صفحه 1 از 82 1231151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 815

موضوع: دانلود، بحث و تبادل نظر درباره BlueStacks App Player

کاربر سایت
    از ایشان 43 بار
    در 7 پست تشکر شده

Post دانلود، بحث و تبادل نظر درباره BlueStacks App Player

این روزها، بازار سیستم عامل های موبایل و تبلت بسیار داغ است. به گونه‌ای که هر کدام از سیستم عامل‌ها سعی دارد از دیگری سبقت بگیرد. در این میان آندروید به خاطر متن باز بودن و فراوانی مدل‌ها، محبوبیت بیشتری دارد. مطمئناً شما هم جزء کسانی هستید که شاید دلتان بخواهد آندروید را بر روی لپ تاپ یا PC خود تست کنید! به دلیل این که آندروید فقط پردازنده های ARM را پشتیبانی می‌کند، آن را به عنوان سیستم عامل پیش فرض نمی‌توان بر روی پردازنده‌های x86 و یا x64 اجرا کرد. بنابراین باید به نحوی سیستم عامل آندروید را شبیه سازی کرد. البته پیش تر این امکان توسط خود گوگل فراهم شده بود ولی به دلیل مشکل بودن کار با آن، تیم BlueStacks دست به کار شده‌اند و نرم افزار BlueStacks App Player را تهیه کرده‌اند تا آندروید و برنامه‌های آن به راحتی بر روی ویندوز اجرا شوند.

قابلیت‌های کلیدی نرم افزار BlueStacks App Player:
    - اجرای بازی‌ها و برنامه‌های آندروید در ویندوز و تبلت‌ها.
    - کاربرد آسان و سریع.
    - دارای تمامی ویژگی‌های آندروید.
    - پشتیبانی از بسیاری برنامه‌های آندروید.
    - دارای گرافیک بالا و پشتیبانی از بازی و برنامه‌های HD.
    - قابلیت همگام سازی برنامه.
    - امکان پشتیبان گیری از اطلاعات ذخیره شده.
    - امکان اتصال به اینترنت.

نحوه عملکرد برنامه BlueStacks چگونه است؟
    نرم افزار BlueStacks در واقع یک تبلت شرکت Samsung که بر روی آندروید 4.0.4 نصب شده است را تمام و کمال شبیه سازی می‌کند و این حس را به شما می‌دهد که واقعاً یک تبلت آندرویدی در دست دارید.
    این برنامه از تمام ویژگی‌ها و امکانات سیستم عامل آندروید پشتیبانی می‌کند و به شما اجازه می‌دهد هر برنامه‌ای که بر روی موبایل خود دارید را نیز بر روی سیستم عامل ویندوز تجربه کنید. هر قدر که سخت افزار سیستم شما قوی‌تر باشد، برنامه روان‌تر و بهتر عمل خواهد کرد.

- این نکته را به فراموش نکنید که این برنامه همچنان در فازهای اولیه آزمایشی می‌باشد در نتیجه ممکن است در حین کار با آن مشکلاتی وجود داشته باشد که البته در انجمن پی سی فروم سعی شده تا حد توان به کاربران برای رفع مشکلات کمک شود.

- قبل از اجرای برنامه حتماً آخرین نسخه درایور کارت گرافیک خود را نصب کنید، اغلب مشکلات کاربران به خاطر آپدیت نبودن درایور کارت گرافیک آن‌هاست.

- همیشه از آخرین نسخه برنامه استفاده نمایید.

- پیشنهاد می‌شود بعد از نصب برنامه «بازار» را نصب کرده و برنامه‌ها و بازی‌ها خود را از طریق آن دانلود و بروزرسانی نمایید.

مشخصات:
    شرکت سازنده: [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ]
    منبع: [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ]

دانلود:
    برای دسترسی به آخرین و بروزترین نسخه این برنامه به همراه توضیحات تکمیلی و راهنمای نصب لطفاً به لینک مطلب در سایت اصلی به آدرس زیر مراجعه نمایید.
    [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ]

برای شرکت در بحث، تبادل نظر و مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در رابطه با این نرم افزار فقط در ادامه‌ی همین تاپیک مطلب خود را ارسال کنید.

[فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ]

ویرایش توسط ™ MEYSAM : Sunday 6 April 2014 در ساعت 02:48 PM دلیل: اضافه کردن آموزش

2. خرید آنتی ویروس ناد 32
  • 30 کاربر زیر از shinobi137 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

کاربر سایت
    از ایشان 11 بار
    در 9 پست تشکر شده

پیش فرض مشکل با نصب برنامه BlueStacks-SplitInstaller_native

سلام و خسته نباشین
    من میخوام برنامه BlueStacks-SplitInstaller_native رو نصب کنم ولی وسط نصب ارور میده لطفا کمکم کنید ممنون فایل ارور رو پیوست کردم
    Angehngte Grafiken Angehngte Grafiken
    • نوع فایل: jpg Capture.JPG (15.6 کیلو بایت, این فایل 186 مرتبه دانلود شده است )

• 2 کاربر زیر از merajj برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

مدیر ارشد nima1024 آواتار ها
    از ایشان 2,126 بار
    در 1,078 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط merajj نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشین
    من میخوام برنامه BlueStacks-SplitInstaller_native رو نصب کنم ولی وسط نصب ارور میده لطفا کمکم کنید ممنون فایل ارور رو پیوست کردم
    مشکل شما ارتباطی با کارت گرافیک شما دارد و برنامه کارت گرافیک شما را شناسایی نکرده است؛ درایور کارت گرافیک خود را آپدیت کرده و مجدداً سعی کنید.
    شما هم مانند دیگر دوستمان از آخرین نسخه برنامه استفاده کنید.
    نتیجه را در همین تاپیک اعلام کنید.

موفق باشید.
    ویرایش توسط nima1024 : Tuesday 18 February 2014 در ساعت 01:35 PM

• 4 کاربر زیر از nima1024 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

کاربر سایت
    از ایشان 11 بار
    در 9 پست تشکر شده

سلام و درود من برنامه Start BlueStacks رو نصب کردم و بعد وی چت رو نصب کردم حالا که میخوام عکس برای ویچتم بذارم یا واسه کسی عکسی یا چیزی بفرستم نمیتونم. نمیدونم مشکل از چیه. وقتی قسمت imag رو تو برنامه میزنم داخلش خالیه و گزینه ای نداره که از فایلهایی که تو هارد دارم استفاده کنه لطفا کمکم کنید ممنووووون از محبتتون
    ویرایش توسط nima1024 : Tuesday 18 February 2014 در ساعت 03:03 AM

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب merajj برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

از ایشان 2,126 بار
    در 1,078 پست تشکر شده

با سلام
    دوست عزیز خوب این طبیعی هست که نمیتوانید از سیستم خود داخل برنامه های BlueStacks عکس یا فایل قرار دهید، اگر کمی با Android و شبیه ساز ها و Emulator های آن ها کار کرده باشید باید بهتون بگم که تمام فایل ها شامل عکس ها و برنامه ها و غیره به صورت Internal بوده و در داخل Resource های خود برنامه Android هست و امکان دسترسی مستقیم Android به فایل های داخل سیستم وجود ندارد و همچنین امکان دسترسی به Resource ها به صورت مستقیم از طریق ویندوز نیز امکان پذیر نیست.

شما میتونید با ابزار خاصی Resource های Android رو باز کنید و از اونجا فایل های داخل را مدیریت کنید.
    برای این کار باید از یکی از برنامه های File Manager استفاده کنید.

اگر موفق نشدید در همین تاپیک بگید تا بیشتر راهنماییتون کنم.

با تشکر

• 4 کاربر زیر از nima1024 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

کاربر سایت
    از ایشان 11 بار
    در 9 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط nima1024 نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز خوب این طبیعی هست که نمیتوانید از سیستم خود داخل برنامه های BlueStacks عکس یا فایل قرار دهید، اگر کمی با Android و شبیه ساز ها و Emulator های آن ها کار کرده باشید باید بهتون بگم که تمام فایل ها شامل عکس ها و برنامه ها و غیره به صورت Internal بوده و در داخل Resource های خود برنامه Android هست و امکان دسترسی مستقیم Android به فایل های داخل سیستم وجود ندارد و همچنین امکان دسترسی به Resource ها به صورت مستقیم از طریق ویندوز نیز امکان پذیر نیست.

شما میتونید با ابزار خاصی Resource های Android رو باز کنید و از اونجا فایل های داخل را مدیریت کنید.
    برای این کار باید از یکی از برنامه های File Manager استفاده کنید.

اگر موفق نشدید در همین تاپیک بگید تا بیشتر راهنماییتون کنم.

با تشکر
    سلام درود من File Manager رو نصب کردم و داخلش هم رفتم ولی هنوز موفق نشدم به فایل های داخل هاردم
    دستیابی پیدا کنم لطفا راهنماییم بفرمایید ممنننننون
    ویرایش توسط nima1024 : Tuesday 18 February 2014 در ساعت 03:04 AM

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب merajj برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

از ایشان 2,126 بار
    در 1,078 پست تشکر شده

با سلام
    چرا نتونستید؟
    احتمالاً مسیر رو پیدا نکردید، من به شما استفاده از ES File Manager را پیشنهاد می کنم.
    برای دانلود ES File Manager میتوانید از لینک زیر استفاده کنید:
    کد:
    فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.
    1. پس اول ES File Manager را نصب کنید.
    2. از برنامه کاملاً خارج شوید.
    3. عکس ها و فایل هایی که میخواهید وارد BlueStacks کنید را در شاخه ی زیر Copy کنید:
    کد:
    فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.
    4. وارد BlueStacks شده و ES File Manager را اجرا کنید.
    5. از قسمت Search برنامه فولدر زیر را جست و جو کنید:
    کد:
    6. وارد bstfolder شده و به دنبال فولدر زیر بگردید:
    کد:
    7. تمام اطلاعاتی که در BlueStacks کپی کردید را باید این جا مشاهده کنید.
    8. عکس ها و اطلاعاتی را که میخواهید در برنامه ها از آن ها استفاده کنید را از این پوشه انتخاب کنید.
    9. روی آن ها کلیک کرده و نگه دارید تا یک منو ی کوچکی ظاهر شود و بر روی Copy کلیک کنید.
    10. با زدن دکمه UP یک مرحله به قبل برگردید (معمولاً SDCard است).
    11. از طریق Menu -> Operation -> Paste عکس ها را این جا کپی کنید.
    12. از ES File Manager خارج شده و وارد برنامه مورد نظر شوید، مثلاً WeChat.
    13. در قسمت آپلود عکس باید تمامی عکس هایی که کپی کردید ظاهر شود.

مطلب بعدی این که، دوست عزیز نیازی نیست که مرتب تاپیک را بالا بیاورید، مطمئن باشید دوستان اگر بتوانند حتماً دریغ نمی کنند، بنده هم بسیار گرفتار بودم که نتوانستم جواب دهم وگرنه پست دیروز شما را مشاهده کردم.

سربلند باشید.

• 9 کاربر زیر از nima1024 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

عضو جدید
    از ایشان %1$s بار در 1 پست
    تشکرشده

دوستان سلام

این به من هم بد پیغامی داده میگه که کارت گرافیکت آپدیت نیست و من بدون آپدیت کار نمیکنم اگه میخوای آپدیت کنی yes کن من هم yes میکنم اما منو انگار میفرسته دنبال نخود سیاه چون یهو هدایت میشم به آدرس که اصن تو نت وجود نداره ... کمک کنید لطفا

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب مهراج برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

عضو جدید
    از ایشان 14 بار
    در 10 پست تشکر شده

سلام خدمت مديران
    نرم افزارdialog روي BlueStack نصب ميشه وليfake gps و we chat نصب ميشن ولي بالا نمياد چرا و چه کنم؟؟150MB رونصب کردم ولي باز بالاش نوشته BETA ?

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب HVA1357 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

عضو جدید
    از ایشان 14 بار
    در 10 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط nima1024 نمایش پست ها
    با سلام
    چرا نتونستید؟
    احتمالاً مسیر رو پیدا نکردید، من به شما استفاده از ES File Manager را پیشنهاد می کنم.
    برای دانلود ES File Manager میتوانید از لینک زیر استفاده کنید:
    کد:

1. پس اول ES File Manager را نصب کنید.
    2. از برنامه کاملاً خارج شوید.
    3. عکس ها و فایل هایی که میخواهید وارد BlueStacks کنید را در شاخه ی زیر Copy کنید:
    کد:

4. وارد BlueStacks شده و ES File Manager را اجرا کنید.
    5. از قسمت Search برنامه فولدر زیر را جست و جو کنید:
    کد:

6. وارد bstfolder شده و به دنبال فولدر زیر بگردید:
    کد:

7. تمام اطلاعاتی که در BlueStacks کپی کردید را باید این جا مشاهده کنید.
    8. عکس ها و اطلاعاتی را که میخواهید در برنامه ها از آن ها استفاده کنید را از این پوشه انتخاب کنید.
    9. روی آن ها کلیک کرده و نگه دارید تا یک منو ی کوچکی ظاهر شود و بر روی Copy کلیک کنید.
    10. با زدن دکمه UP یک مرحله به قبل برگردید (معمولاً SDCard است).
    11. از طریق Menu -> Operation -> Paste عکس ها را این جا کپی کنید.
    12. از ES File Manager خارج شده و وارد برنامه مورد نظر شوید، مثلاً WeChat.
    13. در قسمت آپلود عکس باید تمامی عکس هایی که کپی کردید ظاهر شود.

مطلب بعدی این که، دوست عزیز نیازی نیست که مرتب تاپیک را بالا بیاورید، مطمئن باشید دوستان اگر بتوانند حتماً دریغ نمی کنند، بنده هم بسیار گرفتار بودم که نتوانستم جواب دهم وگرنه پست دیروز شما را مشاهده کردم.

سربلند باشید.
    فرموديد 7. تمام اطلاعاتی که در BlueStacks کپی کردید را باید این جا مشاهده کنید.
    يعني از کامپيوتر تو کجاي BlueStacks کپي ميشه؟؟باتشکر
    ویرایش توسط nima1024 : Tuesday 18 February 2014 در ساعت 03:04 AM

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب HVA1357 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

• صفحه 1 از 82 1231151 ... آخرینآخرین