صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19

موضوع: FlashGet 3.5.0.1126

عاشق دل سوخته PesarIran آواتار ها
    از ایشان 2,516 بار
    در 1,290 پست تشکر شده

Post FlashGet 3.5.0.1126

توجه: بسیاری از کاربران پی سی دانلود پس از دانلود فایل ها در موقع Extract کردن فایل های فشرده با پیغام CRC Fail مواجه می شوند و گمان می کنند که پسورد وارد شده یعنی همان ([فقط کاربران عضو سایت می توانند مشاهده نمایند. ]) اشتباه است. در صورتی که آنچه باعث به وجود آمدن این مشکل می شود دانلود ناقص فایل می باشد و در صورتی که فایل فشرده به صورت ناقص دانلود شده باشد حتی با درست وارد نمودن پسورد فایل از حالت فشرده خارج نمی شود، متاسفانه در این موارد تنها راه دانلود مجدد فایل می باشد! به کلیه کاربرانی که با این مشکل برخورد کردند توصیه می کنیم برای دانلود فایل ها از سرور پی سی دانلود نرم افزار Flash Get که ابزاری قدرتمند و در عین حال کاملاً رایگان است را به عنوان نرم افزار مدیریت دانلود خود انتخاب نموده و فایل ها را توسط این نرم افزار دانلود کنند تا با مشکل فوق مواجه نشوند.

Flash Get ، هدف از ساخت این برنامه افزایش سرعت دانلود و مدیریت قوی بر روی فایل های دانلود شده، بوده است این برنامه فایلها را به طور مجازی به چند قسمت تقسیم میکند و هر قسمت را جداگانه دانلود میکند، این عمل باعث افزایش سرعت تا 500٪ خواهد شد. توسط FlashGet میتوانید فایل های حجیم حتی تا چند گیگابایت را به راحتی دانلود کنید، کلاً برنامه قوی هست و فایل مورد نظر شما را با تمام قدرت از روی سرور دانلود میکند، شاید با سایت هایی برخورد کرده اید که اجازه نمیدهند توسط برنامه های مدیریت از روی آنها فایل دانلود کنید اینجاست که FlashGet به کمک شما میاید، تقریباً در 60٪ موارد میتوانید با FlashGet این گونه فایل ها را دانلود کنید. FlashGet را میتوانید به گونه ای تنظیم کنید تا بعد از اتمام دانلود، ارتباط اینترنتی را قطع کند و یا اگر خواستید کامپیوتر را نیز خاموش کند، این دو قابلیت از ابتکارات این برنامه بود، که بعدها برنامه های دیگر هم این قابلیت را به خود افزودند.

برخی از قابلیت های کلیدی نرم افزار FlashGet 1.9.6 Final:
    - استفاده بسیار ناچیز از منابع سیستم از جمله Ram و CPU
    - اسکن File های دانلود شده به وسیله آنتی ویروسی
    - افزایش سرعت دانلود از 6 تا 10 برابر به وسیله تکنیک MHT یا Multi-server Hyper-threading
    - استفاده از تکنیک های (UDCT, Ultra Disk Cache Tech) برای محافظت از هارد دیسک و جلوگیری از خراب شدن File های دانلود شده
    - پشتیبانی از پروتکل های مختلف از جمله : RSTP، MMS، BT، FTP، HTTP
    - دسته بندی خودکار File های دانلود شده برای دسترسی سریعتر کاربران به آنها
    - جستجو برای پیدا کردن سریع ترین لینک دانلود
    - قابلیت زمان بندی برای شروع و پایان دانلود ها
    - قابلیت قطع اتصال از اینترنت و یا خاموش کردن کامپیوتر پس از اتمام دانلود
    - پشتیبانی از اکثر مرورگرهای رایج از جمله : Netcape ، Opera ، Internet Explorer و ...
    - قابلیت تعیین محدوده سرعت دانلود به صورت دستی ، مناسب برای دانلود File ها و وب گردی به صورت همزمان
    - پشتیبانی از انواع Proxy Server ها
    - نظارت حافظه ی کلیپ بورد برای دریافت خودکار لینک های دانلود
    - نوار ابزار جستجو فایل
    - قابلیت دانلود File های Torrent
    - پشتیبانی از eMule/ed2k
    - قابلیت شناسایی کوکی های سایت Rapidshare و دانلود از طریق اکانت پرمیوم شخص
    - پشتیبانی از ویندوز ویستا
    - پشتیبانی از 20 زبان زنده دنیا
    - رایگان ، پاک و عاری از هرگونه برنامه ی جاسوسی و مخرب
    - و ...

قابلیت های این نرم افزار از زبان سازنده:

Speed. The ability to split files into up to 10 parts, with each part downloading simultaneously. Up to 8 different simultaneous download jobs. FlashGet just might be the fastest download software around!
    - Organize. Categorize files with FlashGet's integrated & simple-yet-powerful file management features before your files engulf you!
    - Mirror search. Automatically search for the fastest server available for the fastest possible downloads.
    - Automatically have FlashGet dial up, hang up & shut down the computer when you're not around!
    - Schedule to download files whenever you feel! Whether it's while you snooze or during off-peak periods, certain times each weekday, weekend or whatever. The choice is yours!
    Manage your copious downloaded files with FlashGet's simple yet powerful user interface. Automate your FlashGet downloads with a browser click! Supports Internet Explorer, Netscape and Opera* web browsers. *with freely downloadable plug-in.
    - Superior ease-of-use. FlashGet's interface is logical, integrated, informative and customizable. Queue your downloads with FlashGet's logical queuing system.
    - Control the download speed limit so that downloading files doesn't interfere with your web browsing!
    - Easily see any aspect of your downloads at a glance. Whether it be server status messages, monitoring splits, amount downloaded, time left...whatever! No excessive clicking into multiple open windows to see what's going on!
    - Customize the the FlashGet toolbar and user interface, including the Graph and log window colors. Support for proxy servers for maximum downloading flexibility.
    - Speak your language with FlashGet's auto-select language capabilities (20+ selectable languages available).
    - Check for FlashGet updates from within FlashGet.
    Monitor your download progress, server status messages and download splits graphically with the easiest, most functional user interface around!
    BT. BitTorrent files download support!
    - Vista. Compatible with Vista
    + much, much more!
    دانلود نرم افزار:
    کد:
    فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.

2. خرید آنتی ویروس ناد 32
  • کاربر زیر از دوست گرامی جناب PesarIran برای ارسال این پست سپاسگزاری کرده است :

ناظم انجمن ها بازنشسته sina_tf آواتار ها
    از ایشان 9,020 بار
    در 3,962 پست تشکر شده

Cool

نقل قول نوشته اصلی توسط Emir نمایش پست ها
    خب اينم همون بود ديگه. دانلودش كردم.
    باب اين نسخش به كل ايراد زبان داره.
    idm نصب کنید خیلی خیلی بهتر از این فلش گت هستش چرا اسرار دارین از این استفاده کنید .در ضمن اون فارسی هم داره
    انجمن پارسادانلود
    فروشگاه پارسا دانلود

دوستان عزیز لطفا در انجمن فارسی تایپ کنید در غیر این صورت جوابی نخواهید گرفت.
    لطفا سوالات و مشکلات نرم افزاری خودتونو در انجمن مطرح کنید وازارسال پیغام خصوصی اکیداخودداری کنید!!

• خرید آنتی ویروس ناد 32
    کاربر سایت
    از ایشان 9 بار
    در 8 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_tf نمایش پست ها
    idm نصب کنید خیلی خیلی بهتر از این فلش گت هستش چرا اسرار دارین از این استفاده کنید .در ضمن اون فارسی هم داره
    از همون استفاده ميكردم،‌ اينجا ديدم خيلي اينو تعريف كردن،‌ اونو حذفش كردم كه اينو نصب كنم. الان شما هم كه ميگي اون بهتره.

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_tf نمایش پست ها
    سلام
    من اي دي ام رو نصب كردم ولي چون مهلتش تموم شده ديگه كار نميكنه !!!
    ميشه راهنماييم بفرمائيد؟
    بااحترام

عضو ثابت فروم bogeybooy آواتار ها
    از ایشان 1,250 بار
    در 486 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط homai نمایش پست ها
    سلام
    من اي دي ام رو نصب كردم ولي چون مهلتش تموم شده ديگه كار نميكنه !!!
    ميشه راهنماييم بفرمائيد؟
    بااحترام
    شماکدوم نسخه رو ( ورژن ) استفاده میکنی

عضو جدید
    از ایشان %1$s بار در 1 پست
    تشکرشده

سلام ویندوزم 7 و مرورگر فایرفاکس دارای افزونه flashgot هست ورژنه 3.7 و 1.9 هرکدام نصب کردم عمل نمیکنه کادر دانلود میاد و ظرف چند ثانیه دانلود تمام میشه اما فایل باز نمیشه خصوصا فایل زیپ شده

کاربر فعال karbalad آواتار ها
    از ایشان 80 بار
    در 74 پست تشکر شده

از idm استفاده کن
    من میگم اگه می خوندم واسه خاطر دلت بود ، تو میگی طلوع من باش خیلی زوده واسه بدرود ،من میگم خسته شدم از شب و دلتنگی و غربت تو میگی زندگی اینه درد تو درد محبت ، من میگم بهای این عشق واسه من ترک وطن بود تو میگی صدات همیشه متن خاطرات من بود ، توی نامه گفته بودی مثل پاکی سرزمینی دنبال خودت میگردی خواب بارونو میبینی ، به پرنده ی مهاجر الکی بگو که خوبه نگو طفلی شوق پرواز یه حکایت دروغه

عضو جدید
    از ایشان 0 بار
    در 0 پست تشکر شده

به نظر دوستان بین دو دانلود منیجر idm خوبه یا flashget ? منو راهنمایی کنید" تشکر

کاربر فعال karbalad آواتار ها
    از ایشان 80 بار
    در 74 پست تشکر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط nader008 نمایش پست ها
    به نظر دوستان بین دو دانلود منیجر idm خوبه یا flashget ? منو راهنمایی کنید" تشکر
    سلام
    به نظر بنده idm. البته تجربه کار با flash get رو هم دارم.
    Idm فضای بهتری داره و کارکردن باهاش نسبتا ساده هست. هر امکانی رو هم که یه شخص از یه دانلود منیجر انتظار داره به همراه داره.
    تنها موردی که داره ، کرکش هست. که اگر طبق راهنمای همین سایت دانلود و نصب کنید هیچ مشکلی با کرکش نخواهید داشت.
    با دانلود منیجر هایی مثل: Idm- flash get- eagle get کار کردم که idm به نظرم بهتره.
    موفق باشید.
    من میگم اگه می خوندم واسه خاطر دلت بود ، تو میگی طلوع من باش خیلی زوده واسه بدرود ،من میگم خسته شدم از شب و دلتنگی و غربت تو میگی زندگی اینه درد تو درد محبت ، من میگم بهای این عشق واسه من ترک وطن بود تو میگی صدات همیشه متن خاطرات من بود ، توی نامه گفته بودی مثل پاکی سرزمینی دنبال خودت میگردی خواب بارونو میبینی ، به پرنده ی مهاجر الکی بگو که خوبه نگو طفلی شوق پرواز یه حکایت دروغه

عضو جدید
    از ایشان %1$s بار در 1 پست
    تشکرشده

نقل قول نوشته اصلی توسط nader008 نمایش پست ها
    idm نرم افزار فوق العاده اییه. فک میکنم بین تمام دانلود منیجرها از همه بهتر باشه. رابط کاربریش هم خیلی ساده و کاربردیه.

• صفحه 2 از 2 نخستنخست 12