صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

موضوع: چگونه بازی های دارای دیتا obb را نصب کنیم

عضو جدید
    از ایشان 2 بار
    در 2 پست تشکر شده

Mad چگونه بازی های دارای دیتا obb را نصب کنیم

چگونه بازی های دارای دیتا obb را نصب کنیم در انروید گوشیمان لطفا کمک کنید
    مدل گوشی htc one xl است ممنون

2. خرید آنتی ویروس ناد 32
  • کاربر زیر از دوست گرامی جناب yonik0021 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

از ایشان 6,393 بار
    در 3,497 پست تشکر شده

love

نقل قول نوشته اصلی توسط yonik0021 نمایش پست ها
    چگونه بازی های دارای دیتا obb را نصب کنیم در انروید گوشیمان لطفا کمک کنید
    مدل گوشی htc one xl است ممنون

دیتای بازی های اندروید را در کجا کپی کنیم؟

دیتای بازی های اندروید

یکی از مشکلاتی که اکثر کاربران اندروید با بازی های اندروید دارند این است که باید دیتای بازی هایی که دارای دیتا هستند را کجا کپی کنند؟ برای این که یه ترفند ساده وجود دارد که اگر از ان استفاده کنید می توانید تمام دیتاها را بدون هیچ گونه مشکلی در مسیر درست کپی کنید.

همانطور که می دانید دیتای بازی های HD اندروید در دو مسیر قرار می گیرند:

1- در پوشه ای به نام data

2- در پوشه ای به نام Obb.

بازی های HD اندروید

این ها همان دیتاهایی هستند که توسط خود شما از طریق کامپیوتر دانلود می شوند. برای این که نوع دیتا را تشخیص دهید کافی است وارد پوشه دیتا دانلود شده بروید.

اگر در داخل این پوشه فایل هایی با پسوند obb. مشاهده کردید شما باید دیتا را در مسیر Android/obb کپی کنید. اما اگر در این پوشه فایل هایی با پسوندهای مختلف

مشاهده کنید باید فایل های مذکور را به مسیر Android/data انتقال دهید. این ها تمام کاری بود که باید برای کپی کردن دیتای بازی های HD انجام دهید.

نکته: اگر یکی از پوشه های obb یا data در پوشه Android وجود نداشت، شما خودتون باید ایجادشون کنید.

برای نصب بازی های دارای دیتا باید مراحل زیر را انجام داد.

فایل apk و Data مخصوص گوشی و یا تبلت خود را دانلود کنید.

1 - ابتدا فایل apk را به گوشی خود منتقل کنید.

2 - گوشی خود را از رایانه جدا کرده و به محلی که فایل apk را قرار دادید مراجعه کنید و آن را نصب کنید.

[فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ]

3 - بعد از نصب بازی تمام اتصالات خود را به اینترنت قطع کنید. Wifi باید روشن باشد ولی گوشی نباید بتواند به شبکه ای متصل شود.

روش :

- حالت Airplane Mode را فعال کنید. ( برای غیر فعال کردن GPRS و EDGE )

- اگر مودم wifi در محل شما هست آن را خاموش کنید.

- اتصال به شبکه GPRS و EDGE را قطع کنید.( و یا سیم کارت را برای مدتی غیر فعال کنید )

به طور کلی گوشی شما نباید حتی با روشن بودن wifi ، به اینترنت متصل شود.

4 - (wifi باید روشن باشد ) وارد بازی شوید. بازی درخواست می کند تا بتواند برای دانلود فایل دیتا با اینترنت متصل شود. YES را انتخاب کرده و سپس از شما درخواست میشود که نوع شبکه را انتخاب کنید که شما wifi را انتخاب می کنید. بعد از اینکه بازی نتوانست به شبکه متصل شود و پیغام خطا داده شد، از بازی خارج می شویم و گوشی خود را به رایانه متصل می کنیم.

5 - اگر بازی متعلق به شرکت GAMELOFT بود یک فولد با همین نام در SD Card ایجاد میشود و اگر وارد آن شوید ، می بینید که فولدری ( درون فولد Gameloft ) با نام بازی که شما نصب کردید ایجاد شده است. اگر بازی متعلق به دیگر شرکت ها بود ، فولدر بازی در SD Card و فولدر Android و فولدر Data ایجاد می شود.

توجه : در اصل ما با نصب اولیه بازی ، آن را مجبور به ساخت فولدر خود در SD Card کرده ایم. که آن فولدر ، برای بازی های شرکت گیم لافت در فولدر Gameloft و برای دیگر شرکت ها ، در فولدر Android ساخته می شود.

6 - اکنون فایل دیتای بازی که با فرمت zip یا rar می باشد را باز کرده و در رایانه خود Extract می کنیم.

7 - پس از Extract ، وارد فولدر فایل های دیتا می شویم تا تعداد زیادی فایل را مشاهده کنیم که همان فایل های دیتا هستند.

( در بعضی موارد بعد از اکسترکت کردن فایل rar یا zip دیتا ممکن است یک فولدر به صورت تو در تو باشد که ما تا جایی پیش میرویم که فایل های زیادی را مشاهده کنیم.)

8 - سپس فایل های دیتا را در فولدر ساخته شده توسط خود بازی در SD Card کپی می کنیم.

منبع::

کد:
    فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.

• 4 کاربر زیر از ™ MEYSAM برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

کاربر اخراج شده
    از ایشان 683 بار
    در 434 پست تشکر شده

اگر کار های بالا را انجام دادید و بازی بیرون پرید بدونید بازی با گوشی شما ساز گار نیست (سازگار نیست نه این که گوشی تون نمی تونه بالا بیاره ها .... (البته بستگی داره ))

و این که نصب هر بازی راه حل های مخصوص خودش را دارد ...

عضو جدید
    از ایشان 2 بار
    در 2 پست تشکر شده

ممنون از اطلاعاتی که دادین ولی من همهی اینکار کردم ولی انجام نشد انرویدم 4 و اسم بازی هم C.H.A.O.S Tournament است واقعا ممنون میشم تو این مورد کمکم کنید

کاربر فعال mehdis1987 آواتار ها
    از ایشان 196 بار
    در 131 پست تشکر شده

سلام
    دوست عزیز به این لینک یه سر بزن. مطمئنم به دردت میخوره. در مرود نصب و اجرای این بازی هستش.

کد:
    فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.

کاربر سایت pc lover آواتار ها
    از ایشان 29 بار
    در 17 پست تشکر شده

ببخشید من وای فای رو روشن میکنم و تمام اتصالات رو هم قطع ولی در مرحله چهار به جای این که تلاش برای دانلود کنه مینویسه:
    unfortunately, rayman fiesta ran has stopped
    و اتفاق خاص دیگه ای نمیفته
    گوشی من samsung galaxy siii هست.
    لطفا راهنمایی کنید
    ویرایش توسط pc lover : Tuesday 21 January 2014 در ساعت 05:59 PM دلیل: اشکال تایپی و توضیحات بیشتر

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

بابت زحماتتون ممنونم
    Angry Birds-Go را از p30download گرفتم. در پوشه android پوشه obb نبود و در پوشه data آن هم پوشه ای با نام angry birds یا rovio نبود. خودم در پوشه Android پوشه ای با نام obb ایجاد کردم و دیتا را در آن کپی کردم ولی باز هم نشد. در ضمن مراحلی که شما فرموده بودید انجام دادم. اگه امکان داره راهنمایی بفرمایید.
    xperia L - Android 4.2.2
    Thanks a lot

مدیر انجمن سرگرمی و تفریحات AlexMason آواتار ها
    از ایشان 843 بار
    در 277 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط MSurena نمایش پست ها
    بابت زحماتتون ممنونم
    Angry Birds-Go را از p30download گرفتم. در پوشه android پوشه obb نبود و در پوشه data آن هم پوشه ای با نام angry birds یا rovio نبود. خودم در پوشه Android پوشه ای با نام obb ایجاد کردم و دیتا را در آن کپی کردم ولی باز هم نشد. در ضمن مراحلی که شما فرموده بودید انجام دادم. اگه امکان داره راهنمایی بفرمایید.
    xperia L - Android 4.2.2
    Thanks a lot
    سلام دوست عزیز شما اول فایل دیتا رو داخل پوشه ی obb بریزید بعد بازی رو نصب و اجرا کنید.

مدیر بازنشسته SandMan+ آواتار ها
    از ایشان 2,477 بار
    در 914 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط MSurena نمایش پست ها
    بابت زحماتتون ممنونم
    xperia L - Android 4.2.2
    Thanks a lot
    سلام

ببینید ما برای بازی ها کلا دو نوع دیتا داریم.

همه ی پوشه های دیتا معمولا با com. شروع میشن اسمشون.

یکی دیتای معمولی که در مسیر android/data باید کپی بشه.

راه شناسایی این نوع دیتا : معمولا وقتی پوشه دیتا رو باز میکنید میبینید که چندین فایل و پوشه وجود داره و فایلی با فرمت obb در بین اونها نیست !

میرسیم به نوع دوم

نوع دوم obb نام داره که در مسیر android/obb باید کپی بشه .
    نکته : معمولا گوشی ها پوشه ی obb ندارن و باید خودتون دستی بسازید داخل پوشه ی android
    راه شناسایی این نوع دیتا : وقتی پوشه ی دیتا که با com. شروع میشه رو باز میکنیم میبینیم که فایلی با فرمت obb وجود داره.

نکته های کلی :
    1 - دیتا هایی که obb هستن معمولا باید فقط داخل حافظه ی داخلی گوشی اجرا میشن !
    2 - اگر بازی که فرمت دیتا obb نبود و در کارت حافظه اجرا نشد کرنل گوشی شما برنامه ها رو کلا نمیتونه از حافظه ای به غیر از حافظه ی داخلی اجرا کنه! ( پس این مد نظرتون باشه )
    3 اگر دیتا رو چه در حافظه داخلی و چه در کارت حافظه کپی کردید و موقع اجرا صفحه ی سیاه اومد بدونید گوشی شما اون بازی رو ثاپورت نمیکنه!

در آخر هم عیدتون مبارک و موفق باشید !
    وقتی میمیرید نمی فهمید که مرده اید
    تحملش فقط برای دیگران سخت است
    بی شعور بودن هم چنین وضعیت مشابهی دارد

• 2 کاربر زیر از SandMan+ برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

سلام.میخواستم بدونم اگه دیتای بازی رو دانلود و نصب نکنیم مشکلی پیش میاد برای تبلت یا گوشی؟؟ممنونم

• صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین