نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مشكل با فعال كردن انتي ويروس اويرا

کاربر سایت
    از ایشان 4 بار
    در 3 پست تشکر شده

پیش فرض مشكل با فعال كردن انتي ويروس اويرا

با عرض سلام و خسته نباشيد من يه انتي ويروس اويرا ورژن 2013.13.0.0.2688 رو از سايت دانلود كردم و طبق اموزش نصب كردم ولي چندتا سوال و مشكل برام بوجود اومدممنون ميشم راهنمايي بفرمائيد
    يكي اينكه نتونستم از برنامه كي فايندر كي جديد رو بگيرم يعني متوجه نشدم چطور بايد از برنامه اي كه گذاشتيد استفاده كنم
    دوم اينكه موقع نصب مجبور شدم اكانت تست رو انتخاب كنم به همين دليل يه ماه بيشتر وقت نداره چه كنم وقتش بيشتر بشه؟
    سوم ابديت رو افلاين دانلود كردم ولي موقع ريختن رو انتي ويروس ارور داده و متاسفانه ابديت نميشود
    ممنون ميشم كمكم كنيد

ناظم انجمن ها بازنشسته sina_tf آواتار ها
    از ایشان 8,929 بار
    در 3,951 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad-10 نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشيد من يه انتي ويروس اويرا ورژن 2013.13.0.0.2688 رو از سايت دانلود كردم و طبق اموزش نصب كردم ولي چندتا سوال و مشكل برام بوجود اومدممنون ميشم راهنمايي بفرمائيد
    يكي اينكه نتونستم از برنامه كي فايندر كي جديد رو بگيرم يعني متوجه نشدم چطور بايد از برنامه اي كه گذاشتيد استفاده كنم
    دوم اينكه موقع نصب مجبور شدم اكانت تست رو انتخاب كنم به همين دليل يه ماه بيشتر وقت نداره چه كنم وقتش بيشتر بشه؟
    سوم ابديت رو افلاين دانلود كردم ولي موقع ريختن رو انتي ويروس ارور داده و متاسفانه ابديت نميشود
    ممنون ميشم كمكم كنيد
    برنامه key finder رو که اجرا میکنید بسته به نوع انتی ویروس یا انتی سکیوریتی کی مربوطه رو انتخاب کنید مثلا برای انتی ویروس تنها
    avira antivir premium key رو انتخاب کنید

اگر کی رو به موقع به انتی ویروس معرفی کنید بسته به تاریخ بلاک شدن کی انتی ویروستون مدت استفادش بیشتر میشه
    در ضمن اگر اخرین نسخه ی انتی ویروس رو دانلود کرده باشید ابدیتش زیاد نیست و شاید زیر 20 مگ بیشتر ابدیت نداشته باشه .پس انلاین ابدیت کنید که مشکلی پیش نیاد
    انجمن پارسادانلود
    فروشگاه پارسا دانلود

دوستان عزیز لطفا در انجمن فارسی تایپ کنید در غیر این صورت جوابی نخواهید گرفت.
    لطفا سوالات و مشکلات نرم افزاری خودتونو در انجمن مطرح کنید وازارسال پیغام خصوصی اکیداخودداری کنید!!

3. 3 کاربر زیر از sina_tf برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

کاربر سایت
    از ایشان 4 بار
    در 3 پست تشکر شده

ممنون از راهنماييتون ولي 2 مشكل من دارم يكيش اينه كه نميدونم چه طور لايسنس به انتي ويروس بدم چون فايل كي رو گرفتم
    دوم اين كه وقتي ميزنم رو دانلود انلاين بعده يه مدت كه ميگذره يه پيام ميده كه سيستم نياز به ريبوت داره نميدونم منظورش چيه
    ممنون ميشم راهنمايي بفرمائيد.

ناظم انجمن ها بازنشسته sina_tf آواتار ها
    از ایشان 8,929 بار
    در 3,951 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad-10 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماييتون ولي 2 مشكل من دارم يكيش اينه كه نميدونم چه طور لايسنس به انتي ويروس بدم چون فايل كي رو گرفتم
    دوم اين كه وقتي ميزنم رو دانلود انلاين بعده يه مدت كه ميگذره يه پيام ميده كه سيستم نياز به ريبوت داره نميدونم منظورش چيه
    ممنون ميشم راهنمايي بفرمائيد.
    دقیقا یادم نیست ولی فکر کنم بعداز باز کردن صفحه ی اصلی انتی ویروس در قسمت help گزینه ای مبنی بر اضافه کردن لایسنس داشته باشه
    انجمن پارسادانلود
    فروشگاه پارسا دانلود

دوستان عزیز لطفا در انجمن فارسی تایپ کنید در غیر این صورت جوابی نخواهید گرفت.
    لطفا سوالات و مشکلات نرم افزاری خودتونو در انجمن مطرح کنید وازارسال پیغام خصوصی اکیداخودداری کنید!!

6. کاربر زیر از دوست گرامی جناب sina_tf برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

عضو جدید
    از ایشان 2 بار
    در 2 پست تشکر شده

پیش فرض معرفی لینک

سلام من از این سایت خیلی راضیم وبه ندرت پست می زارم پست بهم بد بیراه نگین که چرا لینکی غیر از اینجا معرفی کرده

دوستان هم روش کار رو گفتن ولی به این لینک هم یه سری بزن ضرر نداره
    کد:
    فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.
    ویرایش توسط sina_tf : Thursday 24 January 2013 در ساعت 11:38 PM

8. کاربر زیر از دوست گرامی جناب amin7r برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :