صفحه 3 از 82 نخستنخست 123451353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 815

موضوع: دانلود، بحث و تبادل نظر درباره BlueStacks App Player

کاربر سایت
    از ایشان 43 بار
    در 7 پست تشکر شده

Post دانلود، بحث و تبادل نظر درباره BlueStacks App Player

این روزها، بازار سیستم عامل های موبایل و تبلت بسیار داغ است. به گونه‌ای که هر کدام از سیستم عامل‌ها سعی دارد از دیگری سبقت بگیرد. در این میان آندروید به خاطر متن باز بودن و فراوانی مدل‌ها، محبوبیت بیشتری دارد. مطمئناً شما هم جزء کسانی هستید که شاید دلتان بخواهد آندروید را بر روی لپ تاپ یا PC خود تست کنید! به دلیل این که آندروید فقط پردازنده های ARM را پشتیبانی می‌کند، آن را به عنوان سیستم عامل پیش فرض نمی‌توان بر روی پردازنده‌های x86 و یا x64 اجرا کرد. بنابراین باید به نحوی سیستم عامل آندروید را شبیه سازی کرد. البته پیش تر این امکان توسط خود گوگل فراهم شده بود ولی به دلیل مشکل بودن کار با آن، تیم BlueStacks دست به کار شده‌اند و نرم افزار BlueStacks App Player را تهیه کرده‌اند تا آندروید و برنامه‌های آن به راحتی بر روی ویندوز اجرا شوند.

قابلیت‌های کلیدی نرم افزار BlueStacks App Player:
    - اجرای بازی‌ها و برنامه‌های آندروید در ویندوز و تبلت‌ها.
    - کاربرد آسان و سریع.
    - دارای تمامی ویژگی‌های آندروید.
    - پشتیبانی از بسیاری برنامه‌های آندروید.
    - دارای گرافیک بالا و پشتیبانی از بازی و برنامه‌های HD.
    - قابلیت همگام سازی برنامه.
    - امکان پشتیبان گیری از اطلاعات ذخیره شده.
    - امکان اتصال به اینترنت.

نحوه عملکرد برنامه BlueStacks چگونه است؟
    نرم افزار BlueStacks در واقع یک تبلت شرکت Samsung که بر روی آندروید 4.0.4 نصب شده است را تمام و کمال شبیه سازی می‌کند و این حس را به شما می‌دهد که واقعاً یک تبلت آندرویدی در دست دارید.
    این برنامه از تمام ویژگی‌ها و امکانات سیستم عامل آندروید پشتیبانی می‌کند و به شما اجازه می‌دهد هر برنامه‌ای که بر روی موبایل خود دارید را نیز بر روی سیستم عامل ویندوز تجربه کنید. هر قدر که سخت افزار سیستم شما قوی‌تر باشد، برنامه روان‌تر و بهتر عمل خواهد کرد.

- این نکته را به فراموش نکنید که این برنامه همچنان در فازهای اولیه آزمایشی می‌باشد در نتیجه ممکن است در حین کار با آن مشکلاتی وجود داشته باشد که البته در انجمن پی سی فروم سعی شده تا حد توان به کاربران برای رفع مشکلات کمک شود.

- قبل از اجرای برنامه حتماً آخرین نسخه درایور کارت گرافیک خود را نصب کنید، اغلب مشکلات کاربران به خاطر آپدیت نبودن درایور کارت گرافیک آن‌هاست.

- همیشه از آخرین نسخه برنامه استفاده نمایید.

- پیشنهاد می‌شود بعد از نصب برنامه «بازار» را نصب کرده و برنامه‌ها و بازی‌ها خود را از طریق آن دانلود و بروزرسانی نمایید.

مشخصات:
    شرکت سازنده: [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ]
    منبع: [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ]

دانلود:
    برای دسترسی به آخرین و بروزترین نسخه این برنامه به همراه توضیحات تکمیلی و راهنمای نصب لطفاً به لینک مطلب در سایت اصلی به آدرس زیر مراجعه نمایید.
    [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ]

برای شرکت در بحث، تبادل نظر و مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در رابطه با این نرم افزار فقط در ادامه‌ی همین تاپیک مطلب خود را ارسال کنید.

ویرایش توسط ™ MEYSAM : Sunday 6 April 2014 در ساعت 02:48 PM دلیل: اضافه کردن آموزش

2. خرید آنتی ویروس ناد 32
  • 30 کاربر زیر از shinobi137 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

مدیر ارشد nima1024 آواتار ها
    از ایشان 2,126 بار
    در 1,078 پست تشکر شده

با سلام به همه‌ی دوستان
    من یک نکته‌ای رو خدمت دوستان عرض کنم، اون هم این که دوستان خواهشاً این مورد رو مد نظر داشته باشید که برنامه BlueStacks فعلاً در فازهای اولیه آزمایشی قرار داده و تا نسخه نهایی و پایدار این برنامه راه زیادی باقی است.
    باور کنید ساخت شبیه سازها و Emulator ها مخصوصاً برای سیستم عامل‌های لینوکسی و Android کار اصلاً ساده‌ای نیست.
    برنامه BlueStacks یک برنامه کاملاً نوین، پیشرفته و بسیار پیچیده است و تا دلتون بخواهد پر از باگ‌ها و ایرادهای مختلف؛ علت رو هم بالا ذکر کردم، این نرم افزار بسیار گسترده بوده و در حال حاضر در اولین مراحل نسخه آزمایشی است.
    پس کمی ملاحظه فرموده و انشاالله که روز به روز این برنامه بهتر و بهتر شود.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab2924 نمایش پست ها
    سلام من 7 هشت بار برنامه رو ری اینستال کردم و از adminstradorهم اجرا کردم اجرا نمیشه روی لودینگ گیر میکنه تو فروم های خارجی هم این مشکل بود ولی راه حل درستی براش نبود کارت گرافیکم رو هم اپدیت کردم سیستمم بالاست ورژن قبلی رو رو لبتاپم داشتم به راحتی کار میکرد وقتی اینو ری اینستال کردم اینو نصب کردم هی رو لودینگ گیر میکنه رو پی سی هم که تا حالا روش نصب نبود ریختم اما جواب نداد لطفا اگه از این فرومای اینگیلیسی یا بلو استکس چیزی سرتون میشه بگید نیاز شدید دارم من نسخه رو از رو سایت دانلود کردم
    در جواب دوست عزیزمون shahab2924 باید بگم که این مشکلی که فرمودید علت‌های بسیاری ممکن است داشته باشد، اما یکی از علت‌های شایع آن به روز نبودن و یا ناقص بودن Runtime های برنامه است، به همین خاطر، مراحل زیر را دنبال و نتیجه را در همین تاپیک اعلام کنید:

1. ابتدا نرم افزار را کاملاً حذف کنید.
    2. به مسیر های زیر رفته و تمامی اطلاعات داخل پوشه‌های زیر را حذف کنید:
    کد:
    فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.

3. برنامه را مجدداً از طریق اینترنت نصب کنید.
    استفاده از نسخه‌های آفلاین به علت به روز نبودن Runtime ها پیشنهاد نمی‌شود، به اضافه این که بنده نسخه حاضر بر روی سایت را تست نکردم و نمی‌دانم کدام نسخه قرار داده شده است، برای اطمینان شما از لینک زیر فایل Setup برنامه را دانلود کرده و از طریق اینترنت برنامه را نصب کنید.
    کد:
    فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.

- توجه داشته باشید که حجم Runtime های برنامه نزدیک 150 مگابایت است و این مقدار حجم باید از طریق اینترنت دانلود شود.
    - نکته بعدی این که برای دانلود کردن Runtime ها نیاز به یک (پ ر و ک س ی) دارید، پس ابتدا از (پ ر و ک س ی) بر روی سیستم خود مطمئن شوید.

4. بعد از اتمام نصب برنامه، سیستم را Restart نموده و سپس برنامه را از طریق Start Bluestacks اجرا کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط dahar نمایش پست ها
    سلام
    چرا بعضی از مواقع می خواهیم متنی از داخل ویندوز کپی کنیم داخل برنامه کپی نمیشود (مثلا از ورد به داخل برنامه )
    بعضی مواقع خوب است یه موقعی این طوری میشه ، برنامه ریستارت میکنم بازم خوب نمیشه

در نسخه جدید برنامه fake gps کار نمی کند برنامه جایگزین وجود دارد ؟
    چطور از داخل برنامه از قیلتر رد بشویم مثلا وارد فیس بوک شویم(از برنامه به جز مرورگر)
    چطور میشه برنامه روت کرد سایفون نیاز به روت داره

سلام
    در مورد سوال اول شما باید بگویم که حافظه Clipboard برنامه BlueStacks به طور کامل با حافظه ویندوز Shared نمی‌شود و اگر در یک برنامه حافظه Clipboard به اشتراک گذاشته شده و در برنامه‌ای دیگر کار نمی‌کند، این به خود برنامه‌ها بستگی داشته و ارتباطی به برنامه BlueStacks ندارد.
    ولی در اکثر برنامه‌های رایج و معروف به خوبی کار می‌کند، مثلا در Viber مشکلی نداره و به خوبی متون Copy می‌شوند، حتی متون فارسی بدون مشکل Paste می‌شوند.
    اما مثلاً در WeChat اینطوری نیست و اگر متنی رو از برنامه به ویندوز کپی کنید چون برنامه از UTF-8 پشتیبانی نمی‌کند متن شما به صورت علامت سوال درمیاد.
    در کل به برنامه‌ها بستگی داره و از خود BlueStacks نیست.
    البته یکی از مواردی که قرار هست در نسخه‌های بعدی معرفی شود همین قابلیت Sync یا همگام سازی حافظه‌های Clipboard بین ویندوز و Android است.

در مورد سوال دوم باید بگم که در نسخه 0.8.4 که آخرین نسخه برنامه می‌باشد، برنامه FakeGPS به خوبی کار می‌کند و خود بنده هم تست کردم و مشکلی نداشت.
    فقط یک نکته، اون هم این که از نسخه فارسی FakeGPS (نسخه غیر رایگان (!) در بازار) استفاده نکنید چون بروز نیست، من نسخه انگلیسی FakeGPS رو نصب کردم، عالی کار کرد، اگر خواستید براتون آپلود کنم.
    جالبه اتفاقاً، نسخه اصلی برنامه رایگان هست و در همه جای اینترنت هست ولی داخل بازار با قیمت 1500 تومان به فروش می‌رسد!

در مورد سوال سوم، اگر می‌خواهید برنامه از (ف ی ل ت ر) عبور کند، بهترین راه این است که بر روی ویندوز خود یک (پ ر و ک س ی) اجرا کنید تا برنامه از ابتدا از طریق (پ ر و ک س ی) به اینترنت متصل شود نه این که داخل خود برنامه (پ ر و ک س ی) نصب کنید.

در مورد سوال چهارم، روت کردن BlueStacks دردسر های بسیاری دارد (ولی شدنی است)، در کل پیشنهاد می‌شود تا جایی که ممکن است از Root کردن این برنامه پرهیز شود، مگر در موارد ضروری.
    ولی اگر واقعاً لازم داشتید، آموزش Root کردن رو در همین تاپیک بنویسم.

موفق و پیروز باشید.

• خرید آنتی ویروس ناد 32
  • 5 کاربر زیر از nima1024 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

عضو جدید
    از ایشان 14 بار
    در 10 پست تشکر شده

سلام آقا اين FAKE GPS انگليسي رو آپلود کنين ممنون

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب HVA1357 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

عضو جدید
    از ایشان 9 بار
    در 5 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط nima1024 نمایش پست ها
    با سلام به همه‌ی دوستان
    در مورد سوال سوم، اگر می‌خواهید برنامه از (ف ی ل ت ر) عبور کند، بهترین راه این است که بر روی ویندوز خود یک (پ ر و ک س ی) اجرا کنید تا برنامه از ابتدا از طریق (پ ر و ک س ی) به اینترنت متصل شود نه این که داخل خود برنامه (پ ر و ک س ی) نصب کنید.
    موفق و پیروز باشید.
    ممنون که با حوصله جواب دادی اگه نسخه میتونی اپلود کن بسیار ممنونم
    از اینترنت از بروکسی استفاده کردم ولی رو این برنامه جواب نداد هم از برنامه بروکسی فایر هم فری گیت استفاده کردم جوا نداد تو خود برنامه هم جایی نداره ای پی پورت عوض کنی از سایفون میخوام استفاده کنم فقط مرورگر میشه برا نرم افزار میگه باید روت باشه از فری گیت اندروید استفاده کردم کار نکرد
    واتس اپ نسخه جدید نصب کردم داخل خود برنامه میخوام عکس share کنم نمیتونم برا شما اینطوری شده هست ؟
    ویرایش توسط nima1024 : Tuesday 18 February 2014 در ساعت 03:08 AM

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب dahar برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

از ایشان 2,126 بار
    در 1,078 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط HVA1357 نمایش پست ها
    سلام آقا اين FAKE GPS انگليسي رو آپلود کنين ممنون
    ممنون که با حوصله جواب دادی اگه نسخه میتونی اپلود کن بسیار ممنونماز اینترنت از بروکسی استفاده کردم ولی رو این برنامه جواب نداد هم از برنامه بروکسی فایر هم فری گیت استفاده کردم جوا نداد تو خود برنامه هم جایی نداره ای پی پورت عوض کنی از سایفون میخوام استفاده کنم فقط مرورگر میشه برا نرم افزار میگه باید روت باشه از فری گیت اندروید استفاده کردم کار نکرد واتس اپ نسخه جدید نصب کردم داخل خود برنامه میخوام عکس share کنم نمیتونم برا شما اینطوری شده هست ؟
    سلام
    آخرین نسخه برنامه FakeGPS یعنی نسخه 1.5 که به زبان انگلیسی می‌باشد را از قسمت ضمیمه دانلود کنید.

برای استفاده به این شیوه عمل کنید:
    1. تمامی نسخه‌های قبلی یا برنامه‌های این چنینی را Uninstall کنید.
    2. فایل قرار داده شده را نصب کنید.
    3. وارد برنامه شده و Location مورد نظر خود را پیدا کنید (برای دقیق‌تر شدن محدوده می‌توانید از دکمه Zoom در سمت راست صفحه کمک بگیرید).
    4. بر روی Set Location کلیک کنید.
    برنامه در این حالت نقطه دقیق را تنظیم کرده و شما به منو اصلی برمی‌گردید.
    5. وارد برنامه‌ی مورد نظر خود مانند WeChat یا Viber یا Facebook و غیره شوید.

برنامه به صورت خودکار تنظیمات مربوطه را انجام خواهد داد؛ تست کنید، اگر جواب نداد باید یک سری تنظیمات را دستی انجام دهید مانند فعال سازی Mock Locations.
    اول امتحان کنید و نتیجه را تو همین تاپیک اعلام کنید.

برای Share کردن عکس‌ها داخل برنامه‌های WhatsApp باید فایل‌های خود را وارد Resource های برنامه کنید، برای آموزش پست زیر را مطالعه فرمایید:
    کد:

برای (پ ر و ک س ی) هم اگر از (P r o x i f i e r) استفاده کنید نباید مشکلی وجود داشته باشد، اما با (F r e e g a t e) و (P s i p h o n) نمی‌شود.
    البته من پیشنهاد می‌کنم برای ارتباط بهتر و سریع‌تر از (K e r i o) استفاده کنید.

ضمناً بحث‌های این چنینی در انجمن ممنوع می‌باشد.
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

• 3 کاربر زیر از nima1024 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

عضو جدید
    از ایشان 9 بار
    در 5 پست تشکر شده

برای Share کردن عکس‌ها داخل برنامه‌های WhatsApp باید فایل‌های خود را وارد Resource های برنامه کنید، برای آموزش پست زیر را مطالعه فرمایید:
    بابت برنامه که فرستادی ممنون ولی کار نکرد مثل قبل بود برنامه می خوای اجرا کنی اصلا داخلش نمیره ولی نسخه قبلی بلواستارک خوب اجرا میشد

در مورد share کردن مطلبی که گفتی میدونم مشکل من جایی دیگه هست قبلا یکی عکسی برام تو واتس اپ میداد وقتی رو عکس نگه میداشتی بالا علامت share میزدنی یه صفحه می امد که چند تا برنامه داخلش بود مثل ویچت واتس و لاین و وایبر یکی انتخاب میکردی عکس میفرستادی الان همین کار میکنم هیچ برنامه نشون نمیدی حتی تو همین واتس اپ برا یکی دیگه می خوای بفرستی نمیشه عکس برات گذاشتم

می خوام واتس اپ پاک کنم یه نسخه جدید تر نصب کنم می ترسم تو رجیستر کردن برنامه مشکل پیش بیاد چون یه بار پاک کردم دوباره خواستم نصب کنم یا اس ام اس نمی اومد یا اگه هم اس میامد یه جا خالی هست تو برنامه که کد باید وارد کنی اون نمیامد
    می خواستم بدونم نمیشه از یه سری فایل های برنامه کپی گرفت که اگه به این مشکل برخوردیم اونا اونجا بزارم تا مشکل حل بشه

با سپاس فراوان از شما

• 2 کاربر زیر از dahar برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

از ایشان 2,126 بار
    در 1,078 پست تشکر شده

بابت برنامه که فرستادی ممنون ولی کار نکرد مثل قبل بود برنامه می خوای اجرا کنی اصلا داخلش نمیره ولی نسخه قبلی بلواستارک خوب اجرا میشد

در مورد share کردن مطلبی که گفتی میدونم مشکل من جایی دیگه هست قبلا یکی عکسی برام تو واتس اپ میداد وقتی رو عکس نگه میداشتی بالا علامت share میزدنی یه صفحه می امد که چند تا برنامه داخلش بود مثل ویچت واتس و لاین و وایبر یکی انتخاب میکردی عکس میفرستادی الان همین کار میکنم هیچ برنامه نشون نمیدی حتی تو همین واتس اپ برا یکی دیگه می خوای بفرستی نمیشه عکس برات گذاشتم

می خوام واتس اپ پاک کنم یه نسخه جدید تر نصب کنم می ترسم تو رجیستر کردن برنامه مشکل پیش بیاد چون یه بار پاک کردم دوباره خواستم نصب کنم یا اس ام اس نمی اومد یا اگه هم اس میامد یه جا خالی هست تو برنامه که کد باید وارد کنی اون نمیامد
    می خواستم بدونم نمیشه از یه سری فایل های برنامه کپی گرفت که اگه به این مشکل برخوردیم اونا اونجا بزارم تا مشکل حل بشه

با سپاس فراوان از شما
    یعنی چی داخلش نمیره؟
    یعنی باز کردید بعد هیچی نشون نداد؟ صفحه سیاه بود کامل؟

مشکل Whatsapp که گفتید برمی‌گرده به خود BlueStacks برای این که بقیه برنامه‌های نصب شده‌ی شما رو شناسایی نکرده.

برای Register کردن WhatsApp هم مشکلی نیست، کامل حذف کنید، بعد که مجدداً برنامه را باز کردید شماره رو بدید، سریع یک SMS میاد، 5 دقیقه صبر کنید خودش جای خالی برای وارد کردن کد رو میده به شما، اگر SMS نیومد، بعد از 5 دقیقه می‌تونید درخواست تماس بدید که همون لحظه و به صورت آنی از یک شماره از انگلیس با شما تماس گرفته می‌شه و اپراتور کد رو براتون می‌خونه.

برای Backup گرفتن هم متاسفانه راهی وجود نداره، انشاالله در نسخه‌های بعدی این قابلیت اضافه خواهد شد.

ولی در حال حاضر با این تفاسیر که شما فرمودید، من احساس می‌کنم کلاً BlueStacks شما به هم ریخته، چون نه برنامه‌ها درست اجرا می‌شوند و نه برنامه‌های نصب شده شناسایی می‌گردند.

من پیشنهاد می‌کنم کلاً برنامه را پاک کنید و از طریق اینترنت نصب کنید.
    از بروز بودن درایور کارت گرافیک خود هم مطمئن شوید.

طبق راهنمای زیر عمل کنید:

کد:

استفاده از نسخه‌های آفلاین به علت به روز نبودن Runtime ها پیشنهاد نمی‌شود، به اضافه این که بنده نسخه حاضر بر روی سایت را تست نکردم و نمی‌دانم کدام نسخه قرار داده شده است، برای اطمینان شما از لینک زیر فایل Setup برنامه را دانلود کرده و از طریق اینترنت برنامه را نصب کنید.
    کد:

- توجه داشته باشید که حجم Runtime های برنامه نزدیک 150 مگابایت است و این مقدار حجم باید از طریق اینترنت دانلود شود.
    - نکته بعدی این که برای دانلود کردن Runtime ها نیاز به یک (پ ر و ک س ی) دارید، پس ابتدا از (پ ر و ک س ی) بر روی سیستم خود مطمئن شوید.

4. بعد از اتمام نصب برنامه، سیستم را Restart نموده و سپس برنامه را از طریق Start Bluestacks اجرا کنید.

• 3 کاربر زیر از nima1024 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

کاربر سایت
    از ایشان 43 بار
    در 7 پست تشکر شده

یعنی چی داخلش نمیره؟

مشکل Whatsapp که گفتید برمی‌گرده به خود BlueStacks برای این که بقیه برنامه‌های نصب شده‌ی شما رو شناسایی نکرده.

برای Register کردن WhatsApp هم مشکلی نیست، کامل حذف کنید، بعد که مجدداً برنامه را باز کردید شماره رو بدید، سریع یک SMS میاد، 5 دقیقه صبر کنید خودش جای خالی برای وارد کردن کد رو میده به شما، اگر SMS نیومد، بعد از 5 دقیقه می‌تونید درخواست تماس بدید که همون لحظه و به صورت آنی از یک شماره از انگلیس با شما تماس گرفته می‌شه و اپراتور کد رو براتون می‌خونه.

برای Backup گرفتن هم متاسفانه راهی وجود نداره، انشاالله در نسخه‌های بعدی این قابلیت اضافه خواهد شد.

ولی در حال حاضر با این تفاسیر که شما فرمودید، من احساس می‌کنم کلاً BlueStacks شما به هم ریخته، چون نه برنامه‌ها درست اجرا می‌شوند و نه برنامه‌های نصب شده شناسایی می‌گردند.

من پیشنهاد می‌کنم کلاً برنامه را پاک کنید و از طریق اینترنت نصب کنید.
    از بروز بودن درایور کارت گرافیک خود هم مطمئن شوید.

طبق راهنمای زیر عمل کنید:

کد:

کد:

با سلام و خسته نباشيد
    من در اجرا برنامه Start BlueStacks به مشکل بر خردم

موقع که این پیغام را می دهد
    ok می کنم
    دوباره اين پیغام می آيد
    وقتی که Cancel می کنم
    برنامه را می بندد
    کمکم کنيد
    هر چه این برنامه را آن اینستال می کنم و فایل های مرتبط را پاک می کنم بازم بعد از نصب موقع اجرا این پیام را می دهد
    فایل های که موقع نصب از اینترنت دانلود می کند کجا می ریزد

• 3 کاربر زیر از shinobi137 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

از ایشان 2,126 بار
    در 1,078 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط shinobi137 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشيد
    من در اجرا برنامه Start BlueStacks به مشکل بر خردم

موقع که این پیغام را می دهد
    ok می کنم
    دوباره اين پیغام می آيد
    وقتی که Cancel می کنم
    برنامه را می بندد
    کمکم کنيد
    هر چه این برنامه را آن اینستال می کنم و فایل های مرتبط را پاک می کنم بازم بعد از نصب موقع اجرا این پیام را می دهد
    فایل های که موقع نصب از اینترنت دانلود می کند کجا می ریزد
    سلام
    این پیغام مربوط به زمانی است که برنامه به طور ناقص به روز رسانی شده باشد، این مشکل زمانی رخ می‌دهد که برنامه روی نسخه قبلی آپدیت شود یعنی Runtime های جدید دانلود شده‌اند ولی خود برنامه جدید نصب نشده است.
    شما قبل از این که برنامه را آپدیت کنید، نسخه قبلی را حذف کردید؟
    فایل‌هایی که دانلود می‌کند در پوشه BlueStacksSetup در ProgramData ذخیره می‌شوند ولی این فایل‌ها به درد شما نمی‌خورند، بهتر است از این پوشه حذف گردند.

من احتمال میدم وقتی برنامه را حذف کردید، Profile ها و مشخصات کاربرهای برنامه از داخل Registry حذف نشده، شما زحمت بکشید یک بار دیگر برنامه را کامل حذف کنید، دقت کنید که از داخل Control Panel باید دو برنامه حذف شوند:
    1. BlueStacks App Player
    2. BlueStacks Notification Center

- بعد از این که حذف کردید، پوشه‌های زیر را خالی کنید:

کد:
    - فایل زیر را دانلود نموده و اجرا کنید:
    این فایل تمامی اطلاعات مربوط به برنامه را از Registry ویندوز حذف می‌کند.

کد:
    - مجدداً برنامه را از اول نصب کنید.
    ترجیهاً از طریق اینترنت نصب شود.

باور کنید با انجام این کارها نباید هیچ مشکل دیگری وجود داشته باشد!

• 4 کاربر زیر از nima1024 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

عضو جدید
    از ایشان 9 بار
    در 5 پست تشکر شده

یعنی چی داخلش نمیره؟
    روی برنامه کلیک می کنم داخل نمیره صفحه یه لحظه یه چشمک کوچیک میزنه همین. ضفحه سیاه نمیشه
    در مورد واتس اپ اگر رو عکس کلیک کنم بزرگتر که شد حالا share بزنم درست عمل میکنه.همینش هم خوبه
    در مورد تماس واتس اپ تا بحال عمل نکرد!
    وایبر هم نصب کردم اس نیامد برا تماس زدم زنگ زد تاپاسخ زدم قطع شد ولی دفعه قبلی که نصب کرده بودم زنگ زد کد داد
    به هر حال بازم از تلاش ممنونم
    راستی
    اگه کسانی که تو نصب دچار مشکل شدند ارور دریافت کردند که برنامه قبلی پاک نشده...
    باید تو فایل متنی که تو temp هستم مراجعه کنند یه فایل تو رجیستری پاک کنند که اسم اون فایل به صورت یه عدد 16 رقمی تو فایل متنی هست
    ویرایش توسط nima1024 : Tuesday 18 February 2014 در ساعت 03:09 AM

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب dahar برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

عضو جدید
    از ایشان 14 بار
    در 10 پست تشکر شده

سلام Runtimeچي هست؟
    من fake gps2.58 رودارم1.5از اون بهتره؟
    آيا نسخه0.7.9.860
    دانلود آفلاين داره ؟
    کد:

اين نسخه چنده که گذاشتين؟ فارسي رو جواب ميده؟اگه آنلاين نصب شد با fake gps1.5 اجرا ميشه؟با وي چت نسخه چند مشکلي نداره؟
    ترجيها سيستم خودتون
    براي آنيستال کردن برنامه ها تو بلو استک تو ستينگ بعد appرو پيدا کردم اما ميگغت براي اجرا ديفالت باشه يا نه--دقيقا مسير پاک کردن رو ميگين؟

با تشکر ويجه استاد
    ویرایش توسط ™ MEYSAM : Sunday 12 January 2014 در ساعت 09:28 PM دلیل: قرار دادن لینک در کد باکس

• 2 کاربر زیر از HVA1357 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

• صفحه 3 از 82 نخستنخست 123451353 ... آخرینآخرین