جست و جو:

برچسب: لپ

صفحه 1 از 11 1 2 3 4

جست و جو: جست و جو در زمان 0.01 ثانیه صورت گرفت.

    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 361
    آخرين نوشته: Friday 24 August 2018 01:36 PM
    بوسیله xboby  برو به آخرین پست
  1. سوئیچ نشدن گرافیک amd روی لپ تاپ

    آغاز شده توسط Amin.m1818, Thursday 9 August 2018 07:52 PM
    amd, لپ, نشدن, گرافیک, تاپ, روی, سوئیچ
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 728
    آخرين نوشته: Thursday 16 August 2018 05:00 PM
    بوسیله SmailiM  برو به آخرین پست
  2. تست سلامت باتری لپ تاپ اچ پی Hp

    آغاز شده توسط pnet, Wednesday 4 July 2018 11:26 PM
    لپ, پی, ان, باتری, تاپ, تست, تست سلامت باتری, سلامت
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,187
    آخرين نوشته: Wednesday 4 July 2018 11:26 PM
    بوسیله pnet  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 985
    آخرين نوشته: Sunday 13 May 2018 03:53 PM
    بوسیله yasahiro  برو به آخرین پست
  3. راهنمایی برای فرمت کامل هارد لپ تاپ

    آغاز شده توسط ata72, Thursday 10 May 2018 05:26 PM
    فرمت, لپ, هارد, کامل, تاپ, راهنمایی
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 846
    آخرين نوشته: Saturday 12 May 2018 05:07 PM
    بوسیله ata72  برو به آخرین پست
  4. مشکل شارژ نشدن لپ تاپ لنوو

    آغاز شده توسط saba s, Wednesday 11 October 2017 02:11 PM
    لنوو, لپ, مشکل, نشدن, تاپ, شارژ
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 1,036
    آخرين نوشته: Wednesday 11 October 2017 03:35 PM
    بوسیله mAmluX  برو به آخرین پست
  5. مشکل سخت افزاری لپ تاپ

    آغاز شده توسط Nimiwsh, Monday 18 September 2017 07:25 PM
    لپ, مشکل, افزاری, تاپ, سخت
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 2,282
    آخرين نوشته: Thursday 15 March 2018 07:35 PM
    بوسیله Nimiwsh  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 1,065
    آخرين نوشته: Friday 4 August 2017 05:15 PM
    بوسیله nima1024  برو به آخرین پست
  6. مشاوره خرید لپ تاپ گیمینگ خوب و ارزان

    آغاز شده توسط rostamy, Saturday 29 July 2017 01:56 AM
    لپ, مشاوره, گیمینگ, ارزان, تاپ, خوب, خرید
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,868
    آخرين نوشته: Saturday 29 July 2017 01:56 AM
    بوسیله rostamy  برو به آخرین پست
  7. قطع شدن صدای لپ تاپ

    آغاز شده توسط _behnam98, Wednesday 12 July 2017 02:57 AM
    قطع, قطع شدن صدا, لپ, تاپ, شدن, صدای
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,089
    آخرين نوشته: Wednesday 12 July 2017 02:57 AM
    بوسیله _behnam98  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,089
    آخرين نوشته: Tuesday 23 May 2017 09:15 PM
    بوسیله comcoral  برو به آخرین پست
  8. مشکل در پارتیشن بندی لپ تاپ

    آغاز شده توسط onegirl, Friday 14 April 2017 05:52 PM
    لپ, مشکل, پارتیشن, پارتیشن بندی - لپ تاپ, بندی, تاپ, در
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 1,119
    آخرين نوشته: Thursday 18 May 2017 11:50 PM
    بوسیله reza_101  برو به آخرین پست
  9. نحوه ی تشخیص اورجینال بودن ویندوز لپ تاپ

    آغاز شده توسط mehran_up, Saturday 8 April 2017 10:55 PM
    لپ, نحوه, ویندوز, اورجینال, بودن, تاپ, تشخیص
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,288
    آخرين نوشته: Saturday 8 April 2017 10:55 PM
    بوسیله mehran_up  برو به آخرین پست

    انجمن:
    سیستم عامل

  10. مشاوره خرید لپ تاپ

    آغاز شده توسط afshinh, Sunday 2 April 2017 02:21 AM
    لپ, مشاوره, تاپ, خرید
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 2,032
    آخرين نوشته: Wednesday 3 May 2017 03:03 PM
    بوسیله behib0b0  برو به آخرین پست
  11. مشکل ارتباط موبایل huawei مدل gr3 به usb لپ تاپ ؟!

    آغاز شده توسط xboby, Thursday 9 March 2017 01:21 AM
    gr3, huawei, usb, لپ, موبایل, مدل, مشکل, ارتباط, به, تاپ
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,143
    آخرين نوشته: Thursday 9 March 2017 01:21 AM
    بوسیله xboby  برو به آخرین پست
  12. مشکلات عجیب لپ تاپ من

    آغاز شده توسط sadaf72, Monday 30 January 2017 04:35 PM
    لپ, من, مشکلات, تاپ, عجیب
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 1,438
    آخرين نوشته: Tuesday 31 January 2017 11:39 PM
    بوسیله majidhmt  برو به آخرین پست
  13. خاموش نشدن لپ تاپ

    آغاز شده توسط marjane_ab, Sunday 22 January 2017 03:43 PM
    لپ, لپ تاپ acer, نشدن, کمک و راهنمایی, تاپ, خاموش
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,227
    آخرين نوشته: Sunday 22 January 2017 03:43 PM
    بوسیله marjane_ab  برو به آخرین پست
  14. مشاور خرید لپ تاپ

    آغاز شده توسط afshinh, Wednesday 7 December 2016 12:25 AM
    لپ, مشاور, تاپ, خرید
    • پاسخ: 5
    • نمایش ها: 2,407
    آخرين نوشته: Tuesday 4 April 2017 02:45 AM
    بوسیله javidiran  برو به آخرین پست
  15. مشکل بلوتوث در ویندوز 10 در لپ تاپ

    آغاز شده توسط zahraparsa, Saturday 26 November 2016 09:43 PM
    لپ, مشکل, ویندوز, بلوتوث, تاپ, در
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 1,660
    آخرين نوشته: Sunday 27 November 2016 02:35 PM
    بوسیله zahraparsa  برو به آخرین پست

    انجمن:
    سیستم عامل

  16. کاهش دمای لپ تاپ با مدیریت فرکانس کاری cpu

    آغاز شده توسط it3enter, Monday 10 October 2016 09:33 PM
    cpu, فرکانس, لپ, مدیریت, کاهش, کاهش دما cpu, کاری, با, تاپ, دمای
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 1,471
    آخرين نوشته: Thursday 27 October 2016 04:05 PM
    بوسیله hadi344354  برو به آخرین پست

    انجمن:
    سیستم عامل

    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,364
    آخرين نوشته: Thursday 21 July 2016 04:15 PM
    بوسیله amirgavad  برو به آخرین پست
  17. بوت نشدن لپ تاب ایسوس مدلx554lبرای نصبویندوز7

    آغاز شده توسط ahmad2006, Monday 13 June 2016 02:13 PM
    لپ, مدلx554l, نشدن, نصبویندوز7, win, ایسوس, بوت, تاب
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,014
    آخرين نوشته: Monday 13 June 2016 02:13 PM
    بوسیله ahmad2006  برو به آخرین پست

    انجمن:
    سیستم عامل

  18. شبکه کردن با سیم و وایرلس دو لپ تاپ

    آغاز شده توسط ahmadmetal, Wednesday 23 March 2016 07:25 PM
    لپ, وایرلس, کردن, با, تاپ, دو, سیم, شبکه
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 2,510
    آخرين نوشته: Tuesday 29 March 2016 10:12 AM
    بوسیله bahador_72  برو به آخرین پست
  19. نصب ویندوز 7 روی لپ تاپ

    آغاز شده توسط hadi.raja, Thursday 25 February 2016 02:41 PM
    لپ, نصب, ویندوز, تاپ, روی
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 853
    آخرين نوشته: Thursday 25 February 2016 02:41 PM
    بوسیله hadi.raja  برو به آخرین پست
  20. درخواست کمک - خاموش شدن لپ تاپ بعد از آپدیت بایوس

    آغاز شده توسط archiran1, Monday 22 February 2016 07:36 PM
    لپ, کمک, آپدیت, از, بایوس, بعد, تاپ, خاموش, درخواست, شدن
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 4,236
    آخرين نوشته: Sunday 20 March 2016 12:53 AM
    بوسیله HARD IRAN  برو به آخرین پست
نمایش نتایج: از 1 به 25 از 272
صفحه 1 از 11 1 2 3 4
درباره اینجا
اینجا مکانی است شما با طرح سئوالات/مشکلات/درخواست های خود در زمینه کامپیوتر و دانلود می توانید از دیگر کاربران تقاضای راهنمایی کنید البته توجه داشته باشید دیگر کاربران در حد توان و وقت آزاد خود از جواب به شما دریغ نخواهند کرد و البته شما نیز متقابلاً با راهنمایی دیگران لطف آنان را جبران می کنید ;)
به ما بپیوندید
امتیاز دهید