صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 3111213
نمایش نتایج: از 121 به 127 از 127

موضوع: صندلی داغ 2

مدیر بازنشسته SandMan+ آواتار ها
    از ایشان 2,477 بار
    در 914 پست تشکر شده

Worried صندلی داغ 2

سلام دوستان

سری جدید صندلی داغ در تاریخ 7 اردیبهشت 1392 با دعوت از اعضای شناخته شده و فعال در بخش های مخطلف سایت شروع به کار میکند.

طبق قانون قبلی صندلی داغ که مدیر سابق بخش سرگرمی و تفریحات [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] برای این تاپیک در نظر گرفتن هر مهمان گرانقدر حداقل یک هفته در این تاپیک پاسخگوی سوالات دوستان خواهد بود، و ادامه دوره منوط به تصمیم مدیریت و شرایط دوره میباشد.

امیدواریم فعالیت این تاپیک، در شناخت بهتر اعضا نسبت به یکدیگر و افزایش دوستیها و صمیمتها موثر باشد.

ضمنا از مدیر قبلی بخش سرگرمی [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] کمال تشکر و قدردانی را رو داریم.

+ مهمانان عزیز دقت کنید که پاسخ دادن به همه ی سوال ها اجباری نیست.

نکات پایانی :

برای ایجاد نظم و سر در گم نشدن مهمان در پاسخگوئی ، لطفا سوالات خود را به بنده در پیام خصوصی اعلام نمائید ، تا بنده خودم سوالات را با نام خودتان از مهمان بپرسم.

لطفا از پست های بی مورد و خارج از محدوده تاپیک خودداری کنید.
    هر کدوم از مهمانان عزیز، میتونند در امضای خودشون به حضور در این تاپیک اشاره کنند برای اطلاع دوستانشون. میتونید از چنین لوگوئی استفاده کنید.
    ویرایش توسط SandMan+ : Friday 10 May 2013 در ساعت 09:46 PM
    وقتی میمیرید نمی فهمید که مرده اید
    تحملش فقط برای دیگران سخت است
    بی شعور بودن هم چنین وضعیت مشابهی دارد

2. خرید آنتی ویروس ناد 32
  • 7 کاربر زیر از SandMan+ برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

از ایشان 2,477 بار
    در 914 پست تشکر شده

نقطه ضعفت؟

مادر رو ببشتر دوست داری یا پدر؟

فرض کن یه فایل 4 گیگابایتی داری دانلود میکنی بعد روی 99 % بمونه و راهی هم برای ادامش وجود نداشته باشه . چه احساسی بهت دست میده؟

یه خاطره تعریف کن؟

بهترین خاطره تو از پی سی فروم؟

دوست داری به 10 ساله قبل برگردی؟

دوست داری به 10 سال بعد بری؟

آخرین باری که گریه کردی کی بود؟

یه بیت شعر بگو؟

چه سنی رو برای ازدواج مناسب میدونی؟

چه میوه ای رو بیشتر دوست داری؟

بهترین هدیه ای که گرفتی چی بود؟

بلدی غذا بپزی؟ در چه حد؟

دوست داری چه کاره بشی؟

پ.ن : مهلت پرسیدن سوال تا فردا شب

• خرید آنتی ویروس ناد 32
  • 4 کاربر زیر از SandMan+ برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

کاربر بسیار فعال Flyer آواتار ها
    از ایشان 722 بار
    در 215 پست تشکر شده

نقطه ضعفت؟
    خانواده
    مادر رو ببشتر دوست داری یا پدر؟
    مادر
    فرض کن یه فایل 4 گیگابایتی داری دانلود میکنی بعد روی 99 % بمونه و راهی هم برای ادامش وجود نداشته باشه . چه احساسی بهت دست میده؟
    خوشحالی
    یه خاطره تعریف کن؟
    سرکلاس دینی معلممون که درس میداد هیچ کی گوش نمی کرد...همه یا صحبت می کردند یا فیلم نگاه می کردن یا هم که تکه مینداختن...خلاصه سر کلاس دینی ما تو کلاس جنگلی راه میفتاد...معلم بدبخت داد و بیداد می کرد حتی تو گوش چند نفر که می زد بچه ها بلند می خندیدند...اون آخرا هم که آهنگ میذاشتن و می رقصیدند حتی دست خود معلم رو هم می گرفتن به رقص وادارش میکردن...دیگه معلمه بریده بود...حتی سعی هم نمی کرد که درس بده....خلاصه کلاس دینی ما شدن کلاس عیاشی و مسخره بازی...شروع کلاس که پر انتقاد و داد و بیداد تهش یکی از بچه ها میرفت پا تخته یا جک می گفت یا ادای معلما رو در می آورد یا هم که به صورت واقعی درس میداد(تصورشو بکنین درباره چی).شاید بگین تو کدوم جنگل درس می خوندم ولی باور کنین جزو مدرسه های خوب مشهد بود.شاید خاطره نشه بهش گفت ولی می خواستم بگم نسل آینده ماهاییم ...آره...که نه حرمت معلمامونو داریم نه حرمت ....بگذریم.
    بهترین خاطره تو از پی سی فروم؟
    نمیدونم...شاید تاپیک یه دنیا جک
    دوست داری به 10 ساله قبل برگردی؟
    نه
    دوست داری به 10 سال بعد بری؟
    آره
    آخرین باری که گریه کردی کی بود؟
    یادم نمیاد شاید 3 سال پیش
    یه بیت شعر بگو؟
    در اين سراي بي كسي كسي به در نمي زند به دشت پر ملال ما پرنده پر نمي زند
    چه سنی رو برای ازدواج مناسب میدونی؟
    30
    چه میوه ای رو بیشتر دوست داری؟
    توت فرنگی
    بهترین هدیه ای که گرفتی چی بود؟
    تخم مرغ شانسی
    بلدی غذا بپزی؟ در چه حد؟
    آره-پیتزا و فست فود-آخه تو آشپزخونه کار می کردم
    دوست داری چه کاره بشی؟
    خلبان!پیش خودتون شاید فکر کنین آره منم 5 ساله بودم می خواستم خلبان شم ولی باور کنین اگه یه چیز برام تو دنیا ارزش داشته باشه پروازه...ولی خوب چون عینکیم نمی تونم
    What you fear must of all is ..... Fear

• 7 کاربر زیر از Flyer برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

از ایشان 2,477 بار
    در 914 پست تشکر شده

سوالات جناب [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ]:

سلام
    پیشاپیش ار پراکنده بودن سوالات عذر خواهم ..:

1- اگر تو به کسی شدیداً علاقه مند هستی و اون فرد کاری رو درخواست کنی که انجام بده ولی اون سر باز میزنه و هر دفعه یه بهونه میگیره، چه حسی بهت دست میده ..؟ (اون کار خلاف نیست)

2- فرض کن به کسی علاقه داری اگر ازت کاری رو بخواد که باب میل تو نیست، انجام میدی..؟ (اون کار خلاف نیست)

3- اگر اون اصرار کنه که این کار به نفع تو هست چی ..؟

4- حاضری تو محلی زندگی کنی که قانونی با کمی اشکال داره یا محلی که هیچ قانونی نداره ..؟

5- به نظرت میشه درباره ی افراد یک جامعه ، با دیدن چند عضو از اون جامعه قضاوت کرد ..؟

6- چرا روزه میگیری ..؟؟

7- با توجه به میزان درس خوندنت از نتیجه کنکورت راضی هستی ..؟

8- میشه از هنر پیشه های سینما و تلویزیون به عنوان الگو توی زندگی استفاده کرد ..؟

9- از دیدگاه تو وضعیت اخلاقی جامعه نسبت به 30 -40 سال قبل چقدر فرق کرده ؟؟ بهتر شده ؟بدتر شده؟ فرقی نکرده؟

10- این روز ها میشه به اطرافیان اعتماد کرد ..؟

11- قرآن توی زندگیت نقشی داره ..؟؟

12- اگر ماشین زمان اختراع بشه دوست داری به عقب برگردی یا جلو ..؟

13- چقدر فاصله داری با امام رضا(ع) ..؟

14- بچه بودی دوست داشتی چ کاره بشی ..؟

15- الآن تو ذهنت چ خبره ..؟؟

16- تو قلبت چی ..؟؟

17- تو وجودت قلبت (احساسات) برندست یا ذهنت ( عقل) ؟

18- کودک درونت در چ وضعیه ..؟!

داستان پایین رو بخون: (پ.ن : این داستان رو از کسی شنیده بودم ولی چون اصلش رو نتونستم پیدا کنم مجبور شدم اونو به زبون خودمونی و با کلی دخل و تصرف و خلاصه بنویسم .. پیشاپش معذرت ..!)

"
    یه پسره بود دختری رو خیلی خیلی دوست داشت، ولی پدره دختره با این وصلت راضی نبود ، دختره هم به پسره میگفت برای دیدن من باید حتماً زنگ خونمون رو بزنی ..! پسره هم هر دفعه که این کار رو میکرد با فحش و کتک بدرقه میشد ..!
    پسره به دختره گفت آخه این چ کاریه، من هر موقع میس انداختم بیا پایین دیگه !! .. دختر در جواب بهش گفت من یه چیزایی می دونم که تو نمیدونی ... و اگر منو دوست داری و می خواهی به من برسی باید همچنان همین کار رو انجام بدی ..!!
    خلاصه انقدر این اتفاق تکرار شد که پدر دختره به خاطر اینکه پسر پایبند به اخلاق هست و همیشه فقط با زنگ زدن و اجازه گرفتن می خواست دختر رو ببینه راضی به وصلت شد."

19- با توجه به این داستان و سوال های ابتدا آیا میشه نتیجه گرفت کسی که شدیداً به تو علاقه داره و تماماً تو رو میشناسه و از وجودت آگاهی داره وخیر تو رو می خواهد ، وقتی چندین بار کاری از تو درخواست میکنه، به نفع خودت هست و باید انجام داد ..؟

20- موفق باشی ..

• 4 کاربر زیر از SandMan+ برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

از ایشان 722 بار
    در 215 پست تشکر شده

1- اگر تو به کسی شدیداً علاقه مند هستی و اون فرد کاری رو درخواست کنی که انجام بده ولی اون سر باز میزنه و هر دفعه یه بهونه میگیره، چه حسی بهت دست میده ..؟ (اون کار خلاف نیست)
    خوب طبیعتا دلخور میشم ولی اولین فکری که می کنم اینه که حتما طرف یه دلیلی داره...یا شایدم من براش اونقدری که اون برا من اهمیت داره براش اهمیت ندارم...
    2- فرض کن به کسی علاقه داری اگر ازت کاری رو بخواد که باب میل تو نیست، انجام میدی..؟ (اون کار خلاف نیست)
    آره چون خیلی دوستش دارم
    3- اگر اون اصرار کنه که این کار به نفع تو هست چی ..؟
    با اینکه میدونم اونم همینقدر دوستم داره و صلاح منو می خواد ولی من حق دارم با درک و منطق خودم فکر کنم و بعد عمل کنم...دوست داشتن دلیل بر کنار گذاشتن منطق من نیست.ولی اگه موضوع کوچیکی باشه آره.
    4- حاضری تو محلی زندگی کنی که قانونی با کمی اشکال داره یا محلی که هیچ قانونی نداره ..؟
    نه...چون تو همچین محلی زور قانونه که من ندارم.
    5- به نظرت میشه درباره ی افراد یک جامعه ، با دیدن چند عضو از اون جامعه قضاوت کرد ..؟
    نه به هیچ عنوان...همیشه از خودم میپرسم چرا خیلی ها اینجوری نتیجه گیری میکنن.
    6- چرا روزه میگیری ..؟؟
    توی سوالای قبلی گفتم نماز نمی خونم ولی روزه میگیرم خوب قطعا این نشون میده که دچار مشکل عقیدتی ام و واقعا ذهن پریشونی دارم ولی خوب می خوام از یه جایی شروع کنم...یه جورایی تجربه کنم.
    7- با توجه به میزان درس خوندنت از نتیجه کنکورت راضی هستی ..؟
    آره...
    8- میشه از هنر پیشه های سینما و تلویزیون به عنوان الگو توی زندگی استفاده کرد ..؟
    خوب بعضی چیزاشون آره ولی هر کسی نواقصی داره...من همیشه سعی میکنم به نکات مثبت افراد فکر کنم و درواقع شخص خاصی رو الگو در نظر نمی گیرم.ولی شاید از چندتا از شخصیت ها خوشم بیاد ولی دلیل نمیشه کله اون آدم رو + تمومیه ویژگی هاش رو الگو قرار بدم.
    9- از دیدگاه تو وضعیت اخلاقی جامعه نسبت به 30 -40 سال قبل چقدر فرق کرده ؟؟ بهتر شده ؟بدتر شده؟ فرقی نکرده؟
    خوب قطعا با گذر زمان و جو جامعه اخلاق ها هم فرق می کنن-من 30-40 سال پیش نبودم ولی خوب به نظر من الان مردم عصبی تر شدن.
    10- این روز ها میشه به اطرافیان اعتماد کرد ..؟
    نه...ولی بستگی به آدمش داره
    11- قرآن توی زندگیت نقشی داره ..؟؟
    تازگی یه قرآن جیبی تهیه کردم سعی می کنم اوقات فراقت معانیش رو بخونم ولی تا الان فکر نکنم.
    12- اگر ماشین زمان اختراع بشه دوست داری به عقب برگردی یا جلو ..؟
    میرم جلو...چون کلی چیز جدید برا تجربه وجود داره
    13- چقدر فاصله داری با امام رضا(ع) ..؟
    مسافت:2000 متر قلبی:خیلی
    14- بچه بودی دوست داشتی چ کاره بشی ..؟
    خوب می خواستم جادوگر بشم
    15- الآن تو ذهنت چ خبره ..؟؟
    یه مشت چرند و پرند درباره ی آینده ی شغلیم
    16- تو قلبت چی ..؟؟
    دوست داره همه چی رو بذاره بره
    17- تو وجودت قلبت (احساسات) برندست یا ذهنت ( عقل) ؟
    هر دو بعضی موقع ها این بعضی اون
    18- کودک درونت در چ وضعیه ..؟!
    والا هنوز خودمون بچه ایم ولی خوب کودک درون بچم فعاله فعاله...
    داستان پایین رو بخون: (پ.ن : این داستان رو از کسی شنیده بودم ولی چون اصلش رو نتونستم پیدا کنم مجبور شدم اونو به زبون خودمونی و با کلی دخل و تصرف و خلاصه بنویسم .. پیشاپش معذرت ..!)

"یه پسره بود دختری رو خیلی خیلی دوست داشت، ولی پدره دختره با این وصلت راضی نبود ، دختره هم به پسره میگفت برای دیدن من باید حتماً زنگ خونمون رو بزنی ..! پسره هم هر دفعه که این کار رو میکرد با فحش و کتک بدرقه میشد ..!
    پسره به دختره گفت آخه این چ کاریه، من هر موقع میس انداختم بیا پایین دیگه !! .. دختر در جواب بهش گفت من یه چیزایی می دونم که تو نمیدونی ... و اگر منو دوست داری و می خواهی به من برسی باید همچنان همین کار رو انجام بدی ..!!
    خلاصه انقدر این اتفاق تکرار شد که پدر دختره به خاطر اینکه پسر پایبند به اخلاق هست و همیشه فقط با زنگ زدن و اجازه گرفتن می خواست دختر رو ببینه راضی به وصلت شد."

19- با توجه به این داستان و سوال های ابتدا آیا میشه نتیجه گرفت کسی که شدیداً به تو علاقه داره و تماماً تو رو میشناسه و از وجودت آگاهی داره وخیر تو رو می خواهد ، وقتی چندین بار کاری از تو درخواست میکنه، به نفع خودت هست و باید انجام داد ..؟

نه...هیچ وقت یه نفر نمیتونه تمام یه فرد دیگه رو بفهمه...گر چه خیر منو بخواد دلیل نمیشه ...چون هیچ وقت نمیدونه من چی می خوام
    20- موفق باشی ..
    ممنون-سوالات خیلی جالب بودن...

• 5 کاربر زیر از Flyer برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

از ایشان 2,477 بار
    در 914 پست تشکر شده

سوالتی دیگر از جناب [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ]

1- اگه اون یه نفر کسی باشه که تو رو آفریده ، تمام تو رو متوجه میشه، خودش گفته از رگ گردن به ما نزدیک تره و قطعاً میدونه که وجودت چی می خواد، نباید کاری رو که خواسته رو عمل کنیم ..؟

2- دنیات چه رنگیه ..؟؟

3- برای انتخاب رشته ، قصد داری برای تحصیل به شهر یا استان دیگری بری ..؟؟

4- نظرت راجع به کنکور چیه ..؟ باید حذف شه یا بمونه ..؟

5- فکر میکنی موقع مرگ چه چیز هایی به یادت بیاد ..؟

6- اگر در میانسالی مسئولیتی در اختیارت قرار گرفت سعی می کنی برای گروهت از افراد جوان استفاده کنی یا از افراد با تجربه ..؟

7- بیشتر دوست داری با سیستمت باشی یا با دوستان و خانواده ..؟

8- چرا "It matters not what someone is born,but what they grow to be" ..؟

9- چرا آخر قصه ها کلاغه به خونشون نمیرسه ..؟؟ بنده خدا چه گناهی کرده ..؟؟!

دیگه بیشتر از این وقتت رو نمیگیرم ... امیدوارم هرجا هستی ، در همه مراحل زندگی ، در پناه حق، پیروز باشی ...

ویرایش توسط SandMan+ : Wednesday 7 August 2013 در ساعت 05:32 PM

• 5 کاربر زیر از SandMan+ برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

از ایشان 722 بار
    در 215 پست تشکر شده

1- اگه اون یه نفر کسی باشه که تو رو آفریده ، تمام تو رو متوجه میشه، خودش گفته از رگ گردن به ما نزدیک تره و قطعاً میدونه که وجودت چی می خواد، نباید کاری رو که خواسته رو عمل کنیم ..؟
    خوب درواقع تنها دلیلی که باعث شد شروع کنم همین...شاید خیلی هامون این واقعیت رو بدونیم ولی بازم عمل نکنیم و این بر می گرده به میزان ایمان و باورمون...
    2- دنیات چه رنگیه ..؟؟
    قرمز یکمم سبز
    3- برای انتخاب رشته ، قصد داری برای تحصیل به شهر یا استان دیگری بری ..؟؟
    خوب اگه رشته ی خوبی بتونم قبول بشم میرم
    4- نظرت راجع به کنکور چیه ..؟ باید حذف شه یا بمونه ..؟
    به نظرم روشه خوبی نیست...بهتره حذف بشه.
    5- فکر میکنی موقع مرگ چه چیز هایی به یادت بیاد ..؟
    چهره ی مادرم...صفحه ی دسکتاپ...........شاید تموم لحظات خاص زندگیم
    6- اگر در میانسالی مسئولیتی در اختیارت قرار گرفت سعی می کنی برای گروهت از افراد جوان استفاده کنی یا از افراد با تجربه ..؟
    جوون
    7- بیشتر دوست داری با سیستمت باشی یا با دوستان و خانواده ..؟
    واقعیت اینه که دوست دارم چند تا خانواده جمع بشیم گروهی بشینیم یا جایی بریم ولی ترجیح میدم موبایلمم دستم باشه.
    8- چرا "It matters not what someone is born,but what they grow to be" ..؟
    جمله قشنگیه ! یدونه از قشنگترین دیالوگی هایی که شنیدم.
    9- چرا آخر قصه ها کلاغه به خونشون نمیرسه ..؟؟ بنده خدا چه گناهی کرده ..؟؟!
    دروغ زیاد میگه....
    دیگه بیشتر از این وقتت رو نمیگیرم ... امیدوارم هرجا هستی ، در همه مراحل زندگی ، در پناه حق، پیروز باشی ...
    خیلی ممنون

• 7 کاربر زیر از Flyer برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

از ایشان 2,477 بار
    در 914 پست تشکر شده

با تشکر از حضور گرم جناب [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] ( علی رضا جان )

• 3 کاربر زیر از SandMan+ برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

• صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 3111213

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)