نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: دجال، شیطان پرستان و شمارش معکوس برای پایان جهان

کاربر ارشد Mehdi1 آواتار ها
    از ایشان 5,973 بار
    در 2,042 پست تشکر شده

پیش فرض دجال، شیطان پرستان و شمارش معکوس برای پایان جهان

جرج بوش و نظریه جنگ صلیبی (جنگ مجدد اسلام و مسیحیت)
    جنگ پایان دنیا (نبرد آرماگدون)
    آیا جنگ سوم جهانی بر سر این مسئله خواهد بود؟!
    ناشر:
    کد:
    فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.
    حجم کتاب: 330 کیلوبایت

دانلود:
    کد:
    فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.
    ویرایش توسط Jimax : Friday 26 September 2008 در ساعت 10:16 PM

2. خرید آنتی ویروس ناد 32
  • 6 کاربر زیر از Mehdi1 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

کاربر ویژه بخش نرم افزار Robat آواتار ها
    از ایشان 1,098 بار
    در 609 پست تشکر شده

سلام دوستان
    من داستان دجال رو کامل خوندم ." از قلم علامه مجلسی"
    فقط خواستم از مدیران خواهش کنم یه نظر سنجی بگذارند تا ببینیم چقدر دوستان قصه این موجود "دجال" رو باور می کنند .
    يا آنچه هستي نشانبده يا آني شو كه نشان مي دهي

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب Robat برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

از ایشان 1,098 بار
    در 609 پست تشکر شده

قبل از گفتن حرفهام می خواستم از تمامی دوستان عذر بخوام " مخصوصا از مهدی جان که زحمت این موضوع رو کشیده"

دوستان تا اونجایی که من تحقیق کردم "از روی کنجکاوی" و تمامی مسیحیان بر این باورند که عیسی مسیح طبق انجیل یوحنا درست 5729 سال بعد از آفرینش ظهور خواهد کرد. "این مدت زمان یک روز برای استراحت خداست"
    متاسفانه من نمی تونم کامل توضیح بدم "خیلی وقت می خواد"
    هم اکنون از زمان آفرینش ات کنون حدود 3500 سال ، کم یا بیش رو کامل نمی دونم . اما این طبق نوشته های تورات هست .

در ضمن میشل نوستراداموس بزرگترین پیشگو که تا کنون بیش از 500 مورد از 1000 پیشگویهای او به واقعیت پیوسته در این مورد پیش بینی کرده که پایان عمر زمین سال 3927 هست که توسط یک جنگ لیزری تمامی جهان خراب شده و نگفته که چقدر انسان زنده می مونند و فقط یه این نکته اشاره کرده که دیگر هیچ مرزی بین سرزمینها نیست .

تمامی مطالبی که من گفتم در اینترنت موجود هست در گوگل در مورد نوستراداموس می تونید پیدا کنید اما متاسفانه منبع قصه آفرینش رو نمی تونم بگم .

با آرزوی روزی که همگی همه چیز رو در ترازوی خرد بسنجیم و یکمی هم تحقیق کنیم .

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب Robat برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

کاربر ارشد Mehdi1 آواتار ها
    از ایشان 5,973 بار
    در 2,042 پست تشکر شده

با سلام به همه دوستان....

خوب من که کاملا اعتقاد دارم..... متاسفانه ما شیعیان بیشتر به منابع خارجی اعتقاد و اطمینان داریم در حالی که واقعا بی پایه و اساس هستند!

خوب یکی نیست بگه این جناب نوستراداموس که همه از قدرتش صحبت میکنند چرا بطور مستند پیشگویی هاش را بیان نمیکنه ..... وقتی اتفاق افتاد میگن فلانی پیش گویی کرده بود و هزار تبلیغ دیگه .......

منتها ما هم پیشگویی های زیادی از امامان دینی خودمون داریم که 100% اون ها به واقعیت پیوسته منتها پیشتر ما مردم اغلب مطالعه نداریم و کمتر به این موارد توجه میکنیم در حالی که مطبوعات هم واقعا در این زمینه کم کاری میکنند!
    شما میتونید برید به عنوان مثال کتاب " نوائب الدهور فی علائم الضهور " تالیف حاج سید حسن میرجهانی طباطبایی بزرگ را که در 4 جلد که تقریبا هر کدوم 500 صفحه از احادیث امامان و مخصوصا حضرت علی (ع) را در مورد ظهور , دوره اخر زمان , و علائم ان بیان شده را مطالعه کنید . انوقت متوجه خواهید شد که از زمان حضرت علی (ع) تا حالا موارد واقعا بیشماری توسط امامان پیشگویی شده که تا به حال تمامی انها به وقوع پیوسته ....
    پیشگویی بزرگ تر از این!!

حالا چقدر از این اطلاعات روی وب موجود هست؟ ..... و چقدر از این جناب نوستراداموس ؟!
    خورتون مقایسه کنید متوجه دریای عظیم تبلیغاتی غرب خواهید شد!

واقعا خیلی خوبه ادم تحقیق کنه ولی برای اظهار نظر یک عمر باید تحقیق کرد ...... متاسفانه ما , مخصوصا ایرانیان تنها به خواندن چند خط نوشته به قضاوت میپردازیم!

اما در مورد انجیل یوحنا بیشتر تحقیق کنید! هیچ تحقیقی بهتر از خوندن متن خود به انجیل نیست اون موقع است که به جد به اسمانی بودن این کتاب شک خواهید کرد..... و متوجه خواهید شد که این انجیل ان انجیل اسمانی نیست... مگر یک انجیل از اسمان نازل نشد؟ پس چرا الان چند نسخه از ان موجود است!

حتما متن انجیل را بخونید بعد ببینید اصلا با عقل شما جور در میاد؟

در ضمن من موضوعات و اعتقادات خودم را بیان کردم و روی سخن با هیچ کدوم از کاربران عزیز نبود , حالا با هر اعتقادی.

از شما هم ممنون robat جان!

• 9 کاربر زیر از Mehdi1 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

کاربر بسیار فعال krypton آواتار ها
    پشت هیچستانم؛به سراغ من اگر می آیید؛ نرم و اهسته بیایید
    از ایشان 496 بار
    در 257 پست تشکر شده

میخواستم فقط تشکر کنم با خودم گفتم تایید این جملات وظیفه است
    من فکر میکنم بیشتر کسانی که اسم رقم زده اند در نویسندگی ، تنها کاری که کردند جلب توجه افراد به انچه قبلا شنیده ولی به آن بی توجه بوده اند است
    بیان مهدی عزیز هم خالی از لطف نبود

و ما که جز رویش اولین جوانه های سر برافراشته از خاک چیز دیگری را توان رویت نداشتیم معنی گل را چه میفهمیدیم.ما گل چه میدانستیم چیست.

• 3 کاربر زیر از krypton برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

از ایشان 1,098 بار
    در 609 پست تشکر شده

مهدی جان اگه شما کاملا تحقیق کنید می نبینید که عیسی مسیح کتابی رو ننوشته و چیزی به اسم وحی هم نداشته . و وقتی که عیسی مصلوب میشود و بعد از 3 روز از بین مردگان بر می خیزد و به آسمان می رود تصمیم به جمع آوری سخنان عیسی بین طرفدارانش گرفته می شود و حدود 40 عدد انجیل نوشته می شود که هم اکنون 4 تا انجیل عهد جدید و یک انجیل عهد قدیم را از میان 40 تا انجیل برگزیدند و با این حرف شما موافقم که باید خوند و من این پنج کتاب رو کامل خوندم .

• 2 کاربر زیر از Robat برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

کاربر بسیار فعال number1 آواتار ها
    از ایشان 132 بار
    در 96 پست تشکر شده

Exclamation

نقل قول نوشته اصلی توسط Robat نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من داستان دجال رو کامل خوندم ." از قلم علامه مجلسی"
    فقط خواستم از مدیران خواهش کنم یه نظر سنجی بگذارند تا ببینیم چقدر دوستان قصه این موجود "دجال" رو باور می کنند .

من هم مثل Robat اصلا به موجود خيالي به نام دجال اعتقاد ندارم
    من براي هميشه با اين فروم خداحافظي ميكنم

مدیرکل بازنشسته Jimax آواتار ها
    از ایشان 1,898 بار
    در 753 پست تشکر شده

تاپیک تا اطلاع ثانوی قفل و برخی از پستها پاک شد.
    برای مدتی دیر به دیر همدیگرو می بینیم

• 2 کاربر زیر از Jimax برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

• کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)