با سلام خدمت دوستان عزیز:
راستش چون خودم الان این نرم افزار رو دانلود کردم و در ریجستر کردنش چند دقیقه ای معطل شدم تا تونستم بالاخره راه و روش درست ریجستر کردن این برنامه را بفهمم که به چه ترتیبی هست, لذا لازم دیدم هر چند که شاید بنظر خیلی ها مطلب من اهمیت چندانی براشون نداشته باشه چون حتما بلد هستند نحوه کار رو, اما بدون شک خیلی ها هم هستند که در این عرصه مبتدی هستند و شاید همین نکته کوچک براشون مفید باشه, اون یک بقول معروف "" فوت کوزه گری "" رو در این زمینه و بطور خاص در این نرم افزار عرض کنم خدمتتون تا دیگر دوستان عزیز در این مرحله از کار کرک یا همون ریجستر کردن این نرم افزار دچار سردرگمی نشن احیانا:

عزیزان, نحوه کار به اینصورته که پس از اینکه برنامه مذکور را از این سایت دانلود کردید, موقع نصب و قبلش حتما یادتون باشه که موقتا آنتی ویروستونو غیرفعال کنید تا احیانا در مرحله کرک کردن برنامه مانع این کار نشه و فراموش هم نکنید که پس از اتمام همه کارهای نصب و ریجستری برنامه , حتما دوباره آنتی ویروستونو فعال کنید.بهر حال اصل حرفم اینجاست که پس از نصبش حالا میخواین ریجستر یا به عبارت بهتر, این برنامه را از حالت آزمایشی اش خارج کرده و دایمی اش کنید . برای انجام این کار بهمراه فایل اصلی برنامه, یک فایل مجزای با فرمت تکست گذاشته شده که وقتی باز میکنید می بینید که داخلش چند تا نام کاربری و لایسنس ( همون کدفعالسازی برنامه ) نوشته شده که شما بایستی این نام و کد رو در محل مخصوص وارد کنید تا برنامه براتون ریجستر بشه.حالا وقتی یکی از این کد هارو انتخاب و وارد برنامه میکنید و اونارو تایید میکنید, وقتی دوباره برنامه رو باز کنید خواهید دید که نرم افزارتون اصلا کرک و ریجستر نشده و کماکان همون نوشته در بالای پنجره اصلی نرم افزار به رنگ قرمز به چشم میخوره که نسخه آزمایشی هست!!

همه اینهارو گفتم و سرتونو درد آوردم که برسم به این قسمتش که چه کاری باید انجام دهیم تا برنامه کرک بشه و از حالت آزمایشی اش خارج بشه؟؟ دوستان عزیزم, در این نرم افزار شرایط ریجستر کردنش به اینصورنه که پس از انجام مراحل نصب و وارد نمودن نام و کد فعالسازی و تاییدشون, باید از برنامه کلا خارج بشید و 1 بار کلا کامپیوترتان را "" ری استارت "" کنید. به همین سادگی. یعنی تا زمانی که سیستم تان را ری استارت نکرده اید هر چند بار هم که نام و کد را وارد و تاییدشون کنید بازم خواهید دید که کرک و فعالسازی صورت نگرفته و تنها راهش اینه که حتما یک مرتبه باید کامپیوترتونو "" ری استارت "" کنید تا نرم افزار مذکور از حالت آزمایشی خودش دربیآد و براتون ریجستر بشه.

اینو هم خاطرتون باشه که خیلی بهتر و درست تره که هم نام و هم کد فعالسازی رو بصورت دستی تایپ اش کنید و تا حد امکان از کپی و پیست کردنشون پرهیز کنید تا احتمال خطا کمتر باشه.

امیدوارم به درد اونایی که این برنامه رو استفاده میخوان بکنند بخوره. موفق باشید.