PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلیدهای فعال سازی محصولات Kaspersky

صفحه ها : [1] 2

nima1024
Friday 2 May 2008, 07:24 PM
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

سلام
بارها در فروم دیده شده که بسیاری از دوستان و کاربران گرامی در انجمن های مختلف دائما درخواست کلید های فعال سازی کسپرسکی را میکنند. برای سامان دهی این وضعیت و جلوگیری از پست های اسپم در انجمن بنا بر آن شدیم که در یک تاپیک به همه ی این مسائل پرداخته شود و در نتیجه این تاپیک توسط بنده ایجاد شد. در این تاپیک کلید های جدید کسپرسکی به همراه برنامه های دیگر در این زمینه از جمله Kaspersky Key Sharing Network قرار میگیرند. خواهشا از ارسال پست های بی مورد و بی محتوا و ایجاد تاپیک های مشابه جدا خودداری نمایید.

با تشکر
مدیریت بخش نرم افزار

نحوه استفاده از تریال ریست ([Only registered and activated users can see links])

>>> در این تاپیک سریال فعال ساز تمام محصولات Kaspersky قرار داده میشود <<<

>> لطفا از مطرح کردن سوال و مشکل در این تاپیک جدا" خودداری کنید <<

داود
Sunday 3 August 2008, 10:43 AM
سلام

Kasper- Key Sharing Network 1.1.0

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

برنامه که برای شما گذاشتم، کارش دانلود کردن کلید های جدید برای ورژن های مختلف برنامه Kaspersky هستش.
5 - 6 - 7 - 8

Internet Secutiry و Antivirus

برنامه تست شده و کار میکنه.

اگر کار نکرد، نیاز هستش که Microsoft .NET Framework 2 رو نصب کنید.( مستقيم با قابليت ايست يا Resume از سایت مايکروسافت دانلود کنيد با حجم حدود 23 مگابايت)

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

Microsoft .NET Framework 2 نداريد؟:(

حجمش براي دانلود زياده؟:eek:

از دوستانی که دارند، خواهش میکنم که هر چند وقت یک بار کلید ها رو در بخش مربوطه قرار بدند تا دیگران هم استفاده کنند.
برنامه خیلی ساده هستش و نیاز به آموزش نداره.
برنامه خودش رو هم آپدیت میکنه (اگر ورژن جدید بیاد)

KKSN V1.1
از این آدرس دانلود کنید، حجم حدودا 1.8 مگابایت
رمز عبور : p30forum

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

ممنون
.

داود
Thursday 18 December 2008, 02:30 PM
سلام
دیگه برنامه Kaspersky Key Finder کار نمیکنه.

امروز برای دوستان برنامه Kasper-Key Sharing Network رو آوردم.

این برنامه هم توسط دوست عزیز Dany که K.K.Finder رو نوشته بود، نوشته شده.

KKSN V1.1
از این آدرس دانلود کنید، حجم حدودا 1.8 مگابایت
رمز عبور : p30forum

m_co2
Thursday 5 February 2009, 09:25 PM
اینم ورژن جدید KKSNv2.1.0

حجم: 6188 کیلو بایت

پسورد: [فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

m_co2
Thursday 5 February 2009, 09:55 PM
چه طوری می شه یه فایل Kkl جدید گیر آورد؟
برای استفاده در Kksn

Arrconic
Friday 6 February 2009, 02:17 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

می تونید از آدرس زیر استفاده کنید:

PesarIran
Monday 9 February 2009, 03:57 PM
خیلی از ما ها از اینکه کلیدهایی که استفاده میکنیم میره جزو لیست سیاه زنج میبریم من که اینجوریم این نرم افزاری که من براتون قرار دادم با نفود در لیست سیاه نرم افزار کسپرسکی اون کلید هایی که جزو لیست سیاه بودن را حذف میکند و شما میتوانید از اون کلید ها تا پایان وقتش استفاده کنید و اگه بازم لیست شما توسط سایت کسپرسکی آپدیت شد دوباره این نرم افزار را اجرا کنید.

دانلود : (772) Zip

پسورد:

hapali
Saturday 21 February 2009, 12:17 AM
من همین الان داشتم با برنامه ای که پسر ایرانی داده بود ور می رفتم تا کاسپر و فعال کنم اما هر جور امتحان کردم نشد همچین زیاد هم کار کردن با هاش نباید راحت باشه یا حداقل من سر در نیاوردم . تا اینکه کلید های شما به دادم رسید اگر راجب برنامه Blacklist هم یه کم توضیح بدن خیلی خوب میشه .

Dr. X
Saturday 21 February 2009, 02:09 AM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

سلام
آموزش برنامه داخل خود فايل هستش
ولي از نظر من اين برنامه نميتونه كار خاصي رو انجام بده و هم اينكه معتبر نيستش
به هر حال بفرمائين اينم آموزش نحوه كاركرد با برنامه

rezasodi
Saturday 21 February 2009, 10:26 AM
فیلم آموزش کار با کی شیرینگ. در ضمن نسخه جدید این نرم ازار هم با ورژن 2.2 هم رسیده که می تونیو اون رو هم دانلود کنید.

KKSN V2.2.0 Download Link:

و

Tutorial Video:

Password: [فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

دوستان محترم می تونند به این آدرس رفته و تا حدی مشکل خودش رو رو بابت کی های کاسپر حل کنند.

S.M.T.F
Saturday 21 February 2009, 01:34 PM
داود جان 2 سوال میتونید آدرس سایت این جناب آقای دنی خان رو بدید :):) چون من دیروز داشتم در به در دنبال این نسخه جدیدش میگشتم ;);)

ضمنا وقتی که نسخه 2.1.0 این نرم افزار رو باز میکنید میگه که نسخه جدید اومده

ممنون

داود
Saturday 21 February 2009, 01:48 PM
سلام سيد
آدرس سايت همون پسوردي هست که هميشه ميزنيد.
[Only registered and activated users can see links]
جالبه که هنوز توي سايت قرار نداده, اما خود برنامه به جاي ديگه آدرس ميده.
به اينجا:

Dr. X
Saturday 21 February 2009, 02:37 PM
سلام
درسته ورژن جديد اين برنامه اومده، اما كسپر اون رو آلوده ميشناسه
براي همين توي سايت اصلي قرار نگرفته
البته خود جناب Dany گفتند كه اين برنامه خطري نداره
اينم متن كامل ايشون
از اينجا هم مي تونيد FAQ (سوالات رايج پرسيده شده و جواب داده شده) رو بخونيد
اينم نتايج اسكن برنامه
نتايج نشون ميده كه 8 آنتي ويروس اين فايل رو آلوده تشخيص دادن
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]به هر حال من لينك برنامه رو براتون ميذارم
Kasper-Key Sharing Network (KKSN) V2.2.0
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]Pass:

rezasodi
Friday 6 March 2009, 01:46 AM
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما سروران. می خواستم مطلبی رو در مورد KIS برا تون بازگو کنم نمی دونم شاید اگر این مطلب قبلا عنوان شده باشه مدیران می تونند اون رو حذف کنند.

و اون در مورد مرج کردن دوتا کلید هست که برخی از دوستان بخیال اینکه کی اولی چند روز مونده و برای وارد کردن کی دوم. کی اول را پاک می کنند که این باعث میشه در مواقعی که کی دوم بلک لیست شده هم کی اول رو از دست بدن.

که برای اینکار بنده خواستم در مورد مرج کردن دوتا کی در KIs که کی دوم می تونه بصورت ازمایشی هم کذاشته بسه و هم پاک بشه و اون در حالی هستش که کی اول سرجاشه.

این کی اول بنده هست که مدت کمی به اعتبار اون مونده

خوب حالا بنده اگر بخوام کی دیگی به ان اضافه کنم و این در حالی هست که اولین کی خودم سجاش مونده و و دیگه اون رو حذف نکنم باید از گزینه MEREGE استفاه کنم. و همانطور که از اسمش پیداست یعنی اتصال دو کی به هم. مثلا اگر کی اول 10 روز باشه و کی دووم 15 رو در این صورت با مرج کردن شما می تونین 25 روزه اعتبار بدست بیارین.

حالا مرحله دوم.

حالا مرحله سوم.

حالا مرحله چهارم.

حالا مرحله پنجم.

باتشکر از شما عزیزان و مدیران.

iman368
Thursday 12 March 2009, 03:29 PM
با تشکر از دوستان
برای kasper6 کسی کی نداره؟

داود
Thursday 12 March 2009, 05:47 PM

سلام
به خاطر اینکه دیگه از این برنامه پشتیبانی نمیشه و هم اینکه قدیمیه، پیشنهاد میشه از ورژن 8 یا همون 2009 استفاده کنید.
فقط و فقط هم از نوع Internet Security ، نه نسخه Antivirus

از سایت خود سازنده با حجم 41 مگابایت مستقیم دانلود کنید:

iman368
Thursday 12 March 2009, 09:25 PM

الان فهمیدم که ویندوز من پک 1 xp هستش و این کسپر روش نصب نمیشه
کسپر قبلی رو هم که پاک کردم بی آنتیویروس شدم:(:(

داود
Thursday 12 March 2009, 10:09 PM

خوب بهتره حتما ويندوزتون رو با xp سرويس پک 3 عوض کنيد.

شما اگر بهترين و به روزترين آنتي ويروس رو هم داشته باشيد اما از سيستم عاملي که براي 7 سال پيش باشه استفاده کنيد, هيچ فرق چنداني با نداشتن آنتي ويروس نداره.

حتما عوض کنيد

داود
Thursday 19 March 2009, 03:31 PM
سلام
در مورد لست کلید ها با Dany و تیمش مکاتبه کردم.
گفت که این ها مربوط به نسخه های چینی هستش.

کسی که لیست رو درست کرده چینی بوده

حتما رسیدگی میشه..

بهتره شما هم فعلا از کلید هایی که دوستان قرار داند استفاده کنید تا ببنیم چی میشه.

hapali
Thursday 19 March 2009, 03:52 PM
درسته من دیدم اتفاقا اخر اسم ها یه Chinese Version زده اما از اونجایی که به هر چیز چینی دیگه تو این مملکت عادت کردیم زیاد جدی نگرفتمش اما کلید جدید هم اینجا ندیم اخرین سری که گرفتم همه بسته شدن

rezasodi
Monday 23 March 2009, 01:37 AM
خوب دوستان فکر کنم با این دیگه می تونین جیگر کسپر وخانواده اش رو حال بیارین.

اینم لینک برنامه - امید وارم بدردتون بخوره

S.M.T.F
Wednesday 25 March 2009, 12:41 AM
ورژن جدید نرم افزار KKSN

پسوورد

موفق باشید

ali_85
Thursday 26 March 2009, 01:52 AM
سلام با این برنامه میشه هر وقت که خواستی Kaspersky رو بصورت Trial فعال کنید .

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]سلام با این برنامه میشه هر وقت که خواستی Kaspersky رو بصورت Trial فعال کنید . البته از یه سرور دیگه.:p

S.M.T.F
Friday 27 March 2009, 01:17 PM
سلام
من یک خواهشی از دوستان دارم که اگر لطف کنند و رعایت کنند خیلی ممنون میشم

دوستان لطفا کلیدها رو قبل از اینکه اینجا بزارید چک کنید من خودم چند وقته که هر چی کلید اینجا گذاشته میشه چک میکنم واقعا نصف بیشتر کلیدهایی که اینجا قرار میگیره یا Expire شده و یا وارد لیست سیاه شده

چند وقت پیش یکی از دوستان چیزی حدود 5000 کلید فعال سازی قرار داده بود که الان مثل اینکه پستش رو داود جان پاک کردند ولی باورتون نمیشه از توی این 5000 کلید (حالا بگذریم که فایلش اصلا بد فشرده شده بود و نصف کلیدها بیشتر در نیومد ) نصف بشترش که تکراری بود و بقیه هم که تکراری نبود همگی یا Expire شده و یا وارد لیست سیاه شده بود و از داخل تمام اون خیل عظیم کلیدها فقط من 2 تا کلید سالم در آوردم

یا همین کلیدهایی که دوست قبل از من گذاشتن 6 تا کلیده که 3 تاش 3 روز دیگه Expire میشه و 2 تاش 18 روز دیگه که اینا رو که وارد کسپر میکنید هدر کسپر زرد میشه برای خرید کلید جدید

من از تمامی دوستان واقعا تشکر میکنم که زحمت میکشند و به فکر بقیه دوستان هستند فقط خواهشی که دارم شما که دارید زحمت میکشید بزارید نتیجه اش یه کار خوب و مثمر ثمر باشه

منظور صحبت من هیچ شخص خاصی نیست چون من چند وقته که دارم تمام کلیدهایی که اینجا گذاشته میشه رو چک میکنم و روی صحبت من کلی ه

امیدوارم کسی از صحبت من رنجشی به دل نگیره

موفق باشید

PesarIran
Friday 27 March 2009, 01:28 PM
من یا خیلی از افراد خیلی از نرم افزار ها را برای چک کردن اکتیو یا غیر اکتیو بودن نداریم

پس دوستان دیگه ای که دارن لطف کنید صحت کلید ها را معلوم کنید تا بقیه راحت تر استفاده کنند و کلید هایی که از بین رفته پاک میشه...!

M.S.R
Saturday 28 March 2009, 09:43 PM
سلام

Kasper-Key Sharing Network (KKSN) V2.4.1

این هم نسخه جدید این برنامه با دو لینک برای دانلود.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Links Checked By iRapidShare.Net Link Checker System At:
Saturday, March 28, 2009, 21:42:24
Currently Over 3247682 Links Checked!
RAPIDSHARE PROBLEMS RESOLVED.

Url No.1)
Requested Link:
Link Status: LIVE
File Name: kksnv2.4.1d.rar
File Size: 6326 kb
------------------------------------------------------------
Url No.2)
Requested Link:
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]Link Status: LIVE
File Name: kksnv2.4.1d.rar
File Size: 6.03 mb
------------------------------------------------------------

پسورد:

loklok
Thursday 2 April 2009, 03:45 AM
سلام ميخواستم بدونم كه اصل اين كليدهاي كاسپر از كجا مياد؟؟ آيا سرورها رو هك ميكنند ؟؟ چون روي هر كليد كليك راست كنيد و اديت رو بزنيد مثلا نوشته آدرس براي چين يا آمريكا و غيره لطفا اگه كسي ميدونه بگه

PesarIran
Thursday 2 April 2009, 11:19 AM

سرور هک نمیشه بلکه سریال نامبر هایی که شرکت طبق اون کلید منتشر میکنه هک میشه و برنامه نویسان میتونند از این سریال ها کلید تهیه کنند!

hapali
Sunday 5 April 2009, 12:08 AM
جالبه برای من دائم پیغام بلوک شدن کلید می آد اما هر دفعه به نت وصل میشم آپ هم میشه اینترنت سیکیورتیم. نوار بالا هم قرمز رنگه حالا نمی دونم با توجه به این که update کار می کنه لازم کلید جدید نصب کنم چون قبلا و قتی کلید از کار می افتاد دیگه به روز نمی شد برنامه.

majid2124
Sunday 5 April 2009, 02:34 AM

دوست عزیز قاعدتا وقتی کی جزء بلک لیست میشه یعنی آنتی ویروس از کار می افته شما چک کن ببین تو پنجره کاسپر گزینه هاش بصورت سبز رنگ و تیک اوکی داره یا بی رنگ و تیک رد یا همون ضربدر داره اگه اوکی بود پس نوار قرمز رنگ از یه جا دیگه میلنگه

hapali
Sunday 5 April 2009, 04:47 PM

خوب همینش برای من عجیبه علت قرمز رنگ بودن نوار هم key blocked هستش و فقط دو تا گزینه banner Ad blocker و control parenta ضربدر خوردن و بقیه تیک دارند و فعال هستن

gharibe63
Sunday 5 April 2009, 08:50 PM
[/IMG][/IMG][Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

سلام
من قبلا با این مشکل برخورد کردم
فکر کنم کسپرسکی یک فایلی را قرنطینه کرده که فایل رابه صورت دستی باید حذف کنید
طبق دستور زیر عمل کنید ببینید مشکل حل میشه

بعد این پیغام ظاهر میشه

حالا این گزینه را انتخاب کنید

بعد هم گزینه yes را انتخاب کنید

Behzad06
Thursday 9 April 2009, 01:56 AM
ببخشید یه سوال داشتم من میخوام Kis رو نصب کنم درسته که بعد از هر بار آپدیت کرک نرم افزار میره توی بلک لیست و باید دوباره دنبال یه کرک جدید باشیم؟

Imate.1362
Thursday 9 April 2009, 08:00 AM
دوست عزیز Behzad06 سلام

ببین تنها راهی که سرور های کسپر می توانند معتبر بودن لایسنس را چک کنند از طریق آپدیت می باشد و شما به محض اینکه آنتی ویروس را آپدیت می کنید نرم افزار با سرور ارتباط پیدا می کند و معتبر بودن لایسنس شما را چک می کند.در ضمن یک مورد هم است اگر شما یک لایسنس معتبر که حتی خریده باشید را بر روی 2 کامپیوتر نصب کنید و همزمان از روی دو کامپیوتر آپدیت کنید دو لایسنس تو بلک لیست میرود(این در مورد لایسنس های تک سیستمی می باشد).

داود
Thursday 16 April 2009, 10:32 PM
سلام

بعد از کلی وسواس به خرج دادن، برنامه trial reset رو برای کسپرسکی پیدا کردم.

حالا چرا وسواس، چون که از کرک کردن انتی ویروس خیلی دوری میکنم و بیشتر trial reset ها آنتی ویروس رو کرک میکردند.

اما این فایل فقط با پاک کردن قسمتی از registry ویندوز که برای کسپرسکی هستش، کاری میکنه که شما هر یک ماه یکبار بتونید به طور قانونی از خود سایت کسپرسکی کلید اصل دریافت کنید.

قبل از باز کردن این فایل اول گزینه self defense رو در setting غیر فعال کنید و بعد برنامه kaspersky رو از کنار ساعت exit کنید.
بعد اجرا کرده، نسخه ویندوز خودتون رو انتخاب بفرمایید.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دقت کنید این فایل از سوی کسپرسکی آلوده شناسایی میشه، اما اهمیت ندید.

چون تست شده.

رمز عبور: p30download

به اینترنت وصل بشید و برنامه رو به صورت trial فعال کنید و تا یکماه خیال خودتون رو راحت کنید.

بعد از پایان یکماه دوباره کار رو تکرار کنید.

فقط یادتون باشه بعد از گرفتن کلید، تمام تنظیمات رو به حالت اول برگردونید. بخش Self Defense رو میگم.

S.M.T.F
Friday 17 April 2009, 11:19 AM
در تکمیل صحبتهای دوست خوبمون داود جان
پس از این کار ابتدا Header کسپراسکی شما قرمز شده و نیاز به آپدیت دارد و پس از آپدیت نیز Header زرد شده که به شما آگاهی میده که
"شما دارید از یک کلید Trial استفاده میکنید و این کلید 30 روز دیگه اعتبارش تموم میشه "
که شما باید بر روی Header زرد کلیک کنید و گزینه زردی که به شما این اخطار رو میده Hide Message کنید

موفق باشید

nima1024
Friday 17 April 2009, 11:07 PM
سلام
تعدادی کلید جدید بدستم رسیده که همگی تست شده و کار میکند.
برای نسخه های 8 و 7 و 6

دانلود از ضمیمه :

mahdinik11
Saturday 18 April 2009, 09:00 AM
سلام به همگی

دست همتون درد نکنه تا دوستانی مثل شما هستند غصه ای نیست از همتون
ممنونم

gharibe63
Sunday 19 April 2009, 12:07 AM
سلام آقا داود

برنامه trial reset برای من کار نمیکنه

چند بار امتحان کردم ولی گزینه activate trial version نمیاد

فقط 2 تا گزینه داره

اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

داود
Sunday 19 April 2009, 09:59 AM

سلام
آيا گزينه self defense رو غير فعال کرديد.
برنامه رو exit فرموديد.

نسخه درست ويندوز رو انتخاب کرديد. چون چهار تا گزينه ويندوز داره.

gharibe63
Sunday 19 April 2009, 01:10 PM

سلام آقا داود
تمام کارهایی که شما فرمودین درست انجام دادم
در مورد 4 گزینه , ویندوز من ویستا 32 بیتی هستش
ولی هر 4 تا را امتحان کردم این پیغام ظاهر میشه

:(:(:(
ممنون

rezasodi
Tuesday 21 April 2009, 10:14 PM
بنده هم ویستا دارم و الان مشکلی ندارم ایا مشکل شما حل شد.

gharibe63
Tuesday 21 April 2009, 11:19 PM

سلام
دوست عزیز همین الان دوباره امتحان کردم
کار نکرد:(

داود
Wednesday 22 April 2009, 10:17 AM
سلام
تا اونجا که ميدونم بايد DotNet Framework نسخه 3 بايد نصب باشه.

gharibe63
Wednesday 22 April 2009, 04:46 PM
Kaspersky_2009_Trial_Reset

سلام دوستان

خب بالاخره موفق شدم برنامه Kaspersky_2009_Trial_Reset پیدا کنم که به نصب برنامه DotNet Framework هم

احتیاج نداره

فقط طبق فرمایشات داود جان اول گزینه self defense را غیره فعال وبعد کسپرسکی را exit کنید

البته کسپرسکی فایلها را به عنوان ویروس میشناسه که مهم نیست

رمز عبور : p30download

دانلود برای نسخه ویندوز xp32 بیتی با حجم 492 کیلو بایت

دانلود برای نسخه ویندوز xp64 بیتی با حجم 552 کیلو بایت

دانلود برای نسخه ویندوز ویستا 32 بیتی با حجم 492 کیلو بایت

دانلودبرای نسخه ویندوز ویستا64 بیتی با حجم 552 کیلو بایت

hapali
Thursday 23 April 2009, 09:08 PM
منم الان برنامه Kaspersky_2009_Trial_Reset کار نکرد درست هومن مشکلی که قبلا گفتن رو داشتم نمی دونم به نظر که مراحل رو درست رفتم اما برنامه همون ارور ذکر شده رو داد و قسمت اکتیو کردن سریال ازمایشی هم نیست شاید چون من کلید بلوک شده رو پاک کردم این طوری چون برنامه وقتی کلید بلوک میشه هنوز خیلی از قسمت هاش فعاله اما وقتی هومن کلید بلوک شده رو پاک می کنی تمامی قسمت ها غیر فعال میشه احتمالا قبل از این که کلید رو پاک کنم باید این مراحل رو انجام می دادم درسته یا نه

gharibe63
Thursday 23 April 2009, 11:18 PM
Kaspersky_Trial_Resetter_v1800_final

سلام دوستان

اینم جدید ترین ورژن از برنامه ای که کسپرسکی را به صورت تریال فعال میکنه

برنامه های قبلی فقط روی کسپرسکی 2009 کار میکرد

ولی این برنامه کامل تر شده و روی تمام نسخه های کسپرسکی جواب میده

Kaspersky Anti-Virus Version 2009 (8.0.0.506
Kaspersky Anti-Virus Version 2009 8.0.0.454
Kaspersky Anti-Virus Version 2009 8.0.0.357
Kaspersky Anti-Virus Version 7.0.1.325
Kaspersky Anti-Virus Version 7.0.0.125
Kaspersky Anti-Virus Version 6.0.2.621
Kaspersky Anti-Virus Version 6.0.2.614
Kaspersky Anti-Virus Version 6.0.1.411
Kaspersky Anti-Virus Version 6.0.0.303

Kaspersky Internet Security Version 2009 (8.0.0.506)
Kaspersky Internet Security Version 2009 (8.0.0.454)
Kaspersky Internet Security Version 2009 (8.0.0.357)
Kaspersky Internet Security Version 7.0.1.325
Kaspersky Internet Security Version 7.0.0.125
Kaspersky Internet Security Version 6.0.2.621
Kaspersky Internet Security Version 6.0.2.614
Kaspersky Internet Security Version 6.0.1.411
Kaspersky Internet Security Version 6.0.0.303

طرز کار با این برنامه به این صورته که

اول گزینه self defense در انتی ویروس را غیرفعال کنید

بعد کسپرسکی را exit کنید

بعد برنامه Kaspersky_Trial_Resetter_v1800_final را اجرا کنید

مانند عکس گزینه self defense را فعال کنید ( حتما فعال باشد )

بعد روی دکمه start کلیک کنید

بعد برنامه Kaspersky_Trial_Resetter_v1800_final را exit و سریع برنامه

Kaspersky_Trial_Resetter_v1800_final را delete کنید

بعد از چند ثانیه ویروس یاب کسپرسکی اجرا میشه و شما میتونید دوباره یک key سی روزه از خود شرکت

کسپرسکی دریافت کنید و بعد از گذشت سی روز دوباره تکرار کنید

اگه گزینه self defense در برنامه Kaspersky_Trial_Resetter_v1800_final فعال باشه این گزینه

در انتی ویروس بعد از اتمام کارخود به خود فعال میشه

در ضمن این فایل هم توسط کسپرسکی ویروس شناخته میشه ولی مهم نیست

حجم 493 کیلوبایت

رمز عبور : p30download

nima1024
Friday 24 April 2009, 12:38 AM
سلام
تعدادی کلید فعال و آپدیت شده به تاریخ دیروز ..
در حال حاضر تمامی کلید ها فعال هستند.
شامل نسخه های : KIS 6, 7, 8

دانلود از ضمیمه :
[CODE][/CODE]

nima1024
Friday 24 April 2009, 12:46 AM
دوستان تاپیک پاکسازی شد و پست هایی که کلید هاشون بسته شده بود برای جلوگیری از سردرگمی کاربران حذف گردید .. از پست قبلی هم چند تا کلید سالم موندند .. و فعلا کلید فعال تو فروم قرار داده شده ..
از دوستان میخواهم که تا زمانی که همه ی این کلید ها بسته نشدند کلید جدید نزارند ..

gharibe63
Friday 24 April 2009, 11:11 AM
Kasper-Key Sharing Network (KKSN) v2.4.2d

سلام
اینم ورژن جدید این برنامه

حجم برنامه 1.26 MB

پسورد Password: [فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

gharibe63
Friday 24 April 2009, 02:47 PM

سلام

دوست عزیز اگر از برنامه داوود جان استفاده میکنید

باید برنامه DotNet Framework نسخه 3 یا 3.5 روی سیستم نصب کرده باشین

اگر از برنامه
Kaspersky_Trial_Resetter_v1800_final استفاده کنید باید برنامه DotNet Framework نسخه 2 به بعد روی

سیستم نصب کرده باشین

اگر از برنامه Kaspersky_2009_Trial_Reset ( چهار برنامه ) استفاده کنید احتیاجی به نصب DotNet Framework

نداره فقط کافیه برنامه را اجرا و بعد yes و بعد ok همین

در ضمن اگر کلید قبلی حذف بشه بهتره ولی من در دو حالت تست کردم کلید حذف بشه یا حذف نشه فرقی

نمیکنه :)

majid.2124
Friday 24 April 2009, 05:45 PM
سلام به همگی اگر میخواین کی 100 روزه و قانونی که به نام شما صادر شده باشه رو داشته باشین میتونین دستورالعمل زیر رو اجرا کنید تست شده 100% کار میکنه.
1-ابتدا به آدرس زیر رفته و مشخصات خودتون رو وارد کنید بعد گرینه سامبیت رو کلیک کنید وارد صفحه بعد میشوید ضمنا اون تیکی که برای افراد بالای 18 سال هست رو هم بزنین

2- حال شما یک مستطیل میبینید که جلوش سوالهایی مانند این پرسیده میشود:

Please enter the fourth word of the fourth step. ترجمش میشه لطفا چهارمین حرف از استب پنجم رو وارد کنید که در واقع یه نوع رمز هست که شما ندارید اما نگران نباشید من چند تا از این سوالها و پاسخشون رو واستون میرارم که درست کار میکنه فقط دقت کنید چه سوالی میپرسه جواب درست رو بهش بدین. پاسخ رو که نوشتین دوباره سامبیتو بزنین.اگه درست بود یک کد اکتیو آن لاین به ایمیلتون میاد که شما میتونید از طریق اکتیو آنلاین کسپرتون اونو فعال کنید فقط توجه داشته باشین در حین اکتیو کردن میل واقعیتون رو بنویسید تا کسپر به شما میل بزنه و یک ID و Password بده که مال شما هست و میتونید با وارد شدن به اون ID حتی این کی 100 روزه رو دانلود کنید.ضمنا این کی فقط مال شماست و قانونی هست پس به کسی ندین تا جز بلک لیست نشه.موفق باشین . در زیر نمونه سوالات و پاسخ رو واستسون میزارم.

Please enter the first word of the first step key - Enter: GO
Please enter the first word of the third step key - Enter: THE
Please enter the third word of fifth step key - Enter: JOB
Please enter the fifth word of the third step key - Enter: YOU
Please enter the third word of the second step key - Enter: PERSONAL
Please enter the fifth word of the sixth step key - Enter: ACCOUNT
Please enter the first word of the fourth step key - Enter: YOU
Please enter the fourth word of the fifth step key - Enter: IS
Please enter the third word of the third step key - Enter: SCREEN

maj_jab_12
Saturday 25 April 2009, 08:33 PM
مرسی مجید جان برای 100 روز مجانی. میخواستم بدونم که میشه دوتا email داد و برای 100 روز بعد هم key داشت؟ ایرانی بازی دیگه! تا کی این سایت فعال کسی میدونه؟
مرسی

majid.2124
Saturday 25 April 2009, 10:08 PM
اره عزیزم من خودم 6 تا کد اکتیو گرفتم اما اما همه رو باهم اکتیو نکن چون همه 100 روز تموم میشه. خیال نکن میشه 300 روز. هر 100 روز که تموم شد یکی دیگه رو اکتیو کن . ضمنا این کی ها مال شما هست خیال نکنین که تاریخ انقضا داره. اینا رو در واقع خریدین هر موقع که خواستین میتونین فعال کنین.موفق باشین.:)

Rainboy
Sunday 26 April 2009, 02:26 AM

سلام عزيز بى زحمت همه رمزها رو لطف كن و بذار ممنون

majid.2124
Sunday 26 April 2009, 10:13 AM

سلام دوست گرامی من همین چند تا رمز رو پیدا کردم. حالا اگر شما سامبیت میکردید و یه سوال غیر اینها بود زیاد ناراحت نشو از بک مرورگرت استفاده کن برگرد به صفحه قبل و دوباره سامبیت کن تا نمونه سوال عوض شه اینقدر این کار رو انجام بده تا یکی از همین سوالها بیاد برای من هم همچین اتفاقی پیش آمده اما اخر ردیفش کردم.موفق باشی

hamyar
Sunday 18 July 2010, 06:03 PM
با سلام
من راه حل بهتری دارم چون در سری جدید بلک لیست کسپرسکی برنامه از طرف کسپرسکی کنترل میشه و هر کی باید اول از طرف کسپرکی کنتل شه بیشترش بلک لیست میشه
برنامه ای موجوده که کسپرسکی شما رو در حالت تریال قرار میده و به صورت سی روزه میشه ولی بلک لیست نمیشه ولی برنامه از طرف برنامه کسپر کی به عنوان ویروس شناخته میشه و برای فعال کردنشم باید در یک فایل زیپ با یه اسم بی محتوا قرارش بدین تا از روی سیستم پاک نشه و هر موقع خواستین و موعد سی روزه داشت به پایان میرسید
برنامه رو از زیپ در بیارید ولی قبلش کسپرسکی رو غیر فعال کنید بعد قسمت settings کسپر سکی وارد شید و تیک مقابلSelf-Defense رو بردارید و سپس برنامه رو اجرا کنید برنامه کسپرسکی به حالت تریال سی روزه تبدیل میشه به راحتی هم میتونین از سایت کسپرسکی برنامتون رو آپدیت کنید و هیچ مشکلی هم نداره
جهت دریافت برنامه فوق برام پیغام بگذارید تا بر روی وب قرارش بدم آدرسشم تو همین تایپیک میذارم

Star-PC
Sunday 18 July 2010, 10:24 PM
خوب چرا این همه کار کنیم نرم سری جدید کاسپراسکای امکان اینو داره که بزاریش رو تنظیمات دستی و هر وقت کرک ها رو ویروس شناسایی کرد شما می تونید با رفتن به پنجره ditails که فکر کنم اشتباه نوشتم و مشاهده آدرس فایل شناخته شده بفهمین که این ویروس یا نه در ضمن کاسپر اسکای تمامی فایل های بی محتوا و با محتوا رو چک می کنه اگه باور نداری امتحان کن چه فایله آرشیو باشه و چه فایل معمولی پس شما می تونید با اطمینان کلید allow رو بزنید و تا کرک شما پاک نشه من اینجوری کردم دیگه هیچ کاری با اون کرکی که شما می گین نداره در ضمن جهت دانلود این کرک می تونید به سایت softgozar برید البته ببخشید من یه نگاهی به سایت p30download نکردم که بدونم اینجا هست یا نه اگر بود دوستان زحمتشو بکشین

bestboy999
Monday 19 July 2010, 01:46 PM
کلید جدید تا 65 روز دیگه کار می کنه:
برای نسخه های 7-8-9-10-11

پسورد: p30forum

Arrconic
Monday 19 July 2010, 02:14 PM
آخرین تریال ریست برای همه نسخه ها.

mehrdad200
Wednesday 21 July 2010, 07:59 PM
پسوردش کو؟

Arrconic
Wednesday 21 July 2010, 08:40 PM
با Winrar که بازش کنید, پسورد کنارش نوشته.

teknike
Wednesday 24 November 2010, 12:16 PM
اگه زحمتی نیست فایل های مربوط به کلید های kaspersky را به میل من بفرستید
چون آدرس سایت های داده شده در rapidshare و غیره یافت نمیشود
از زحمات شما بی نهایت تشکر

Vartan
Wednesday 24 November 2010, 12:32 PM
[QUOTE=teknike;81450]اگه زحمتی نیست فایل های مربوط به کلید های kaspersky را به میل من بفرستید
چون آدرس سایت های داده شده در rapidshare و غیره یافت نمیشود
از زحمات شما بی نهایت تشکر

از این تاپیک میتونید دانلود کنید. لینکش هم چک کردم و سالمه:

Alireza021
Sunday 12 December 2010, 03:19 PM
دوستان کلید kis 2011 میخواستم
هرچی گیرآوردم بلاک شده!

Vartan
Sunday 12 December 2010, 03:27 PM

این را امتحان کنید:

بیست
Friday 14 January 2011, 01:54 AM
سلام :

Kaspersky keys 13-01-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

کد:

Kaspersky keys 14-01-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]
کد:

موفق باشید.

بیست
Saturday 15 January 2011, 08:15 AM
سلام :

Kaspersky keys 15-01-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.] [

موفق باشید .

بیست
Sunday 16 January 2011, 09:08 AM
سلام :

Kaspersky keys 16-01-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

AMIRREZAKI
Sunday 16 January 2011, 04:47 PM
کرک کسپراسکای پیور pure 9.1.0.124 رو میخواستم.

بیست
Monday 17 January 2011, 08:26 AM
سلام :

Kaspersky keys 17-01-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Tuesday 18 January 2011, 08:19 AM
سلام:

Kaspersky keys 18-01-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Wednesday 19 January 2011, 11:58 PM
سلام :

Kaspersky keys 19-01-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Thursday 20 January 2011, 10:58 PM
سلام :

Kaspersky keys 20-01-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

کد:

موفق باشید .

بیست
Friday 21 January 2011, 10:18 AM
سلام :

Kaspersky keys 21-01-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Sunday 23 January 2011, 12:56 AM
سلام :

Kaspersky keys 22-01-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Sunday 23 January 2011, 12:57 AM
سلام :

Kaspersky keys 23-01-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

Reibon2002
Monday 24 January 2011, 12:43 AM
بیست عزیز ممنون از ارسال های خوبتون ، لطفا قوانین رو مطالعه کنید و لینک ها رو به صورت غیرفعال درون کدباکس قرار بدید !

بیست
Monday 24 January 2011, 09:10 AM
سلام :

Kaspersky keys 24-01-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

Reibon2002
Monday 24 January 2011, 02:43 PM
منظورم ویرایش پست های قبلیتون هم هست !

بیست
Monday 24 January 2011, 10:29 PM
سلام :

Kaspersky keys 25-01-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Monday 24 January 2011, 10:34 PM
سلام :

مجموعه ویژه از کی های لایسنسهای کاسپر

Kaspersky keys -YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Monday 24 January 2011, 10:43 PM

با سلام و عرض ادب

دوست عزیز و بزرگوار متاسفانه کلید ویرایش فقط برای پست 79 برای حقیر فعال میباشد .

ضمنا جسارتا باید عرض کنم در اکثر انجمن های داخلی و خارجی که حقیر افتخار همکاری با آنان را دارد لینکها از دید

کاربران غیر عضو چه بصورت لینک و یا کد مخفی می باشد لذا با توجه به عادت حقیر برای پست به این شیوه این مشکل

برای شما ایجاد شده است که بدین وسیله پوزش می طلبد .

موفق باشید .

بیست
Tuesday 25 January 2011, 11:16 PM
سلام :

Kaspersky keys 26-01-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Wednesday 26 January 2011, 09:13 PM
سلام :

Kaspersky keys 27-01-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Sunday 30 January 2011, 01:04 AM
سلام :

Kaspersky keys 30-01-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Monday 31 January 2011, 10:31 AM
سلام

Kaspersky keys 31-01-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Wednesday 2 February 2011, 09:27 PM
سلام :

Kaspersky keys 03-02-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Friday 4 February 2011, 10:45 AM
سلام :

Kaspersky keys 04-02-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید

بیست
Saturday 5 February 2011, 02:40 PM
سلام :

Kaspersky keys 05-02-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Sunday 6 February 2011, 08:14 PM
سلام :

Kaspersky keys 06-02-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Monday 7 February 2011, 10:20 PM
سلام :

Kaspersky keys 07-02-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Tuesday 8 February 2011, 03:16 PM
سلام :

Kaspersky keys 08-02-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

Reibon2002
Wednesday 9 February 2011, 01:03 AM
به اینجا منتقل شد !

بیست
Wednesday 9 February 2011, 10:03 PM
سلام :

Kaspersky keys 09-02-2011-yadakgostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Thursday 10 February 2011, 09:52 AM
سلام :

Kaspersky keys 10-02-2011-yadakgostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Friday 11 February 2011, 09:02 PM
سلام :

Kaspersky keys 11-02-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Saturday 12 February 2011, 09:24 AM
سلام :

Kaspersky keys 12-02-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Sunday 13 February 2011, 08:01 PM
سلام :

Kaspersky keys 13-02-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Monday 14 February 2011, 09:38 PM
سلام :

Kaspersky keys 14-02-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Tuesday 15 February 2011, 08:59 PM
سلام :

موفق باشید .

بیست
Wednesday 16 February 2011, 08:34 PM
سلام :

Kaspersky keys 16-02-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Friday 18 February 2011, 12:40 AM
سلام :

Kaspersky keys 17-02-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Friday 18 February 2011, 11:48 PM
سلام :

Kaspersky keys 18-02-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Saturday 19 February 2011, 08:47 PM
سلام :

Kaspersky keys 19-02-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Monday 21 February 2011, 02:12 AM
سلام :

Kaspersky keys 20-02-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Monday 21 February 2011, 11:03 PM
سلام :

Kaspersky keys 21-02-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Tuesday 22 February 2011, 09:04 PM
سلام :

Kaspersky keys 22-02-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Wednesday 23 February 2011, 08:04 PM
سلام :

Kaspersky keys 23-02-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Friday 25 February 2011, 12:40 AM
سلام :

Kaspersky keys 24-02-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Friday 25 February 2011, 05:40 PM
سلام :

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]موفق باشید .

بیست
Sunday 27 February 2011, 12:17 AM
سلام :

Kaspersky keys 26-01-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Sunday 27 February 2011, 11:35 PM
سلام :

Kaspersky keys 27-02-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Tuesday 1 March 2011, 12:45 AM
سلام :

Kaspersky keys 28-02-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Tuesday 1 March 2011, 09:22 PM
سلام :

Kaspersky keys 29-02-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Wednesday 2 March 2011, 11:08 PM
سلام :

Kaspersky keys 01-03-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Friday 4 March 2011, 10:03 PM
سلام :

Kaspersky keys 03-03-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Saturday 5 March 2011, 09:09 PM
سلام :

Kaspersky keys 04-03-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]موفق باشید .

بیست
Saturday 5 March 2011, 09:13 PM
سلام :

Kaspersky keys 05-03-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Monday 7 March 2011, 12:15 AM
سلام :

Kaspersky keys 06-03-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Monday 7 March 2011, 10:20 PM
سلام :

Kaspersky keys 07-03-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Tuesday 8 March 2011, 09:57 PM
سلام :

Kaspersky keys 08-03-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Thursday 10 March 2011, 12:51 AM
سلام :

Kaspersky keys 09-03-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

Arrconic
Thursday 10 March 2011, 02:09 PM
Trial Reset BOX 3.3.1

لینک دانلود با حجم 356 کیلو بایت:

Arrconic
Thursday 10 March 2011, 02:28 PM
این یکی را تازه پیدا کردم. خیلی عالیه.
قابل استفاده برای Kaspersky 2011 v11.0.2.556 و PURE v9.1.0.124

دانلود با حجم حدود 1.5 مگابایت:

یا

Arrconic
Thursday 10 March 2011, 02:53 PM
دوستان یه کرک هست که آنتی ویروستون را بدون نیاز به کلید به مدت 3700 روز اکتیو می کنه. من استفاده از آن را پیشنهاد نمی کنم. ولی با این حال خیلی ها حوصله ی پیدا کردن کلید را ندارن اینو براشون میگذارم.

دانلود:

بیست
Friday 11 March 2011, 08:07 AM
سلام :

Kaspersky keys 10-03-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Friday 11 March 2011, 10:04 PM
سلام :

Kaspersky keys 11-03-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Saturday 12 March 2011, 11:19 PM
سلام :

Kaspersky keys 12-03-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Sunday 13 March 2011, 11:27 PM
سلام :

Kaspersky keys 13-03-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Monday 14 March 2011, 10:03 PM
سلام :

Kaspersky keys 14-03-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Tuesday 15 March 2011, 07:22 PM
سلام:

Kaspersky keys 15-03-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Wednesday 16 March 2011, 11:14 PM
سلام :

Kaspersky keys 16-03-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Thursday 17 March 2011, 10:48 PM
سلام :

Kaspersky keys 17-03-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

بیست
Saturday 19 March 2011, 12:38 AM
سلام :

Kaspersky keys 18-03-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

M@mool
Thursday 31 March 2011, 11:28 AM
سلام کسی کی جدید نداره !

m_co2
Thursday 31 March 2011, 04:30 PM
با سلام خدمت دوستان عزیز ! !

اینم یه سری کی جدید ( امید وارم بدردتون بخوره )

بیست
Saturday 2 April 2011, 11:55 PM
سلام :

Kaspersky keys 03-04-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید .

msza
Sunday 3 April 2011, 12:35 AM
کد های نود 32 هم دارین ؟؟؟؟

M@mool
Wednesday 6 April 2011, 12:42 PM
اینجا برین هم نود و هم کسپر رو بدون نیاز به کلید آپدیت کنید .

سافت گذر ([Only registered and activated users can see links])

بیست
Wednesday 6 April 2011, 09:55 PM
Kaspersky keys 06-04-2011-YadakGostar=[Only registered and activated users can see links]

M@mool
Sunday 17 April 2011, 09:24 AM
کسی کی جدید نداره ؟

Reibon2002
Monday 18 April 2011, 06:34 PM

بیست
Friday 29 April 2011, 12:10 AM
با سلام

این هم کی های جدید

موفق باشید .

Kiarash88
Friday 29 April 2011, 10:30 AM
سلام دوستان
من کسپر اینترنت سکوریتی 2009 دارم
برنامه idm رو بلوک کرده
لطفا راهنماییم کنید

M@mool
Thursday 9 June 2011, 04:07 PM
کسی کی جدید نداره ؟!

Reibon2002
Thursday 9 June 2011, 04:20 PM

Arrconic
Wednesday 15 June 2011, 01:20 PM
سلام.
برای اینترنت سکیوریتی 2012 کسی تریال ریست داره؟

student89
Sunday 17 July 2011, 06:19 PM
سلام به همگی
من بلد نیستم از کی استفاده کنم لطفاً راهنماییم کنی

ببخشیدا

Reibon2002
Monday 18 July 2011, 12:12 AM
بهتر بود سوالتون رو جای دیگه می پرسیدید ، به هر حال :

از اینجا آموزشش رو دانلود کنید :

kh.sh
Friday 30 September 2011, 08:00 PM
من آخرین کی که داشتم واسه 1 سپتامبر بود... کسی جدید سراغ داره!

sina_tf
Thursday 3 November 2011, 10:08 PM
kaspersky key activation - کلیدهای فعال سازی محصولات کسپراسکای 27-10-2011

این کلیدها شامل ورژنهای زیر است :

Kaspersky Anti-Virus 2011-2012
Kaspersky Internet Security 2011-2012
Kaspersky Pure
Workstation Key

zendegi2
Tuesday 2 October 2012, 08:30 PM
با سلام مجدد..خدمت شما دوستان عرض کنم که این تریال ریست 30 روزه می باشد و بهترین تریال ریست موجود است چون همین الان روی ویندوز 7 و 8 تست شد و کاملا جواب داد(تست شده رو kis 2013)...امیدوارم خوشتون بیاد...اینم لینکش :

sina_tf
Monday 8 October 2012, 01:26 AM
کلید های فعال سازی به تاریخ (07/10/2012)

babak2
Wednesday 10 October 2012, 03:27 PM
kaspersky internet security 2011 & 2012& 2013 & pure. keys

[/URL]
[URL="[Only registered and activated users can see links]"]از سایت پی سی دانلود هم خواهش میکنم این کیلیدها رو تو سایت برای همه بزاره تا استفاده کنن چون خیلیا هستن که به این کیلیدها احتیاج دارند .با علی
([Only registered and activated users can see links])

babak2
Wednesday 10 October 2012, 06:57 PM
دوست عزیزreiboon2002 چرا این پستی که من گذاشتم امده صفحه 16 جریان چیه؟

sina_tf
Wednesday 10 October 2012, 08:00 PM

مگه باید کجا میرفته ؟؟؟..پست شما به عنوان اخرین پست ارسالیست ..تعداد صفحات به تنظیمات پروفایلتون در انجمن بستگی داره .

Reibon2002
Thursday 11 October 2012, 12:01 AM

بعد از فرمایش سینا در مورد تنظیمات ...

شما یک تاپیک جدا باز کرده بودید که من با این تاپیک جامع ادغامش کردم ...

Travis
Thursday 11 October 2012, 12:31 AM
با سلام خدمت شما
راستش من نرم افزار امنیت اینترنت کسپراسکای 2013 رو نصب کردم و با همون روش سایت تونستم 35 روز بصورت trial استفاده کنم ، ولی بعد گذشت این 35روز دیگه نمیتونم برنامه رو رجیستر و تمدید کنم . و وقتی هم می‌خوام skin برنامه اجرا کنم برای رجیستر ، موقع جایگزین کردن فایل ها این پیغام خطا رو میده :

You need permission to perform this action

از زمان باقی‌مانده رجیسترم 5 روز مونده ، و این پیغام رو می‌نویسه
License expire soon
5 days remaining. After this period ...

و من هم مطابق سایت در قسمت
Activate the application
کد رو میزنم که صفحه‌ی
Browse... Key file
باز شه ، بعد که یکی از فایل های trial (حتی آخرین فایل های سایت) رو می‌خونه، می‌نویسه
Activation completed successfully
ولی بعد که finish رو می‌زنم باز همون پیغام اول رو می‌نویسه :
License expire soon
5 days remaining. After this period ...

باید چکار کنم ؟

Vartan
Thursday 11 October 2012, 03:14 PM

سلام
اول لایسنس قدیمی رو حذف کنید و بعد لایسنس جدید رو وارد کنید

Travis
Friday 12 October 2012, 01:38 PM

چطور لایسنس قدیمی رو حذف کنم ؟
راستی من یک لایسنس جدید اجرا کردم از اینها که دوستان معرفی میکنند و کار کرد ، ولی برنامه از حالت Internet Security خارج شد و هیچ اثری از اون نموند و الآن به حالت Anti-Virus رفته با 30 روز اعتبار! اگر بخوام دوباره Internet Security رو بیارم باید چی کنم ؟ :(452):

sina_tf
Friday 12 October 2012, 05:36 PM

لایسنس های زیر رو امتحان کنید .امیدوارم یکیشون جواب بده

Travis
Friday 12 October 2012, 09:25 PM

دوباره سلام
متاسفانه دیگه نمی‌تونم لایسنسی رو امتحان کنم ، درقسمت Enter Activation Code وقتی کد 22222 - ... - U2222 (از راست به چپ) وارد می‌کنم که فایلی رو Browse کنم این پیغام خطا رو می‌ده

Activation error: Cannot resolve server address
و وقتی هم که به شبکه (اینترنت) وصل میشم ، پیغام
Incorrect activation code
میده. یعنی دیگه نمی‌تونم بعد این 30 روز ،این آنتی ویروس(که قبل آخرین کرک Internet Security بود!) رو تمدید کنم ؟

sina_tf
Friday 12 October 2012, 10:00 PM

تریال ریست رو اجرا کنید

Travis
Saturday 13 October 2012, 05:15 PM

ممنون، فقط چطور تریال ریست رو اجرا کنم ؟

sina_tf
Saturday 13 October 2012, 06:02 PM

اگه تریال رو دارید از محیط safe mode انجام بدید

firesoul
Sunday 14 October 2012, 04:08 PM
سلام من کلیدهای کسپراسکای اینترنت سکیوریتی (20-7-91) رو دانلود کردم. هیچکدومش کار نکرد و expire شده. دلیلش چیه؟
Kaspersky 2012

sina_tf
Sunday 14 October 2012, 05:06 PM

دلیل اینه که این کلید ها توسط شرکت شناسایی و از کار میوفتن ..همه استفاده از موارد مجانی این چیزارو هم داره

به هر حال اخرین کلید هایی که در سایت قرار داده شده است رو استفاده کنید

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]"] ("[Only registered and activated users can see links)

babak2
Friday 19 October 2012, 10:40 PM
لینک دانلود [فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

پسورد: novip

حالشو ببرین.

babak2
Saturday 20 October 2012, 06:06 PM
لینک دانلود:

([Only registered and activated users can see links])[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]:cool:

babak2
Sunday 21 October 2012, 09:29 PM
لینک دانلود:

babak2
Wednesday 31 October 2012, 02:04 PM
کلیدهاى معتبر محصولات کاسپرسکى به تاریخ 10 آبان 1391

لینک دانلود:

حالشو ببرین دوستان گلم

Travis
Monday 5 November 2012, 09:56 PM

سلام
ببخشید دوباره این واسم سؤاله ، اون کد که میزنم (22222-....-2222U) دیگه عمل نمیکنه که فایل تریال رو وارد کنم ، حالا تریال ریست رو از کجا بگیرم و اینکه چطور باید از محیط safe mode اجرا کنم ؟ لطفا راهمنمایی کنید ، فقط دو روز به پایان لایسنس آنتی ویروس‌م مونده :(500):
ممنون

babak2
Wednesday 7 November 2012, 01:15 AM
کلیدهاى معتبر محصولات کاسپرسکی به تاریخ 17 آبان 1391

لینک دانلود: [فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

تشکر یادت نره:cool::D

babak2
Saturday 10 November 2012, 04:49 AM
کلیدهای معتبر تمامی محصولات کاسپرسکی به تاریخ 20 آبان 1391

لینک دانلود: [فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

Hasanzarei
Sunday 11 November 2012, 01:08 AM

______________________________________________-
آخرین لایسنس ها در این سایتها خیلی زود قرار می گیره
امتحانش مجانیه!!!!:confused:

babak2
Friday 16 November 2012, 07:30 AM
کلیدهاى معتبر محصولات کاسپرسکی به تاریخ 26 آبان 1391

لینک دانلود:[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

:o تمامی کلیدهای معتبر کاسپرسکی به روز شده در پی سی دانلود قرار می گیرد .با تشکر novip

sina_tf
Monday 19 November 2012, 01:33 AM
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] ([Only registered and activated users can see links]*************.com/)

(Kaspersky Keys All version (18/11/2012

Kaspersky Keys All version (18/11/2012) | Not Blocked | 3 MB

Collections of Kaspersky Keys All version Daily Update.

This Kaspersky Key Pack contain

1. Kaspersky Anti-Virus(KAV) 2013 and 2012 Activation Key File (42 Key Files)
2. Kaspersky Internet Security(KIS) 2013 and 2012 Activation Key File (48 Key Files)
3. Kaspersky Workstation/Server Edition Activation Key File (39 Key Files)
4. How To Activate Kaspersky 2013 And Kaspersky 2012
5. More! Key and Instructions

hamibahar
Monday 19 November 2012, 06:40 PM
لینکای دانلود کار نمیکنن لطفا روش استفاده از برنامه رو توضیح بدید
ممنون میشم

sina_tf
Monday 19 November 2012, 08:51 PM

لینک دانلود مشکلی نداره ..لینک دانلود غیر مستقیمه ..

برای مستقیم کردنش به امضای من توجه کنید
در ضمن کلید ها در سایت هم قرار داده میشه

babak2
Thursday 22 November 2012, 05:58 PM
کلیدهای معتبر محصولات کاسپرسکی به تاریخ 02 آذر 1391

hamibahar
Friday 23 November 2012, 09:06 PM
لطفا کلید های جدید 2012 رو بذارید

babak2
Saturday 24 November 2012, 05:46 PM
کلیدهای معتبر محصولات کاسپرسکی به تاریخ 04 آذر 1391

:)

babak2
Sunday 25 November 2012, 03:31 PM
کلیدهای معتبر محصولات کاسپرسکی به تاریخ 05 آذر 1391

hamibahar
Monday 26 November 2012, 08:36 PM
کلید جدید؟؟!!

babak2
Monday 26 November 2012, 09:13 PM
کلیدهای معتبر محصولات کاسپرسکی به تاریخ 06 آذر 1391

همه کلیدها به روز در این تاپیک قرار می گیره

hamibahar
Thursday 29 November 2012, 07:12 PM
کلید جدید؟؟

eliyas1368
Saturday 1 December 2012, 12:44 AM
میشه راهنمایی کنید این فایلا چطوری کار میکنن؟ :d
با نوت پد بازش میکنم یمت نوشته های در هم اند!!

hamibahar
Monday 3 December 2012, 12:55 AM
کلید جدید ؟

sina_tf
Monday 3 December 2012, 02:18 AM
کلید جدید Kaspersky Keys Update 2 December 2012

Kaspersky 2013 Version

To activate your kaspersky 2013 With Activation Keyfiles-

1. Download and Install Kaspersky 2013: [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

2. Open Kaspersky 2011 License Manager (from lower right corner).

3. Click ‘Activate the application with a new license’ button. (Delete any trial or old key first, by clicking the red X next to the key).

4. Disable your internet connection.

5. Select ‘Activate commercial version’ and enter the activation license code as 22222-22222-22222-2222U

6. Wait activation wizard message-Click OK.

7. Wait for wrong activation code message-Click OK.

8. Screen will appear with key file browse.

9. Browse to the key location and activate kaspersky.

10. Re-Enable your internet connection wait till fully connect to the internet and hit enter or ok.

11. Update virus definitions once/twice in a week to avoid key block problem.

12. Enjoy your Kaspersky Activation.

Kaspersky 2012 Version

1. Download and Install Kaspersky 2012: [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

2. Turn off/Unplug/Disconnect your internet connections

3. Click “Manage License” From Right Bottom of Kaspersky, Then click “Activate the application”

4. Enter key: AAAAA-AAAAA-AAAAA-AAAA3

5. Click on Next

6. In the next window, click on Browse

7. Specify the path to any key file from the Key folder

8. Click on Next

9. After activation, turn on your internet connections

10. Update virus definitions once/twice in a week to avoid key block

babak2
Monday 3 December 2012, 03:35 PM
کلیدهای معتبر محصولات کاسپرسکی تست شده در تاریخ 13 آذر 1391

لینک دانلود:[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

Lord_Td
Wednesday 5 December 2012, 10:55 AM
کلید برای کسپراسکای اینترنت سکیوریتی 2013 میخوام ، دوستان اگه دارن قرار بدن.

hamibahar
Wednesday 5 December 2012, 08:30 PM
چرا کلید بعضی ورژنا رو نداره؟

babak2
Thursday 6 December 2012, 09:23 PM
سلام دوست عزیز این هم کلیدهای kis 2013

معذرت که دیر شد.

babak2
Wednesday 12 December 2012, 01:24 PM
کلیدهای معتبر محصولات کاسپرسکی تست شده در تاریخ 22 آذر 1391

babak2
Sunday 30 December 2012, 05:40 PM
کلیدهاى معتبر محصولات کاسپرسکی تست شده در تاریخ 10 دی 1391

babak2
Saturday 5 January 2013, 01:44 AM
کلیدهای معتبر محصولات کاسپرسکی تست شده در تاریخ 16 دی 1391

babak2
Sunday 6 January 2013, 04:08 AM
برنامه ای برای دانلود کلیدهای به روز انتی ویروس های "avast-AVG-Avira-****-KASPERSKY-Malwarebytes Anti-Malware etc" تست شده در تاریخ 17 دی 1391

دقت کنید!باید ... پی ان هم داشه باشید. موفق باشید

babak2
Wednesday 6 February 2013, 10:19 PM
کلیدهای معتبر محصولات کاسپرسکی تست شده در تاریخ 18 بهمن 1391

babak2
Thursday 7 February 2013, 02:17 AM
تریال ریست تمامی محصولات کاسپرسکی تست شده در تاریخ 19 بهمن 1391

babak2
Sunday 10 February 2013, 11:28 PM
تریال ریست تمامی محصولات کاسپرسکی تست شده در تاریخ 22 بهمن 1391

یه نفر
Tuesday 12 February 2013, 11:15 PM
KASPERSKY KEYS KAV KIS + ABBL08022013 + SKIN CLEAN 13 + WORLD-1.3.9.19 | 9.8 MB

babak2
Monday 18 February 2013, 03:42 PM
کلیدهای معتبر تمامی محصولات کاسپرسکی تست شده در تاریخ 30 بهمن 1391

™ MEYSAM
Thursday 2 May 2013, 04:44 PM
KEY KASPERSKY 02.05.2013

™ MEYSAM
Thursday 2 May 2013, 05:17 PM
KEY KASPERSKY pure

™ MEYSAM
Friday 3 May 2013, 03:52 PM
KEY KASPERSKY 03.05.2013

mizi motor
Friday 3 May 2013, 05:13 PM
سلام دوست عزیز برای افزایش مدت لایسنس و اپدیت انتی ویروس kaspersky چه باید کرد؟؟؟؟؟ :confused:ممنون میشم راهنمای کنید:o

™ MEYSAM
Tuesday 7 May 2013, 01:42 PM
Kaspersky Anti-Virus key

دانلود:

™ MEYSAM
Thursday 9 May 2013, 08:02 PM
Kaspersky Internet Security / Antivirus

key:

pass:

purpirar.blogsky.com

™ MEYSAM
Thursday 9 May 2013, 08:08 PM
Kaspersky Anti-Virus key

pass

purpirar.blogsky.com

™ MEYSAM
Friday 10 May 2013, 07:33 PM
License Keys For all Antivirus 10 May 2013

دانلود اکتیو آنتی ویروس کسپرسکی به تاریخ 10 می 2013

دانلود با لینک مستقیم :

™ MEYSAM
Monday 13 May 2013, 07:48 PM
KEY KASPERSKY 12.05.2013

KEY KASPERSKY 13.05.2013

™ MEYSAM
Tuesday 14 May 2013, 07:25 PM
لایسنس های جدید محصولات Kaspersky به تاریخ 2013/5/14

™ MEYSAM
Thursday 16 May 2013, 02:21 AM
Kaspersky Anti-Virus 2013 365 Fully Licensed -2010kaiser | 153 MB

™ MEYSAM
Friday 17 May 2013, 01:18 PM
KEY KASPERSKY

رمز:
ultraimperialism.blogsky.com
حجم:
200 کیلوبایت

™ MEYSAM
Saturday 18 May 2013, 06:37 PM
Kaspersky_Reset Trial

™ MEYSAM
Sunday 19 May 2013, 12:54 PM

License Keys For all Antivirus 18 May 2013

دانلود اکتیو آنتی ویروس کسپرسکی به تاریخ 18 می 2013

فعال سازی نسخه های پیور هم آپدیت شد

دانلود :

™ MEYSAM
Wednesday 22 May 2013, 04:25 PM
تریال ریست محصولات KASPERSKY 2013

دانلود Kaspersky Reset Trial 1.04 :

1- شما اول باید آنتی ویروس رو غیرفعال کنید . برای اینکار در قسمت Taskbar > روی آیکون Kaspersky راست کلیک کنید . و روی گزینه Pause Protection کلیک کنید !

2- وارد آنتی ویروس بشید . در قسمت setting قسمت Self-Defense رو Disable کنید ! همانند تصویر زیر :

3 - حالا دوباره در قسمت Taskbar روی Kaspersky راست کلیک کنید و Exit رو بزنید !

4 - حالا تریال ریستی که دانلود کردید رو اجرا کنید !

5 - روی گزینه مشخص شده در تصویر زیر کلیک کنید :

6 - موقعی که تصویر زیر رو دیدید روی گزینه ok کلیک کنید . سیستم شما ریست خواهد شد :

7 - بعد ریست شدن ، بهتره که تریال ریست رو حذف کنید . حتی Recycle Bin هم خالی کنید !

8 - حالا وارد آنتی ویروس شوید . وارد قسمت لایسنس شوید . سریالی که در تصویر زیر وارد شده رو تایپ کنید : ( نیاز نیست اینترنت رو قطع کنید ! )

9 - حالا روی گزینه next کلیک کنید . در پنجره باز شده روی Browse کلیک کنید :

10 - حالا مسیر کلیدی که در هر جای سیستم ذخیره هست رو مشخص کنید .بعد روی Next کلیک کنید :

11 - حالا فعال سازی به پایان رسید و میتونید آپدیت کنید !

™ MEYSAM
Thursday 23 May 2013, 04:34 PM

دانلود اکتیو آنتی ویروس کسپرسکی به تاریخ 22 می 2013

دانلود با لینک مستقیم

دانلود با لینک مستقیم

™ MEYSAM
Friday 24 May 2013, 01:21 PM
جدید ترین کد فعال سازی کاسپرسکی Kaspersky key 2013.2012 license

™ MEYSAM
Thursday 30 May 2013, 10:36 AM
License Keys For all Antivirus 29 May 2013

دانلود اکتیو آنتی ویروس کسپرسکی به تاریخ 29 می 2013

دانلود با لینک مستقیم

™ MEYSAM
Tuesday 4 June 2013, 05:41 PM
دانلود اکتیو آنتی ویروس کسپرسکی به تاریخ June 5 2013

™ MEYSAM
Saturday 8 June 2013, 10:17 PM
دانلود اکتیو آنتی ویروس کسپرسکی به تاریخ June 09 2013

[Only the registered members can see the PHP Codes. Please Login OR Register]

Devil_V8
Sunday 9 June 2013, 09:25 PM
اینم لینک کلید های جدید[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

™ MEYSAM
Sunday 30 June 2013, 03:51 PM
دانلود اکتیو آنتی ویروس کسپرسکی به تاریخ June 29 2013

June 2013 x86/x64
دانلود با لینک مستقیم

™ MEYSAM
Wednesday 10 July 2013, 12:54 PM
دانلود اکتیو آنتی ویروس کسپرسکی به تاریخ 10 جولای 2013

™ MEYSAM
Friday 12 July 2013, 02:47 PM
KEY KASPERSKY 12.07.2013 | 11.50 MB

™ MEYSAM
Monday 15 July 2013, 07:13 PM
Kaspersky Keys All version (15/7/2013) | Not Blocked | 3 MB

Collections of Kaspersky Keys All version Daily Update.

This Kaspersky Key Pack contain

1. Kaspersky Anti-Virus(KAV) 2013 and 2012 Activation Key File (65 Key Files)
2. Kaspersky Internet Security(KIS) 2013 and 2012 Activation Key File (89 Key Files)
3. Kaspersky Workstation/Server Edition Activation Key File (16 Key Files)
4. More! PURE Key and Instructions.

babak2
Wednesday 21 August 2013, 06:10 PM
کلیدهای معتبر محصولات کاسپرسکی تست شده در تاریخ 30 مرداد 1392

™ MEYSAM
Thursday 22 August 2013, 04:46 PM
How To Use Guide:

1.Open Kaspersky 2012 License Manager by clicking ‘Insert your activation code here’ or ‘Manage License’ (from lower right corner).
2.Click the ‘Activate the application’ button.
3. Disable your Internet connection (either disable Network adapter from control panel or turn off your modem/router).
4.Select the ‘Activate commercial version’ radio button and enter the activation code as 11111-11111-11111-1111X. (Delete any trial key first if you want, by clicking the red X next to the license number).
5. Click Next, you will then get the option to activate kaspersky using a key file.
6.Browse to the key location on your computer and activate kaspersky using a key file. You can then turn on your Internet connection.
7. Enjoy It

To Activate your KASPERSKY 2012 With KEYFILES
1. Turn off/Unplug/Disconnect your internet connection
2. Click “Manage License” From Right Bottom of Kaspersky, Then click “Activate the application”
3.Enter key: AAAAA-AAAAA-AAAAA-AAAA3
4.Click on Next
5. In the next window, click on Browse
6. Specify the path to any key (file) from the Keys folder
7. Click on Next
8.After activation switch on the internet
9. Update virus definitions once/twice in a week to avoid key block
To activate your KASPERSKY 2011 With KEYFILES
1.Open Kaspersky 2011 License Manager (from lower right corner).
2.Click ‘Activate the application with a new license’ button. (Delete any trial key first, by clicking the red X next to the key).
3. Select ‘Activate commercial version’ and enter the activation license code as 11111-11111-11111-1111X
4.Wait activation wizard message->Click OK
5. Wait for wrong activation code message->Click OK
6. Screen will appear with KEY FILE BROWSE
7.Browse to the key location and activate kaspersky.
Tutorial Picture: |

Download From :

babak2
Monday 2 September 2013, 07:25 PM
کلیدهای معتبر محصولات کاسپرسکی تست شده در تاریخ 11 شهریور 1392

لینک دانلود

™ MEYSAM
Monday 9 September 2013, 11:35 AM
سریال برای نسخه کسپرسکی 2014 :

OoOoOoOoO
Monday 9 September 2013, 04:59 PM
سلام.اقا من هر سریالی رو واسه کسپر 2014 میزنم این ارور رو میده.هم تو آفی هم تو انلاینی.چی کارش کنم؟
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

KING STONX
Monday 16 September 2013, 08:51 AM
درود

منتظر سریال جدید باشید

majidzm
Monday 16 September 2013, 06:05 PM
سلام
kaspersky internet security 2013 دارم
ده روز دیگه اعنبار سریالش تموم میشه
چی کار کنم؟؟

majidzm
Wednesday 25 September 2013, 02:56 PM
سلام
kaspersky internet security 2013 دارم

کلیدای جدیدش یا کرک براش هست؟؟؟؟؟

™ MEYSAM
Wednesday 25 September 2013, 04:36 PM
Kis & Kav 2104 Code for 3 Months Activation

Kis & Kav & Pure (2103,12,11) Keys

™ MEYSAM
Sunday 13 October 2013, 01:21 PM
Kis & Kav 2104 Code for 155 Days Activation

™ MEYSAM
Tuesday 5 November 2013, 10:16 PM
کلیدهای فعالسازی محصولات Kaspersky (ضمیمه شد)

M@mool
Friday 15 November 2013, 03:59 AM
درود کسی سریال جدید 2014 نداره؟

™ MEYSAM
Friday 15 November 2013, 01:27 PM

برای فعال سازی اول آنتی ویروس رو از داخل settings ==> self defense settings غیرفعال کرده و بعد از تسکبار به صورت کلی آنتی ویروس رو ببندید

و بعد فایل رجیستری رو اجرا کرده و بعد ری استارت کنید

ضمیمه شد /

™ MEYSAM
Sunday 24 November 2013, 10:07 PM
کلیدهای فعالسازی Kaspersky Antivirus 2014

ضمیمه شد/

™ MEYSAM
Tuesday 31 December 2013, 06:36 PM

(100% تست شده)

پیوست شد/

qwe1
Tuesday 31 December 2013, 06:43 PM

برای 2013 جواب نداد
بعد گفتید تست شده یعنی استفاده شده ؟؟؟
ممنون

ارور کانکت ssl میده و اینترنت وصله ...

™ MEYSAM
Tuesday 31 December 2013, 06:49 PM

از قند شکن استفاده کنید

این سریال روی سیستم های مختلف تست شده

mm2020
Tuesday 31 December 2013, 06:52 PM
ok.........

hamrah_1
Saturday 4 January 2014, 05:32 PM

با سلام

لینک کار نمی کند

سریال ها برای Kaspersky Internet Security 2014 جواب نمی دهد

اگر ممکن است برنامه Kaspersky Internet Security 2014 KeyGEN را قرار دهید تا همه کاربرها مشکلشون حل بشه

™ MEYSAM
Saturday 4 January 2014, 06:02 PM

از سریال پست #243 ([Only registered and activated users can see links]) استفاده کنید

hamrah_1
Saturday 4 January 2014, 07:43 PM

متاسفانه جواب نداد

™ MEYSAM
Saturday 4 January 2014, 07:51 PM

با isp تون تماس بگیرید و ip یا dns عوض کنید

یا از registery reset که پیوست کردم استفاده کنید.