نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: اس ام اس های عاشقانه

کاربر سایت XBoy69 آواتار ها
    از ایشان 16 بار
    در 11 پست تشکر شده

پیش فرض اس ام اس های عاشقانه

اس ام اس های عاشقانه سری اول

1. چقدر خوشحال بود شیطان گمان میکرد فریب داده است مرا! نمیدانست تو [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] بودی: مرا بیشتر دوست داری یا ماندن در بهشت را ؟

2. روزگارت بر مراد / روزهایت شاد شاد / آسمانت بی غبار /سهم چشمانت بهار / قلبت از هر غصه دور / [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] عشقت پر سرور / بخت و تقدیرت قشنگ / عمر شیرینت بلند / سرنوشتت تابناک / جسم و روحت پاک پاک

3. تا کی در انتظار میگذاری به زاریم [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] ازآن بعد از اینهمه چشم انتظاریم

4. [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ]نگ مباش ، من قلبم را سایه بان [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] کردم و چشمانم را در انتظار دیدنت

5. به که پیغام دهم ؟ به شباهنگ که شب مانده به راه ؟ یا به اندوه کلاغان سیاه ، به پرستو که [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] میکند از سردی فصل ؟ یا به مرغان نکو چیده شهر ؟ به که پیغام دهم که به یادت هستم ؟
    6. ویند غروب جایی است که آسمان زمین را می [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] امشب برایت غروب میکنم آسمان من کجایی ؟

7. تو که رفتی غم دوریت ، خراب و خورد و پیرم [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] / دوباره درد تنهایی ، توی دستاش اسیرم [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ]

8. هیچوقت نگذارید کسی که شما فقط ”” یکی از انتخابهایش ” ” [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] ، برایتان تبدیل به ”” اولویت ”” شود !

9. نمیدونم که چجوری فکر کنم تو رو ندارم / آخه تو سنگ صبوری ، چجوری دووم بیارم ؟ واسه [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] سخته جداییت ، بی تو دنیایی ندارم / زندگیم تیره و تاره ، بی تو فردایی ندارم

10. "آدم" به خدا خیانت کرد! خدا غم آفرید.... تنهایی آفرید... بغض آفرید... اما راضی نشد.. [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] تامل کرد... آنگاه "عشق" آفرید! نفس راحتی کشید!! انتقامش را گرفته بود از آدم...

11. به کدامین گناه از بهشت آغوشت رانده شدم؟ [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] که حتی وسوسه ی سیب نداشتم..

12. کافیست ! عاشق ترین مرد آدم بود که بهشت را به لبخند حوا فروخت! [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] سیب بچین حوا من خسته ام ، بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند...

13. گفت: حالت را نمی پرسم می دانم خوبی, عکس هایت همه با لبخندند!! و نمی دانست عکاس [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] می گوید سیب… من یاد حماقت حوا می افتم و پوزخند می زنم . . .

14. [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] "آدم" من "حوا" سيبي در کار باشد يا نه با [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] در آغوش [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] بهشت جاريست بوسه هايت طعم سيب ميدهند

2. خرید آنتی ویروس ناد 32
  • 2 کاربر زیر از XBoy69 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده اند :

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

کاربر سایت XBoy69 آواتار ها
    از ایشان 16 بار
    در 11 پست تشکر شده

اس ام اس های عاشقانه سری دوم

1. و حوا به آدم گفت: آیا دوستم داری؟؟ و آدم پاسخ داد: مگه خبر [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] چاره دیگه ای هم دارم!!؟؟ (و اینگونه بود که عشق آغاز شد)

2. از شروع نفس [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] حضرت آدم تا پایان نفس [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] آخرین آدم دوستت دارم . . .

3. چه فرقی میکند وسوسه سیب یا [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] برای کسی که آدم نیست؟؟

4. روزگارت بر مراد / روزهایت شاد شاد / آسمانت بی غبار سهم چشمانت بهار / قلبت از هر غصه دور / [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] عشقت پر سرور بخت و تقدیرت قشنگ / عمر

5. دیدگانت را نبند ، نگاهت را ندزد ، تو که میدانی [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] ی زندگیم از گوشه ی چشمانت تلاوت می شود

6. به یادت آرزو کردم که چشمانت اگر تر شد [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] به شوق آرزو باشد نه تکرار غم دیروز

7. بزرگترین آرزوی من کوچک ترین نگاه [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ]ست بزرگترین غم من آخرین نگاه [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ]ست . با [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] بودن ، با [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] موندن ، با [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] رفتن آرزومه! هر جا باشی ، هر جا باشم ، دیدن [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] آرزومه!

8. آرزویم این است : نتراود اشک در چشم تو هرگز مگر از شوق زیاد نرود لبخند از عمق نگاهت هرگز و به اندازه هر روز تو [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] باشی [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] آنکه تو را می خواهد و به لبخند تو از خویش رها می گردد و تو را دوست بدارد به همان اندازه...

9. یک لحظه دیدن رخ جانانم آرزوست / یکدم وصال آن مه خوبانم آرزوست در [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] چنان که نگنجد کسی در آن / یکبار خلوت خوش جانانم آرزوست

10. روزگارت بر مراد / روزهایت شاد شاد / آسمانت بی غبار سهم چشمانت بهار / قلبت از هر غصه دور / [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] عشقت پر سرور بخت و تقدیرت قشنگ / عمر شیرینت بلند / سرنوشتت تابناک جسم و روحت پاک پاک

11. دیدگانت از همیشه شادتر / شهر قلبت زنده و آبادتر غصه هایت [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] به [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] ای مهربان / در گذرگاه زمان بر بادتر

12. [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] یادت آرزو کردم که چشمانت اگر تر شد [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] شوق آرزو باشد نه تکرار غم دیروز

13. بزرگترین آرزوی من کوچک ترین نگاه توست بزرگترین غم من آخرین نگاه توست . با تو بودن ، با تو [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] ، با تو رفتن آرزومه ! هر جا باشی ، هر جا باشم ، دیدن تو آرزومه !

14. گفت : فرق رویا با آرزو چیست ؟ گفتم : آرزو یک حقیقت نزدیک است ولی رویا یک آرزوی شیرین دست [فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ] ! گفت من رویا هستم یا آرزو ؟ گفتم رویایی که به حقیقت پیوستن آن یک آرزوی شیرین است !

• کاربر زیر از دوست گرامی جناب XBoy69 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

عضو جدید
    از ایشان 3 بار
    در 3 پست تشکر شده

خیلی قشنگ بودن مرسیی

• کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)