صفحه 45 از 47 نخستنخست ... 354344454647 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 441 به 450 از 464

موضوع: دانلود، بحث و تبادل نظر درباره Internet Download Manager

کاربر ارشد Merlin آواتار ها
    از ایشان 608 بار
    در 339 پست تشکر شده

Post دانلود، بحث و تبادل نظر درباره Internet Download Manager

با گسترده شدن شبکه جهانی اینترنت و توسعه فعالیت‌های تحت وب نیازهای کاربران شکل دیگری به خود گرفتند، امروزه از اینترنت فقط برای مرور اطلاعات و اخبار استفاده نمی‌شود بلکه با گسترش شبکه‌های اشتراک فایل، تبادل اطلاعات بین کاربران افزایش یافته است؛ امروزه از کاربران عادی و ساده گرفته تا سازمان‌های بزرگ و شرکت‌های عظیم همگی از اینترنت برای اشتراک گذاری و تبادل با یک دیگر استفاده می‌کنند؛ یکی از اعمالی که بسیار پر کاربرد است عملیات «دانلود» یا «بارگذاری» است، به طور خلاصه «دانلود» به معنی بارگیری اطلاعات و داده‌ها از یک مبداً مشخص به سیستم فرد اطلاق می‌شود.

امروزه تمامی شرکت‌ها اعم از فعالان حوضه نرم افزار، فیلم، بازی و موسیقی همگی از شبکه اینترنت برای پخش اطلاعات خود استفاده می‌کنند و استفاده از امکانات آن‌ها ملزم به دانلود کردن داده‌های منتشر شده از طرف آن‌ها است، در این چند ساله مرورگرهای اینترنت تا حد بسیاری بهبود پیدا کرده‌اند و امکانات دانلود محدودی را معرفی کردند ولی استفاده از ابزار دانلود مرورگرها به علت نبودن امکانات پیشرفته معمولاً پیشنهاد نمی‌شود و به کاربران توصیه می‌شود تا از «نرم افزارهای مدیریت دانلود» استفاده کنند.

«نرم افزار مدیریت دانلود» به نرم افزاری گفته می‌شود که وظیفه‌ی آن به طور تخصصی دانلود کردن اطلاعات و داده‌های مختلف از اینترنت می‌باشد، نرم افزارهای زیادی در این زمینه فعالیت می‌کنند و در این مطلب سعی داریم تا یکی از قدرتمند ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود را به شما معرفی کنیم.
    Internet Download Manager یا به اختصار «IDM» نرم افزاری پیشرفته برای مدیریت دانلود است که با سیستم هوشمند خود مدیریت کردن فایل‌های دانلود را آسان‌تر می‌سازد، این برنامه با تکنولوژی جدید خود باعث سرعت بخشیدن به امر دانلود کردن فایل‌ها می‌شود و طبق گفته شرکت سازنده تا 5 برابر سریعتر از حالت معمولی می‌تواند دانلود کند.

قابلیت‌های کلیدی نرم افزار Internet Download Manager:
    - افزایش سرعت دانلود تا 5 برابر توسط سیستم هوشمند «تقسیم بندی پویا».
    - قابلیت Resume جهت قطع و ادامه دانلود در زمان دیگر بدون از دست داده اطلاعات دانلود شده.
    - پشتیبانی از تمامی مرورگرها و برنامه‌های رایج در بازار.
    - قابلیت Video Grabber جهت دانلود فایل‌های تصویری در سایت‌ها.
    - قابلیت خودکار چک کردن فایل‌ها توسط ضد ویروس‌ها.
    - قابلیت Site Grabber جهت دانلود تمامی محتویات یک سایت.
    - قابلیت دانلود چندگانه فایل‌ها.
    - قابلیت زمان بندی پیشرفته برای مدیریت دانلودها.
    - قابلیت Speed Limiter جهت محدود نمودن سرعت دانلود.
    - پشتیبانی از زبان‌ها مختلف از جمله زبان شیرین فارسی.

امّا چگونه این برنامه‌ها باعث افزایش سرعت دانلود می‌شوند؟
    در گذشته مرورگرها و بسیاری از برنامه‌های دیگر برای دانلود یک فایل از اینترنت فقط یک «اتصال» یا «Connection» با سرور مقصد برقرار می‌کردند ولی تجربه ثابت کرده است که دانلود کردن فقط از طریق یک اتصال نه تنها باعث می‌شود که از تمامی پتانسیل و حداکثر سرعت اینترنت استفاده نشود بلکه در صورت قطع ارتباط تمامی اطلاعات دانلود شده از دست خواهند رفت.

بعد از آن برنامه‌های مدیریت دانلود وارد عرصه شدند و قابلیت جدیدی را با عنوان «Segmentation» معرفی کردند، قابلیت «قطعه بندی» یا «Segmentation» یک ویژگی جدیدی است که در آن فایل‌های دانلود پیش از این که دانلود شوند به قطعاتی تقسیم شده و در هنگام شروع دانلود به جای یک اتصال با سرور تعداد بیشتری اتصال برقرار می‌شود و فایل مورد نظر به طور همزمان مثلاً در 8 قطعه شروع به دانلود شدن می‌کند، در این حالت سرعت دانلود از وضعیت قبل بسیار بیشتر شده و امکان از دست رفتن اطلاعات تا حد بسیاری کاهش می‌یابد.

پس وجه تمایز و برتری این برنامه نسبت به سایر برنامه‌های مشابه چیست؟
    نرم افزار Internet Download Manager از سیستم هوشمندتری به نام «قطعه بندی پویا» یا «Dynamic Segmentation» استفاده می‌کند، این سیستم برخلاف سایر برنامه‌های مشابه بسیار هوشمندتر عمل کرده و امکان دست‌یابی به سرعت بیشتر را فراهم می‌کند.
    شیوه عملکرد «قطعه بندی پویا» به این نحو است که ابتدا فایل توسط برنامه از طریق سرور مبدأ برای قطعه بندی بررسی شده و سپس شروع به دانلود می‌کند و بر خلاف سایر برنامه‌ها که پیش از شروع دانلود فایل را قطعه بندی می‌کنند این برنامه در هنگام دانلود فایل را قطعه بندی می‌کند و به محض این که یک قطعه به پایان رسید، یک قطعه جدید ایجاد می‌کند و در نهایت از تمامی پتانسیل پهنای باند و سرعت اینترنت بهره می‌برد.

استفاده از این برنامه نه تنها باعث استفاده از حداکثر سرعت اینترنت می‌شود بلکه سبب می‌شود تا فایل‌ها با امنیت بیشتری دانلود شوند، چرا که اگر در هنگام دانلود جریان برق یا ارتباط اینترنت قطع شود، چون فایل به قطعات کوچک‌تر تقسیم شده‌اند فقط قسمت کوچکی از فایل مجدداً دانلود می‌شود و در واقع نیاز نیست که کل فایل دوباره دانلود شود.

دانلود کردن چندگانه فایل‌ها همچنین به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید چندین فایل را به طور همزمان دانلود کرده و هم صحت فایل‌های دانلودی را افزایش داده و هم از حداکثر پهنای باند موجود خود استفاده کنید.

نکات قابل توجه:
    - ترجیهاً از دانلود کردن چند فایل به طور همزمان خودداری نمایید.
    این کار باعث می‌شود تا احتمال خرابی فایل‌های دانلودی افزایش یابد، مخصوصاً اگر یکی از فایل‌ها بسیار حجیم است.

- از قطعه بندی بیش از حد فایل‌ها (حتی در این برنامه و در برنامه‌های دیگر) خودداری کنید.
    در برنامه Internet Download Manager امکان تغییر تنظیمات مربوط به قطعه سازی فایل‌ها موجود است و بعضی افراد به اشتباه فکر می‌کنند هرچه تعداد اتصالات و یا Connections را افزایش دهند، فایل با سرعت بیشتری دانلود می‌شود در صورتی که این کار نتیجه‌ی عکس می‌دهد و نه تنها باعث کاهش سرعت می‌شود بلکه احتمال خرابی فایل‌ها را بسیار افزایش می‌دهد.
    با توجه به شرایط کنونی و وضعیت اینترنت در ایران پیشنهاد می‌شود حداکثر از 8 اتصال برای دانلود فایل‌های خود استفاده کنید و این مقدار را افزایش ندهید.

- استفاده کردن از این برنامه جهت دانلود نمودن مطمئن فایل‌های خود بسیار پیشنهاد می‌شود.

البته همیشه این نکته را به یاد داشته باشید که به هیچ وجه امکان ندارد تا بتوانید با سرعتی بیشتر از سرعت تعیین شده از طرف شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت دانلود کنید، شما فقط می‌توانید با بهینه سازی سیستم و استفاده از ابزار مختلف از حداکثر پهنای باند خود استفاده کرده و به ماکزیمم سرعت اینترنت خود دست پیدا کنید، اگر واقعاً از سرعت اینترنت خود ناراضی هستید و یا بسیار پایین‌تر از مقداری است که شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت به شما تضمین داده است، باید با پشتیبانی شرکت خود تماس بگیرید.

مشخصات:
    شرکت سازنده: [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ]
    منبع: [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ]

دانلود:
    برای دسترسی به آخرین و بروزترین نسخه این برنامه به همراه توضیحات تکمیلی و راهنمای نصب لطفاً به لینک مطلب در سایت اصلی به آدرس زیر مراجعه نمایید.
    [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ]

برای شرکت در بحث، تبادل نظر و مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در رابطه با این نرم افزار فقط در ادامه‌ی همین تاپیک مطلب خود را ارسال کنید.

2. خرید آنتی ویروس ناد 32
  • 12 کاربر زیر از Merlin برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

کاربر سایت
    از ایشان 42 بار
    در 25 پست تشکر شده

از Patch زیر استفاده کنید. توجه داشته باشید که نرم افزار ضد ویروس به این فایل گیر میده و حتی ممکنه پاکش کنه، ولی فایل تمیز هست و تضمینی مشکل شما رو برطرف میکنه.

نحوه نصب:
    پس از نصب IDM نسخه 6 (6.00 تا 6.23 تست شده، شاید روی نسخه های جدیدتر هم جواب بده) نرم افزار را اجرا نکنید و اگر در حافظه است و قبلا نصب کرده اید آن را ببندید.
    فایل Patch.exe را اجرا کنید و کلید Patch را بزنید.
    از نرم افزار IDM خود لذت ببرید.

کد:
    فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.

*پسورد فایل فشرده:
    کد:
    فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.

• خرید آنتی ویروس ناد 32
  • کاربر زیر از دوست گرامی جناب Pejiiii برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

عضو جدید
    از ایشان %1$s بار در 1 پست
    تشکرشده

نقل قول نوشته اصلی توسط Pejiiii نمایش پست ها
    از Patch زیر استفاده کنید. توجه داشته باشید که نرم افزار ضد ویروس به این فایل گیر میده و حتی ممکنه پاکش کنه، ولی فایل تمیز هست و تضمینی مشکل شما رو برطرف میکنه.

نحوه نصب:
    پس از نصب IDM نسخه 6 (6.00 تا 6.23 تست شده، شاید روی نسخه های جدیدتر هم جواب بده) نرم افزار را اجرا نکنید و اگر در حافظه است و قبلا نصب کرده اید آن را ببندید.

کد:

*پسورد فایل فشرده:
    کد:
    ممنون..اما جواب نمیده..مشکل پا برجاست.

یه راه حل موقت:
    برنامه رو ببندید.
    در مسیر برنامه، exe. رو از فایل IDMGrHlp پاک کنید..
    و اسم همین فایل IDMGrHlp رو، به روی فایل idmbroker جایگزین کنید..

نحوه نصب:

کد:

*پسورد فایل فشرده:
    کد:

یه راه حل موقت:
    برنامه رو ببندید.

- - - Updated - - -

نحوه نصب:

کد:

*پسورد فایل فشرده:
    کد:

یه راه حل موقت:
    برنامه رو ببندید.

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

سلام من تازه عضو شدم

یه سوال داشتم
    میخواستم بدونم بهترین دانلود منیجر چیه؟
    تو سایت flashget پیشنهاد شده بود
    ولی خیلی راضی نیستم
    و میخواستم بدونم اگه idm خوبه پس برم لایسنس بگیرم
    ممنون

سلام من تازه عضو شدم

یه سوال داشتم
    ولی خیلی راضی نیستم
    ممنون

- - - Updated - - -

سلام من تازه عضو شدم

یه سوال داشتم
    ولی خیلی راضی نیستم
    ممنون

کاربر اخراج شده
    از ایشان 189 بار
    در 169 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط zohre95 نمایش پست ها
    سلام من تازه عضو شدم

یه سوال داشتم
    ولی خیلی راضی نیستم
    ممنون

سلام من تازه عضو شدم

یه سوال داشتم
    ولی خیلی راضی نیستم
    ممنون

- - - Updated - - -

سلام من تازه عضو شدم

یه سوال داشتم
    ولی خیلی راضی نیستم
    ممنون
    با سلام دوست عزیز . . .
    همونطور که میدونین تنوع در برنامه های مدیریت دانلود زیاد هستن اما در حال حاضر بیشترین و پر بازدیدترین برنامه مدیریت دانلود برنامه {Internet Download Manager {IDM این برنامه در این کار بسیار عالی و از تنظیمات بسیار بالای بهره مند است و نقاط قوت کاربردی بسیاری دارد و نسبت به سایر برنامه ها به نظر شخصی بنده گزینه مناسب تری هست . . .

موفق باشید...

سلام من تازه عضو شدم

یه سوال داشتم
    ولی خیلی راضی نیستم
    ممنون

سلام من تازه عضو شدم

یه سوال داشتم
    ولی خیلی راضی نیستم
    ممنون

- - - Updated - - -

سلام من تازه عضو شدم

یه سوال داشتم
    ولی خیلی راضی نیستم
    ممنون
    با سلام دوست عزیز . . .
    همونطور که میدونین تنوع در برنامه های مدیریت دانلود زیاد هستن اما در حال حاضر بیشترین و پر بازدیدترین برنامه مدیریت دانلود برنامه {Internet Download Manager {IDM این برنامه در این کار بسیار عالی و از تنظیمات بسیار بالای بهره مند است و نقاط قوت کاربردی بسیاری دارد و نسبت به سایر برنامه ها به نظر شخصی بنده گزینه مناسب تری هست . . .

موفق باشید...

- - - Updated - - -

سلام من تازه عضو شدم

یه سوال داشتم
    ولی خیلی راضی نیستم
    ممنون

سلام من تازه عضو شدم

یه سوال داشتم
    ولی خیلی راضی نیستم
    ممنون

- - - Updated - - -

سلام من تازه عضو شدم

یه سوال داشتم
    ولی خیلی راضی نیستم
    ممنون
    با سلام دوست عزیز . . .

موفق باشید...

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب Helper برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

ممنون

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

پیش فرض لطفا کمک کنید

من برنامه نصب کردم بعد تا میخوام برنامه یا هر فایلی را دانلود کنم یه پنجره باز میشه که عکس شو ضمیمه کردم
    لطفا کمک کنید ممنون
    Internet Download manader v6.25 Build1

من برنامه نصب کردم بعد تا میخوام برنامه یا هر فایلی را دانلود کنم یه پنجره باز میشه که عکس شو ضمیمه کردم
    لطفا کمک کنید ممنون

- - - Updated - - -

لطفا کمک کنید ممنون
    Angehngte Grafiken Angehngte Grafiken
    • نوع فایل: jpg DSC_0008.JPG (86.1 کیلو بایت, این فایل 9 مرتبه دانلود شده است )

کاربر سایت
    تشکرشده

پیش فرض Internet Download Manager 6.25 Build 3

Internet Download Manager (IDM) 6.25 Build 3 | Released: Nov 10, 2015 | 8 MB

دانلود Internet Download Manager 6.25 (IDM) ابزاری قابل اعتماد و بسیار مفید با امن multipart تکنولوژی دانلود برای سرعت بخشیدن به اینترنت از دریافت های خود را مانند یک فیلم، موسیقی، بازی، اسناد و دیگر چیزهای مهم را برای شما فایل است. IDM است هوشمند شتاب دهنده دانلود منطق و افزایش سرعت دانلود تا 5 برابر، رزومه و برنامه دانلود. جامع بازیابی خطا و از سر توانایی دریافت ها شکسته و یا قطع به دلیل ارتباط از دست داده، مشکلات شبکه، خاموش شدن ناگهانی کامپیوتر و یا قطع برق غیر منتظره راه اندازی مجدد. رابط کاربری ساده و گرافیکی می سازد اینترنت دانلود راهنمای کاربر مدیر پسند و آسان برای استفاده. بر خلاف دیگر شتاب دهنده دانلود و مدیران، بخش IDM در طول فرآیند دانلود فایل های به صورت پویا و دانلود دوباره از اتصالات اینترنت در دسترس و بدون مراحل اتصال اضافی و ورود برای رسیدن به بهترین عملکرد شتاب.

Features:
    • Internet Download Manager supports all popular browsers including Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla Firefox, Avant Browser, and it can be integrated into any Internet application to take over downloads using unique “Advanced Browser Integration” feature.
    • Dynamic Segmentation and Performance.
    • Easy downloading with one click. When you click on a download link in a browser, IDM will take over the download and accelerate it. IDM supports HTTP, FTP, HTTPS and MMS protocols.
    • Download Speed Acceleration. IDM can accelerate downloads by up to 5 times due to its intelligent dynamic file segmentation technology.
    • Download Resume. Internet Download Manager will resume unfinished download from the place where they left off.
    • YouTube grabber. IDM can grab FLV videos from popular sites like YouTube, MySpaceTV, and Google Video.
    • Drag and Drop. You may simply drag and drop links to IDM, and drag and drop downloaded files out of Internet Download Manager.
    • Automatic Antivirus checking. Antivirus checking makes your downloads free from viruses and trojans.
    • Advanced Browser Integration. When enabled, the feature can be used to catch any download from any application.
    • Built-in Scheduler. IDM can connect to the Internet at a set time, download the files you want, disconnect, or shut down your computer when it’s done.
    • IDM includes web site spider and grabber. IDM downloads all required files that are specified with filters from web sites, for example all pictures from a web site, or subsets of web sites, or complete web sites for offline browsing. It’s possible to schedule multiple grabber projects to run them once at a specified time, stop them at a specified time, or run periodically to synchronize changes.
    • IDM supports many types of proxy servers. For example, IDM works with Microsoft ISA, and FTP proxy servers.
    • IDM supports main authentication protocols: Basic, Negotiate, NTLM, and Keberos. Thus IDM can access many Internet and proxy servers using login name and password.
    • Download All feature. IDM can add all downloads linked to the current page. It’s easy to download multiple files with this feature.
    • Download Categories. IDM can be used to organize downloads automatically using defined download categories.
    • Download limits. Progressive downloading with quotas feature. The feature is useful for connections that use some kind of fair access policy (or FAP) like Direcway, Direct PC, Hughes, etc.
    • Internet Download Manager is multilingual.

What's New in This Release?
    * Added support for Firefox 43 and SeaMonkey 2.39, 2.40, 2.41
    * Lowered CPU consumption
    * Added support for new types of video streaming sites
    * Fixed bugs

کد:

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

Flashjet رو هم امتحان کنید.

عضو جدید SepadHenry آواتار ها
    تشکرشده

Laughing

سلام دوستان ، آقا من یک مشکل دارم که نمی تونم دانلود کنم و ارورر میده اینجا گذاشتم اما کسی هنوز جواب نداده اگر کسی می دونه لطفا بره تو لینک و راهنمایی کنه
    ممنون
    [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ]

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب SepadHenry برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

با سلام و خسته نباشید
    در روزهای اخیر دچار مشکلی با نرم افزار شدم که مطمینم میتونید کمکم کنید.
    وقتی میخوام فیلم هایه آنلاین و یا فلش رو از سایت های مختلف دانلود کنم معولا قبلا بدین صورت بود که علامت نرم افزار idm در بالای فیلم مورد نیاز نشان داده میشد و من کلیک می کردم و دانلود همون فیلم شروع میشد.ولی جدیدا نمیدونم چی شده که واسه همین کار وقتی میخوام دانلود فیلم رو شروع کنم آیکون مد نظر بجای اینکه دقیقا بالای همون فیلم باشه تو قسمت پایین صفحه سمت چپ نشون داده مشه که این مورد وقتی چند فیلم در صفحه بازه منو به مشکل میندازه و نمیدونم دقیقا کدوم فیلم رو بایستی دانلود کنم.از مرورگر موزیلا استفاده میکنم.ممنون میشم راهنمایی کنید

• صفحه 45 از 47 نخستنخست ... 354344454647 آخرینآخرین