نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: نحوه رمز گذاشتن بر روی فایل های rar+یه سوال. .

کاربر فعال vahid131 آواتار ها
    از ایشان 24 بار
    در 24 پست تشکر شده

پیش فرض نحوه رمز گذاشتن بر روی فایل های rar+یه سوال. .

با سلام
    میخواستم بدونم چجوری میشه روی یک فایل rar از طریق winrar روش پسورد بزارم؟
    مثلا با برنامه winzip یه گزینه قفل داشت تو آیکن هاش راحت فایل زیپ قفل میشد
    -یه سوال مهم تر
    این برنامه های قفل گذاری روی فولدر مثل hide folder تو safe mode هم فولدرو قفل نگه میداره"کلا اصلا راهی هست که بشه رمز این فایل های قفل شده رو پیدا کرد
    من دانشجو هستم و خوابگاهو. . . فضولی بچه ها . . . بخاطر همین پرسیدم.

2. خرید آنتی ویروس ناد 32
    عضو جدید Mr.Moreso آواتار ها
    از ایشان 2 بار در 1 پست
    تشکرشده

اول رو فایل یا پوشه راست کلیک می کنی و گزینه Add to archive رو میزنی. بعد میری تو تب Advanced. اونجا 2تا دکمه هست که روی دکمه Set Password کلیک می کنی و پسوردتو تعیین می کنی و بعدشم که ok می کنی.
    یه سری توضیحات متفرقه :
    1. تو تب general می تونی از قسمت compression method گزینه best رو انتخاب کنی که حسابی فشرده شه
    2. تو همین تب اگه تیک گزینه Create SFX archive رو برنی واست یه فایل exe درست میکنه.
    3. اگه این گزینه که گفتم رو فعال کنی، تو تب Advanced دکمه SFX options فعال میشه که اونجا می تونی واسه فایلت آیکون و متن و ... تعیین کنی.
    والسلام ، تاپیک تمام

• 2 کاربر زیر از Mr.Moreso برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

ناظم انجمن ها بازنشسته sina_tf آواتار ها
    از ایشان 9,031 بار
    در 3,963 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid131 نمایش پست ها
    با سلام
    میخواستم بدونم چجوری میشه روی یک فایل rar از طریق winrar روش پسورد بزارم؟
    مثلا با برنامه winzip یه گزینه قفل داشت تو آیکن هاش راحت فایل زیپ قفل میشد
    -یه سوال مهم تر
    این برنامه های قفل گذاری روی فولدر مثل hide folder تو safe mode هم فولدرو قفل نگه میداره"کلا اصلا راهی هست که بشه رمز این فایل های قفل شده رو پیدا کرد
    من دانشجو هستم و خوابگاهو. . . فضولی بچه ها . . . بخاطر همین پرسیدم.
    نرم افزار hide folder در حالت safe mode هم پوشه رو باز نمیکنه ..
    کد:
    فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.
    انجمن پارسادانلود
    فروشگاه پارسا دانلود

دوستان عزیز لطفا در انجمن فارسی تایپ کنید در غیر این صورت جوابی نخواهید گرفت.
    لطفا سوالات و مشکلات نرم افزاری خودتونو در انجمن مطرح کنید وازارسال پیغام خصوصی اکیداخودداری کنید!!

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب sina_tf برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

کاربر بسیار فعال
    از ایشان 204 بار
    در 143 پست تشکر شده

سلام دوست من با وین رر شما میتونید محتواتون رو طوری قفل کنین که حتی برای باز شدنش پسورد بخواد به این روش :
    روی فابل یا فولدری که می خواین رمز بذارین کلیک راست کنید و add to archive و بزنین
    توی قسمت advance برید و set password و بزنین و رمز مورد نظرتون و وارد کنین و حتما تیک گزینه encrypt هم بزنین و ok کنین و تمام.

ببخشد موقع تایپ متوجه نشدم که جواب دادن.ولی در مورد نرم افزار hide اگر سریال نامبرش expire بشه کار دستتون میده.

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب mahni1390 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

ناظم انجمن ها بازنشسته sina_tf آواتار ها
    از ایشان 9,031 بار
    در 3,963 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mahni1390 نمایش پست ها
    سلام دوست من با وین رر شما میتونید محتواتون رو طوری قفل کنین که حتی برای باز شدنش پسورد بخواد به این روش :
    روی فابل یا فولدری که می خواین رمز بذارین کلیک راست کنید و add to archive و بزنین
    توی قسمت advance برید و set password و بزنین و رمز مورد نظرتون و وارد کنین و حتما تیک گزینه encrypt هم بزنین و ok کنین و تمام.

ببخشد موقع تایپ متوجه نشدم که جواب دادن.ولی در مورد نرم افزار hide اگر سریال نامبرش expire بشه کار دستتون میده.
    این برنامه با سریال کاملا اکتیو میشه و مشکلی نداره .تست شده هست ..اگر هم یک درصد سریال غیر فعال بشه با نصب مجدد ویندوز مشکل حل میشه و دسترسی به فولدر قفل شده امکان پذیر است
    انجمن پارسادانلود
    فروشگاه پارسا دانلود

دوستان عزیز لطفا در انجمن فارسی تایپ کنید در غیر این صورت جوابی نخواهید گرفت.
    لطفا سوالات و مشکلات نرم افزاری خودتونو در انجمن مطرح کنید وازارسال پیغام خصوصی اکیداخودداری کنید!!

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب sina_tf برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

کاربر فعال vahid131 آواتار ها
    از ایشان 24 بار
    در 24 پست تشکر شده

از تمامی دوستان ممنون بخاطر راهنماییتون
    کامل + مفید

دمتون گرم"از شر این دوستان(بچه های دانشگاه) فضول هم خلاص شدم

• کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)