نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: یاهو مسنجر

عضو جدید
    از ایشان %1$s بار در 1 پست
    تشکرشده

پیش فرض یاهو مسنجر

با سلام و خسته نباشید . من مدتی با یک مشکل روبه رو شدم وقتی که وارد یاهو مسنجر می شم نمی توانم وارد چت روم شوم اصلا جت روم در قسمت مسینجر وجود ندارد من قبلا می توانستم وارد چت روم بشم ولی مدتی است که اصلا جت روم را نمی توانم پیدا کنم آیا باید ورژن جدیدی را نصب کنم اگر به ورژن جدیدی نیاز دارد لطفا من را راهنمایی بفرمایید با کمال تشکر

ناظم انجمن ها بازنشسته sina_tf آواتار ها
    از ایشان 8,926 بار
    در 3,951 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Z_M_F_M نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید . من مدتی با یک مشکل روبه رو شدم وقتی که وارد یاهو مسنجر می شم نمی توانم وارد چت روم شوم اصلا جت روم در قسمت مسینجر وجود ندارد من قبلا می توانستم وارد چت روم بشم ولی مدتی است که اصلا جت روم را نمی توانم پیدا کنم آیا باید ورژن جدیدی را نصب کنم اگر به ورژن جدیدی نیاز دارد لطفا من را راهنمایی بفرمایید با کمال تشکر

چت روم از یاهو حذف شده دوست گرامی

کد:
    فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.
    انجمن پارسادانلود
    فروشگاه پارسا دانلود

دوستان عزیز لطفا در انجمن فارسی تایپ کنید در غیر این صورت جوابی نخواهید گرفت.
    لطفا سوالات و مشکلات نرم افزاری خودتونو در انجمن مطرح کنید وازارسال پیغام خصوصی اکیداخودداری کنید!!

3. 2 کاربر زیر از sina_tf برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

Exclamation چت کردن با یاهو مسنجر

سلام اگه چت روم پاک شده پس چرا اول تو سایت کنار دانلود برنامه توضیح نمیدین که نیست پس چجوری چت کنیم

مدیر ارشد یه نفر آواتار ها
    از ایشان 4,915 بار
    در 1,848 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط lraha نمایش پست ها
    سلام اگه چت روم پاک شده پس چرا اول تو سایت کنار دانلود برنامه توضیح نمیدین که نیست پس چجوری چت کنیم
    سلام دوست عزیز. به پی سی فروم خوش آمدید.

این ماجرای حذف شدن چت روم های عمومی یاهو خبر جدیدی نیست و مربوط به 10 ماه پیش هست و لزومی هم نداره که در پی سی دانلود درج بشه.

ضمناً چت کردن ربطی به حذف شدن روم ها نداره. شما آی دی شخص مورد نظرتون رو وارد می کنی و باهاش چت میکنی.

6. 4 کاربر زیر از یه نفر برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)