+ موضوع بسته شد
صفحه 1 از 7 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 68

موضوع: همکاری بیشتر - لطفا مطالعه بفرمایید !

مدیرکل بازنشسته Reibon2002 آواتار ها
    از ایشان 5,717 بار
    در 2,278 پست تشکر شده

Sick همکاری بیشتر - لطفا مطالعه بفرمایید !

با نام و یاد خدا
    سلام دوستان عزیز

دلیل از ایجاد این تاپیک و مطرح کردن این مسئله چیزی جز تلاش بیشتر برای خدمت رسانی سریعتر و بهتر، به شما عزیزان نیست.

با توجه به اینکه فعالیت و تعداد کاربران و اعضا و بازدیدکنندگان انجمن در حال زیاد شدن می باشد و طی چند وقت اخیر بسیاری از بازدیدکنندگان گرامی به انجمن پی سی دانلود پیوستند و فعالیت خودشان را در انجمن آغاز کردند ( که این باعث خرسندی ماست ) ، موارد بسیار زیادی بوجود آمده است که باعث مطرح کردن این موضوع گردیده :

- تقریبا می توان گفت که هیچ کدام از کاربران جدید به قوانین توجهی ندارند و حتی به پست های سایرین نیز توجهی نمی کنند و به هر شکلی که دوست دارند تاپیک ارسال م ی کنند.
    باید خاطر نشان شد که اینجا یک جامعه مجازی هست ، و قوانین آن برای استفاده بهتر از انجمن می باشد ، پس نقض قوانین در اینجا چیزی بجز زیر پا گذاشتن حق دیگران نیست.

- دیگر اینکه کاربران به هیچ عنوان به تذکر مدیران توجهی ندارند و فقط کار خودشان را انجام می دهند ، بارها مشاهده شده است که مدیران تذکراتی را به کاربران می دهند ولی ایشان بدون توجه به کار خود ادامه داده تا اخراج شوند ، و بلافاصله آی دی جدید ساخته و دوباره فعالیت خود را از سر می گیرند.
    من شخصا به یکی از کاربران عزیز اخطار به صورت پیام خصوصی دادم که دوست عزیز در انجمن تبلیغ نکنید ، ایشان هم پذیرفتند ، اما به محض اینکه من از انجمن خارج شدم و دوباره برگشتم دیدم دوباره تبلیغاتش را شروع کرده !! که باعث اخراج وی شد.
    این امر که بخواهیم کسی را اخراج کنیم برای ما بسیار ناخوشایند می باشد. چرا که حداقل زحمات ایشان که زمانی را برای ثبت نام صرف کردند نیز از بین می رود.
    در تاپیک فعال سازی ویندوز 8 ، چندین مرتبه به کاربران توضیح داده شد که این کرک به همین صورت هست ، لطفا سوال نفرمایید ، مشکلاتتان را مطرح نکنید!! اما دقیقا پایین همین نوشته شروع به سوال پرسیدن شد !

- ارسال های بی مورد و پرسیدن سوالات تکراری و زنده کردن تاپیک های قدیمی و تاریخ گذشته بسیار زیاد شده است ، لذا لطفا در انجمن جستجو کنید ، در حال حاضر 101,530 ارسال در انجمن صورت گرفته است ، امکان اینکه یکی از این ارسالها جواب سوال شما باشد بسیار زیاد است، ما موتور جستجوگر سایت را از طریق گوگل گذاشتیم که ریزترین کلمات را نیز جستجو می کند ، اگر نتیجه نگرفتید ، در انجمن مناسب سوالتان را مطرح بفرمایید.

یکی دیگر از مشکلات انتخاب انجمن مناسب هست ، بعضی دوستان فقط یک کلمه را می بینند و روی همان جا کلیک می کنند و سوال می پرسند ، باور کنید کمتر از ده ثانیه وقت نیاز است که سر برگ های انجمن ها را ببینید و انجمن مناسب را انتخاب کنید و سوال یا در خواست یا ارسالتان را انجام دهید.

لطفا به تاریخ پست ها دقت کنید !
    روی صحبتم با دوستانی هست که در اولین نگاه لینک رو استفاده می کنند و بعدش متوجه میشن که لینک کار نمی کنه !
    باور کنید 1 ثانیه هم طول نمی کشد که تاریخ پست رو ببینید ....
    اگر پستی تاریخ گذشته باشد دیگه نیازی به نوشتن اینکه "لینک کار نمی کنه" ، "ما رو مسخره کردید ؟!" و توهین های دیگه ای که به کاربران زحمت کش می کنید نیست، باور کنید وقت و انرژی کمتری برای نگاه کردن استفاده می کنید تا تایپ کردن ...

[فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ]به صورت کامل توضیح داده شده است ، مهمترین بخشی که ما روی آن حساس هستیم ارسال لینک می باشد که باید در کدباکس قرار بگیرد.( برای ارسال لینک در کد باکس از قسمت ادیتور بالای فیلد نوشتاری روی آیکون # کلیک کنید و لینکتان را درون آن قرار دهید. ) یعنی :
    [ CODE ] محل قرار دادن لینک [ / CODE ]

- توهین به مدیران و هر شخص دیگری دور از شخصیت انسانی می باشد ، مخصوصا توهین به کسی که برای شما زحمت می کشد . بارها دیده شده است که وقتی یک شخص جواب سوالش را نمی گیرد به مدیر توهین می کند ، باید توجه داشته باشید که مدیران نیز مانند شما انسان هستند و فقط در بعضی موارد اطلاعات بیشتری نسبت به شما دارند و همیشه نهایت سعیشان بر این است که جواب عزیزان را بدهند پس اگر نتوانستند جواب مناسبی به شما بدهند لایق توهین نمی باشند.

--------------------------

توجه داشته باشید که مدیران عزیز این سایت در نهایت صداقت ، در عین اینکه در حال انجام فعالیت های روزانه و مشاغل خودشان هستند ، از وقت آزاد خود زده و بدون داشتن هیچ توقع یا منتی به انجمن می آیند تا خدمت رسانی کنند.
    مواردی چون موارد مذکور بالا ، وقت بسیار زیادی از مدیران را می گیرد و دوستان دیگر و حتی خودتان دیرتر به جواب می رسید و این به ضرر همه هست. یعنی حساب کنید یک مدیر بجای اینکه به سوالات دوستان پاسخ دهد باید وقت خودش را در انتقال تاپیک ها ، اصلاح آنها و تذکر به کاربران صرف کند.

در آخر از همه شما که حوصله کردید و این مطلب را تا آخر خواندید کمال تشکر و انتظار همکاری بیشتر در انجمن را داریم.

مدیریت انجمن های پی سی دانلود

2. خرید آنتی ویروس ناد 32
  • 214 کاربر زیر از Reibon2002 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

<amirreza>, *dorna*, *مخ*, *سارا*, - Saman -, 0sultan0, 9inch, aapd11, abdollaht , Abolfazl-k, afruz, ahmad2006, ahmad_PC, ajib, ajvan1080, ak7412, AkaVampire, AlexMason, AlferD, ali4144, alicowman, alirms1377, alo2 , alpar, ALSADR, amin925, amineb, aminm18, Amir206A, amirali666, amirhast, Angelboys, arad47, ARASH/2, arash13591, araz91, arco, Arrconic, arz688, ashkan262, at&t, Atabay11, ataeefar, atilaco, atrinN, Avarist, azadbakht, ™ MEYSAM , babak1234, bahador_72, bahareh11, behii, benyamin42, bestdata, beygi, bivafa81, bogeybooy, boygulf13, chaifer, comtek, Connection, cookie, cpu2012, dadin2012, dajaams, DangerousS, Darkkahn, Davoudjoon, davy, digital_20, djashk4, DLord, dotsis, dr.sat15, dramirali0, dr_taghar, Ebra_m, Emcr824, eshgh, esi729, faraneh, fyousefi2, galaxy man, gentle man, GH@ZAl, gheshlagh, golakjon, googook, groboz, haaaaamed, habib87, hadis7, hamed.eli, hamedbb22, hamednorth, HamedRain, hamid2100, hamidvaleh, Hasanzarei, Helmod, himu, histia, ho3in_1938, holo_lolo, hosseinyha, hulkshark, hunt, inshrle, javad93, JH_EP, jimbooo, jokbargir, k-14, leonsk, lpzone68, m.s.m, m1374b, ma1369, mahan2010, mahdidarai, mahshid n, majidbina, majidhmt, majidzx, mamali373, mamali5030, mansor5612, maxcorcan, mazd, mehransale, mehrdadtk, merlin.twm, mhm5000, mohamada2, mohsen.sh5, mohsen7471, Monaliza92, Morteza m, msa.savan, mthmth, najafi2015, nasour , Navid_Aref, nika365, NIKOO013, nima1024, Nogard, No_sound, omidi111, pass3468, payaaam, PBSW, pejmangh, persiaboy, poooryaa, prezi, qwe1 , r7asmu7s, redriver, rino, rommel, s.arash, s.maniran, s.moto, sadegh_136, saeed mah, saeedking, saeiiid68, safehostin , sahra2, sajad4, saman7272, SandMan+, sawyer7, Seiren, seraj007, seyed37, shaghi-f, shali, shayanolia, shekoufeh#, shomantika, shoolymay, simash, sina16, sinamom99, sina_tf, starmaker, static_x, tablokar, Tangram, TechMaster, tek_tek, The K!ng, torbatepak, Typhoon, فرید دهباش, یه نفر, کاوه 2, VITAM, vorojak004, wwwpc, wyvern_te, yas joon, zekri, zlatan10, Zohreh Rad, امین_نیما, اطلس, بحیرایی, براهويی, رضـا, ستاره70 , طلوع1

ناظم انجمن ها بازنشسته sina_tf آواتار ها
    از ایشان 9,020 بار
    در 3,962 پست تشکر شده

ممنون احسان جان که بعضی موارد رو یاداوری کردید ..

1- به نظر من اگر موارد به صورت اطلااعیه در انجمن مثل ورژن قبلی وی بی قرار بگیره بهتر جواب میده ..
    2-کسانی که اخراج میشوند اگر باز هم به انجمن برگشتند وباز هم خطا کردند .ip اونها مسدود بشه..
    3-به نظر من اطلاعیه ای برای جذب مدیر در انجمن زده بشه به صورت بنر یا هر عکس دیگه ای که بشه چند تا مدیر خوب جذب کرد ..بعضی مواقع واقعا ما نمیرسیم همه ی سوالات رو پاسخ گو باشیم .

مدیرن ارشد پی سی دانلود لطفا کاری کنند که کارستان شود ...حیف است انجمن مظلوم واقع بشه
    انجمن پارسادانلود
    فروشگاه پارسا دانلود

دوستان عزیز لطفا در انجمن فارسی تایپ کنید در غیر این صورت جوابی نخواهید گرفت.
    لطفا سوالات و مشکلات نرم افزاری خودتونو در انجمن مطرح کنید وازارسال پیغام خصوصی اکیداخودداری کنید!!

از ایشان 5,717 بار
    در 2,278 پست تشکر شده

ممنون سینا جان در مورد نظراتت :
    1- حتما این کار را می کنیم و اطلاع رسانی رو می خوایم از پی سی دانلود انجام بدیم.
    2- یک نرم افزار روی سایت هست که تشخیص می ده که چه کسانی دوباره رجیستر کردند ، در صورت تکرار تخلف ، ip آنها را بن می کنیم.
    3- در برنامه کاری حتما مدیران جدید می گیریم.

• 29 کاربر زیر از Reibon2002 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

کاربر سایت
    از ایشان 29 بار
    در 7 پست تشکر شده

واقعا" بسیار سایت عالی و خوبی دارید ...
    من از خیلی وقت پیش طرفدار سایت گلتون بدوم و بسیـــــــــــار بسیـــــــــــــــــار ازش راضی هستم امیدوارم که خداوند خیرتون بده ....
    اما فقط از دانلود کردن و آپدیت کردن نرم افزارهاتون استفاده میکردم و تا حالا عضو نبودم ... اما حالا که عضو شدم امیدوارم که بنده رو به عنوان یه فردی که با عمل به قوانین سایت وراد سایتتون شده بپذیرید ...
    واقعا" ممنونم ....

• 23 کاربر زیر از vesaldivan برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

• 13 کاربر زیر از hamedbb22 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

کاربر سایت bp1987 آواتار ها
    از ایشان 120 بار
    در 50 پست تشکر شده

سلام ممنون از تذکراتتون امیدوارم که مورد توجه همه دوستان واقع بشه .
    ولی من گلایه ای از شما دارم به عنوان مثال در بخش فعال سازی ویندوز 8 به مراتب تذکراتتون رو می دیدم ولی دوستان بی توجه بودن چندین بار هم این موضوع بسته شد ولی این بسته بودن پایدار نبود .
    من اگر به عنوان یک فرد تازه کار وارد انجمن بشم و این هرج و مرج بی نظمی در یک مورد ببینم راستش رو بخواید دید بدی پیدا می کنم . لذا خواهش می کنم با بستن این چنین مواردی از بینظمی ناخواسته جلوگیری بفرمایید شاید تا زمانی که اون پست کامل میشه و مورد اعتماد دوستان ، بتونن راحت تر جواب خودشون رو پیدا کنن.

• 16 کاربر زیر از bp1987 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

از ایشان 5,717 بار
    در 2,278 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط bp1987 نمایش پست ها
    سلام ممنون از تذکراتتون امیدوارم که مورد توجه همه دوستان واقع بشه .
    ولی من گلایه ای از شما دارم به عنوان مثال در بخش فعال سازی ویندوز 8 به مراتب تذکراتتون رو می دیدم ولی دوستان بی توجه بودن چندین بار هم این موضوع بسته شد ولی این بسته بودن پایدار نبود .
    من اگر به عنوان یک فرد تازه کار وارد انجمن بشم و این هرج و مرج بی نظمی در یک مورد ببینم راستش رو بخواید دید بدی پیدا می کنم . لذا خواهش می کنم با بستن این چنین مواردی از بینظمی ناخواسته جلوگیری بفرمایید شاید تا زمانی که اون پست کامل میشه و مورد اعتماد دوستان ، بتونن راحت تر جواب خودشون رو پیدا کنن.
    ممنون از شما ، کاملا درست می فرمایید. جهت اطلاع عرض کنم ما اون تاپیک رو استئناً برای اینکه درخواستها بسیار زیاد بود و دوستان کمک نیاز داشتند باز کردیم.
    به هر حال ممنون از انتقاد سازنده شما !

• 16 کاربر زیر از Reibon2002 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

عضو جدید
    از ایشان 11 بار در 1 پست
    تشکرشده

سایت بسیارررررررررررررررر عالی و معرکست.

• 11 کاربر زیر از mansor5612 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

کاربر سایت
    از ایشان 67 بار
    در 40 پست تشکر شده

سایت بسیار عالی و خوبی دارید. امیدوارم روز به روز به موفقیت نزدیکتر شوید. با تشکر.
    http://mtn1.irسامانه رسمی خرید کارت شارژ/ایرانسل/همراه اول/تالیا/نماینده رسمی ایرانسل و همراه اول/مطمئن و ارزان شارژ بخر!

• 8 کاربر زیر از starmaker برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

عضو جدید irsubtitle آواتار ها
    از ایشان 13 بار در 1 پست
    تشکرشده

سایت خوب و پر باریه ممنون از تلاشتون
    جهت دانلود زیرنویس مورد نیاز خود میتوانید به سایت ما مراجعه فرمایید برای ورود به سایت کلیک کنید
    Www.IRSubtitle.tk

• 13 کاربر زیر از irsubtitle برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

• + موضوع بسته شد
    صفحه 1 از 7 123 ... آخرینآخرین