صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

موضوع: راهنمایی در مورد اینترنت مخابرات 2030 اصفهان

ناظم انجمن ها sina_tf آواتار ها
    از ایشان 8,976 بار
    در 3,972 پست تشکر شده

پیش فرض راهنمایی در مورد اینترنت مخابرات 2030 اصفهان

سلام به همه دوستان گل اصفهانی ..
    از عزیزانی که اینترنت مخابرات (2030 ) گرفتن کسی از دوستان میدونه ایا ترفیک رایگان این اینترنت داره یا نه ..این جور که شنیدم پهنای باند 100 مگی فقط برای یک مرکز مخابرات اوردن با مودم و نصب رایگان ..فقط گیگی 2500 تومن که اگه بخوایم دانلود کنیم و رایگان نداشته باشه پولش خیلی زیاد میشه ..کسی میدونه رایگان داره یا نه ؟؟؟؟؟؟؟
    انجمن پارسادانلود
    فروشگاه پارسا دانلود

دوستان عزیز لطفا در انجمن فارسی تایپ کنید در غیر این صورت جوابی نخواهید گرفت.
    لطفا سوالات و مشکلات نرم افزاری خودتونو در انجمن مطرح کنید وازارسال پیغام خصوصی اکیداخودداری کنید!!

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

Not Talking پاسخ

نه دادا اینا خون ملت کردن تو شیشه . شبانه پیشکش

عضو ثابت فروم Arrconic آواتار ها
    از ایشان 1,312 بار
    در 599 پست تشکر شده

اطلاعات دقیق ندارم. ولی از چند نفر که می خواستن adsl بگیرن و سراغ مخابرات هم رفته بودن شنیدم که مخابرات شب ها دانلود رایگان نداره.
    نداگستر بد نیست. یکی از دوستام از نداگستر گرفته, می گه شب ها هر 5 دقیقه قطع میشه.

4. کاربر زیر از دوست گرامی جناب Arrconic برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

عضو جدید
    از ایشان 4 بار
    در 2 پست تشکر شده

سلام دوست عزیز.
    من از اینترنت مخابرات به صورت نامحدود و محدودیت دار استفاده کردم .
    اگر از نوع نامحدود استفاده کنید که هیچ !‌
    اما اگر از نوع محدودیت دار استفاده کردید شب ها از ساعت 12 تا هفت و یا 8 صبح رایگان هست و اُفت سرعت هم توی منطقه ما که نداشته ، اما جای شمارو نمیدونم.
    و بهتون پیشنهاد میکنم اگر مخابرات منطقه شما طرح ("بعثت") رو داره حتما این طرح رو بگیرید؛ چون به نظر من این طرح با توجه به سرعت بالایی که داره قیمت و محدودیتش خیلی عالیه که مشخصاتش رو میتونید در زیر بخونید‌:
    1-سرعت دانلود :‌ 150 تا 300 کیلو بایت بر ثانیه دانلود میکنه.
    2-پهنای باند رو تا 2 مگابایت برات باز میکنه.(البته باید بدونی که اینترنت مخابرات ، سرعت همه ی طرح هاشون تقسیم بر 8 میشه ! )
    3- محدودیتش 3 ماهه 15 گیگابایت.
    4- قیمت 3 ماهه اش هم 42 هزار تومان هست.

6. 3 کاربر زیر از sajjad50 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad50 نمایش پست ها
    2-پهنای باند رو تا 2 مگابایت برات باز میکنه.(البته باید بدونی که اینترنت مخابرات ، سرعت همه ی طرح هاشون تقسیم بر 8 میشه ! )
    3.
    نخیر سرعت رو بر 8 تقسیم نمیکنه
    اون 2 مگی که شما میگید ( همون داون استریم که تو مودم نشون میده ) قششنگ دقت کنید نوشته 2042kbps این یعنی 2 مگا بیت بر ثانیه نه 2 مگا بایت بر ثانیه (بایت رو با B بزرگ مینویسن ) و اون سرعتی که تو دانلود منیجر میزنه بر حسب بایته که این جوری میزنه KB/sec
    شما اگه 2048 کیلو بیت رو بر هشت تقسیم کنید (هر بایت هشت بیته) سرعت بر حسب بایت بدست میاد (همون چیزی که دانلود منیجر نشون میده) که این یعنی این که در بهترین شرایط حداکثر تا سرعت 256 کیلو بایت در ثانیه میتونید داون کنید

من قبلا صبا داشتم از امروز رفتم رو مخابرات فعلا که تو روزش سرعتشش عالیه تا ببینیم ششب که دانلودش رایگانه چطور میشه

عضو جدید
    از ایشان %1$s بار در 1 پست
    تشکرشده

هیچ طرح نامحدود نداره

من دوساله پدرم داره باشی مخابرات استان اصفهان درمیاد که برای فرار از مخابرات دارم یک خانه تو مرکز شهر میخرم که از مخابرات اینترنت برندارم

میخوایند هک بشید و اطلاعات خود را در اختیار هرکسی بزارید از مخابرات 2030 اسنترنت بردارید

این را بگم که که وقتی میخوایند کانفیگ مودم خود را تنطیمک نید یا یک نگاهی بکنید در بیشتر زمان ها به جای این که وارد کانفیگ مودم خود بشید وارد کانفیگ مودم مردم میشید

و اونها هم همین جور وارد مودم شما میشند

پشتیبانی هم خراب که راحت گوشی را یا بر نمیدارند تا خراب میشه اینترنت یا گوشی ر راحت میزارند

طرح شبانه هم داشت که برش داشتند

سرعت هم من 2 مگ گرفتم ولی در همه زمان ها 128 کیلو بایت میشه و بعضی وقت ها کمتر میشه

چند روز پیش کل استان را به باد دادند بعد هم گوگل را شیلتر کردند

بعد دوباره بازش کردند

کلا از چندتا مشترک که چیزی سرشون میشه بپرسی همه با من موافق هستند

من گقتم بعد نگید نگفت کسی نبود

زنگ زدم درباره خبر این کارهای یک اطلاع رسانی بکنه واحد خبر استان اصفهان به شماره

2167227

که میگه ما نمیتونیم از مخابرات خبر تهیه کنیم

بعد زنگ زدم به چندتا از مدیران شرکت های خصوصی اینترنت میگند ما هم داریم جمع میکینم با این وکارهای مخابرات

فاجعه شده تو اصفهان و کسی دم نمیزنه

9. کاربر زیر از دوست گرامی جناب pop_0098 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط pop_0098 نمایش پست ها
    هیچ طرح نامحدود نداره

من دوساله پدرم داره باشی مخابرات استان اصفهان درمیاد که برای فرار از مخابرات دارم یک خانه تو مرکز شهر میخرم که از مخابرات اینترنت برندارم

میخوایند هک بشید و اطلاعات خود را در اختیار هرکسی بزارید از مخابرات 2030 اسنترنت بردارید

این را بگم که که وقتی میخوایند کانفیگ مودم خود را تنطیمک نید یا یک نگاهی بکنید در بیشتر زمان ها به جای این که وارد کانفیگ مودم خود بشید وارد کانفیگ مودم مردم میشید

و اونها هم همین جور وارد مودم شما میشند

پشتیبانی هم خراب که راحت گوشی را یا بر نمیدارند تا خراب میشه اینترنت یا گوشی ر راحت میزارند

طرح شبانه هم داشت که برش داشتند

سرعت هم من 2 مگ گرفتم ولی در همه زمان ها 128 کیلو بایت میشه و بعضی وقت ها کمتر میشه

چند روز پیش کل استان را به باد دادند بعد هم گوگل را شیلتر کردند

بعد دوباره بازش کردند

کلا از چندتا مشترک که چیزی سرشون میشه بپرسی همه با من موافق هستند

من گقتم بعد نگید نگفت کسی نبود

زنگ زدم درباره خبر این کارهای یک اطلاع رسانی بکنه واحد خبر استان اصفهان به شماره

2167227

که میگه ما نمیتونیم از مخابرات خبر تهیه کنیم

بعد زنگ زدم به چندتا از مدیران شرکت های خصوصی اینترنت میگند ما هم داریم جمع میکینم با این وکارهای مخابرات

فاجعه شده تو اصفهان و کسی دم نمیزنه
    اخه برادر من چرا دری وری میگی

کانفیگ مودم چه ربطی به adsl داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    وقتی ip مودم رو میزنی وارد درگاه مودم lan شده به سیستم خودت میشی نه یه سیستمی که تو lan تو نیست
    من خودم نصب مودم میکنم و با تمام isp ها در ارتباطم
    برای اطلاع دوستان میگم
    اینترنت مخابرات اصفهان از نوع DSL هست نهADSL یعنی همون دایل آپ با پهنای باند بیشتر . شبانه نداره و بر اساس میار حجمی زمانی محاسبه میشه ...پس بهتره همیشه مودم رو در زمانی که استفاده نمیکنید off کنید
    در اصفهان نیز مدتی به دلیل تعضوی روتر سویچ مراکز قندی ، ردانی ، آقابابایی و چند نقطه دیگه بار مشترکین زیاد شد و در بعضی نقاط شبکه مخابراتی اینترنت به حالت down رسید ولی فعلا مشکلی نیست
    و در ضمن یاد آوری کنم که ایران فقط یه سرور اینترنت داره اون هم فن آوا هست که در کرج فعالیت میکنه البته یه خصوصی هم در کرج
    پس برای دوست عزیزم میگم که چه با اینترنت مخابرات و چه با هر isp دیگه ای به اینترنت رجوع کنید ثبت اطلاعات میشه و این هم جز تعریف هر نوع شبکه ای هست که event بگیره از ورود و خروج و .... و ربطی به ایران یا جای دیگه نداره ( بی خودی جو رو سیاسی نفرمایید - کمی مطالعه و دانش به ضرر هیچ کس نیست )

گوگل هم فقط قسمت ویدو آن ***** شده نه کلش بعد هم دیگه خدا خیرتون بده با این همه وی پی ان و ****** دیگه غم چی دارید ( بخدا .....)

و اما خود 2030 برای یک کاربر عادی فوق العاده هست اما دارای ping خیلی بالای هست ( نگید نمیدونید ping چی هست )
    و برای کسانی راه اندازی شده که از کابل تلفن نوری استفاده میکنند ....

در اصفهان هم هیچ فاجعه رخ نداده بی خودی شلوغش نکنید لطفا -(مثل اینترنت ملی که از عید پارسال دو هفته دو هفته کردید ولی هنوز اون دو هفته تموم نشده )

دیگه چی ؟؟؟

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad20 نمایش پست ها
    اخه برادر من چرا دری وری میگی

کانفیگ مودم چه ربطی به adsl داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    وقتی ip مودم رو میزنی وارد درگاه مودم lan شده به سیستم خودت میشی نه یه سیستمی که تو lan تو نیست
    من خودم نصب مودم میکنم و با تمام isp ها در ارتباطم
    برای اطلاع دوستان میگم
    اینترنت مخابرات اصفهان از نوع DSL هست نهADSL یعنی همون دایل آپ با پهنای باند بیشتر . شبانه نداره و بر اساس میار حجمی زمانی محاسبه میشه ...پس بهتره همیشه مودم رو در زمانی که استفاده نمیکنید off کنید
    در اصفهان نیز مدتی به دلیل تعضوی روتر سویچ مراکز قندی ، ردانی ، آقابابایی و چند نقطه دیگه بار مشترکین زیاد شد و در بعضی نقاط شبکه مخابراتی اینترنت به حالت down رسید ولی فعلا مشکلی نیست
    و در ضمن یاد آوری کنم که ایران فقط یه سرور اینترنت داره اون هم فن آوا هست که در کرج فعالیت میکنه البته یه خصوصی هم در کرج
    پس برای دوست عزیزم میگم که چه با اینترنت مخابرات و چه با هر isp دیگه ای به اینترنت رجوع کنید ثبت اطلاعات میشه و این هم جز تعریف هر نوع شبکه ای هست که event بگیره از ورود و خروج و .... و ربطی به ایران یا جای دیگه نداره ( بی خودی جو رو سیاسی نفرمایید - کمی مطالعه و دانش به ضرر هیچ کس نیست )

گوگل هم فقط قسمت ویدو آن ***** شده نه کلش بعد هم دیگه خدا خیرتون بده با این همه وی پی ان و ****** دیگه غم چی دارید ( بخدا .....)

و اما خود 2030 برای یک کاربر عادی فوق العاده هست اما دارای ping خیلی بالای هست ( نگید نمیدونید ping چی هست )
    و برای کسانی راه اندازی شده که از کابل تلفن نوری استفاده میکنند ....

در اصفهان هم هیچ فاجعه رخ نداده بی خودی شلوغش نکنید لطفا -(مثل اینترنت ملی که از عید پارسال دو هفته دو هفته کردید ولی هنوز اون دو هفته تموم نشده )

دیگه چی ؟؟؟

کانفیگ مودم خیلی به شبکه adsl ربط داره مخصوصا وقتی مودمها روی حالت بریج تنظیم بشن بسته های برادکستی از مودم رد میشه و ممکنه به کانفیگ یه مودم دیگه توی همون Vlan وصل شی شونصدهزار بار واسه خودم پیش اومده و با چشم خودم دیدم

dsl ینی همون دیال آپ با پهنای باند بیشتر ؟!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟ خیلی جالبه ینی مودم dsl هم شماره گیری میکنه و ما نمیدونستیم!!!!!!!!

عضو ثابت فروم Arrconic آواتار ها
    از ایشان 1,312 بار
    در 599 پست تشکر شده

چه بحثیه که راه انداختید؟ اصلا سوال این نبود! کاری نداریم که مودم چطوری کانفیگ میشه.
    به نظر من adsl گرفتن از شرکت های خصوصی خیلی بهتره. مثلا من که نجف آباد می شینم از شرکت پارس اینترنت می خرم. ماهیانه 25 هزار تومان با پهنای باند 1 مگ و ترافیک 6 گیگ. تقریبا در روز با 300 تا 400 کیلوبایت بر ثانیه دانلود دارم. و هر شب هم یه لیست دانلود توی idm می گذارم, تقریبا 2.2 گیگ دانلود دارم. پشتیبانی فوق العاده که حتی شب عید زنگ زدم گفتم برام 1 گیگ شارژ کنید, گفتند که 12 گیگ هدیه برای عید بهتون می دیم.
    البته این شرکت پارس از اصفهان اینترنت می خره که نمی دونم از کدوم شرکت. اگه کسی دوست داشت می تونه زنگ بزنه و بپرسه که از کدوم شرکت اصفهان سرویس می گیره.
    آدرس:
    کد:
    http://parsisp.ir/
    ویرایش توسط Arrconic : Wednesday 20 June 2012 در ساعت 05:12 PM

13. کاربر زیر از دوست گرامی جناب Arrconic برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

من از 2030 اینترنت گرفتم
    رایگان شبانه نداره
    هر گیگابات 2500 تومان به اظافه 5% ارزش افزوده است
    کسی میدونه روی این سرویس ای پی استاتیک داده میشه یا نه
    اگر داده میشه ایا هزینه ای هم داره یا خیر

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین