نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: کنترل حساب اینترنتی (ایرانسل)

 1. #1
  مدیر بازنشسته Alireza021 آواتار ها
  تاریخ عضویت
  Oct 2007
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  1,682
  تشکر
  1,290
  از ایشان 2,112 بار
  در 1,100 پست تشکر شده

  Post کنترل حساب اینترنتی (ایرانسل)

  کنترل حساب اینترنتی مخصوص سیم کارتهای (ایرانسل):
  با كنترل حساب اينترنتي، بدون نياز به تماس با خدمات مشتركين، خودتان امور مربوط به حسابتان را انجام دهيد!
  ام تي ان ايرانسل همواره آخرين تكنولوژي روز دنيا را به شما مشتركين گرامي ارائه مي نمايد.
  با سرويس "كنترل حساب اينترنتي" (E-care) از طريق اينترنت به سادگي مي توانيد:
  صورت حسابتان را مشاهده و دريافت نماييد، سرويس هاي ارزش افزوده را براي حساب خود فعال يا غير فعال كنيد، تغيير تعرفه انجام دهيد، مانده حساب فعلي، مبلغ آخرين پرداخت و تاريخ آنرا مشاهده نماييد، صورت حساب تفكيكي درخواست كنيد، و...
  آيا به دنبال راهي هستيد تا بتوانيد...
  بر هزينه هاي تلفن همراهتان نظارت داشته باشيد
  صورتحسابتان را از طريق اينترنت ببينيد و فقط با يك كليك آن را دريافت كنيد
  ميزان كار كرد خط تلفنتان را هر لحظه و در هر جا كه مايل باشيد كنترل و هزينه آن را مشاهده كنيد
  در صورت نياز به تغيير مشخصات فردي تان بدون آنكه مجبور باشيد به مركز خاصي مراجعه كنيد خودتان آنرا اصلاح كنيد
  به دلخواه سرویس ویا محصولی را فعال یا غیرفعال کنید
  در صورت تمایل طرح تعرفه را تغییر دهید
  سرويس كنترل حساب اينترنتي به شما امكان مي دهد تا خودتان، بدون نياز به تماس با خدمات مشتركين ايرانسل، تمام اين كارها را انجام دهيد!

  براي ثبت نام كنترل حساب اينترنتي...
  فقط كافي است يك پيام كوتاه (SMS) با متن (E-care) به شماره 130 ارسال كنيد! همين!
  همچنين مي*توانيد با سرويس خدمات مشتركين ما با شماره 130 (از خط ايرانسل) و يا 0935130000 (از سایر خطوط) تماس گرفته و اين سرويس را درخواست كنيد. در زمان ثبت نام نيز مي توانيد براي اين سرويس درخواست نمایید.
  بعد از ارسال درخواست ثبت نام برای سرویس کنترل حساب اینترنتی، به هر یک از روش هاي فوق، "نام كاربر" و "رمز ورود" شما از طريق پيام كوتاه ظرف 24 ساعت برايتان ارسال مي شود.

  کاربران کنترل حساب اینترنتی
  در سيستم كنترل حساب اينترنتي، هر كاربر بنابر نوع ثبت نام و همچنین نوع سیم کارت خریداری شده، در یکی از گروه های زیر جای می گیرد:
  مشتركين طرح پرداخت ماهيانه (سیم کارت*های دائمی): تمام مشتركين پرداخت ماهيانه مي توانند براي استفاده از کنترل حساب اینترنتی درخواست كنند. به طور کلی مشترکین این سرویس در یکی از دو گروه زیر قرار می گیرند:
  - مشتريان شركتي (اشخاص حقوقي):
  مشتركيني كه شماره تلفن همراه آنها در زير مجموعه يك شركت ثبت نام شده است.
  - مشتريان غير شركتي (اشخاص حقيقي):
  مشتركينی که به صورت مستقل (انفرادي) ثبت نام شده اند.

  مشترکین طرح پيش پرداخت (سیم کارت های اعتباری): تمام مشتريان طرح پيش پرداخت در كنترل حساب اينترنتي به عنوان "مشتريان غير شركتي" ثبت نام مي*شوند. در صورت استفاده از طرح پیش پرداخت امکان ثبت نام به صورت شرکتی وجود نخواهد داشت.
  براي درخواست كنترل اينترنتي حساب يك پيام كوتاه با متن e-care ارسال كرده و اگر در حال حاضر مشترك اين سرويس هستيد و رمز ورود را داريد فقط كافي است اينجا را كليك كنيد.

  راهنماي استفاده
  براي دريافت راهنماي استفاده از سرويس كنترل حساب اينترنتي (E-care) در فرمت PDF اينجا را كليك كنيد.

  درصورت تمایل به دریافت این راهنما توسط پست اینجا را کلیک نمایید.
  (راهنمای استفاده از سرویس کنترل حساب اینترنتی ظرف 14 روز کاری به دست شما خواهد رسید.)
  شرایط پرداخت براي مشتركين پرداخت ماهيانه ام تي ان ايرانسل
  جهت پرداخت صورتحساب تلفن همراه (قبض) خود، می توانید به مراکز سرویس دهی شرکت ام تی ان ایرانسل و یا به کلیه شعب بانک ملت مراجعه نمایید.
  در هنگام پرداخت صورتحساب تلفن همراه ام تی ان ایرانسل ، ارائه شناسه پرداخت الزامی است. این شماره پس از ثبت نام از طریق پیام کوتاه برای شما ارسال خواهد شد. این شماره همچنین در قسمت بالای صورتحساب شما درج شده است. در صورت فراموش کردن شناسه پرداخت، لطفاً با مرکز خدمات مشترکین ام تی ان ایرانسل تماس حاصل فرمایید؛ در غیر این صورت پرداخت وجه میسر نمی باشد.
  در زمان پرداخت صورتحساب، لطفاً اطمینان حاصل فرمایید که مبلغ ذکر شده به شماره حساب های زیر واریز گردد:
  o بانک ملت ، شماره حسا ب 96-444440
  در صورتی که مشترک، تا مهلت پرداخت تعیین شده، اقدام به پرداخت صورتحساب تلفن همراه خود ننماید، خط تلفن وی به حالت تعلیق یک طرفه در خواهد آمد. در این حالت، مشترک تنها قادر به دریافت تماس و پیام کوتاه می باشد و امکان برقراری تماس و ارسال پیام کوتاه را نخواهد داشت.
  پس از گذشت 21 روز از تعلیق یک طرفه، و عدم تصفیه حساب در این مدت، خط تلفن همراه به صورت خودکار به حالت تعلیق کامل در خواهد آمد. در این حالت مشترک نه تنها قادر به برقراری تماس و ارسال پیام کوتاه نخواهد بود، بلکه امکان دریافت تماس و پیام کوتاه را هم نخواهد داشت.
  اگر پس از گذشت 2 دوره صدور صورتحساب، سیم کارت همچنان به حالت تعلیق کامل باقی بماند و مشترک اقدام به تصفیه حساب خود ننماید، شماره تلفن همراه وی از شبکه ام تی ان ایرانسل حذف خواهد شد. در این حالت، مشترک کلیه حقوق خود را در ارتباط با مالکیت و استفاده ازاین شماره تلفن از دست خواهد داد.
  در صورتیکه مشترک قبل از تمام شدن یک دوره و دریافت صورتحساب، از تمامی اعتبار خود استفاده نموده باشد، جهت ممانعت از تعلیق یکطرفه خط: (1) می تواند قسمتی از بدهی خود به ام تی ان ایرانسل را تصفیه نموده و مجدداً حسابش را به مقداری کمتر از حد اعتبار کاهش دهد و یا (2) می تواند با پرداخت سپرده به ام تی ان ایرانسل میزان حد اعتبار خود را افزایش دهد. در این صورت، در ماههای بعد نیز می تواند تا حد اعتبار افزوده شده، از خدمات شبکه استفاده نماید.
  صورتحساب تلفن همراه شما به صورت ماهانه برایتان ارسال می گردد.روش دریافت این صورتحساب بسته به انتخاب خود شما می تواند از طریق پست، کنترل حساب اینترنتی (E-care) و یا پست الکترونیکی (E-mail) باشد. در صورت عدم دریافت صورتحساب پس از گذشت یک ماه، خواهشمند است با شماره 130 یا 09351300000 تماس حاصل فرموده و یا حضوراً به مراکز خدماتی ام تی ان ایرانسل مراجعه نمایید.
  جهت کسب اطلاعات در مورد هریک از موارد زیر، با گرفتن شماره 130از تلفن همراه ام تی ان ایرانسل و یا 09351300000 از سایرخطوط با خدمات مشترکین ام تی ان ایرانسل تماس حاصل فرمایید.
  استعلام حساب: جهت اطلاع از وضعیت حساب خود در هر زمان، می توانید با خدمات مشترکین ام تی ان ایرانسل تماس حاصل فرمایید.
  سیم کارتهای مفقود شده/ مسروقه: در صورت گم کردن یا دزدیده شدن سیم کارت، مراتب را هر چه سریعتر به خدمات مشترکین ام تی ان ایرانسل اطلاع دهید.
  صورت ریزمکالمات: شما می توانید با پرداخت هزینه تعیین شده، صورت ریزمکالمات خود را همراه با صورتحساب ماهانه دریافت نمایید. اگر در هنگام ثبت نام جهت دریافت ریزمکالمات خود اقدام ننموده اید ، جهت استفاده از این سرویس با خدمات مشترکین تماس بگیرید.

  خدمات مشترکین در خدمت شماست!
  مرکز خدمات مشترکین ام تی ان ایرانسل بدون وقفه ( 24 ساعت در شبانه روز و 7 روز در هفته) آماده پاسخگویی به سؤالات شما مشترکین گرامی است.
  اگر هر پرسشی در ارتباط با خریداری سیم کارت، اطلاعات حساب، مشخصات و جزئیات پوشش شبکه، خدمات ارزش افزوده، اطلاعات درباره پیام کوتاه و ... برایتان مطرح شده است و یا می خواهید درباره ما و خدمات ام تی ان ایرانسل بیشتر بدانید با ما تماس بگیرید. مرکز خدمات مشترکین ام تی ان ایرانسل پاسخگوی شماست.
  جهت تماس با مرکز خدمات مشترکین تنها کافی است با شماره130 تماس حاصل فرمایید. در صورتیکه از خط تلفنی به غیر از ام تی ان ایرانسل استفاده می نمایید، لطفاً از شماره 09351300000 استفاده نمایید.
  در هنگام تماس با خدمات مشترکین صرفنظر از مدت زمان مکالمه شما با این مرکز، هزینه محاسبه شده برای شما مقدار ثابتی خواهد بود.
  این هزینه ثابت معادل هزینه یک دقیقه مکالمه می باشد.
  ام تی ان ایرانسل صورت حساب شما را به گونه ای متفاوت محاسبه می کند!
  سیم کارتهای شما برای استفاده در شهر خاصی ثبت نشده اند. این بدان معناست که شما می توانید با سیم کارت خود در هر جای کشور اقدام به برقراری تماس نمایید و هزینه اضافی به شما تعلق نگیرد.
  مادامیکه شما در داخل ایران هستید چه تماسهای شما در داخل شهر خودتان برقرار شود و چه با شهردیگری تماس بگیرید (تلفن همراه یا خط ثابت) هزینه تماسها براساس تعرفه تماس شهری خواهد بود. در ام تی ان ایرانسل هزینه تماس بین شهری وجود ندارد!
  مدت تماس شما ازهنگامیکه تلفن شروع به زنگ زدن می کند محاسبه نمی شود، بلکه این محاسبه از زمانیکه به تماس شما جواب داده شود آغاز می گردد.
  هزینه تماس از لحظه برقراری، براساس دوره های یک دقیقه ای محاسبه می گردد. بدین صورت که حتی اگر بخشی از یک دقیقه را مصرف نموده باشید، آن دقیقه کامل محاسبه می گردد (تماس با خدمات مشترکین که صرفنظر ازمدت مکالمه فقط هزینه ای ثابت را در بر می گیرد، از این قاعده مستثنی می باشد).

  منبع:irancell.ir

  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


  ارزش هر کس به قدر خرد اوست . بزرگمهر

  نگاهی به تشکر...

 2. خرید آنتی ویروس ناد 32
 • کاربر زیر از دوست گرامی جناب Alireza021 برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :


 • کلمات کلیدی این موضوع

  علاقه مندی ها (Bookmarks)

  علاقه مندی ها (Bookmarks)

  مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  
  درباره اینجا
  اینجا مکانی است شما با طرح سئوالات/مشکلات/درخواست های خود در زمینه کامپیوتر و دانلود می توانید از دیگر کاربران تقاضای راهنمایی کنید البته توجه داشته باشید دیگر کاربران در حد توان و وقت آزاد خود از جواب به شما دریغ نخواهند کرد و البته شما نیز متقابلاً با راهنمایی دیگران لطف آنان را جبران می کنید ;)
  به ما بپیوندید
  امتیاز دهید