نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: مشکل در کرک نرم افزار aspen one v8

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

Post مشکل در کرک نرم افزار aspen one v8

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
    من این ترم پروژه دارم با aspen اما متاسفانه نمیتونم کرکش کنم هرچی هم در اینترنت گشتم هیچ کس راهنمای کام کرک نرم افزار را نگذاشته بود خواهشمندم اگه کسی واقعا نرم افزار رو کرک کرده و هایسیس رو بالا میاره من رو کمک کنه با سپاس

مدیر ارشد ™ MEYSAM آواتار ها
    از ایشان 8,275 بار
    در 4,178 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hanekevan نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
    من این ترم پروژه دارم با aspen اما متاسفانه نمیتونم کرکش کنم هرچی هم در اینترنت گشتم هیچ کس راهنمای کام کرک نرم افزار را نگذاشته بود خواهشمندم اگه کسی واقعا نرم افزار رو کرک کرده و هایسیس رو بالا میاره من رو کمک کنه با سپاس

سلام

راهنمای نصب

1- پیش از نصب نرم افزار نیاز است Microsoft .NET Framework v3.5 SP1 و SQL 2005 SP3‏‏ بر روی سیستم شما نصب شده باشد.
    2- اتصال به اینترنت را قطع کنید.
    3- از پوشه ی Crack فایل LicGen.exe را اجرا کرده و منتظر بمانید تا پنجره کامند باز شده بسته شده و لایسنس تولید شود.
    4- فایل Image درون پوشه DVD Image را با استفاده از نرم افزار ISO Burner بر روی یک DVD خام رایت کنید. DVD را داخل دستگاه قرار داده و اقدام به نصب نرم افزار کنید.
    همچنین به جای رایت می توانید Image را درون یک درایو مجازی Load کنید و سپس اقدام به نصب کنید.
    5- فایل لایسنس تولید شده و فایل STRGXI2.dll موجود در پوشه ی Cracked File را در مسیر های C:\Program Files\Common Files\Hyprotech\Shared\ و C:\AspenONE کپی کنید.
    6- از مسیر C:\Program Files\Common Files\AspenTech Shared فایل SLMConfigWizard.exe را اجرا کرده و با انتخاب گزینه No بر روی دکمه Next کلیک کنید، در پنجره بعدی Yes را انتخاب کرده و بر روی دکمه Next کلیک کنید، در پنجره بعدی از منوی آبشاری Green Key را انتخاب کرده و بر روی دکمه Next کلیک کنید، تیک گزینه های موجود در پنجره های بعدی را هم گذاشته و آن ها را Next کنید تا به پنجره ی پایان کار برسید.

دانلود کرک :

>>> مستقیم سازی لینک با مولتی شیر<<<

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

!! لطفا قبل از هرگونه فعالیت و ارسال ، این تاپیک را مطالعه بفرمایید !!

!! لطفا سوالات و مشکلات نرم افزاری خودتان را در انجمن مطرح کنید و از دادن پیغام خصوصی اکیدا" خودداری کنید !!

3. 2 کاربر زیر از ™ MEYSAM برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

خیلی ممنون بابت راهنمااییتون ولی باور کنین من از همین قسمت نرم افزار رو دانلود کردم و همین کارارو کردم اما متاسفانه باز نمیکنه ینی کرکی اینجا قرار داده شده ماله ورژن 7.2 می باشه واسه همین نمیتونه این ورژن رو کرک کنه خواهشمندم اگه امکانش هست کرک این ورژن رو واسم قرار بدین
    نقل قول نوشته اصلی توسط میثمm نمایش پست ها

سلام

راهنمای نصب

1- پیش از نصب نرم افزار نیاز است Microsoft .NET Framework v3.5 SP1 و SQL 2005 SP3‏‏ بر روی سیستم شما نصب شده باشد.
    2- اتصال به اینترنت را قطع کنید.
    3- از پوشه ی Crack فایل LicGen.exe را اجرا کرده و منتظر بمانید تا پنجره کامند باز شده بسته شده و لایسنس تولید شود.
    4- فایل Image درون پوشه DVD Image را با استفاده از نرم افزار ISO Burner بر روی یک DVD خام رایت کنید. DVD را داخل دستگاه قرار داده و اقدام به نصب نرم افزار کنید.
    همچنین به جای رایت می توانید Image را درون یک درایو مجازی Load کنید و سپس اقدام به نصب کنید.
    5- فایل لایسنس تولید شده و فایل STRGXI2.dll موجود در پوشه ی Cracked File را در مسیر های C:\Program Files\Common Files\Hyprotech\Shared\ و C:\AspenONE کپی کنید.
    6- از مسیر C:\Program Files\Common Files\AspenTech Shared فایل SLMConfigWizard.exe را اجرا کرده و با انتخاب گزینه No بر روی دکمه Next کلیک کنید، در پنجره بعدی Yes را انتخاب کرده و بر روی دکمه Next کلیک کنید، در پنجره بعدی از منوی آبشاری Green Key را انتخاب کرده و بر روی دکمه Next کلیک کنید، تیک گزینه های موجود در پنجره های بعدی را هم گذاشته و آن ها را Next کنید تا به پنجره ی پایان کار برسید.

دانلود کرک :

عضو جدید
    از ایشان %1$s بار در 1 پست
    تشکرشده

با سلام من همه ی مراحل بالا رو انجام دادم ولی error licanceرو میده لطفا راهنماییم کنید خیلی سریع نیاز دارم این خطا رو می ده:
    unable to acquire hysys_process license

مدیر ارشد ™ MEYSAM آواتار ها
    از ایشان 8,275 بار
    در 4,178 پست تشکر شده

آموزش تصویری نصب و کرک مجموعه نرم افزاری aspentech ۸ :

>>> مستقیم سازی لینک با مولتی شیر<<<

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

!! لطفا قبل از هرگونه فعالیت و ارسال ، این تاپیک را مطالعه بفرمایید !!

!! لطفا سوالات و مشکلات نرم افزاری خودتان را در انجمن مطرح کنید و از دادن پیغام خصوصی اکیدا" خودداری کنید !!

7. 2 کاربر زیر از ™ MEYSAM برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

عضو جدید
    تشکرشده

ممنون

9. کاربر زیر از دوست گرامی جناب reza371 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

عضو جدید
    تشکرشده

اقا من طبق اموزش تصويري هم كه رفتم باز همون خطا رو مي ده ديگه نمي دونم چه كار كنم تو روخدا سريع تر راهنمايي كنيد كار خيلي مهم دارم ممنون

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

دوست عزیز اون فایل licgen رو تو خود کامپیوتری که میخوای روش aspen رو نصب کنی باید در حالت run as administrator اجرا کنی
    بعد مثل آموزشی که فیلمش هست انجام بده فایلارو کپی کن بعد slm Configuration Wizard رو اجرا کن
    باز مثل آموزش برو جلو تا به اون قسمتی برسی که green kye رو انتخاب میکنی - تو همین قسمت بالای صفحه فایل لایسنس جدیدی که تو فایلا کپی کردیو انتخاب کن بعد باز مثل آموزش برو جلو بعدشم لطف کن یه تصفیه روغن با محلول پروپان برا من طراحی کن ;-)

نقل قول نوشته اصلی توسط reza371 نمایش پست ها
    با سلام من همه ی مراحل بالا رو انجام دادم ولی error licanceرو میده لطفا راهنماییم کنید خیلی سریع نیاز دارم این خطا رو می ده:
    unable to acquire hysys_process license

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid12233 نمایش پست ها
    دوست عزیز اون فایل licgen رو تو خود کامپیوتری که میخوای روش aspen رو نصب کنی باید در حالت run as administrator اجرا کنی
    بعد مثل آموزشی که فیلمش هست انجام بده فایلارو کپی کن بعد slm Configuration Wizard رو اجرا کن
    باز مثل آموزش برو جلو تا به اون قسمتی برسی که green kye رو انتخاب میکنی - تو همین قسمت بالای صفحه فایل لایسنس جدیدی که تو فایلا کپی کردیو انتخاب کن بعد باز مثل آموزش برو جلو بعدشم لطف کن یه تصفیه روغن با محلول پروپان برا من طراحی کن ;-)
    آقا خدا خیرت بده
    من یه هفته است دارم تلاش میکنم!انواع اسپن رو سعی کردم نصب کنم اما اخرش موقع اجرا به لایسنس من گیر میداد
    با حالت run as administrator اجرا کردم درست شد
    یعنی واقعا خدا خیرت بده!خوشحالم کردی خدا خوشحالت کنه!