش فرض جن

انقدر دنیایم با دنیای انها قاطی شده که مرز دنیای انسان ها و دنیای ارواح را نمی دانم در اوج خویشتن داری اخیرا متوجه مسائلی شدم که به شدت تکان خوردم انقدر مفصل است که نمی شود همه ان ماجرای طولانی را نوشت ایا از طریق دیگری مثلا تلفنی می شود با شما ارتباط بر قرار کرد؟

از ایشان 5,973 بار
    در 2,042 پست تشکر شده

اينجا دوستاني هستند كه بتونند به شما كمك كنند ....... بهتره يه كم داخل فروم به گفتگو باهاشون بپردازيد تا بعد .....

کاربر سایت antifish آواتار ها
    از ایشان 155 بار
    در 98 پست تشکر شده

ببخشید اصولا خروج روح از بدن در چه مواردی به به چه علت به کار میاد؟
    الا يا ايهالساقي ادركاسا و ناولها....
    كه عشق آسان نمود اول ولي افتاد مشكلها...

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب antifish برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

عضو جدید
    از ایشان 3 بار در 1 پست
    تشکرشده

پیش فرض سلام

آقا مهدی اول ازت تشکر میکنم چون واقعا این موضوعات یکی از دغدغه های همیشگی من بوده، من سالهای سال دنبال این مطالب بودم و به سختی و بدون هیچ استادی تا مراحل زیادی تو این قضیه پیش رفتم، البته الان حدود 7 8 سالی هست از این وادی دور افتادم و دیدن این تاپیک دوباره یاد و خاطرات منو زنده کرد.
    واقعیتش اینه که من چندین سال پیش شدیداً به دنبال پرواز روح از جسم بودم و اون سالها نزدیک به دو سال یوگا کار میکرد و تمرکز میگرفتم به طوری که به راحتی میتونستم به خلصه برم، روش من برای برون فکنی به این صورت بود وقتی به خلصه میرفتم سعی میکردم حس کنم بالای یک ساختمان بلند یا یک دره ایستادم بعد خودمو به پایین پرت میکردم، تنها مشکلی که من رو تو این زمینه سالها ناکام گذاشت این بود که بعد از برون فکنی صداهای عجیب و ترسناکی میشنیدم به طوری که وقتی از اتاقم کمی دور میشدم انقدر میترسیدم که ضربان قلبم به شدت میرفت بالا و سریعا به حالت عادی برمیگشتم و میدیدم قلبم به سرعت نور داره میزنه جوری که به نفس نفس میافتادم.

میخواستم اگه میشه یه مقدار این بحث رو باز تر کنیم و به مرحله عملی سوق بدیم

راستی یه برنامه میزارم که برنامه جالبی است. این برنامه با تولید صداهای مختلف به شما در زمینه مدیتیشن و تمرکز کمک میکنه.

دانلود برنامه
    کد:
    فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.
    ویرایش توسط Jimax : Sunday 4 January 2009 در ساعت 09:59 AM دلیل: قرار دادن لینک در تگ کد

• 3 کاربر زیر از hamid415 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

• صفحه 2 از 45 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین