نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: هر حیوانی که این پیرمرد را نیش بزند، می‌میرد!!+عکس

 1. #1
  مدیر انجمن اخبار بازنشسته cookie آواتار ها
  تاریخ عضویت
  Dec 2010
  محل سکونت
  Iran
  نوشته ها
  950
  تشکر
  9,593
  از ایشان 3,311 بار
  در 975 پست تشکر شده

  پیش فرض هر حیوانی که این پیرمرد را نیش بزند، می‌میرد!!+عکس

  سایت ندای ارومیه نوشت: در روستای بالانیج ارومیــه آدرس پیرمرد 92 ساله گزارشمان را از هر کسی که می پرسیدیم لبخند برای لبانش جاری می شد و خانه حسن آقا را نشانمان می داد. در این حوالی کمتر کسی پیدا می شود که نام حسن زَهَر معروف را نشنیده باشد، شاید به القاب و عناوینی متفاوت.

  مار که به مار بزند، شاه مار می شود و حسن آقای گزارش ما،شاه مار مردم این منطقه است. مردم روستا در مورد حسن، که 37 سالی می شود رفیق و همنشین پیک نیک است، می گویند: هر حیوانی که حسن زَهَر را نیش بزند یا گاز بگیرد چند ثانیه بعد دراز به دراز می افتند و زود میمیرد!


  تا کنون حدود 16 مار و چندین عقرب خطرناک در اثر گزش حسن آقا کشته شده اند نه آنکه حسن آقا بخواهد مارها و عقرب ها را بکشد،بلکه خطرناک ترین موجودات گزنده با نیش زدن حسن سریعا از پا درآمده اند.

  همسایه حسن در خصوص این شاخصه عجیب و غرب می گوید: همه اهالی روستا میدانند که دلیل اصلی این اتفاق استفاده بیش از حد حسن آقا از مواد مخدر است و سم بدن حسن به حدی رسیده است که هر موجودی بخواهد او را گاز بگیرد سریعا از پا در می آید.البته این اتفاق برای اهالی روستا خیلی هم بد نشده است.هر کجای روستا که مار دیده میشود سریعا «حسن زهر» را صدا میزنند و وی در مقابل دریافت مبلغی مار را گرفته و یا به روش خودش می کشد!

  شاه مار منطقه بالانیج در گفت و گو با ندای ارومیـــه از وضعیت پیش آمده اظهار ناراحتی کرده و می گوید: اینکه من با وجود این همه گزش و نیش سالم می مانم و در مقابل، حیوان متهاجم را می کشم، نشان از آن است که من به آخر خط رسیده ام. یعنی اینکه حسن، بدان این همه سال با بدنت چه کرده ای، حتی پشه ها و زنبور ها هم پس از گزش من میمیرند. مردم وقتی مرا میبینند میخندند و با انگشت نشانم می دهند.

  وی در پاسخ به سئوالی، مبنی بر اینکه این نیش ها هیچ دردی برایت ندارد؟ اظهار داشت: چرا یادم هست سال 70 یک مار بسیار بزرگ نیشم زد که چند روزی نمیتوانستم راه بروم و تب شدید کردم، اما آن مار هر چقدر هم که بزرگ و سمی بود، من از آن افعی تر بودم و آن را هم از پا در آوردم.

  نیش عقرب ها و زنبور ها دیگر برایم درد هم ندارد اما وقتی که مار نیشم میزند،در محل گزش احساس سوزش می کنم.

  بنابر این گزارش، مصرف مواد مخدر با بدن انسان کاری می کند که نه تنها سموم وارده از موجودات دیگر به سلامت بدن انسان کارساز نمی باشد بلکه سموم وارده از بدن وی به بدن حیوان، آن ها را از پای در می آورد.

  منبع:

  کد:
  فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.
  lll Verily,with every difficulty there is relief «Qur'an(94:6)» lll

  !! لطفا قبل از هرگونه فعالیت و ارسال ، این تاپیک را مطالعه بفرمایید !!

 2. خرید آنتی ویروس ناد 32
 • 8 کاربر زیر از cookie برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :


 • #2
  مدیر ارشد یه نفر آواتار ها
  تاریخ عضویت
  Nov 2011
  نوشته ها
  2,212
  تشکر
  4,553
  از ایشان 5,067 بار
  در 1,933 پست تشکر شده

  پیش فرض شاه مار ارومیه‌ای افسانه‌ای بیش نبود/ شایعه‌ای که رنگ واقعیت به خود نگرفت

  فارس پیگیری کرد

  در 24 ساعت گذشته در مورد یک فرد مقاوم در برابر نیش عقرب و مار در سایت‌های مختلف، اخباری انتشار یافت، اما در پیگیری این خبر توسط خبرنگار فارس افسانه‌ای بودن این شخص به اثبات رسید.

  به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، در 24 ساعت اخیر در سایت‌های مختلف رسمی و غیررسمی خبری در این ارتباط انتشار پیدا کرد که پیرمردی 92 ساله و معتاد در مقابل نیش عقرب و مار مقاوم بوده و نه‌تنها در صورت نیش و گازگرفتگی این حیوانات وحشی دچار عوارض جسمی نمی‌شود، بلکه برعکس حیوانات می‌میرند.

  این موضوع در سایت‌های مختلف خبری به این ترتیب انتشار یافته است که پیرمرد 92 ساله از اهالی روستای بالانیج ارومیه در 37 سال گذشته همنشین مارهای خطرناک و حیوانات وحشی بوده و هر حیوانی که وی را مورد حمله قرار دهد، خود به تیر غیب مبتلا می‌شود.

  این خبرگزاری‌ها و سایت‌های زرد کار در مورد این قابلیت پیرمرد مورد اشاره، کار را تا جایی پیش برده‌اند که حتی اهالی روستا وی را حسن زهر خطاب می‌کنند که نام و آوازه او به کوی و برزن و همه روستای بالانیج و حتی روستاهای اطراف نیز رسیده است.

  حتی به اذعان این سایت‌ها، نامبرده در ازای دریافت وجه نقد به شگرد خود نسبت به هلاکت حیوانات وحشی و مارها مبادرت می‌کند و روستائیان به محض مشاهده ماری خطرناک سراغ حسن زهر رفته و از او برای راندن و کشتن جانوران موذی استمداد می‌طلبند.

  گفتنی است؛ شاه مار منطقه بالانیج در مصاحبه‌ای کذایی با یکی از سایت‌های بومی از وضعیت پیش آمده برای خود اظهار نارضایتی کرده و گفته است: اینکه با وجود گزش و نیش جانداران خطرناک سالم مانده و حتی حیوان مهاجم کشته می‌شود نشان‌دهنده به آخر خط رسیدن من است!

  نکته جالب این است که سایت‌ها از زبان این پیرمرد با این قابلیت متحیرالعقول، همسایگان، همسران و فرزندان وی خاطراتی نیز نقل کرده‌اند که جای بسی شگفتی است که اذهان و قوه تخیل یک خبرنگارنما تا چه اندازه توانمند و فعال است که چنین آسمان و ریسمان‌هایی را به هم می‌بافد.

  به هر تقدیر به محض اینکه خبر منتشره بر روی یکی از سایت‌ها را خبرنگار این رسانه مشاهده کرد، برای اطلاع یافتن از جزئیات ماجرا به همراه سرپرست خبرگزاری در استان، عکاس و یکی از معتمدان مطبوعان عازم روستای بالانیج در 18 کیلومتری ارومیه شد.

  بعد از سه ساعت جست‌وجو هیچ اثری از حسن زهر یا به قولی دیگر حسن مام، داستان‌هایش و خانواده‌اش به دست نیامد، برای تهیه این گزارش به مرکز بهداشت و درمان، پست بانک، آژانس مسافربری، و فروشگاه‌های محله در چندین نوبت سر زدیم.

  حتی نسخه چاپی گزارش و عکس وی را در گوشی تلفن همراه به اهالی روستا نشان داده و شرح ماوقع می‌کردیم، اما در کمال ناباوری اظهار بی‌اطلاعی می‌کردند، حال آنکه چنین ماجرایی به هیچ عنوان در سکوت و بی‌خبری محض در یک روستای کوچک باقی نمی‌ماند.

  با اعضای سابق شورای روستا و ساکنان کهنسال این منطقه به گفت‌و‌گو نشستیم، تا جایی که فردی به نام بهروز مجیدی بالانیجی این اطمینان را به ما داد که آبا و اجدادی‌اش بیش از نیم قرن در منطقه سکونت داشته و هیچ وقت با قهرمان قصه ما برخورد نداشته و چنین داستان‌هایی از کسی نشنیده و ندیده است.

  وی در ارتباط با چگونگی و میزان مصرف مواد مخدر در این منطقه می‌گوید: در این منطقه شرایط بغرنج و پیچیده‌ای وجود ندارد، تا جایی که نمی‌توان این را پذیرفت. کسی به دلیل مصرف بیش از حد مواد مخدر، بدنش مملو از سم شده و در اثر گازگرفتگی حیوانات، سموم به بدن آنها منتقل شده و آنها را بکشد.

  این که سوءمصرف مواد مخدر بر جسم آدمیزاد تأثیر مخربی بر جای می‌گذارد که همه کالبد و تن و روح فرد را به نابودی می‌کشاند هیچ تردیدی نیست، اما خطرناک‌تر و نگران‌کننده‌تر از مواد افیونی دروغ و شایعه‌پراکنی توسط برخی سایت‌ها است.

  بر هیچ کسی پوشیده نیست که دروغ و تلاش برای بزرگنمایی مسائل کوچک و به سهولت گذشتن از کنار رویدادهای واقعی نتیجه‌ای جز سلب اعتماد مردم و مسئولان ندارد، بنابراین همواره این سئوال مطرح است که چرا یک عده قلیل با ارتکاب چنین اعمال مذموم جایگاه رسانه و خبرنگاری را متزلزل می‌کنند؟ و بیشتر جای این ابهام وجود دارد که چرا نیستند کسانی که در مقابل این قبیل تبلیغات مسموم ایستادگی کنند و میدان را برای جولان دادن چنین اشخاصی روزبه‌روز تنگ‌تر و تنگ‌تر کنند، چه بسا روزی رسد که نه فقط اخبار سرگرم‌کننده؛ بلکه اخباری ناب و مطابق با واقعیت به دست مردم برسد.

  منبع :
  کد:
  فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید. • 6 کاربر زیر از یه نفر برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :


 • موضوعات مشابه

  1. پاسخ: 1
   آخرين نوشته: Sunday 10 February 2013, 12:13 AM
  2. درخواست درایور یواس بی وپی سی سویت xperia e15i
   توسط kafinet در انجمن درخواست برنامه و بازی موبایل
   پاسخ: 1
   آخرين نوشته: Saturday 26 January 2013, 12:57 AM
  3. پاسخ: 0
   آخرين نوشته: Wednesday 30 November 2011, 02:51 PM
  4. پاسخ: 0
   آخرين نوشته: Monday 26 July 2010, 01:09 PM
  5. هنرپیشه گیشه نیستم//من نقش "مریوان" را طراحی کردم
   توسط nima1024 در انجمن اخبار گوناگون
   پاسخ: 0
   آخرين نوشته: Monday 7 April 2008, 04:51 PM

  کلمات کلیدی این موضوع

  علاقه مندی ها (Bookmarks)

  علاقه مندی ها (Bookmarks)

  مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  
  درباره اینجا
  اینجا مکانی است شما با طرح سئوالات/مشکلات/درخواست های خود در زمینه کامپیوتر و دانلود می توانید از دیگر کاربران تقاضای راهنمایی کنید البته توجه داشته باشید دیگر کاربران در حد توان و وقت آزاد خود از جواب به شما دریغ نخواهند کرد و البته شما نیز متقابلاً با راهنمایی دیگران لطف آنان را جبران می کنید ;)
  به ما بپیوندید
  امتیاز دهید