نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: Smart Security

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

Post Smart Security

کسی نسخه کرک شده اسمارت سکوریتی رو نداره ورژن 10 یا 11, و اگر موجود نیست باید حتما لایسنس رو خریداری کرد.

2. خرید آنتی ویروس ناد 32
    کاربر سایت sel_bl آواتار ها
    از ایشان 7 بار
    در 7 پست تشکر شده

توی گوگل سرچ کنین به انگلیسی و در قسمت ویدیو دنبال Lisesnce Key بگردید
    بزم یار | مرجع کامل خدمات عروسی

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

با سلام، سوالی داشتم ممنون میشم اگر کسی بتونه راهنمایی کنه، دو سال پیش بدلیل اینکه تازه داشتم در زمینه کامپیوتر آموزش میدیم برای نصب آنتی ویروس به جایی مراجعه کردم و از فروشنده خواستم یه آنتی ویروس اورجینال با صلاحدید خودش برام نصب کنه و ایشون هم اسمارت سکوریتی نود 32 رو برام نصب کردم و انصافا تو این مدت همه جوره راضی بودم ولی متاسفانه چند روز پیش از بعد از دانلود کردنِ یک فایلِ ویدیوییِ آموزشی که نه میشد جاش رو تغییر داد و نه میشد با پخش کننده ی دیگه ای بجز خودش دید که فکر کنم دلیل این کار منتشر کننده اش برای کپی نکردن و مسائل دیگه بود و بنده بخاطر نداشتن تجربه با سهل انگاری برنامه ی دیگه ای رو به عنوان پیش فرض براش انتخاب کردم تا با اون پخش کنه که منجر شد آیکن بیشتر برنامه هام تغییر کنه و همون لحظه آنتی ویروس هم ناپدید شد طوری که انگار اصلاً نبوده نهایتا با کلی دردسر مجبور شدم ویندوزم رو دوباره نصب و تمام فایلهای شخصی و برنامه هام رو هم موقع نصب ریکاوری کردم ولی اثری از نود 32 نبود که نبود، الان که بعد از چند روزخواستم مجددا لاینسس اورجینالش رو بخرم دیدم قیمت 105،000 هزار تومن مخم صوت کشید، با عرض معذرت از طولانی شدن گفته هام، خواستم عزیزی هست که بگه دلیل این اتفاق، جدای از حماقتم که باعث گم شدن آنتی ویروس شد چیه، و اینکه آیا راهی هست که بتونم دوباره بازیابی ش کنم در صورت راهنمایی ممنون میشم.

• کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)