PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک مرجع تمام سوالات و مشکلات مربوط به Kaspersky، همه نسخه ها

صفحه ها : [1] 2

Brabus
Sunday 14 September 2008, 04:43 PM
سلام
دوستان چون دیدم مسائل مربوط به KasperSky زیاد هست و متفرقه مطرح میشه ، بهتر دیدم همه مشکلات در یک تاپیک مطرح بشه.
لطفا از زدن تاپیک متفرقه خودداری کنید ،
ممنون

S.M.T.F
Sunday 14 September 2008, 10:02 PM
من به عنوان شروع کننده این تاپیک خدمتتون عرض کنم که

نمیدونم این اخطار چیه

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

داود
Monday 15 September 2008, 12:05 AM
سلام
helkern نامی هست که به worm یا همون کرم هایی داده شده که از طریق فرستادن یه Exploit که روی SQL Server2000 کار میکنه، به سیستم نفوذ میکنن.
مثل Net-Worm.Win32.Slammer
سال 2003 این مشکل بر طرف شده، اما هنوز هم سیستم هایی که آلوده به این نوع کرم ها باشند، هستند.
بیشتر هم در کشور چین.

حتی فایروال ویندوز هم جلوی این کرم ها رو به راحتی میگیره.

سیستم IDS فعال در موتور Firewall برنامه کسپرسکی هم جلوی اون رو میگیره، و همین باعث میشه که به شما پیغام بده که با موفقیت حمله دفع شد.
پس جای نگرانی نیست.
میتونید ویژگی Event Natification یا اعلام وقایع رو غیر فعال کنید.
مثل عکس عمل کنید.

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

ممنون

داود
Wednesday 17 September 2008, 10:48 PM
سلام
توی تنظیمات آپدیت برنامه میتونید یک مسیر به Kaspersky 2009 بدید و خود برنامه یک کپی کامل از تمام آپدیت ها توی اون مسیر ایجاد میکنه.
حتی نیازی نیست شما چیزی رو Copy - Paste کنید.
مثل این عکس که داخل درایور g داخل پوشه kis2009 ریخته میشه.
ویندوز که عوض بشه، همه چیز دست نخورده باقی میمونه و بعدا راحت میشه اون مسیر رو به برنامه داد و برنامه بدون هیچ error و مشکلی، خودش رو در چند ثانیه آپدیت کنه.

ممنون

Rohollah
Saturday 20 September 2008, 06:21 PM
سلام
چطوري ميشه يه برنامه رو وارد ليست سفيد كاسپرسكي كرد؟
متشكرم

Brabus
Saturday 20 September 2008, 08:21 PM
سلام ،

درست اون هایی رو که نوشته خیلی خطرناکه حسن !!! نمیزاره کاری روشون انجام بدم ،
چکار کنم ؟؟

Akbari693
Saturday 27 September 2008, 01:17 AM
سلام
آیا راهی هست که کاسپرسکا به Cd یا Dvd گیر نده؟
آخه زمانی که من کاسپرسکا (فقط در مورد کاسپرسکا این طوره) روی سیستمم دارم؛ وقتی یه Cd یا Dvd رو توی درایو می گذارم تا بالا بیاد منو پیر می کنه (مطمئن هم هستم کار کاسپرسکا هست)
خیلی ممنون

nima1024
Monday 29 September 2008, 06:06 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

این مسیر را دنبال کنید..
Setting > Anti Malware > File And Memory > Settings > All Removable Drives
بعد تیکش رو بردارید.. ;)

داود
Tuesday 30 September 2008, 12:25 AM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

سلام
میبخشید که نبودم
دوستمون جناب operator که فرمودند برید به این آدرس:

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

بین نسخه trial و Registered فرقی نیست.
حتی antivirus و internet security
ممنون
ممنون

داود
Wednesday 1 October 2008, 10:50 AM

سلام
یکی از ویژگی های Kaspersky Internet Security 2009 که کمتر سیستم امنیتی این قابلیت رو داره، تشخیص برنامه ای قدیمی و دارای شکاف امنیتی هست.
وقتی با پیغام های Vulnerability مواجه میشید، کسپرسکی میگه که این برنامه چون باگ داره، امنیت سیستم شما در خطره.

الان توی عکس شما مثلا فایل flash.ocx آلوده نیست، بلکه ممکنه قدیمی باشه و یا اینکه باگ خطرناکی برای اون گزارش شده.
بهتره اگر 8 هستش با ورژن بالا تر مثل 9 یا 10 عوض کنید.

یک مثال میزنم یا بهتر روشن بشه
این عکس رو نگاه کنید.

کسپرسکی گزارش میده که این نسخه از سه تا برنامه winamp, quick time و Real Player دارای باگ و مشکل امنیتی هستند و بهتره با ورژن جدید تر عوض بشن. ( نوار سبز رنگ )

برای آگاهی حتی آدرسی هم برای هم کدوم گذاشته که برید بخونید چه خبره. ( نوار بنفش رنگ )
حتی لینک دانلود آخرین ورژن روهم براتون میگذاره.
ممنون

S.M.T.F
Wednesday 1 October 2008, 05:06 PM
سلام
Anti Spam کسپر برای من به این مورد گیر میده و این در صورتی است که من اصلا از Outlook استفاده نمیکنم

داود
Wednesday 1 October 2008, 08:33 PM
سلام
البته این گیر نیست
چون نوار وضعیت سبز میمونه.
میتونید اون رو مخفی کنید.

ممنون

S.M.T.F
Wednesday 1 October 2008, 08:38 PM
اونو میدونم ولی نمیشه کلا برداشتش من حتی Outlook از توی Widows Component از نصب خارج کردم و باز هم Traning Wizard رو زدم ولی نرفت

راهی نداره که بره

موفق باشید

داود
Wednesday 1 October 2008, 09:03 PM
خوب موقع نصب نباید نصب میکردید.
حالا هم میتونید رو دکمه Uninstall برنامه بزنید و از سه بخش پیشنهادی یعنی
Modify
Repair
Remve
گزینه Modify رو انتخاب کنید و سپس ویژگی Anti-Spam رو حذف کنید.

داود
Thursday 2 October 2008, 04:32 PM

سلام
همیشه این کار رو میکنم.
وقتی برای اولین بار برنامه رو می خوام نصب و یا آپدیت کنم، اون رو به صورت Trial نصب میکنم.

چون ممکنه بعد از آپدیت، کلید جزو لیست سیاه باشه و برنامه مشخص کنه.
این طوری خود شرکت یک کلید 30 روزه میده و میتونید از تمام امکانات برنامه استفاده کنید.
بعد از آپدیت کلید رو وارد میکنم.
همین.

Andisheh
Friday 3 October 2008, 12:15 PM
خب یه سئوال مهم

یک تروجان قدیمی که تازه توسط آنتی ویروس ها مثل ***** و Kasper تازه شناسایی اش کرده اند رو فایلهای MP3 به نام Trojan.Downloader.Wma.GetCodec.dبود.
بعد از شناسایی هم نتونستند که Clean کنند پس Delete کردند. شاید نزدیک به نصف Mp3 های من پاک شدند البته من خواستم قرنطینه کنم که نشد. به همین دلیل سیستم دوم (منزل) را جرأت نکردم آپدیت کنم آیا راهی می شناسید تا کمک کنید؟؟
بیشتر از دوستان قدیمی انتظار می رود!

داود
Friday 3 October 2008, 01:48 PM
سلام
قدیمی نیست.
جدیده جدیده، اولین نمونه اون، 10 July سال 2008 اومد.
اول a، بعد b، و ...

به احتمال خیلی زیاد از تمام فایل های صوتی شما، یک کپی ساختگی درست شده و فایل های اصلی به صورت مخفی سیستمی یا system file در اومده.

برای اطمینان به حجم اونها دقت کنید.

و حتما تنظیمات registry هم بهم زده تا شما نتونید فایل های مخفی رو ببینید.
اگر خواستید میتونید برام یک نمونه بگذارید.

مگر اینکه...
اگر malware ذکر شده، هدر ( Header ) یا اول اون فایل رو آلوده کرده باشه، که در این صورت هیچ آنتی ویروسی نمیتونه اون رو disinfect یا clean کنه.
در هیچ زمان، چه حال و چه آینده.

این خط آخر رو برای آگاهی نوشتم نه راه حل.

ممنون

majid2124
Thursday 9 October 2008, 03:06 AM
سلام
چرا یه مدته آپدیتهای کاسپر از 500k هم بیشتر شده؟:(

داود
Thursday 9 October 2008, 09:25 AM
احتمالا شما گزینه Copy Update رو فعال کردید.

هفته پیش یک مشکل توی موتور ( Engine ) ورژن 8 یا 2009 پیدا کردیم که باعث ایجاد حلقه میشد.
الان هم برنامه نویسان شرکت، بخاطر رفع اون اشکال، باید فایل های اصلی برنامه رو تغییر بدهند.
سر همین زیاد شده.
احتمال داره یکی دو هفته دیگه ورژن جدید تر رو برای دانلود رو سایت شرکت بگذارند.( بالاتر از 8.0.0454 )
یا اینکه Patch اون به برنامه اضافه بشه مثل حروف a، b
نگران نباشید.

IRONMAN
Monday 13 October 2008, 02:59 PM
فایل های آپدیت Kis رو از کجا دانلود کنم و چطوری Kis رو آپدیتش کنم .
لطفاٌ لینک مستقیم فایل های آپدیت رو بزارید.
باتشکر

alireza121
Tuesday 28 October 2008, 10:37 PM
یک سوال:)

استفاده همزمان از فایروال کسپر و فایروال خود ویندوز ایراد داره؟(تداخل درکار دو فایروال)چه در xpچه در ویستا؟؟

داود
Wednesday 29 October 2008, 01:37 PM
سلام
اصولا استفاده بیش از یک برنامه امنیتی خاص مثل آنتی ویروس و یا دیوار آتش اشتباه هستش.
حتی در نصب برخی بسته های امنیتی، از شما اجازه غیر فعال کردن دیوار آتش ویندوز رو میگیرند.

se7en_boy
Friday 31 October 2008, 08:18 AM
آقا این کاسپر چرا اینطوریه؟سرعت دانلودمو خیلی پایین میاره.وقتی تو نتم بعضی از سایتها به زور باز میشن یا اصلا باز نمیشن.بعضی از برنامه هام اجرا نمیشن.خیلی اعصابمو خراب کرده

داود
Friday 31 October 2008, 10:17 AM
سلام
اینجا بخش مقالات هستش، نه سوال و جواب.
دقت کنید.
منتقل شد.
------------------------------------------------------------
احتمال نمیدم.
مگر سرعت شما در حد مگابایته؟
ممکنه درایور کسپرسکی رو برداشته باشید.

این عکس رو نگاه کنید

درایور برنامه kaspersky باید نصب و انتخاب شده باشه.
مخصوصا QOS.

اگر برای شما زحمتی نیست، تنظیمات برنامه کسپرسکی خودتون رو هم اینجا قرار بدید.
برای این کار:

برید توی Setting همون بخش Protection و دکمه save رو بزنید.

مثل عکس:

ممنون

nima1024
Wednesday 5 November 2008, 11:10 PM
سلام
اگه ما کسپرسکی 6 نصب کنیم با تمام آپدیت ها اون وقت فرقی میکنه با 2009 ؟ من شنیدم اگر کسپر 6 به بالا رو آپدیت کنیم عین 2009 کار میکنه
این درسته ؟

داود
Thursday 6 November 2008, 12:29 AM

سلام

بله تا حدودی درسته و در شناسایی ویروس ها هیچ فرقی نمیکنند.

فرق ورژن 8 یا همون 2009 با ورژن های قبلی در استفاده از لیست سفید در کنار بانک امضا ویروس هستش.

این ویژگی فقط در نسخه Internet Security وجود داره.

هوش مصنوعی و Heuristic .... رو بندازید دور.
همه حرف هستش و تبلیغات و البته تاریخ گذشته.

اگر شما آنتی ویروسی رو که از تکنولوژی لیست سفید استفاده میکنه، 2 الی 3 ماه آپدیت نکرده باشید مطمئن باشید وقتی فایل آلوده ای رو اجرا میکنید که جدیدا تولید شده، سیستم آلوده نمیشه...

چرا؟؟؟

چون برنامه آنتی ویروس جلوی اجرا رو گرفته.

این هستش فرق بین Internet Security 6 - 7 با ورژن جدید Internet Security 2009 یا همون 8
....
برای اطمینان بگید تا یک فایل جدید که اتفاقا قاتل برنامه کسپرسکی هست رو بدم امتحان کنید.

اسمش Trojan-PSW.Win32.OnLineGames.rlh هست و چندین نوع اون در این هفته دیده شده.

البته قاتل 6 و 7

نسخه 2009 حتی بدون آپدیت هم اجزای اجرا نمیده.

اینم منبع برای اطلاعات عمومی:
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

Kaptian Black
Thursday 6 November 2008, 12:36 AM

میذاری امتحان کنم ؟ البته اگه ویندوز رو ....

KIS8

داود
Friday 7 November 2008, 12:37 AM
سلام
ممنون
جناب E131، اگر بخواهید فایل آلوده رو به شما هم بدم امتحان کنید.
البته چون از 3 روز پیش فایل توسط کسپرسکی شناسایی میشه بهتره گزینه حفاظت از file and memory رو غیر فعال کنید.
مثل عکس

نگران نباشید.
چون ما لیست سفید برنامه رو میخواهیم امتحان کنیم.

Whitelisting قدرت آنتی ویروس های مدرن هستش.

برای آقا مهران هم آدرس رو با پیام خصوصی فرستادم.

E131
Friday 7 November 2008, 03:38 PM
سلام.

آپدیت نشده ی کسپر فایل رو به عنوان ویروس معرفی نکرد که بخواد پاکش بکنه، اما بهش اجازه ی اجرا رو هم نداد و توی دسته ی untrusted قرارش داد.

وقتی هم که آپدیت ها رو برگردوندم، فایل رو آلوده تشخیص داد و حذفش کرد.

در ضمن این فایل رو در حضور ***** Smart Security هم تست کردم... کار خاصی انجام نداد.

nima1024
Friday 7 November 2008, 04:24 PM
پس با این تفاسیر و داستان ها همون 8 بزارم باشه ؟ دیگه 6 نصب نکنم ؟

داود
Saturday 8 November 2008, 10:41 AM

سلام
یقینا 8 بهتر و مطمئن تره.
اما یادتون باشه که Whitelisting یا تکنولوژی لیست سفید در ابتدای کار خودش هستش.

تازه دوران شیرخواره گی رو شروع کرده.

پس دلیلی نداره چون این ویژگی در KIS 2009 وجود داره، هر کد آلوده ای رو با خیال راحت اجرا کنید.

ممنون

amirsistan
Sunday 9 November 2008, 07:50 AM
سلام
من از بین همه انتی ویروسها ایترنت سکوریتی 8 کاسپر رو دارم استفاده میکنم .ایا واقعا میتونم از امنیت کامل برخوردار بشم .یا از انتی ویروس کاسپر + یک فایروال استفاده کنم بهتر میشه نظرتون رو بگید .

Kaptian Black
Sunday 9 November 2008, 07:54 AM

مطمئن باش Kaspersky Interent Security 8 بهترینه در ضمن خودش این ها رو داره :
Anti Virus - Firewall - AntiSpam - Anti Spyware و ...

amirsistan
Monday 10 November 2008, 05:50 AM

ممنون از جوابتون اما نمیدونم چرا بعضی از دوستان تر جیح میدن از فایر وال و انتی ویروس استفاده کنن .شاید به فایروال کاسپر اعتماد ندارن شاید اینترنت سکوریتی کاسپر سرعت اینرنت یا سیستم رو کم میکنه.
مثلا جایی خوندم انتی ویروس نود با فایروال زون الارم عالیه شما چی فکر میکنین.

داود
Monday 10 November 2008, 09:55 AM

سلام
نه، مثل دنیای واقعی توی این دنیا هم شایعات و میبخشید، چرندیات زیاده.
چون مرجعی درست نیست که به اون رجوع کنن.

سرعت های 128 و الی 2 مگابیت که در ایران استفاده میشه که سرعتی نیستند تا بخواد قسمتی از اون هم گرفته بشه.:confused:
در کل استفاده از یک نرم افزار واحد بهتر و مطمئن ترین هست.

ممنون

Kaptian Black
Monday 24 November 2008, 09:25 PM
فایل های های قرنتینه شده کجا ذخیره میشن و از کجا میشه برشون گردوند ؟

Dr. X
Tuesday 25 November 2008, 04:55 AM

سلام
طبق عكس ها عمل كنيد
البته پيشنهاد مي شه فايلي رو كه مي شناسيند و مي دونيد كه آلوده نيست رو برگردونيد

WOLF_MAJID
Monday 1 December 2008, 08:40 AM
سلام

مدتیه که کسپر به من این پیغام را می ده

کلیدها رو عوض کردم نشد
می خواستم بدونم دلیلش چیه و آیا کاری می شه کرد ؟

ممنون از شما

داود
Monday 1 December 2008, 07:24 PM
سلام
در آپدیت offline شما داخل تنظیمات باید آدرس server شرکت kaspersky رو بردارید.

اینجا که با نوار قرمز مشخص کردم.

مورد بعدی اینکه، بهتره از این مسیر جای دیگه کپی بگیرید
و آدرس اون رو در بخشی که با نوار بنفش رنگ مشخص کردم قرار بدید.

چون اگر هر دو آدرس یکی باشند ممکنه حلقه یا Loop به وجود بیاد.(شاید)
ممنون

m_co2
Thursday 11 December 2008, 01:46 PM
با سلام

آنتي ويروس Kaspersky نسخه 2009 من هر 5 روز يك بار مي گه آپديت كن و منو كلافه كرده ...چي كارش كنم؟

داود
Thursday 11 December 2008, 04:23 PM
سلام
در این آدرس، بخش مقالات توضیح دادم.

yaghob68
Sunday 14 December 2008, 11:18 PM
با سلام دوستان عزيز من internet securty 2009 كسپرسكي را نصب كردم مي خواستم بدونم وقتي سيستم را اسكن ميكنم اگر ويروس يا تروجان پيدا كرد به صورت اتوماتيك آنها را از بين ميبرد يا ما بايد خودمان دستور بدهيم اگر ماخودمان بايد آن را بكشيم خواهشا نوضيح دهيد

2- از وقتي كسپرسكي را نصب كردم برنامه ها دير اجرا مي شود و قبل از اجرا يك هشدار از طرف كسپرسكي مي دهيد آيا راهي براي برطرف كردن اين مشكل هست

S.M.T.F
Sunday 14 December 2008, 11:23 PM

بهتره به این دو پست در تاپیک تنظیمات آنتی ویروس ها مراجعه کنید اگر باز هم مشکلی داشتید در خدمتیم

پست اول:

پست هشتم:

موفق باشید

yaghob68
Tuesday 16 December 2008, 12:26 AM
با سلام دوستان من يه مشكلي دارم اونم اين هست كه كسپرسكي بعضي فايل ها رو حذف ميكنه . يعني موقع اسكن كردن بعضي از فايل ها كه ويروس هم ندارند رو حذف ميكنه . مانند babylon windvr و... نميدونم بعضي از برنامه ها رو بعنوان چه چيزي پيدا ميكنه و حذف ميكنه .

اصلا چطوري ميتونم فقط آنتي ويروس و فايروال رو فعال بزارم

داود
Tuesday 16 December 2008, 12:31 AM
سلام
کلا از روي هارد پاک ميکنه يا فقط به شما نشون ميده که همچين فايلي پيدا کرده.
اگر پاک ميکنه, که يبايد اون فايل بررسي بشه.
بتونيد اون رو ايجا قرار بديد ممنون ميشم.

yaghob68
Tuesday 16 December 2008, 01:22 AM
نداوود جان من برنامه Folder shid , babylon7 , windvr3 , windows live write را خيلي وقت پيش كه از ***** استفاده ميكردم دداشتم و هيچ مشكلي نداشت اما وقتي كسپرسكي رو نصب كردم و يكبار اسكن كرد اونها رو پاك كرد . هرسه اين برنامه ها را از KING نصب كردم . به نظرم بعضي از برنامه هايي كه ريجيستر نشده است رو هم پاك ميكنه . ميتوني يه آموزش كامل تنظيماتش رو برام تهيه كني

راستي داوود جان يه سوال من ميخوام system mechanic7 pro را نصب كنم ميگه كسپرسكي رو پاك كن مي خواستم بدونم خود اين برنامه از چه آنتي ويريوسي استفاده مي كنه

reza_pa48
Tuesday 16 December 2008, 12:18 PM
سلام
بنا به آموزشی که دوستان قرار داده بودن که فایلای آپدیت رو روی هارد سیو کنیم و روی یک کامپیوتر دیگه امتحان کنیم منم همین کارو کردم.
ولی اون فولدر رو که دادم و apply رو زدم در اون فولدر هیچ چی نیست و صفر کیلوبایته.
وقتی اون فولدرو می سازیم آپدیتهایی که بعد از ساختن فولدر و فعال کردن اون تیک می زنیم می ره توی فولدر یا اینکه چی؟از اول هر چی آپ کردیم؟

داود
Tuesday 16 December 2008, 01:48 PM

سلام
کدوم king
همون که برای شرکت پرند هست؟ چون چند تا king دیدم.
اما در کل باید اون فایل ها رو یک جوری به دست ما برسونید.
احتمال داره واقعا آلوده باشند.
کاری به برنامه ثبت شده و نشده هم نداره.
=====================================

این برنامه هم آنتی ویروس خودش رو داره. iolo AntiVirus

داود
Tuesday 16 December 2008, 01:51 PM

سلام
به احتمال زیاد یک جا رو اشتباه رفتید, چون تا به حال دوستان موردی رو گزارش نکردند.
میتونم بپرسم به ترتیب چه کارهایی کردید.؟؟
ممنون

M@mool
Monday 22 December 2008, 04:01 PM
سلام
من کاسپر اسکای 2009 رو از سایت خودش دانلود کردم ولی هر بار که میخام آپدیتش کنم تا 99% پر میشه ولی یک ساعت بعد هم همون 99% رو نشون میده !:confused:مشکل از کجاست؟

داود
Monday 22 December 2008, 06:07 PM

[Only registered and activated users can see links]
من کاسپر اسکای 2009 رو از سایت خودش دانلود کردم ولی هر بار که میخام آپدیتش کنم تا 99% پر میشه ولی یک ساعت بعد هم همون 99% رو نشون میده !:confused:مشکل از کجاست؟[/QUOTE]

خوب شما هر دو دوست عزیز:
برید در بخش تنظیمات یا setting
بخش سمت راست که نوشته update رو بزنید و از سمت چپ گزینه setting رو کلیک کنید.
حالا دراین پنجره برگه دوم که additional هست رو انتخاب کنید و مثل عکس تنظیمات رو نگاه کنید و تغییر بدید.

تاریخ سیستم رو هم دقیقا تنظیم کنید.
حتما هم کلید قبلی رو delete کنید و از این کلید که اینجا گذاشتم استفاده کنید.
چون امتحان کردم و blacklist نشده.

انشاالله که مشکل برطرف بشه.

M@mool
Monday 22 December 2008, 08:31 PM
ممنون از راهنماییتون
باید برای همیشه تنظیمات اینجوری بمونه؟

داود
Monday 22 December 2008, 08:56 PM
باید برای همیشه تنظیمات اینجوری بمونه؟[/QUOTE]

سلام
وقتی یکبار آپدیت کردید و کامل شد، میتونید به حالت اول برگردونید.
اگر اتصال dial-up دارید، بگذارید همینطور بمونه.

etis
Friday 26 December 2008, 12:22 AM
سلام

من امروز kaspersky internet security 2009 رو نصب کردم ولی tray icon کاسپر
هیچ کاری نمی کنه. حتی وقتی که برنامه اجرا میکنم یا تو اینترنت میگردم اصلا
نشون نمیده که چیزی رو اسکن میکنه یا نه.

مرسی که کمک می کنین

داود
Friday 26 December 2008, 09:45 AM

سلام
برید داخل setting
سمت چپ، آخرین گزینه نوشته  Appearance روی اون بزنید.
حالا سمت راست ببنید گزینه Animate Taskbar Icon when executing tasks فعال هست یا نه.
باید فعال باشه.
اگر انتخاب شده بود از حالت انتخاب در بیارید، apply کنید و دوباره اون رو انتخاب بفرمایید.
Apply یادتون نره.
ممنون

headshoter
Friday 26 December 2008, 12:39 PM
سلام !! وقتی میخوام به کسپر لایسنس بدم این ارور رو میده !! [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]کسی میدونه ایراد از کجاس؟؟

etis
Friday 26 December 2008, 01:32 PM

مرسی از بابت پاسخ ولی قبلا این روش رو امتحان کردم ولی جواب نداده

داود
Friday 26 December 2008, 01:38 PM
سلام
برای مشکل اول:
زیاد مهم نیست.
مهم اینه که کار کنه.
اگر خود سایت سازنده دانلود کرده باشید یک بحث دیگه هست.

===================
مشکل دوم
شما کلیدی رو دارید وارد میکنید که برای این نسخه نیست.
kav* به kis نمیخوره و kis به kav.
حتی 6، 7 و 8 هم به هم مشکل دارند.

S.M.T.F
Tuesday 30 December 2008, 07:56 PM

دوست عزیز ، توضیحات رو امین جان ( Dr. X)کاملا گفتند

من در پست قبلیم اشاره کردم که

خوب که بازم میگم راه اول پیشنهاد میشه خوب ولی اگر هم نمیتونید یعنی واقعا سخته براتون من یه پیشنهاد دارم که شما آپدیت آنتی ویروس رو برای دفعه اول دانلود کنید و به صورت آفلاین اونو آپدیت کنید چون دفعه اول خیلی طول میکشه ولی بعدا مستقیما به صورت آنلاین آپدیت کنید

اما در مورد سوالتون که فرموده بودید که
چرا میشه شما لینکی رو که من دادم کپی کنید و داخل برنامه IDM تون سمت چپ بالا بر روی addURL رو کلیک کنید و این لینک رو داخل اون Paste کنید و چون لینک مستقیم هستش قابلیت Resume هم داره

موفق باشید

basshunter
Wednesday 31 December 2008, 08:23 AM
سلام دوستان
یه اتفاقی افتاده.
نمیدونم چرا هر key وارد می کنم تو kis میگه databases are corrupted
تو نوار پایین کنار ساعت هم رنگ آرم کاسپر خاکستری شده و هیچ عملی انجام نمی ده.
میشه بگید چه کنم؟:confused:

M@mool
Wednesday 31 December 2008, 11:08 AM
كاسپر اسكاي پرتابل من يوزر پس پراكسي سرور ميخاد!

Dr. X
Wednesday 31 December 2008, 04:05 PM

سلام
لطفا" در انتخواب انجمن صحيح دقت كنيد

والا من تا حالا با نسخه پرتابل اين برنامه كار نكردم ولي فكر كنم اگه شما تيك use P r o x y server authentication رو برداريد درست بشه
اينم يك عكس براي تفهيم بيشتر

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] ([Only registered and activated users can see links])

موفق باشيد

داود
Tuesday 13 January 2009, 05:23 PM
سلام
خيلي از دوستاني که ورژن 2009 يا همون 8 رو استفاده ميکنند در مورد آپديت از طريق فايل zip که مربوط به آپديت برنامه هست مشکل داشتند و شکايتها نمودند.
خوب با تيم پشتيباني مکاتبه کردم و جواب اين شد:

خوب يعني ورژن هاي 2009 از فايل zip آپديت نميشوند.

فقط ورژن هاي 6 و 7 از طريق فايلهاي zip آپديت ميشوند.

يا

================================================== =========================

برخي دوستان هم از مشکل آپديت از طريق اينترنت شکايت داشتند.
مشکلاتي مانند پيغام database is obsolete يا Database is corrupt

ميشه گفت که مشکل از برنامه کسپرسکي نيست. ( غير از Black List شدن کليد يا مشکل نداشتن ويندوز و عدم وجود آلودگي به ويروس )

مشکل از شلوغي server هاي شرکت هستش.

امروز امتحان کردم و ديدم که بله از طريق شبکه اينترنت پيغام خطا ميده, اما از طريق پوشه آپديت که ذخيره کرده بودم به راحتي آپديت شد.

خوب راه حل اينه که در ساعات ديگه مثل اوايل صبح ايران يا ساعات 2 الي 3 بعد از ظهر به وقت ايران آپديت کنيد.

mahdinik11
Thursday 15 January 2009, 02:19 PM
دوستان سلام خسته نباشید همانطوری که در پست های قبل مطرح شد ورژن 2009 کاسپر من به مشکل خورد و اساتید به من پیشنهاد کردند که از ورژن 7 استفاده کنم ورژن 7 رو نصب کردم و به سختی اپدیت شد سی دی بوت ورژن 7 را درست کردم که ان هم اپدیت می باشد در زمان استفاده از سی دی وقتی فرمان اسکن سیستم را میدهی پیغام data base is coruptedرا میدهد و به هیچ عنوان اسکن نمی کند لطفا دوستان مرا راهنمایی کنند

elmira
Tuesday 20 January 2009, 10:09 AM
سلام دوستان

با کمکهای شما تونستم به صورت آنلاین تا 84% برم .اما الان حدود 1 ساعت که رو 84 مونده.35.6mb نشون می ده.
البته size زیاد می شه . من نمی دونم چند mb مونده تا اتمام.اما درصد هنوز 84.

فکر کنم از 30 مگ هشتاد و چهار درصد شروع شد تا الان که 35 هست.

خواهشا کمکم کنید.
"6 ساعت تا حالا"

داود
Tuesday 20 January 2009, 10:16 AM
سلام
اگر شما گزينه کپي رو فعال کرده باشيد تا آپديت ها رو نگهداري کنيد, تا حدود 60 مگابايت براي بار اول دانلود ميکنه.
دفعه هاي بعد ديگه اين طوري نميشه.

elmira
Tuesday 20 January 2009, 10:20 AM

آره فعاله . نمی شه کاری کرد که الان تموم بشه؟

داود
Tuesday 20 January 2009, 10:22 AM
خوب ايکاش شما اول خود برنامه رو آپديت ميکرديد و بعد از آپديت شدن اون گزينه رو فعال کنيد.
هر طور که مايل هستيد.

elmira
Tuesday 20 January 2009, 10:25 AM

خوب اگه الان اینکارو بکنم .چی میشه؟مشکلی پیش میاد؟

داود
Tuesday 20 January 2009, 10:27 AM
مشکل نداره ميتونيد cancel کنيد.
اما خود برنامه هم آپديت نميشه و اين مقداري رو هم که گرفتيد به هدر ميره.

mahdinik11
Tuesday 20 January 2009, 11:55 AM
خانم المیرا سلام خسته نباشی من به شما پیشنهاد میکنم برید به قسمت نرم افزارهای رایگان اپدیت کسپر 2009 را اپراتور عزیز گذاشته انها رو دانلود کن و با انها افلاین اپدیتش کن طریقه اپدیت افلاین را هم برو به تاپیک نحوه ذخیره کردن اپدیت هر انتی ویروسی دوستان کامل و جامع انجا توضیح داده اند بعد با ان که اپدیت کردی تنظیمات اپدیت کاسپر را پیش فرض کن و انلاین اپدیتش کن انموقع احتمالا چند دقیقه ای بیشتر طول نمیکشه چون اپدیتی که گذاشته شده مال چند روز قبل است

elmira
Sunday 25 January 2009, 09:02 AM
سلام دوستان .
بلاخره بعد مدتها کاسپرم به صورت آنلاینآپدیت شد.راستی بهم تبریک نمی گید!!!!!!!!!
از حالت trial آپدیتش کردم.
وای .خیلی ممنون از کمکهای همگی.
اگه اشکال نداره می خوام از جناب ندای داوود و operator یه تشکر مخصوص بکنم.

خیــــــــــــلی ممنون

elmira
Sunday 25 January 2009, 09:04 AM

دوست عزیز تمام مراحلی رو که گفتید رفتم . اما تو آپدیت آفلاین هم گیر داره.

mahdinik11
Sunday 25 January 2009, 09:25 AM

خانم المیرا سلام
اوندفعه به شما گفتم دوباره jimaxاپدیتهای جدید را گذاشته خوب گوش کن چی میگم شما کاسپر را removeکن اپدیتهای جدید را دریافت کن (ابتدا تریال نصب کن )بعد با ان اپدیتها افلاین اپدیت کن بعد همان کلید هایی را که داری بده قبول می کنه

elmira
Sunday 25 January 2009, 09:34 AM

سلام دوست عزیز .
اگه پست بالا رو خونده باشید .نوشتم که سر آخر آنلاین کاسپرو آپدیت کردم.

من فایلهای آفلاین رو دان کرده بودم.اما به هیچ وجه آپ نشد.تا 14% می رفت .بعد می گفت reset .بعد بالا اومدن همون آشو همون کاسه.
نمی دونم چرا آفلاین آپ نمی شه.
اما در هر صورت ازتون ممنون بابت پاسخگویی.

S.M.T.F
Sunday 25 January 2009, 09:52 AM
سلام خوشحالم که بالاخره مشکل شما رفع شد :):)

خوب ولی در چند پست قبل داود جان توضیح دادند که با شرکت کاسپر نامه نگاری ای انجام دادند که در جوابیه مشخص شده که کسپر 2009 با فایل زیپ ی که خود سایت کاسپر ارائه میده به صورت آفلاین آپدیت نمیشه و اینکار باید از طریق فایل آپدیت ذخیره شده توسط سیستمی که آنلاین آپدیت شده صورت بگیره.

به همین خاطر تصمیم گرفتیم که برای سهولت کاربران P30Forum فایلهایی را که خودمون از طریق آپدیت آنلاین ذخیره کردیم برای دوستان آپلود کنیم تا دوستانی که امکان آپدیت آنلاین با اون حجم بالا رو ندارند بتونند کسپر رو آفلاین آپدیت کننید.

این پست

ضمنا در هنگامی که شما کسپر رو نصب میکنید و بهش کلید میدهید ممکنه وقتی که شما به صورت آفلاین آپدیت میکنید به شما گیر بده که کلید Block شده است پس در نتیجه بهتره از یک کلید مطمئن استفاده کنید.

راستی این رو هم بگم که اگر امکانش رو دارید از جدیدترین نسخه کسپر یعنی Kis8.0.0.506 استفاده کنید (لزومی نداره ولی بهتره ;) )

البته مشکل شما که حل شد ولی برای دوستان دیگر که امکان داره به مشکل بخورند این توضیحات رو دادم

elmira
Sunday 25 January 2009, 09:57 AM

درست می فرمایید.
اما منم اون فایل آپدیتو از کسی گرفتم که به صورت آنلاین آپ کر ده بود . مثل همین آپ هایی که خودتون گذاشتید.

البته که کلید black list نشده بود.اما اون لحظه هر کلیدی می دادم می گفت black list .

در کل بازم تشکر

Dr. X
Sunday 25 January 2009, 04:30 PM

سلام
ايشون درست ميگن محمد جان (operator)
من فايل هاي آپديت رو بهشون دادم، البته خيلي قبل تر از اينكه شما اون تاپيك رو بزني
همينطور كه خودم بهشون گفتم، به نظر من اون موقع مشكل از ويندوز و يا وجود آلودگي به ويروس بود كه كسپر آپديت نميشد (آنلاين هم كه آپديت نميكردن، پس از شلوغي سرورها هم نبود)

به هر حال خوشحاليم كه ايشون تونستند كسپر رو آپديت كنن
الان هم ميتونيد با يك كليد مطمئن كسپر رو اكتيو كنين و يك آپديت (كه زماني هم به اون صورت نميبره)
ممنون و موفق باشيد

zahra67
Thursday 5 February 2009, 11:35 PM
بچه ها خواهشن هركي لايسنس جديد داره كه بلك ليست نيست بذاره...من از ديشب تا حالا ديوونه و عصبي شدم...آپديت تا 99% يا 100% گير مي كنه و بعد هم بلك ليست ميشه

ناراحتي اعصاب گرفتم من !

S.M.T.F
Thursday 5 February 2009, 11:38 PM
بفرمائید کمی جستجو میکردید پیدا میکردید

موفق باشید

m_co2
Saturday 7 February 2009, 11:37 AM

این روشی که در لینک بالا گذاشته شده رو امتحان کردم با کسپر 2009 نمی شه آفلاین آپدیت کرد

S.M.T.F
Saturday 7 February 2009, 02:44 PM
میشه بگید ورژن کسپر تون چنده ؟

8.0.0.357
Or
8.0.0.454
Or
8.0.0.506

موفق باشید

m_co2
Saturday 7 February 2009, 02:57 PM
ورژنش 8.0.0.454

Dr. X
Saturday 7 February 2009, 03:04 PM

سلام
اگر طبق پست زير عمل مي كنين
و همچنين از سلامت كليد، عدم وجود آلودگي، تنظيمات تاريخ سيستم و پرو-كسي مطمئن هستين
بايد بگم كه در اين صورت براي اولين بار بايد كسپر رو آنلاين آپديت كنين تا علاوه بر بانك ويروس، موتور و درايورهاي اين برنامه نيز آپديت بشن
موفق باشين

m_co2
Saturday 7 February 2009, 03:14 PM

اگه بخوام آنلاین آپدیت کنم یه چیزی در حدود 15 ساعت باید وایسم تا آپدیت بشه
این لینکی رو هم دادین طبقش عمل کردم نمی شه
راستی یکی از دوستام آپدیت کاملش رو داره، می شه کل فایل AVP8 رو بگیرم و از طریق safe mode با AVP 8 خودم عوض کنم؟
مشکلی ایجاد نشه؟

Dr. X
Saturday 7 February 2009, 03:25 PM

پس شما براي بار اول هستش كه آپديت مي كنين
همينطور كه گفتم
و اين كاري رو هم كه فرمودين (جايگزين كنين) فكر نكنم عملي باشه
حتي براي آپديت بانك ويروس چه برسه به موتور و درايورهاي برنامه

داود
Saturday 7 February 2009, 04:07 PM
سلام
کسپرسکي با Copy و Replace فايل ها و پوشه ها آپديت نميشه.
حتي در safe mode

اون فايل رو امتحان کردم و درسته.
بهتره تنظيمات رو عوض کنيد و بعد از آپديت برگردونيد سر جاش.

m_co2
Saturday 7 February 2009, 05:19 PM
آخه کی حوصله داره 15 ساعت مچل بشه واسه یه آپدیت
راه دیگه ای نیست

داود
Saturday 7 February 2009, 05:27 PM
اگر گزينه کپي رو انتخاب نکرده باشيد, آپديت برنامه در ورژن 8.0.0.506 حدود 12 مگابايت هستش.
زياد نيست.
حالا اگر 8.0.0.454 هم باشه فوق فوق 15مگابايت

اون فايل رو امتحان کردم سالمه و کار ميکنه.

reza_pa48
Sunday 8 February 2009, 11:25 PM
سلام
احتمال می دم این سوال منو دوستان جواب داده باشن در این صورت معذزت می خوام گکه وقتتونو دوباره می گیرم.
ببینید من kis 8.0.0.545 دارم و کاملا آپدیت هست.حالا می خوام ویندوز عوض کنم و دیگه نمی خوام دوباره آپ کنم
کاری که می کنم اینه:
در قسمت update seeting در copy update to folder رو بزنم و یه آپدیت کنم.کل آپدیت ها را که از اول نصب برنامه کردم می ریزه اونجا؟
حجمش چقدر می شه؟
بعد توی سیستم جدید قسمت source اون فولدر رو اد کنم و تیک آپدیت از سرور کسپر رو بردارم و بزنم ok?

reza_pa48
Monday 9 February 2009, 01:46 AM
من کاری که در پست 90 گفتم رو انجام دادم 25 مگ آپدیت کرد و فایلا رو سیو کرد البته من گزینه دیتا بیس و ماژولو فعال کردم
درسته کارم؟

reza_pa48
Monday 9 February 2009, 01:47 AM
بعد اینکه 25 مگ آپدیت کرد دوباره زدم آپدیت دیدم باز رفت بالای 8 مگ آپدیت و وایساد روی 99 درصد
یعنی درست مثل دفعه قبل
منم کنسلش کزدم حالا چی کار کنم هر بار 20 مگ آپ می شه؟

m_co2
Monday 9 February 2009, 02:10 PM
با سلام من دوبار کسپر رو آپدیت کردم اما یه erorr هایی می ده اعصاب من رو خورد کرده این عکس نشون می ده که قسمت malware آپدیت نشده اما بقیه قسمت ها آپدیت شده مشکل کجاست اگه آقای ندای داود به فایل TXT که گذلشتم نگاه کنید می بینید که 2 بار آپدیت کردم اولیش در حدود 8 MB و دومیش در حدود 12 MB

مشکل دیگه این که:

8.0.0.506 ورژن کسپر . از خود سایت کسپر دانلود کردم

داود
Monday 9 February 2009, 04:07 PM
سلام
خوب خطا ها ميگه که يکي از فايلها روي سرور خراب هستش.

Update files are corrupted

در آدرس های:

و

البته اين موضوع رو يکبار گفتم که بعضي مواقع اين مشکل پيش مياد.
بهتره چند ساعت ديگه و حتي روز بعد امتحان کنيد.

S.M.T.F
Monday 9 February 2009, 09:58 PM

شما اگر یک دفعه آپدیت کردید کافیه و اگر روی 99% می ایسته صبر کنید تا تموم بشه و بعد ویندوزتون رو عوض کنید و بعد از نصب مجدد ویندوز کسپر رو نصب کرده و طبق عکس زیر عمل کنید (تاکید میکنم که اگر ADSL دارید اجازه بدید آپدیت 100% کامل بشه وگرنه هیچ فایده ای نداره )

این عکس مسیر عکس رو بطور پیش فرض تعیین کرده شما مسیر عکس رو همونی که در سیستمتون هست بدید

موفق باشید

PesarIran
Monday 9 February 2009, 10:06 PM

من آپدیت کردم اما آپدیتش خیلی زیاد شد یعنی شد 30.4 مگابایت کامل از خود نرم افزار بیشتر شد و تازه از آخرین نسخه هم استفاده میکردم و الان شده حدود 50 مگابایت این آپدیت مشکلی نداره ؟

داود
Monday 9 February 2009, 11:16 PM

سلام
قبلا هم گفتم وقتی گزینه copy کردن در برنامه فعال باشه برای بار اول حتی تا 60 مگابایت هم میره.

reza_pa48
Monday 9 February 2009, 11:26 PM
سلام داود جان ببین
30مگ آپ کرد زد صد درصد
الان تیکش باز فعاله(ذخیره کردن آپدیت ها) هر بار می زنم آپدیت(تا حالا 2-3 بار شده) میره رو مگ و لیست فایلاشم نگاه کردم همونها رو دوباره داون می کنه

S.M.T.F
Tuesday 10 February 2009, 10:48 AM

شما اگر از Adsl استفاده میکنید پیشنهاد میکنم بزارید اون تیک همیشه فعال باشه خوب من اینطور فکر میکنم که شما دارید چند بار پشت سر هم Update میکنید و خوب این طبیعی که همون فایلها باشه و همون ها رو داره Over Write میکنه میگم بزارید اون تیک همیشه فعال باشه و AVتون رو هم تنظیم کنید که خودش هر دو روز یک بار Update کنه مشکلی نیست

حسن آقا درسته آپدیتهای نسخه جدید تابحال فکر میکنم حدود 51 مگا بایت هست مال منم همینه خوب البته مال من چند وقته که داره آپدیت میکنه

موفق باشید

reza_pa48
Friday 13 February 2009, 01:00 AM
یعنی وقتی تیک این قسمت کپی فعال باشه هر بار می ره از اول آپدیت می کنه می ریزه رو هارد؟

Dr. X
Friday 13 February 2009, 01:33 AM

نه همون آپديتي كه لازم هست 2 برابر ميشه (مثلا" اگه 500KB بگيره دو برابر ميشه 1MB)
كه البته بهتره اين تيك فعال نباشه، شما مي تونيد همون آپديتي كه كسپر براي خودش ميگير رو كپي كنيد از مسير
و بعد براي آپديت آفلاين پوشه temporaryFolder كه داخل Temporary Files رو Add كنيد (البته در اين حالت بايد تيك Kaspersky labs update servers رو برداريد)
موفق باشيد

reza_pa48
Friday 13 February 2009, 11:35 AM
سلام
خوب برای من این تیک چرا فعال بود چرا چن بار زدم 30 مگ آپدیت کرد؟
و سوال دوم اینکه مثلا الان کسپرم آپدیت هست اینجا که ادرس دادین برم و فایلا رو کپی کنم یه جای دیگه بعد نصب ویندوز و کسپر آپدیت نشده ، این فولدرها را add کنم کار تمونه؟(البته در اين حالت بايد تيك Kaspersky labs update servers رو برداشته باشم)

S.M.T.F
Friday 13 February 2009, 11:39 AM

بله اون فایل رو کپی کنید در یک درایو دیگه و برای آپدیت مجدد هم فکر میکنم این عکس چند بار گذاشته شده و کاملا هم گویا باشه :)

موفق باشید

hr6217
Thursday 19 February 2009, 11:58 AM
سلام
من internet security 8.0.0.357 دارم بعد از هر بار آپدیت سیستم که مجدد راه اندازی میشه مینویسه database are corrupted و من مجبور میشم هر دفعه مجدد آپدیت کنم.
دیگه کلافه شدم.اگه ممکنه بگید چیکار کنم.
ممنون.

S.M.T.F
Thursday 19 February 2009, 07:20 PM

شما آنلاین آپدیت میکنید یا خیر ؟
پیشنهاد میشه که با نسخه جدید 8.0.0.506 عوضش کنید

41 مگابایت

موفق باشید

hr6217
Thursday 19 February 2009, 11:40 PM
آره آنلاین آپدیت میکنم

helena55
Sunday 22 February 2009, 06:46 PM
منچند روز پیش کسپر نصب کردم اما الان پیغام میده که 8 روز بیشتر اعتبار نداره . چیکار کنم ؟

helena55
Sunday 22 February 2009, 06:47 PM
راهی هست که بشه کسپر رو دائمی کرد ؟

helena55
Sunday 22 February 2009, 06:51 PM
راستی یادم رفت که بگم kaspersky internet security 2009 رو نصب کردم و الان این مشکل رو دارم . یعنی اینکه پیغام میده 8 روز بیشتر اعتبار نداره .

Dr. X
Sunday 22 February 2009, 06:55 PM

سلام
شما بايد از كليدهاي كسپر استفاده كنين
اگه به كسپر قبلا" كليد دادين اول اونو پاك كنين و بعد كليد جديد رو وارد كنين
اگه هم كه trial اكتيو كردين كه فقط بهش كليد بدين
شما مي تونيد از اين آدرس كليد هاي مورد نيازتون رو دان كنيد
پست 13
البته براي نسخه KIS هستش اگر هم براي KAV ميخواين كه توي همون تاپيك سرچ بزنين پيدا ميشه
موفق باشيد

M@mool
Tuesday 10 March 2009, 11:24 PM
چرا چند وقته که Malicious scripts رو 02/12 مونده و آپدیت نمی شه؟

داود
Wednesday 11 March 2009, 11:09 AM

سلام

اين مربوط به Exploit هاي شناسايي شده هستش.

ممکنه هر چند وقت يکبار مثلا يک هفته يا يک ماه بروز بشه.

کار exploit ها هم نفوذ به سيستم از طريق وجود مشکل يا باگ در نرم افزار ها هستش.

Secret spy
Wednesday 11 March 2009, 03:54 PM
من کاسپرسکی رو تنظیم کردم که آپدیتها رو روی هارد ذخیره کنه، حالا آپدیت ها رو تو ی دو پوشه bases و index ذخیره کرده ولی این دو تا تو پوشه ی خودش که در program files هست وجود نداره، پس اگه لازم شد از این آپدیت های ذخیره شده استفاده کنم کجا کپیشون کنم؟؟

یه چیز دیگه، آیا آپدیتها هم تو پوشه ی مشخص شده توسط کاربر ذخیره میشن و هم بخش مخصوص ذخیره آپدیتهای کاسپر؟

داود
Wednesday 11 March 2009, 04:34 PM

سلام
سوال دوم شما کمي نا مفهوم هستش.

مسير پيش فرض اينه:

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP8\Update distribution

مگر اينکه خودتون تغييرش بديد.

E131
Wednesday 11 March 2009, 04:37 PM

اگه که تیک COPY TO FOLDER فعال باشه، بله.

هم در مسیری که داوود جان گفتن ذخیره می شن (Windrive:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP8\Update distribution) و هم توی اون فولدری که شما مشخص کردین.

mostafa566
Friday 13 March 2009, 02:04 AM
سلام
چکار کنم که کاسپرسکی به بعضی نرم افزارا (مثلا Idm) گیر نده؟
ممنونم

Dr. X
Friday 13 March 2009, 02:34 AM

سلام
كسپر در حالت معمولي به idm گير نميده
به احتمال زياد شما در حال دان كردن فايل آلوده اي توسط idm هستيد به همين خاطر هم كسپر جلوي دانلود اونو ميگيره
و البته اصلا" پيشنهاد نميشه كه idm رو وارد ليست سفيد كنين
موفق باشيد

mostafa566
Friday 13 March 2009, 03:02 AM

ممنون
اما نه، حتی زمانی هم که به اینترنت وصل نیستم هم کاسپرسکی به IDM گیر می ده و البته فقط این نرم افزار نیست

Dr. X
Friday 13 March 2009, 03:20 AM
خب شما ليست نرم افزارهايي كه كسپر به اونا گير ميده بگين + متن خطاي كسپر
تا دوستان بهتر بتونن راهنمايي كنن

mostafa566
Friday 13 March 2009, 04:56 PM

بفرما

داود
Saturday 14 March 2009, 12:06 PM
سلام
این تنظیمات رو دانلود و توی برنامه load و سپس ok و yes کنید.

اگر باز این پیغام ها اومد ,سیستم به احتمال زیاد آلوده هستش.

شاید هم خود آنتی ویروس

آنتی ویروس رو از کجا تهیه کردید؟؟

mostafa566
Sunday 15 March 2009, 06:46 AM

از اینترنت دانلود کردم ولی از کجاش را یادم نمی آد
در ضمن از دیروز پریروز که دیگه مرده (همون کاسپرسکی)
ینی اصلا بالا نمی آد و گزینه اسکنش در منوی راست کلیک هم غیر فعاله
البته می رم و بازش می کنم هم بالا نمی آد
در ضمن تا به امروز هیچ وقت چنین مشکلی نداشته (نسخه 2009 هست ولی خیلی وقته ازش استفاده می کنم) ولی همیشه به IDM گیر می داد

reza_pa48
Wednesday 25 March 2009, 12:14 AM
سلام
من kaspersky key sharing v 2.4.1.0 رو داون کردم حالا سوالم این هست که key list را ازکجا گیر بیارم به خورد این برنامه بدم؟

boysusa
Friday 27 March 2009, 02:05 PM
خیلی سپاسگذارم بسیار بدردم خورد

farzaddd
Sunday 29 March 2009, 12:20 PM
ندای داود عزیزم سلام . سال نوت مبارک.میدونم اینجا جاش نیست اما گفتم شاید خالی از لطف نباشه یک تجربه آماتوریم رو تعریف کنم اونم اینکه 100 ویروس و تروجان 2008 رو با آنتی ویروسهای جدید تست کردم(همه آپدیت شده) و به نتایج عجیب و ترسناکی رسیدم.منی که عاشق nod 32 بودم هم واقعآ شک کردم.
kasperksy2009.6/100
nod 32 v 4 34/100
norton I.S 2009 38/100
و avira و avg هم کمی بیشتر از این تعداد رو شناسایی کردند.sophos ,dr web هم که اصلآ حرفشم نزن.بیشترین تعداد ro avast 4.8 داشت با 54 مورد شناسایی.حالا استاد به نظر شما آزمایش من مشکل داره یا واقعآ آنتی ویروسها فابل اعتماد نیستند.چون میدونم شما تنها کسی هستید که سوالات رو از دید کارشناسی جواب میدید نه تعصب شخصی.و خود شما کدوم internet security رو پیشنهاد میکنید؟ممنون

erkan
Friday 10 April 2009, 04:39 PM

من نمیدونم چه جوریه ولی یک ویروسی تو کامپیوترم بود که کسپر اصلا نمیشناختش با این که اپدیتش کرده بودم و لی بازم ویروسرو نمیشناخت فقط دوستام بهم میگفتن کامپیوترم ویروسیه تا اینکه avast رو ریختم تو کامپیوترم بدونه اپدیت یعنی اخرین اپدیتش ماله 2.2009 بود خودش تمامه ویروسارو گرفت حدودا 30 تا ویروس پیدا کرد که هیچ کدومشو کسپر نشناخت فقط مشکله avast اینه که خیل طول میکشه که کامپیوترو اسکن کنه واقعا حالگیریه

داود
Saturday 11 April 2009, 09:57 AM

سلام
فعلا كه Kaspersky internet security 2009

نسخه Kaspersky Antivirus 2009 اصلا پيشنهاد نميشه.

حالا تا بعد كه ببينيم چي مياد.

به شرط اينكه تنظيمات درست رو انجام بديد.

erkan
Saturday 11 April 2009, 09:11 PM
سلام میشه بگید چه تنظیماتی ما هم انجام بدیم ؟

داود
Sunday 12 April 2009, 09:44 AM

سلام
لطفا بريد به اين تاپيک:

فکر کنم پست هاي اول, سوم, چهارم و دهم رو نگاه کنيد بهتر باشه.
با بقيه کاري نداشته باشيد.

farzaddd
Sunday 12 April 2009, 06:06 PM
من به توصیه داود جان کسپرسکی ااینترنت سکوریتی رو ریختم اما نمی دونم چرا وقتی فعال هست می تونم به اینترنت کانکت شم اما هیچ سند و ریسیوی ندارم.انگار تمام دسترسی به اینترنتم رو بلاک کرده.می دونم مشکل از کسپر هست اما نمی دونم چطور رفع کنم.

farzaddd
Sunday 12 April 2009, 07:24 PM
اما در مورد تست قبلیم که 100 ویروس را با آنتی های مختلف تست کردم و کسپر تعداد کمی رو شناخت من امروز فهمیدم خیلی از اون فایل ها مواردی بود که در صورت ران نشدن مشکل درست نمی کرد.و کسپر با قدرت فوق العاده نه تنها مواردی رو که فقط ویروس بودند شناخت بلکه با هوشیاری تمام به شبه ویروس ها گیر نداد.نتیجه اینکه nod رو پاک کردم و کسپرسکی ریختم.

farzaddd
Saturday 18 April 2009, 06:33 PM
من جدیدآ کسپرسکی ام اجازه دسترسی به اینترنت رو نمیده.وقتی protection رو pause می کنم درست میشه.تنظیماتی که دوست خوبمون گذاشتند رو لود کردم برای 3 دقیقه درست میشه اما باز عین اول میشه تا باز تنظیمات رو لود کنم.اگه میشه کمک کنید.

hadi.reza
Saturday 18 April 2009, 10:56 PM
سلام من فايلهاي اپديت kaspersky internet security را دانلود كردم اما هر كاري مي كنم kaspersky internet security اپديت نميشه فايلها شامل autopath,index,bases است لطفا راهنمايي كنيد
با تشكر

داود
Sunday 19 April 2009, 09:55 AM

سلام
از کجا دانلود کرديد.
از چه نسخه اي استفاده ميکنيد؟

داود
Sunday 19 April 2009, 09:57 AM

سلام
خوب ممکنه از قبل سيستم آلودگي داشته باشه.( backdoor يا Rootkit )

هر وقت اينطوري شد, تنظيمات رو save کنيد و اون فايل رو به صورت zip اينجا قرار بديد.

تا ببنيم که برنامه جلوي چي رو ميگيره.

farzaddd
Sunday 19 April 2009, 08:22 PM

این تصویریه از اتفاقاتی که در قسمت firewall کسپر بعداز load کردن تنظیمات برای اینترنت اکسپلور افتاده.عین همین هم برای دانلود منیجر و اجازه دسترسی به اینترنت رو نمیده.اگه لازمه از جای دیگه عکس بذارم امر بفرمایید؟

داود
Monday 20 April 2009, 09:21 AM
سلام

IE رو ببنديد.

روي اون فايل در بخش FIREWALL راست کليک کنيد و برنامه رو Delete کنيد.

تمام پنجره ها رو ok کنيد.

ie رو باز کنيد و ببنيد باز همين طوري ميشه.

اگر باز مشکل وجود داشت, خوب حدسم درست بود.

احتمال آلودگي داريد.

بهتره بريد به سايت virustotal.com و بعد مسير فايل iexplore.exe رو که در پوشه Program Files\Internet Explorer هستش رو بديد و send file کنيد.

بعد از اينکه کار تموم شد و نشون داد که آلودگي داريد يا نه, آدرس رو برامون قرار بدبد.

يک همچين آدرسي مثلا:

farzaddd
Monday 20 April 2009, 01:58 PM
با تشکر.برای موری مجبور شدم ویندوز عوض کنم.الان که با ویندوز جدید اومدم در فایروال کسپر IE از low resricted در اومده و مشکلی نیست.حالا به نظرتون سیستم ویروسی شده بوده؟آیا نیاز هست همه پسوردهام عوض بشه؟راستی الان با virustotal چک کردم در حال حاضر که مشکلی نداره.

farzaddd
Monday 20 April 2009, 03:22 PM
داود عزیز الان دوباره وضع قبلی اتفاق افتاد.با اینکه وینذوز رو عوض کردم.با ویروس توتال چک کردم موردی نبود رفتم تو لیست بالا IE رو از لیست delet کردم اما باز تا IE باز میکنم میره تو لیست low resricted .تنها برنامه ای هم که دارم الان جر کسپر شبیه ساز ویندوز 7.seven remix xp .اگه IE رو بصورت دستی بفرستم تو trust مشکلی پیش میاد؟شرمنده اینقدر مزاحم شدم

داود
Monday 20 April 2009, 03:26 PM
خوب الان يکبار ديگه اون رو بفرستيد به سمت virustotal

دستي توي Firewall جابجا نکنيد.

کسپر اگر خودش نفرسته پس فايل مشکل داره.

nobody2009
Monday 20 April 2009, 05:32 PM
سلام تازگي ها kasper ,پيغام ميده كه previous applacatin lunch failed البته خود به خود اين طوري شد يه بار هم پاك كردم دوباره نصب كردم درست نشد تازه هی پیغام میده که به دلید مشکلی باید anti virus خاموش بشه نظرتون چيه؟

داود
Monday 20 April 2009, 08:16 PM

سلام

ببنید سیستم شما کلا مشکل داره.

میتونم بگم که احتمالا از خود ویندوزی هست که نصب کردید.

یعنی ذاتا باعث میشه که به راحتی آلودگی پیدا کنید.

توي بازار هم از هر 10 ديسک ويندوز فقط يکيشون درست حسابي هستش.

قبلا هم توي يک تاپيک گفتم که توي يک از اين ديسک ها که فکر کنم براي شرکت MRT بود يک Rootkit پيدا کردم.

بهتره یک سری به این تاپیک بزنید و تمام تنظیمات رو که گفته شده اعمال کنید.

مخصوصا فعال کردن DEP که خدا کنه CPU سیستم شما اون رو پشتیبانی کنه.

nobody2009
Wednesday 22 April 2009, 01:55 PM
من وبندوزxp service pack3 رو که از خود سایت مایکروسافت دانلود کرده بودم نصب کردم یعنی بازم مشکل از اونه

داود
Wednesday 22 April 2009, 02:02 PM

سلام

ديسک ويندوز شما رو گفتم نه اون سرويس پک رو.

اون رو از کجا تهيه کرديد

100 در 100 اون سرويس پک 2 هستش و يا پايين تر... درسته.

بهتره يک ويندوز تر و تميز که sp3 مستقيم ادغام شده باشه از بازار تهيه کنيد.

چون احتمال داره اون ديسک مشکل دار باشه, نه sp3 ويندوز

mahdinik11
Sunday 26 April 2009, 12:12 PM
دوستان سلام خسته نباشید
مدتی است که سرعت سیستم من پایین امده وقتی کاسپر را میذارم اسکن میکنه یک فایل به نام
sccfg.sys در درایو c پیدا میکند بعد وقتی گزینه دلیت را میزنی فرمان ریاستارت میدهد بعد از ریاستارت مجدد همون فایل را پیدا کرده و مجدد هیدر کاسپر قرمز شده و هی این سیکل تکرار میشود عکس ان را برای شما میذارم لطفا اساتید به من کمک کنند فقط امیدوارم باز پست من نامربوط به این تاپیک نباشد 2899

داود
Sunday 26 April 2009, 02:03 PM

سلام
شما برنامه folderlock رو نصب کرديد.

اين براي اونه که کسپرسکي ميگه يک برنامه مخفي داره پشت پرده فعاليت ميکنه.

اگر اين برنامه رو نصب کرديد، کافيه روي گزينه Add to Exclusions رو بزنيد و جواب مثبت بديد.

در غير اين صورت اون فايل رو براي ما قرار بديد.

majid_joon
Wednesday 7 July 2010, 12:09 AM
سلام
اگه میشه روش فعال سازی همیشگی kaspersky internet security9.0.0736 با لینک سریال یا کرکش واسه دانلود بذارین.
متشکر

gharibe63
Wednesday 7 July 2010, 03:19 PM

برای Active کردن ارتباط خود را از اینترنت قطع کنید. گزینه ای که عبارت Trial دارد را انتخاب کنید و Next را بزنید. برنامه پیغام خطای اتصال به اینترنت را داده و به شما اجازه Browse کردن Key را می دهد. Key پیوست شده در زیر را دانلود کرده وبه کسپر بدهید
برای حذف کلید بلک لیست شده از علامت ضربدر قرمز رنگ کنار کلید استفاده کنید.

bestboy999
Thursday 8 July 2010, 03:56 AM
کسی کلید واسه ی کسپر 2011 نداره؟

1 ماهه آزمایشی هست.

البته یه کرک دارم که ماه به ماه میشه اون آزمایشی را ریست کرد.

majid_joon
Thursday 8 July 2010, 12:53 PM
کلیدهایی که گذاشتین کار نمی کنه و تاریخ انقضاش گذشته کلیدجدیدندارین؟؟

mahdi bg
Friday 9 July 2010, 11:56 AM
سلام

توی کاسپر 2011 چطوری می تونم یک کلید جدید برای نرم افزار انتخاب کنم؟

gharibe63
Saturday 10 July 2010, 09:02 AM

دوست عزیز تو پست 148 کامل توضیح دادم

کلید های جدید برای تمام محصولات کسپرسکی

azimzadeh
Monday 2 August 2010, 04:59 PM
سلام

من یه کاسپرسکی اینترنت 2010 دارم ولی وقتی میزنم آپدیت بشه میگه: module was not authenticated
رفتم گشتم ولی چیز بدرد بخوری پیدار نکردم. یه سری گفته بودند که ***** server انتخاب بکن. من از اینترنت هوشمند استفاده می کنم "ارمغان" در تهران.

حالا چیکار باید بکنم.:D

Arrconic
Monday 2 August 2010, 08:12 PM
در این آدرس هم یکی همچین مشکلی مثل شما داشته ظاهرا برطرف نشده.

چون از اینترنت دایال آپ استفاده می کنید. سعی کنید با یه شماره دیگه به اینترنت وصل بشید. ببینید مشکل حل میشه یا نه.

در تنظیمات سرور آپدیت آدرس زیر را وارد کنید. شاید کمکی بکنه.

vahid131
Wednesday 18 August 2010, 12:48 AM
من میخوام kaspersky 2011رو نصب کنم این error برام ظاهر میشه
لطفا نظر بدین
از اسکرینم عکسی آپلود کردم تا راحت تر مشکلم رو حل کنین
ممنون از زحمات

Arrconic
Wednesday 18 August 2010, 01:01 AM
آقای vahid131 چرا انجمن را درست انتخاب نمی کنید.
اخطار دادن وظیفه من نیست.
شما برای یک موضوع تکراری سه جا تاپیک ایجاد کردید و من به اشتباه جواب دادم.

لطفا دقت کنید.

vahid131
Wednesday 18 August 2010, 01:10 AM

چشم"یه راه منطقی جلوم بزارین"چند روزه معطل اینم.کاربر مبتدی توی سایت هستم"اما توی کار با کامپیوتر خیر"ج شما خیلی مبتدی بود"انتظار بیشتر داشتم از ج:(

S.M.T.F
Wednesday 18 August 2010, 02:20 AM

دوست عزیز گفته اون Software ی رو که در کادر داده رو باید Remove کنید بعد از اینکه **** ***** رو حذف کردید به نصب کسپر ادامه بدید
این طبیعی ه که دو تا آنتی ویروس نتونید استفاده کنید چون معمولا آنتی ویروس ها به هم گیر میدن به خاطر دسترسی هایی که در ویندوز میخوان بدست بگیرن

ضمنا کسی جوابتون رو نمیده دلیل نمیشه چند جا تاپیک بزنید توی یک تاپیک پست بدید و همونجا بعد از 24 یا 48 ساعت دوباره خواهش کنید تا جوابتون رو بدن فکر میکنم اینجوری هم قوانین رعایت شده هم احترام به کاربران و انجمن گذاشتید

vahid131
Wednesday 18 August 2010, 02:53 AM

ممنون از ج دادنتون که من قلبا خوشم اومد از این که احساس مسولیت دارین و سایت زنده ای رو اداره می کنین
من نسخه ویندوزم 7 اورجیناله"remove کردم کاملا"اصلا دیگه ***** وجود نداره"مشکلم اینجا که باز میگه nod32file one-access scaner

!

S.M.T.F
Wednesday 18 August 2010, 03:12 AM

پس مطمئنم که هنوز کامل Remove نشده
بهتون پیشنهاد میکنم با این نرم افزار
نرم افزار مورد نظرتون رو کامل پاک کنید
حتی رجیستری رو هم پاکسازی کنید که چه بهتر
بازم مشکل داشتید خوشحال میشم بتونم کمکتون بکنم

در مورد اون عکس دومی هم که در اون تاپیک دیگه گذاشته بودید هنوز مشکل دارید ؟

vahid131
Wednesday 18 August 2010, 03:53 PM

عجب غلطی کردیم این ***** رو نصب کردم"از این برنامه که گفتین امتحان کردم"توی قسمت unistall که میرم همه برنامه ها رو میتونه پاک کنه جز **** smart securaty اصلا پنجره ای برای remove باز نمی کنه"واکنشی انجام نمی ده.اشکمو داره در میاره:(

Reibon2002
Wednesday 18 August 2010, 04:22 PM
روی آیکون nod جفت ساعت با موس برید و shift+right click رو بزنید ، و گزینه close window رو بزنید ، و مراحل uninstall رو دوباره تکرار کنید.

vahid131
Wednesday 18 August 2010, 04:58 PM

اینکارو کردم"فایده ای نداشت
یه چندتا نکته میخواستم بگم شاید به درد بخوره
در زمان نصب یه گزینه هست:
enable threat sense.net early earning system
که من تیک می زنم و
enable or disable detection of potentially unwanted application
که من enable رو انتخاب میکنم
و new network detected من گزینه allow sharing میزنم
این همه ی اتفاقاتی هست که رخ میده:(

S.M.T.F
Wednesday 18 August 2010, 05:39 PM
توی Taskmanager قسمت Process ها egui رو پیدا کنید و End Task ش کنید بعد برید توی C :/Program Files ببینید میتونید اونجا نود32 رو دستی پاک کنید یا نه ؟

والا من خودم با نود اصلا کار نکردم و این گزینه هایی رو که میگید نمیدونم چی هستند و چه کاری انجام میدن ولی بهرحال باید پاک بشه دیگه
راستی شما که گفتید نود 32 رو پاک کردید ؟
پاک نشده هنوز ؟
جالبه برام که تیون آپ هم نتونسته پاکش کنه یکبار دیگه توی قسمت add or remove program برنامه تیون آپ یک چک بکنید باید بتونید از اونجا پاکش کنید

vahid131
Wednesday 18 August 2010, 07:15 PM

نشد
بی زحمت یه نگاه به این لینک کنین
و یه راهنمایی
با عکس ضمیمه مقایسه کنین

Reibon2002
Wednesday 18 August 2010, 11:40 PM
لینکتون خرابه فکر کنم ..

دستورات داس رو نمی دونم برای چه کاری زدید ، اما قبل از استفاده از command prompt باید این کار رو انجام بدید :

روی my computer راست کلیک کنید و properties رو انتخاب کنید ، توی قسمت advanced دکمه environment variables رو بزنید .

در قسمت user variables دکمه new رو بزنید ، اینجوری پر کنید:

variable name: path
variable value : %systemroot%/system32

بعد ok کنید و ریست ، اینجوری خیلی فرمان هایی داخلی command prompt اجرا میشه!

vahid131
Thursday 19 August 2010, 01:11 AM

این دستور عمل رو انجام دادم"توفیقی حاصل نشد
فکر کنم تا اخر عمر همین ***** همراه ویندوز باشه

vahid131
Sunday 22 August 2010, 06:39 PM
لطفا یه سایت معرفی کنین که به روز ترین key ها رو داشته باشه"من kaspersky 2011 internet security دارم"آپدیت کردم"لاینسس block شده"تا الان دنبال key گشتم"همه رو اعلام میکنه block:(
لطفا راهنمایی کنین

Reibon2002
Sunday 22 August 2010, 07:11 PM
41 کلید جدید کاسپر :

vahid131
Tuesday 24 August 2010, 12:37 AM

ضمن خسته نباشید"من تا کی های august 23 رو امنحان کرم"و همه رو block کرده

Reibon2002
Tuesday 24 August 2010, 12:50 AM
آخرین کلیدهای 23 آگوست : 15 کلید ، امتحان کنید:

vahid131
Tuesday 24 August 2010, 01:15 AM

ضمن خسته نباشید"این 15 key رو امتحان کردم"همه رو block کرده.
الان باید چیکار کنم"منتظر کی های اینده بمونم"در حال حاضر سیستمم امنیت داره یعنی ویروسی نمیشه؟

Reibon2002
Tuesday 24 August 2010, 02:00 AM
بله اگر قبلا آپدیت کردید ، نگران نباشید ، تا مدتی امنیت شما برقراره ، منتظر کلید های جدید باشید.

S.M.T.F
Tuesday 24 August 2010, 02:30 AM
از این کلیدها استفاده کنید
شما راستی مشکلتون حل شد ؟
ببخشید من فرصت نکردم سر بزنم

vahid131
Tuesday 24 August 2010, 02:50 AM

لینک کلیدها فکر کنم ***** شده!
خواهش می کنم"اختیار دارین.
مشکل من با یه فرمت سیستم حل شد"اخر نتونستم پاک کنم"به خاطر nod33 کل drive c فرمت کرم:(

S.M.T.F
Tuesday 24 August 2010, 02:55 AM
جایی که آپلود کردم روی 10 تا سرور آپلود میکنه اینها لینکهای اصلیش هست
اینها رو چک کنید یکی دو تاش باید باز بشه براتون

vahid131
Tuesday 24 August 2010, 03:08 AM

ببخشید رمز فایل zip

vahid131
Tuesday 24 August 2010, 03:09 AM

ببخشید رمز فایل zip چی هست

S.M.T.F
Tuesday 24 August 2010, 06:19 PM
ببخشید من پسوردش رو برداشتم و دوباره rar کردم فایل رو ولی مثل اینکه اشتباهی آپلود کردم
فایل درسته فقط نمیخواستم با پسورد آپلود کنم
پسورد :

vahid131
Tuesday 24 August 2010, 06:45 PM

ممنونم دست عزیزم

M@mool
Wednesday 12 January 2011, 10:29 AM
دوستان لطفا تفاوت kav و kis و pure رو بگید .

S.M.T.F
Friday 14 January 2011, 01:26 PM

KAV که مخفف Kaspersky Antivirus هست نسخه خانگی آنتی ویروس مشهور کسپرسکی هست که معمولا در سیستم هایی استفاده میشه که زیاد به اینترنت دسترسی ندارند چون فایروال و امکاناتی نظیر آنتی هک و وب آنتی ویروس و .. رو نداره و یا در حد ضعیفتری داره که به هیچ عنوان به هیچ کسی استفاده از این نسخه پیشنهاد نمیشود حتی اگر به اینترنت زیاد متصل نمیشوید

KIS مخفف Kaspersky Internet Security میشه که نسخه خانگی و مجموعه امنیتی کسپرسکی محسوب میشه که با امکانات بیشماری از جمله فایروال ، آنتی اسپایور و ... که داره خیال شما رو از امنیت در اینترنت و کلا استفاده از سیستمتون رو تا حدودی راحت میکنه

Pure هم مجموعه سه نرم افزار امنیتی کسپرسکی هست که آنتی ویروسش بیشتر امکانات KIS رو داره ولی کلید و کدهای اکتیو اسزی آن به راحتی نسخه های KAV و KIS پیدا نمیشه

parssoft
Sunday 1 May 2011, 04:29 PM
سلام
من كسپر 2011 رو از همين سايت گرفتم ولي نتونستم اكتبو كنمش
البته آپديت شد ها ولي براي اكتيو كردنش فعلا از نسخه تريال سي روزه استفاده كردم
حالا مي خواستم ببينم چجوري ميشه اين آنتي ويروس رو اكتيو كرد
ممنون ميشم اگه كمكم كنيد

mahbodaram
Friday 20 May 2011, 12:30 AM
من در یک اداره از آنتی ویروس کاسپر6 دارای لایسنس و تحت شبکه استفاده می کنم. اما در برخی از سیستمها با وجود اف دیسک کردن سیستم به هیج عنوان نصب نمی شود. لطفا کمک کنید.

NetStorm
Friday 20 May 2011, 12:32 PM
[COLOR="DimGray"][SIZE="2"][Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
از همون تریال 30 روزه استفاده کنید .. بعد که این مدت تموم شد این کارها رو انجام بدهید

روی ایکون برنامه در Taskbar راست کلیک، Setting، روی ایکون جعبه کلیک کنید، از سمت چپ Self Defense کلیک کنید، تیک گزینه Enable self defence رو بردارید، حالا OK!
Patch زیر رو نصب و اجرا کنید ، فایل Lord رو اجرا کنید و روی Reset کلیک کنید، حالا باید پنجره ایی از برنامه باز بشه، به اینترنت وصل و گزینه Activate trial version رو بزنید ... باز برنامه به مدت 30 روز فعال میشه :rolleyes:

ashkan55
Monday 22 August 2011, 08:38 PM
سلام تو ویندوز سون cloud protection or ksn کار نمیکنه ولی تو xp مشکلی نداره تو ویندوز سون چه طور فعال میشه؟ و چرا بعد از آپدیت آفلاین جدید بازم 70mb آپدیت میکنه؟

sina_tf
Monday 22 August 2011, 11:45 PM

سلام میشه یه عکس بزارین تا بیشتر بشه کمک کرد در حال حاضر من از آ>تی ویروس دیگه ای استفاده میکنم ..عکسش رو بزارین ...

مشکل این آنتی ویروس همینه که ابدیت های بسیار حجیمی داره ..باید باهاش ساخت ..البته شما طبق اموزش ابدیت ها رو به برنامه وارد میکنید ؟؟؟:(500)::(500):

kasra11
Tuesday 23 August 2011, 09:28 AM
سلام دوستان حجم اپدیت روزانه کاسپر 2012 چند میگه؟

Arrconic
Tuesday 23 August 2011, 11:33 AM

اگه قبلا کاملا آپدیتش کرده باشید, روزانه حدود 2 الی 3 مگابایت آپدیت میشه.

anybody
Monday 19 September 2011, 09:43 AM
سلام.
من میخوام از روش آپدیت آفلاین استفاده کنم دوتا سوال برام پیش اومده که ممنون میشم اگر توضیح بدید:

1- در مسیر ذخیره شدن آپدیت ها کسپر با این تصویر مواجه میشم:

3685

آیا از اونها که در کادر قرار دادم هم باید کپی بگیرم یا فقط سه تای اولی مهم ان؟ چون به حجمش خیلی بالاست با اونا که تو کادره میشه 1 گیگ!

2- الان یه بار آپدیت کردم بعد طبق روش که توضیح دادن مسیر آپیدت ذخیره شده رو دادم گذاشتم آپدیت کنه.درصد رفت بالا 100 درصد کامل میشه ولی آخرش میگه: update file are corrupted
این بخاطر اینه که تازه آپدیت کرده بودم و چیز جدیدی بهش اضافه نمیشه یا مشکل از جای دیگست؟

Okeymokey
Tuesday 20 September 2011, 10:06 PM
سلامی دوباره

بچه ها در قسمت Add-On Firefox 6.2 من گذینه ی Kaspersky Virtual Keyboard is Incompatible With FireFox 6.0.2 خاموشه Disabled هست چه جوری فعالش کنم ؟ راستی Update نمیشه وقتی میزنم چی کارش کنم ؟

islam1803
Sunday 20 November 2011, 10:07 PM
با سلام و باتشکر از مدیران محترم :

خواهشا یکی مرا راهنمایی کنه که چرا وقتی که آنتی ویروس کاسپرسکای فعاله برنامه ها م کند اجرا میشن --- نمیشه کارذی کنم که آنتی ویروس از برنامه های مورد علاقه ام چشم پوشی کنه و به آنها گیر نده تا سریعتر باز بشن

M@mool
Thursday 7 June 2012, 12:50 PM
چرا میتونی اونها رو trusted کنی !

یه سوال : کاسپر اسکی از چه پلتقرن هایی پشتیبانی می کته ؟

saeed.n
Tuesday 12 June 2012, 06:17 AM
سلام من هر دفعه کاسپرسکی نسخه پرو 2012 را اپدیت میکنم ازم کلید جدید میخواد من از ویندوز سون سرویس پک 1 استفاده میکنم چیکار کنم انتی ویروسم رو عوض کنم یا که نمی خواد

sina_tf
Tuesday 12 June 2012, 08:02 PM

سلام ..
خوب این یه چیز عادی هست برای تمدید نرم افزار باید کلید جدید بهش بدید

ER Inside
Sunday 24 June 2012, 06:27 PM
دوست عزیز میشه یه تاپیک هم واسه ی Avast باز کنید؟!(یا خودم باز کنم؟!!)

sina_tf
Sunday 24 June 2012, 08:12 PM

اگر سوال به خصوصی دارین ایرادی نداره عنوان تاپیک رو هم همین

تاپیک مرجع تمام سوالات و مشکلات مربوط به avast ، همه نسخه ها

قرار بدید

LordAsghar
Friday 27 July 2012, 05:55 PM
سلام دوستان عزیز
من از kaspersky pure 2.0 استفاده میکنم حالا باز لایسنسش block شده.البته key تا 2013/03/24 وقت داره.حالا من باید چیکار کنم یه هفته هست deactive شده لطفا من رو راهنمایی کنید که باید key رو عوض کنم(حتی با وجود اینکه تقریبا 8 ماه تا انقضاش مونده؟) یا باید کار دیگه ای بکنم؟
ممنون

sina_tf
Friday 27 July 2012, 06:41 PM

كي ها معمولا توسط شركت شناسايي و بلك ميشن واسه همينه كه انتي ويروستون از كار افتاده ..در حال حاضر كارتونو با تريال ريست راه بندازيد تا انتي ويروس فعال بشه

اين كي ها رو تست كنيد اگر نشد از تريال ريست استفاده كنيد

Trial Reset برایKaspersky PURE

alirezadev
Saturday 25 August 2012, 12:55 PM
سلام
من kasperskey 2012 دارم ولی key آن اکسپایر شده و نمی دونم از کجا key جدید رو وارد کنم .
اونجا که enter code می گه رو میرم و اون کده 22222و.. که تو سایت هست رو میزنم ولی باز هم نمیشه
لطفا راهنمایی کنید

ARN0LD
Friday 28 September 2012, 10:38 AM
کسی میدونه چجوری باید اسکن کردن کاسپر اسکای رو که به صورت اتوماتیک درایوی که ویندوز توش هستش رو اسکن میکنه از کار انداختش
ورژن کاسپر اسکای من:12.0.0.374

sina_tf
Wednesday 3 October 2012, 09:34 PM
این توضیحی بود در مورد صفحه ی اصلی آنتی ویروس و اگر در گوشه ی سمت راست دقت کرده باشین قسمت تنظیمات را مشاهده میکنید که خود از 4 بخش:

protection center
scan
update
advance setting
تشکیل شده است

protection center
این بخش از چندین قسمت تشکیل شده که عبارتند از:

:general setting

قسمت مرکزی تنظیمات آنتی ویروس

1:دراین قسمت میتوانید فعالیت محافظتی آنتی ویروس را فعال یا غیرفعال نمایید

2:اگر تیک قسمت زده باشد آنتی ویروس به صورت اتومات اقدامات لازم را برروی آنتی ویروس انجام میدهد

3:اگرفعال باشد فایلهای مشکوک را پاک نمیکند

4:دراین قسمت میتوانید بر روی آنتی ویروس پسوورد ست کنید که اگر بخواهید آنتی ویروس را غیرفعال یا تنظیماتی را انجام دهید و یا پاکش کنید از شما پسوورد میخواهد

5:اگر فعال باشد کسپراسکی به صورت خودکار در استارت آپ شما ظاهر میشود

6: کلیدهای میانبر برای فعال کردن کیبرد مجازی کسپر

:File antivirus

:در این قسمت میتوان آنتی ویروس را فعال یا غیر فعال نمود1

2:قسمت تنظیمات آنتی ویروس که از 3 بخش تشکیل شده

General:

دراین قسمت شما میتوانید بر اساس نوع یا بر اساس فرمت ویا بر اساس فایلهای تعمیم یافته سیستم را ویروس یابی کنید

ودر قسمت پایینی 3 گزینه دارد که شامل انتخاب تمامی درایوها و کلیه درایوهای شبکه وخود سیستم برای اسکن است

Performance:

1:دراین قسمت میتوان میزان حساسیت آنتی ویروس را تعیین کرد که سطحی یا متوسط ویا عمیق باشد

2:کسپراسکی یک خاصیت جالب دارد که وقتی برای اولین بار اسکن میکند یک پوینتر از فایلهای اسکن شده میسازد که برای با دوم فقط فایلهایی که تغیر یافته اند یا جدید هستند را ذخیره میکند

3:این قسمت اسکن مرکب هسته که بایگانی و پکیجهای نصب شده و فایلهای جاسازی شده در او ال ای را اسکن میکند

Additional:

این بخش تنظیمات اضافی نام دارد که درقسمت 1 حالت اسکن کردن را میپرسد که شامل حالتهای هوشمند واسکن تیز وسریع میباشد

درحالت 2 تیک اولی حالت تکنولوژی سریع نام دارد وتیک دومی اسکن به صورت علامت گذاری میباشد

وتیک سومی زمان توقف اسکن را تعیین میکند

3:در این قسمت تیک اولی یعنی پاکسازی وضدعفونی کننده فایلها وتیک دومی قسمت حذف هسته که اگر قسمت اول عملی نشد

کلا عملیات حذف را انجام میدهد

دراین بخش کلیه ایمیلهای شما کنترل میشود که ویروسی نباشند:Mail antivirus

1:فعال وغیرفعال نمودن این بخش

2:تنظیمات آنتی میل که به 3 بخش تقسیم میشه

General:

1:تیک اولی پیامهای ارسال شده وتیک دومی پیامهای دریافت شده را چک میکند

2:میزان حساسیت اسکن را تنظیم میکند

3:دراین قسمت می آید فایلهای مرکب یاهمان مولتی مدیا را کنترل میکند که در تیک دومی میتوانید تنظیم کنید که اگر فایلی

ازحجم مورد نظر بیشتر بود اسکن نشود

Attachment filter:

در این قسمت میتوانید فیلترینگ بعضی از پسوندهای ایمیلی را انجام دهید که تیک اولی فعال یا غیرفعال نمودن هسته

تیک دومی میتوانید پسوندها را تغییر نام دهید وتیک سوم میتوانید پسوندهای انتخابی را حذف کنید

واگر پسوندخاصی مد نظر داشتید میتوانید اضافه یا حذف کنید

Additional:

در این قسمت به شما اجازه ی کنترل اتصالات از نظیر پرتها وبرنامه های پیامی را میدهد

3:همانند بخش فایل آنتی ویروس عمل میکند که در قسمت قبل توضیح داده شده است

دراین بخش تنظیمات مربوط به فعالیتهای میتوانیدتنظیم کنید :Web antivirus

2:تنظیمات وب آنتی ویروس که شامل 5 بخش میباشد

General:

1: در این قسمت یو آر الهایی که در لیست پایگاه داده مرورگرها که مشکوک هستند را مورد اسکن قرار میدهد

2:در این قسمت میزان حساسیت اسکن قسمت بالایی را تنظیم میکند

3:تنظیمات اضافی هسته که میاد اسکریپتهایی که توسط اکسپلورر خطرناک شناخته شده است را بلوک میکند

Safe surf :

1:دراین قسمت وبسایتهایی که خطرناک و مشکوک به ویروس هستند را چک میکند

اگرتیک اولی رابزنید همه وبسایتها به صورت جداگانه اسکن میشوند ولی اگه تیک دومی را بزنید فقط سایتهایی که شما لیست کردین را مورد اسکن قرار میدهد

3:اگر تیک این قسمت زده باشد سایتهای خطرناک را کلا بلوک میکند

2:در این قسمت تمامی یوآرالهایی که در لیست پایین مشاهده میکنید مورداسکن قرار میگیرند

:Geo filter

اگرفعال باشد میتوانید محدوده جغرافیای اینترنت خودرا محدودکنید مثلا تمام سایتهایی که در دامین آمریکا یا هرکشور

دیگررا محدود کنید ودیگرکسپراسکی به شما اجازه کانکت به وبسایتهای آن محدوده را نمیدهد

Trust urls:

دراین قسمت شما میتوانید مرورگرهایی که مورد استفاده شماهستند را اضافه کنید که کسپراسکی فعالیتشان را کمترمورد اسکن قرار میدهد وبه این کار تراست کردن یک نرم افزار میگویند

Online banking:

اگراین قسمت رافعال کنید اگرپسوورد ست کرده باشید از شما رمز عبور میخواهد و پس از رمزعبور دادن صفحه ای می آید که از شما اجازه نصب یک سند یا گواهی از طرف کسپر را میخواهد که کسپراسکی بر روی تمامی ارتباطات وکانکشنهای اس اس ال و تی ال اس شما دسترسی و نظارت داشته باشد

3:دراین قسمت اگر آنتی ویروس تهدیدی از نظردانلود پیدا کند با انتخاب شما یا بلوکش میکنه یا بهش اجازه میده ویا به صورت خودکار تصمیمی براش میگیره ودر حالتی هسته که وقتی شمافایلی را دنلود میکنید از نظر کسپراسکی مشکوک به ویروس باشد

مربوط به تنظیمات مسنجرهای شماست:IM antivirus

2:پیامهای ارسال شده و دریافت شده توسط نرم افزارهای مسنجر از نظیر یاهو مسنجر,گوگل تالک و... را اسکن میکند

3:و در این قسمت لیست یوآرال ها ومیزان حساسیت اسکن مسنجرها قابل تنظیم است

یک سیستم کامل نظارتی بر تمامی فعالیتهای کامپیوتری شما که قابل تنظیم میباشد:System watcher

2:دراین قسمت هوش مصنوعی آنتی ویروس شما قرار دارد که درحالت پیش فرض به صورت خودکار عمل میکند

3:دراین بخش برای نرم افزارهای مخرب یک کنترل کننده وپیشگیری کننده میباشدکه هرگونه فعالیت غیرعادی راکنترل میکند

پدافند دفاعی آنتی ویروس کسپراسکی:Proactive defence

2: دراین قسمت میاد پایگاه داده نرم افزارها که تنظیمات پیش نیاز نرم افزار هسته را تراست میکند

3:دراین قسمت لیستی قرار دارد که پیش فعالیت بعضی از ویروسها وکرمها در آن قرار دارند به گونه ای که این قسمت میاد فعالیت بعضی از نرم افزارها یا هر چی که مشکوک به ویروس باشه را تحت نظرگرفته و قبل از اونی که ویروسی بشه یا فعالیت مخربی بخواد انجام بده جلوش رو میگیره

scan
در قسمتهای قبلی بطورکامل توضیح داده شده است

update
در قسمتهای قبلی بطورکامل توضیح داده شده است

advance setting :

همانطور که ازاسمش پیداست ممانعت بر تهدیدات ویروسی میباشد:Threats exclusions

تنظیمات :

1: دراین قسمت همانطورکه مشاهده میکنید تیک تمامی بد افزارها زده شده است که تماما کنترل شوند

2:بعضی از مودمهای سیم کارتی هستند که زمانی شما میخواهید به اینترنت کانکت شوید 2بار شماره گیری میکنند اولین شماره ای که میگیرند به اپراتور خود مودم که جاسوسی هسته وصل میشوند و در حین کار بعضی از اطلاعات کاربر را به صورت مخفیانه ارسال میکنند که در این قسمت ازاین کار جلوگیری میشود

3:در این قسمت پکیجهای در قالب مولتی مدیا یا فیلم یا آهنگ و... برای شما ارسال میشود را اسکن میکند

:Self –defence

2:با زدن تیک این قسمت تمامی سرویسهای کنترلی خارجی سیستم شما غیر فعال میشوند وزمانی کاربرد دارد که شما بخواهید به صورت آفلاین آنتی ویروس خود را آپدیت کنید

:Battery saving

سیستم جدید کسپرسکی برای لپ تاپها که وقتی با باطری کار میکنند زمانبندی اسکن را به تعویق میاندازد

:compatibility

در بعضی مواقع پیش میاد که فایلی در سیستم 32 شما ویروسی شده باشد وشما هم قصد پاک کردن آن فایل را ندارید در این قسمت میاد فایل را پیدا کرده و پس از ریستارتهای متوالی آن را پاک میکند

:Network

1: در این قسمت مانیتورینگ بر پرتهای شبکه شما قرار دارد که میتوانید با انتخاب خود تنظیم کنید که بر تمامی پرتهای شما یا فقط آنهایی که شما در لیست قرار دادید اسکن شوند

2: در این قسمت یک حالت هوشمند به صورت امضای دیجیتالی قرار دارد که وقتی فعال باشد به طور خودکار تصمیم میگیرد که کدام سایتها مطمین هستند و کدامیک مخرب میباشند

3: اگر سیستم شما در شبکه ای باشد که ****** داشته باشد میتوانید در این قسمت ****** را برای اتصال به اینترنت برای آنتی ویروس تعریف کنید

:Notifications

1:فعال وغیرفعال نمودن این بخش که همون جیغ ویا آژیر معروف کسپرسکی میباشد و زمانیکه ویروس پیدا میکند شروع به اخطار صوتی ومتنی میکند که میتوانید تنظیم کنید برای چه عملیاتی آلارم بدهد یا ندهد

2: پیامهای اخطاری مربوط به اسکن ایمیلهای شما که قابل تنظیم میباشند

3:در اینجا میتوانید کلا آژیر کسپرسکی را برای تمامی حالات غیر فعال کنید

:Reports and storages

1: اگر فعال باشد گزارشی ازتمامی فعالیتهای شما تهیه میکند

2: در این قسمت تنظیمات گزارشات هسته مثلا همانطور در عکس بالا مشاهده میکنی گزارشات بعد از 30 روز ریستارت میشوند و حجمشان بیشتر از 1024 مگابایت نمیشود که قابل تنظیم است

3: پاک کردن کلیه گزارشات

4: ودر این قسمت نیز بک آپهای شما تنظیم میشوند که هر چند وقت یکبار باشند و یا حجمشان بیشتر از چقدر نشوند

:Feedback

یک بازخورد از فعالیت آنتی ویروس شما میباشد وبا فعال کردن این قسمت شما در فعالیت امنیت شبکه کسپرسکی شریک میشوید

:Gaming profile

نظارتی بر فعالیت بازیهای کامپوتری که به طور مثال اجازه آپدیت به آنها رانمیدهد چون اکثریت بازیهای ما غیر اصلی هستند آپدیت شوند غیرفعال میشوند ویا میتوان تنظیم کرد که اصلا اسکن نشوند

:Appearance

نمایش اخطار فعالیت آنتی ویروس هنگام اجرا کردن تسکها در نوار وظیفه

:Manage setting

در این قسمت میتوانید کلیه تنظیماتی که بر روی آنتی ویروس اعمال کرده اید را ذخیره نموده که در صورتی قصد عوض کردن آنتی و یا عوض کردن ویندوز را دارید بتوانید پس از نصب تنظیمات را به راحتی بر گرداند

منبع :::

سایه21
Friday 12 October 2012, 05:24 AM
سلام
من از Kaspersky Internet Security 2012 استفاده میکنم.در حال حاظر مدت 13 روز از تاریخ فعالسازی کلید باقی مونده که اخطار مربوط به اینکه به زودی اعتبار کلید تموم میشه میده.
چند کلید جدید امتحان کردم اما همه رو بلاک شده اعلام میکنه.ممنون میشم راهنماییم کنید.
زرد شدن ایکون کاسپر فقط اعلام مشکل در کلید و آپدیت هست یا به طور کلی عملکردش مختل میشه؟
استفاده از کلید برای فعالسازی بهتر هست یا تریال ریست؟

sina_tf
Friday 12 October 2012, 11:41 AM

این کی ها رو هم تست کنید که در این تاپیک قرار داده شده

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]"] ("[Only registered and activated users can see links)

starmaker
Friday 12 October 2012, 03:20 PM
دوستان ببخشید یه سوال داشتم، کسی میدونه کسپر بهتره یا NOD32؟ لطفا توجیه کنید. میخوام از بهترین استفاده کنم. ممنون:confused:

sina_tf
Friday 12 October 2012, 06:03 PM

این سوال شما ربطی به موضوع این تاپیک نداره.لطفا دقت کنید و قبل از پست زدن جستجو کنید

سایه21
Friday 12 October 2012, 06:21 PM
تشکر به خاطر کلیدها
ممنون میشم اگه در مورد این سوال ها هم راهنماییم کنید:

1.زرد شدن ایکون کاسپر فقط اعلام مشکل در کلید و آپدیت هست یا به طور کلی عملکردش مختل میشه؟

2.استفاده از کلید برای فعالسازی بهتر هست یا تریال ریست؟

3.آیا نرم افزارKasper-Key Sharing Network (KKSN) واقعا کاربرد داره و درست عمل میکنه؟

sadia1
Tuesday 6 November 2012, 12:43 PM
ببخشید من اولین بار هست که تو این انجام فعالیت می کنم,سوال اولم یکم ابتدایی,بنظر شما بین ***** و kaspersky دوما هر دوی این نرم افزار پولی هستن اما تو سایت پی سی دانلود,کرک شده ی این نرم افزار ها رو گذاشتن من گستم تا نسخه رایگان یا همون 30 روزه رو پیدا کنم.سایت زیر نسخه رایگان رو گذاشته اگه میشه نگاه کنید این نسخ اصله یا دستکاری شده؟

sina_tf
Tuesday 6 November 2012, 02:52 PM

از خودشون باید این سوال رو بپرسید دوست عزیز ..

sayna 77
Sunday 18 November 2012, 03:28 PM
سلام به همه
من کاسپرم 2012 هست و اپدیتش کرده بودم فقط الان لایسنش داره تموم میشه و زرد رنگ هست البته آپدیتش هم دیگه تمومید (بعد 3 روز !!!!)
چطور باید لایسنس رو آپدیت کرد ؟؟؟؟؟

rahmanzade
Thursday 6 December 2012, 10:21 AM
سلام
من kis2013 نصب کردم ولی بعد از نصب اجرا نمیشه که حتی کلید بهش معرفی کنم ولی، ایکونش هم تو منوی راست کلیک اومده(به رنگ خاکتری) هم رو دسکتاب،
سیستم هم ویروس داره، انتی ویروس قبلی هم ***** بوده که پاک کردم

sina_tf
Thursday 6 December 2012, 01:50 PM

ایکن برنامه کنار ساعت صفحه دسکتاپ نیست ؟؟که روش کلیک راست کنید

rahmanzade
Thursday 6 December 2012, 01:57 PM
سلام
نه فقط رو دسکتاب و زمان راست کلیلک رو درایو ها منو هست که اونم غیر فعال شده

sina_tf
Thursday 6 December 2012, 02:06 PM

از محیط safe mode تست کنید ببینید بالا نمیاد ..

rahmanzade
Thursday 6 December 2012, 03:10 PM
چون ویروس داره وارد safe mod نمیشه

sina_tf
Thursday 6 December 2012, 07:23 PM

موقع ریست کردن کلید f8 رو تند تند بزنید بعد محیط safe mode رو انتخاب کنید

rahmanzade
Thursday 6 December 2012, 09:06 PM
موقع لود شدن رست میشه

sina_tf
Thursday 6 December 2012, 10:17 PM

از یک دیسک نجات انتی ویروس استفاده کنید .سیستم رو موقع بوت شدن اسکن کنید

assasin
Wednesday 2 January 2013, 12:57 AM
سلام
من هم مشکل اقای رحمانزاده رودارم ولی ایکونش کنار ساعت هست ولی هرچه قدرم کلیک کردم باز نمیشه
از safe modامتحان کردم باز هم باز نکردش
میشه مشکلی تو نصب باشه؟

farshad-10
Tuesday 12 February 2013, 02:07 PM
اقا سلام خواستم بگم منم همچنين مشكلي دارم فقط با اين تفاوت كه من برنامه رو نصب كردم اجرا شد و تا يكي دو روز مشكلي نداشت بعدش ارور داد كه لايسنس اعتبار نداره منم اومدم با همون كد اكتيو قبل كه از سايت برداشته بودم و كليد جديد كه اونم از سايت گرفتم دو باره فعالش كردم كه اتفاقا فعال شد بعد يه روز نميدونم چي شد ظاهرا غير فعال شده يعني منوي داخل دسكتاب رو هرچي كليك ميكنم اتفاقي براش نمي افته و داخل درايو هم چك كردم از طريق كليك راست بر روي درايو ها و ديدم كه خاموشه
به نظرتون مشكل چيه؟؟ ايا هر كليد جديد كد مخصوص به خودش رو داره ؟

sina_tf
Tuesday 12 February 2013, 02:23 PM

کی جدید بدید به برنامه

راهنمای نصب
1- آنتی ویروس را نصب نمایید.
2- فایل Key‏ را از طریق لینک قرارداده شده در این صفحه دانلود کنید.
3- اتصال خود را از اینترنت قطع کرده و نرم افزار را اجرا کنید، بر روی گزینه Insert your activation code here کلیک کرده و در پنجره باز شده بر روی دکمه Activate the applicate کلیک کرده سریال 22222-22222-22222-2222U را وارد کرده و بر روی دکمه Next کلیک کنید، در پنجره باز شده بر روی دکمه Browsre کلیک کرده و فایل موجود در فایل Key دانلود شده را مرور نمایید.

farshad-10
Wednesday 13 February 2013, 12:19 PM
من دقيق موقع نصب همين كار ها رو انجام دادم كه اوكي شد بعدش دوباره غير فعال شد كه من همين مراحل رو دوباره تكرار فقط كي جديد بهش دادم
الان متاسفانه باز نميشه كه بخوام كي بدم به نظرتون مشكل چيه ؟
البته اينم بگم كه من ابديت افلاينش هم گرفتم و رو نرم افزار ريختم چون سرعن اينترنت خودم كم حيلي طولش ميداد

farshad-10
Thursday 14 February 2013, 07:38 PM
اقا ظاهرا سوال سخت بوده چون جوابی بهش ندادن درسته ؟

farshad-10
Sunday 17 February 2013, 01:48 PM
اقا از اين سوال گذشتم برنامه رو پاك كرده و دوباره نصب كردم
حالا يه مشكل ديگه وجود اومده بعد از اينكه ابديت انلاين شد يه علامت تعجب ظاهر شده و جلوي database كلمه obsolete رو نوشته
به نظرتون مشكلش چيه؟ منظورش چيه؟

یه نفر
Monday 18 February 2013, 01:38 AM

سلام. این موارد را چک کنید :

1- تاریخ سیستمتون رو چک کنید.

2- به آدرس زیر رفته و گزینه p r o x y server رو کنید :
Settings > Update > Settings > Update source > Proxy server > uncheck p r o x y server > ok>ok>ok

farshad-10
Sunday 24 February 2013, 01:01 PM

ممنون از راهنمايتون ولي مشكل حل نشده هنوز . از يكي از دوستان پرسيدم گفتش كه احتمالا ابديتش خراب شده و بايد اول رول پك كني بعدش دوباره ابديت كني حالا خواستم بدونم درست گفته يا نه؟
اصلا چطور ميشه ابديت انتي ويروس رو پاك كرده و دوباره نرم افزار رو ابديت كنيم
ممنون

farshad-10
Wednesday 27 February 2013, 04:22 PM
اقا كسي نيست جواب ما رو بده ؟؟؟

farshad-10
Wednesday 6 March 2013, 09:13 PM
اقا تو رو خدا یکی به داد ماهم برسه
الان بعد از یک ماه استفاده میخوام کلید به نرم افزار بدم. کلید رو از سایت گرفتم بعد با همون کداکتیو که اولش برنامه رو باهاش نصب کردم میخوام بهش کلید بدم که ارور میده میگه کد نادرسته بعدش اینترنت رو قطع میکنم میگه نمیتونه به سرورو متصل بشه چه کنم واسه اینکه بتونم بهش کلید بدم دو سه روز بیشتر وقت ندارم وگرنه غیرفعال میشه
ممنون میشم کمکم کنید

n2007
Monday 1 April 2013, 04:00 PM
دوستان من نسخه 2013 برنامه رو نصب کردم رو دسکتاپ بدون هیچ مشکلی داره کار میکنه اما وقتی رو لپتاپ نصب میکنم بعد از راه اندازی مجدد ارور بلو اسکرین میده و دیگه ویندوز بالا نمیاد که مجبور به تعویض ویندوز شدم
کسی میدونه چرا
لپتاپ ام اس ای core i5 ram 4

msaghafi
Saturday 4 May 2013, 04:33 PM
من وقتی می خوام کسپر اسکای پیسی دانلودو نصب کنم می گه مشکل سازگاری داره.
ویندوز من 64 بیته .به نظر شما به 64 یا 32 بیتی بودن مربوطه؟

یه نفر
Saturday 4 May 2013, 10:28 PM

سلام، خیر. نسخه 32 بیت و 64 بیت نداره. در صورت امکان عکس یا متن کامل ارور را قرار دهید.

acyz
Thursday 16 May 2013, 05:56 PM
سلام
من دیدم بیکارم گفتم یه لایسنس نامبر وان برا کسپرسکی 2013 بزارم که هی اعمالش کنین هی حال کنین هی اعمال هی حال;)

برا دانلود لایسنس 250 روزه اینجا کلیک کنین :

naeimzare
Saturday 29 June 2013, 03:59 AM
این صفحه لینک دانلود نداره:

bahador_72
Saturday 29 June 2013, 11:46 AM

سلام

1. جایی که برای پست زدن انتخاب میکنید دقت فرمایید و نظم انجمن را بهم نزنید .

2. لینک داره و لینم هاش کاملا سالمه .

emofardin
Tuesday 2 July 2013, 10:57 PM
سلام ببخشید من کسپر ۱۱ دارم بعد از نصب کرک آپدیت ک میکنم و پرمیشه دوباره قرمز میشه پیغام databasases status : obsolete میده ممنون میشم راهنمایی کنید

farshad-10
Monday 15 July 2013, 11:32 AM
سلام من kis 2013 دارم ميخواستم بدونم ميشه فايل هاي ابديت انتي ويروس رو جدا كرد ؟ براي اينكه دوباره مجبور نشيم پس از نصب ويندوز ساعت هاي طولاني منتظر ابديت بشيم
ممنون

™ MEYSAM
Monday 15 July 2013, 11:46 AM

سلام

در نسخه 2013 این امکان وجود نداره

farshad-10
Monday 15 July 2013, 10:31 PM
تو نسخه 2014 هم همین مشکل هست؟ نظرتون راجب این نسخه ش چیه؟
راستی اگه براتون مقدور یه لینکی بزارید من بتونم فایل های ابدیت انتی ویروس رو دانلود کنم و به صورت افلاین ابدیتش کنم چون ظاهرا این کار رو میشه کرد
ممنون

danial1555
Monday 15 July 2013, 10:56 PM
آقا امروز یه ویروس گرفت کاسپر اسکای من.اپدیته/بعد تروجان زده بود.بعد اجازه دادم بش چون داشتم کرک دریم ویوور رو نصب میکردم.سرعت اومده پایین .چ کنم؟

farshad-10
Wednesday 23 October 2013, 11:32 AM
سلام من يه مشكل عجيب واسه انتي ويروسم مواجه شدم.
انتي ويروس من kis 2013 l ميباشد . طبق معمول بعد از اينكه غير فعال شد رفتم key قبلي رو پاك كردم بعدش دوباره كد فعال سازي رو زدم اومدم كه key جديدو بزنم هركاري كردم اون قسمت مربوطه باز نشد كه نشد يعني نتونستم كه فايله key رو از سيستم انتخاب كنم و كلا انتي ويروس غير فعال شده چي كنم؟؟؟
ممنون

farshad-10
Monday 28 October 2013, 12:56 PM

آقا كسي نيست جواب ما رو بده ؟؟:(452):

P R O
Wednesday 30 October 2013, 01:54 AM
سلام یه عکس از صفحه اصلی بذارید !

qwe1
Wednesday 27 November 2013, 09:47 PM
مطمئن هستم که زبان فارسی نصب کردی در انتی ویروست
دوباره نصب کن دوباره فارسی نکن

M@mool
Saturday 14 December 2013, 12:00 AM
درود
من به یک مشکلی برخوردم لطفا دوستان باتجربه راهنمایی بفرمایید
بعد از آپدیت اخیر ؟KIS 2013 / قسمتی که روی راست کلیک بود scan for viruses غیر فعال شده !!!! مشکل از چیه ؟ لایسنس رو هم عوض کردم ولی مشکل رفع نشد !!!!

Online Man
Saturday 14 December 2013, 12:18 AM
من به یک مشکلی برخوردم لطفا دوستان باتجربه راهنمایی بفرمایید
بعد از آپدیت اخیر ؟KIS 2013 / قسمتی که روی راست کلیک بود scan for viruses غیر فعال شده !!!! مشکل از چیه ؟ لایسنس رو هم عوض کردم ولی مشکل رفع نشد !!!![/QUOTE]
از تنظیمات میتونید برگردونید ! همچنین با یکبار ریست تنظیمات هم درست میشه ! ربطی به لایسنس نداره !

M@mool
Monday 16 December 2013, 12:04 AM

ریست هم کردم ولی باز فعال نیست !!!!

M@mool
Tuesday 17 December 2013, 02:28 AM
کسی راه حلی نداره ؟

dadshad2
Saturday 28 December 2013, 05:19 PM
آقا من آنتی ویروسم این ارور رو میده موقع آپدیت ... اگه میشه راهنماییم کنید :

[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

qwe1
Saturday 28 December 2013, 05:29 PM
کلید شما بلاک شده
کلید آنتی ویروس را حذف و یکی دیگر را نصب کنید
لینک دانلود کلید:

dadshad2
Saturday 28 December 2013, 05:47 PM
از کجا حذف کنم وکجا بریزم ؟ :d