PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کرک نرم افزار TrendyFlash Site Builder 1.0 را می خواهم

farshadvl
Saturday 7 June 2008, 06:43 PM
با سلام و خسته نباشید من دنبال سریال یا کرکی برای نرم افزار TrendyFlash Site Builder 1.0 می گردم ولی پیدا نمیکنم تورو خدا کمکم کنید توی سایت پی سی دانلود نرم افزار را گذاشته ولی کرک نداره

PesarIran
Saturday 7 June 2008, 07:30 PM
مطمین نیستم شما زیاد گشته باشید چون با اولین سرچ من اینو پیدا کردیم

دانلود نرم افزار به همراه کرک:

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

farshadvl
Sunday 8 June 2008, 07:11 PM
با تشکر از شما ولی من نرم افزارو دارم فقط کرکشو می خواهم . همانطور که میدونید اینترنت دیال آپ سرعت خوبی نداره که بشه باهاش یک فایل 15و16 مگی را گرفت . خواهشمندم اگر امکان داره فقط کرکش را برام بگذارید
در ضمن حدود 2و3 ساعت هرچی سایت کرک بود گشتم ولی چیزی پیدا نکردم

PesarIran
Sunday 8 June 2008, 07:19 PM
میگم اینم نگرفتی از دستت پرید لینکش حذف شد منم ای دی اس ال دارم با سرعت دایل آپ :d

براتون بازم میگردم میگرم فقط کرکش را براتون میزارم

PesarIran
Sunday 8 June 2008, 07:29 PM
اینارو امتحان کن

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

farshadvl
Monday 9 June 2008, 12:05 AM
آقا دست شما درد نکنه جواب داد نمیدونم چطوری از شما تشکر کنم