نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: نرم افزار ارسال پیامک از طریق تلفن ثابت

معاون مدیرکل ataeefar آواتار ها
    از ایشان 21,823 بار
    در 6,737 پست تشکر شده

Arrow نرم افزار ارسال پیامک از طریق تلفن ثابت

امکان ارسال پیامک از طریق تلفن ثابت ، امکانی است که به تازگی از سوی شرکت مخابرات ارائه شده است. اگر شما نیز علاقه مند به استفاده از این سرویس هستید می توانید از نرم افزار پیاثا استفاده نمایید. این نرم افزار بدون نیاز به اتصال به اینترنت و تنها از طریق خط تلفن ثابت ، شما را قادر می سازد تا با استفاده از رایانه خود به خطوط تلفن ثابت و یا همراه ، پیامک ارسال نمایید. بدین ترتیب دیگر برای ارسال پیامک الزامأ نیازی به استفاده از تلفن همراه نیست. آخرین ورژن این نرم افزار را هم اکنون می توانید از سایت میهن دانلود دریافت نمایید.
    برای دانلود نرم افزار و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

برخی ویژگی های نرم افزار:
    - امکان ارسال پیامک به مشترکین تلفن همراه و یا خط تلفن ثابت را مقدور می‌سازد.
    - امکان ارسال پیامک با استفاده از خط تلفن ثابت و یک دستگاه مودم،‌ بدون نیاز به اتصال اینترنت را فراهم می‌کند.
    - یک دفترچه تلفن ساده برای نگهداری شماره تلفن‌هایتان در اختیار شما قرار می‌دهد.
    - امکان ارسال یک پیامک به چندین نفر به طور همزمان را ممکن می‌سازد.
    - امکان دریافت گزارش تحویل پیامک‌های ارسال شده (Delivery Report)‌ را بلافاصله پس از ارسال و یا با تأخیر بر روی رایانه شخصی‌تان به شما می‌دهد.
    - استفاده از این نرم‌افزار و ارسال پیامک نیاز به ثبت‌نام (registration)‌ و یا دسترسی به اینترنت ندارد. با ارسال اولین پیامک شماره خط تلفن شما به صورت خودکار در سیستم ثبت می‌شود.
    - هزینه‌ ارسال پیامک،‌ به صورت یکپارچه بر روی قبض تلفن ثابت به طور خودکار محاسبه و برای شما ارسال می‌شود.
    - هزینه ارسال هر پیامک با این نرم‌افزار براساس پالس داخل شهری محاسبه می‌شود.

لينك دانلود

کد:
    فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.

رمز:
    کد:
    فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.
    ویرایش توسط یه نفر : Friday 11 January 2013 در ساعت 12:59 AM
    !! لطفا قبل از هرگونه فعالیت و ارسال ، این تاپیک را مطالعه بفرمایید !!

قابل توجه کلیه کاربران
    در صورت ارسال پست تبلیغاتی ، بدون تذکر ، اخراج خواهید شد

2. خرید آنتی ویروس ناد 32
  • 6 کاربر زیر از ataeefar برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

ببخشید من یه سوال داشتم:من که از adslاستفاده می کنم. ارسال پیام برای من هم هزینه دارد؟

مدیر ارشد یه نفر آواتار ها
    از ایشان 5,067 بار
    در 1,933 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mt77 نمایش پست ها
    ببخشید من یه سوال داشتم:من که از adslاستفاده می کنم. ارسال پیام برای من هم هزینه دارد؟
    در خصوص با این نرم افزار :

سوالات متداول :
    کد:

راهنمای نصب :
    کد:

راهنمای کاربری :
    کد:

• 3 کاربر زیر از یه نفر برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

عضو جدید
    از ایشان %1$s بار در 1 پست
    تشکرشده

نقل قول نوشته اصلی توسط یه نفر نمایش پست ها
    در خصوص با این نرم افزار :

سوالات متداول :
    کد:

راهنمای نصب :
    کد:

راهنمای کاربری :
    کد:
    لینک ها خرابن

از ایشان 5,067 بار
    در 1,933 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط rtmreza نمایش پست ها
    لینک ها خرابن
    لینک ها از روی سرورشان پاک شده.

این آموزش رو از برسام مطالعه کنید. امیدوارم به دردتون بخوره :

کد:

• 2 کاربر زیر از یه نفر برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

عضو جدید
    از ایشان %1$s بار در 1 پست
    تشکرشده

نقل قول نوشته اصلی توسط ataeefar نمایش پست ها
    امکان ارسال پیامک از طریق تلفن ثابت ، امکانی است که به تازگی از سوی شرکت مخابرات ارائه شده است. اگر شما نیز علاقه مند به استفاده از این سرویس هستید می توانید از نرم افزار پیاثا استفاده نمایید. این نرم افزار بدون نیاز به اتصال به اینترنت و تنها از طریق خط تلفن ثابت ، شما را قادر می سازد تا با استفاده از رایانه خود به خطوط تلفن ثابت و یا همراه ، پیامک ارسال نمایید. بدین ترتیب دیگر برای ارسال پیامک الزامأ نیازی به استفاده از تلفن همراه نیست. آخرین ورژن این نرم افزار را هم اکنون می توانید از سایت میهن دانلود دریافت نمایید.
    برای دانلود نرم افزار و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

برخی ویژگی های نرم افزار:
    - امکان ارسال پیامک به مشترکین تلفن همراه و یا خط تلفن ثابت را مقدور می‌سازد.
    - امکان ارسال پیامک با استفاده از خط تلفن ثابت و یک دستگاه مودم،‌ بدون نیاز به اتصال اینترنت را فراهم می‌کند.
    - یک دفترچه تلفن ساده برای نگهداری شماره تلفن‌هایتان در اختیار شما قرار می‌دهد.
    - امکان ارسال یک پیامک به چندین نفر به طور همزمان را ممکن می‌سازد.
    - امکان دریافت گزارش تحویل پیامک‌های ارسال شده (Delivery Report)‌ را بلافاصله پس از ارسال و یا با تأخیر بر روی رایانه شخصی‌تان به شما می‌دهد.
    - استفاده از این نرم‌افزار و ارسال پیامک نیاز به ثبت‌نام (registration)‌ و یا دسترسی به اینترنت ندارد. با ارسال اولین پیامک شماره خط تلفن شما به صورت خودکار در سیستم ثبت می‌شود.
    - هزینه‌ ارسال پیامک،‌ به صورت یکپارچه بر روی قبض تلفن ثابت به طور خودکار محاسبه و برای شما ارسال می‌شود.
    - هزینه ارسال هر پیامک با این نرم‌افزار براساس پالس داخل شهری محاسبه می‌شود.

لينك دانلود

کد:

مز:
    کد:
    ببخشید لینک دانلودش که فعال نیست!!!

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب ندیمه برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

از ایشان 5,067 بار
    در 1,933 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ندیمه نمایش پست ها
    ببخشید لینک دانلودش که فعال نیست!!!
    دیروز تصحیح کردم، الان هم امتحان کردم. دوباره چک کنید.

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب یه نفر برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

• کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)