PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازی انلاین جنگ قبیله ها(بازی حتی با خطوط ایران)

kasparov
Sunday 15 June 2008, 01:02 PM
با سلام

دوستان این بازی کاملا استراتژیکی است و نیاز به اینترنت با سرعت بالا ندارد

شما در این بازی نقش یک رئیس دهکده را دارید که با انجام فعالیت ها میتوانید عضو یک قبیله و به دیگر دهکده ها

و در صورت جنگ های قبیله ای به دیگر قبایل حمله کنید

این بازی بسیار جذاب است و طرفدارانی از سرار جهان دارد

شما با استفاده از این بازی میتوانید به جنگ با سایر ملت ها یا قبایل بپردازید

این بازی بسیار اسان است و من برای اموزش این کار یک فایل پی دی اف تهییه کرده ام که میتوانید ان را دانلود کنید

من در این بازی مدت هاست که عضو هستم ولی به من حمله کردن و دهکده ی من را از ان خود کردند

ولی دو باره شروع به بازی کردن شدم در این بازی هم اکنون 524.099 نفر در حال بازی کردن هستند پس بشتابید

دوستانی که مایل اند در این بازی عضو شوند ایتدا به سایت زیر رفته

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

و عضو شوند دوستان من به شما پیشنهاد میکنم بیان تو ورد 20 چون هم جدید و هم خودم یه قبیله ایرانی

به نام IRAN درست کرده ام که میتوانید در ان عضو شوید و به دیگر هم عضوی ها کمک کنید

پس دوستان وعده ی ما در ورد 20 و کسانی که در این بازی عضو میشوند نام کاربری خود را برای ارسال کنند که من برای ان ها دعوت نامه برای عضویت در قبیله IRAN را بفرستم

نام کاربری من در این بازی amir behzad است اگر مشکل داشتید میتوانید در خود بازی به من میل بزنید

این هم از لینک دانلود اموزش ؟(این اموزش ماله تمامی ورد ها است) ],چون در متن نوشته ورد 10

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]
پسورد فایل [فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

2rsa.net
Thursday 14 August 2008, 12:33 PM
اسم قبیله من Amin3x است
سرعت پیشرفت توی این بازی خیلی پائینه
چطوری می شه سریعتر پیشرفت کرد
حمله به قبیله های متروکه و تجارت را امتحان کردم
راه دیگری هم هست

saeed.fard
Thursday 14 August 2008, 01:25 PM
نام کاربری من Saeed.fard است .......لطفا یه دعوت نامه برای من ارسال کنید!