PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ای یگانه بی تکرار .... دوستت دارم ::.. داریوش اقبالی ..::

Soheil-m
Tuesday 30 September 2008, 05:25 PM
سلام دوستان عزیز

از امروز تصمیم دارم همه چیز از سلطان موسیقی ایران داریوش اقبالی بزارم .

فقط این رو متذکر بشم غرض از زدن این مبحث نه توهین به عقاید و افکار دیگر خواننده هستش و نه نسبت دادن برتریت داریوش به دیگر خواننده

با تشکر . کوچیک همه شما .

سهیل ///

Soheil-m
Tuesday 30 September 2008, 05:26 PM
حالا وقت کار است
........................

چه لطیف است حس آغازی دوباره،

وچه زیباست رسیدن دوباره به روز زیبای آغاز تنفس،

وچه اندازه عجیب است، روز ابتدای بودن!

وچه اندازه شیرین است امروز ؛

حدود ۶ ماه از شروع فعالیت مجدد گروه هواداران داریوش زیر نظر تیم مدیریت جدید گروه سپری شده و خوشبختانه امروز ما شاهد به بار نشستن نهالی هستیم که اتحاد و همدلی هواداران داریوش نازنین، یگانه باغبان آن در باغستان عشق به " یگانه ی بی تکرار " بوده.

باعث سرافرازی همه ی ماست که امروز با عنوان پر افتخار هوادار داریوش عزیز در این گروه توانسته ایم به حقیقت، معنای واقعی دوستی، هم اندیشی و همبستگی را دریابیم و با راه اندازی پایگاه اینترنتی " آینهء هواداران داریوش " شاهد جوانه زدن این نهال دیر پا و نوخواسته باشیم، تاسیس این پایگاه یکی از اهداف اولیه ی تیم مدیریت جدید گروه بود که افتتاح آن نیز با دستیابی به دیگر هدف گروه، یعنی تنظیم و انتشار سند اخلاقی گروه هواداران داریوش - مرامنامه - محقق شد.

آنچه که اینک با این دو اتفاق مهم روی داده است تنها قدم آغازین ما در این مسیر است که پیامی جز اندیشه و تامل بر علت وجودی تک تکِ ما به عنوان هوادار شخصیتی چنین عزیز و بزرگ ندارد. حالا وقت کار است، وقت عمل به تمام حرف هایی که زده ایم و اثبات پایبندی مان به تمام اصولی که از رفتار و افکار شخص داریوش نازنین فرا گرفته ایم

راه اندازی وبلاگ رسمی انجمن هواداران داریوش در راستای پرسش معروف داریوش نازنین از هواداران می تواند آغازی باشد بر ارائه ی پاسخی عملی از جانب ما هواداران به این پرسش مهم که " هدف چیست؟ ". سوالی که مدت ها از زمان طرح آن از جانب داریوش نازنین گذشته و ما امروز شاهد آن هستیم که نه به صورت ناخود آگاه، بلکه با اراده ی جمعی و خواست گروهی ِ خویش، در آستانه ی پاسخ گفتن به این پرسش مهم هستیم و زیبایی کار آنجایی ملموس تر می شود که در هر لحظه و با هرقدر نزدیک تر شدن ما به این نقطه، علاقه و میل داریوش عزیز برای تعامل و ارتباط بیشتر با هواداران نیز بیشتر از پیش نمایان شده است.

بدیهی ست در این شرایط و با توجه به مسئولیت هایی که ما برای خود به عنوان یک هوادار داریوش قائل هستیم چه در زمینه ی وبلاگ نویسی و چه در فعالیت های گروه رعایت تمامی جوانب را نموده و با توجه کامل به اصولی که از آن به عنوان مرامنامه نام می بریم، هر یک به اندازه ی خویش در قبال مسئولیت خود در این انجمن پاسخگو باشیم. واضح تر اینکه به عنوان مثال من ِ نوعی، به عنوان یک وبلاگ دار که چنین مسئولیتی را در جامعه ی هواداران داریوش عزیز برای خود در نظر گرفته ام باید دقیقا از آنچه که می خواهم باشم و آنچه که امروز هستم آگاه باشم. بدانم که وبلاگی که آنرا در هواداری از شخصیت نازنینی چون داریوش عزیز بنا کرده ام هرگز و هرگز نباید تابلوی اعلاناتی از عقاید و علایق شخصی من باشد بلکه می بایست سعی کنم بصورت آشکارا در این محل بر تن رفتار و افکارم لباس زیبایی از خصوصیاتِ شخصیتی داریوش نازنین بپوشانم، بدانم راه اندازی یک وبلاگ به عنوان پایان مسئولیت من به عنوان یک هوادار نیست، بلکه بار تعهد به آنچه که آنرا مسئولیت هواداری نامیده ایم بر دوشمان نهاده شده است. و ما به عنوان هواداران هنرمندی متعهد، مردمی و بزرگ در این عرصه اصولی را تائید کرده و با انتشار متن مرامنامه در وبلاگ خود احترام به موارد اخلاقی و رفتاری ذکر شده در این سند گروهی را در فعالیت های خود مد نظر قرار خواهیم داد

Soheil-m
Tuesday 30 September 2008, 05:26 PM
مرامنامه ی هواداران داریوش
................................

سند اخلاقی اعضای انجمن هواداران داریوش

*

انجمن هواداران داریوش، گروهیست مستقل، خود جوش و مردمی متشکل از دوستداران داریوش اقبالی هنرمند محبوب و فعال اجتماعی. گروه هواداران داریوش با در پیش گرفتن رویکردی واقع گرایانه برای ارتقاء سطح فرهنگ هواداری در بین دوستداران بیشمار داریوش عزیز شکل گرفته است

*

ارتقاء سطح فرهنگ هواداری به معنای کاربردی تر شدن حضور هواداران در فعالیت های هنری - اجتماعی همسو با اهداف و افکار والای شخص داریوش نازنین ؛

*

ارتقاء فرهنگ هواداری با خارج کردن هواداران از قالب کلیشه ای مرسوم به وسیله ی یاد آوری مسئولیت خطیر هواداری ؛

*

مسئولیت هواداری به معنای آشنا شدن با وظایفیست که هرکدام از ما نسبت به هنرمند محبوبمان، جامعه، انجمن هواداران و نیز نسبت به خود برعهده داریم ؛

*

بر این اساس نکاتی چند تحت عنوان مرامنامه ی هواداران داریوش در ذیل این مقدمه بیان خواهد شد که در کنار دیگر اصول نانوشته ی انسانی و اخلاقی از جانب هواداران بیشمار داریوش نازنین مورد تائید قرار گرفته و بکار گرفته می شود .

*

مرامنامه ی انجمن هواداران داریوش

- ما برای وصل کردن آمدیم -

*

ایجاد رابطه میان تمامی هواداران داریوش عزیز در سر تا سر کره ی خاکی و در پی آن شکل گیری دوستی و همدلی میان اعضای انجمن

*

" دوستی کلید درهای بسته است و مرهم دل های شکسته "

*

. احترام به عقاید دیگران در عین وجود تضاد در اندیشه و تفاوت در افکار و شخصیت یکدیگر

*

.حفظ حرمت و پرهیز از بی احترامی به تمامی اشخاص به خصوص دیگر هنرمندان سرزمین عزیزمان و هوادارانشان

*

" دل جایگاه مهر است، نه جای جوشش و کینه "

*

. پشتیبانی و حمایت مستمر از شخص داریوش عزیز در تمامی فعالیت های هنری، اجتماعی و انسانی ایشان

*

. پرهیز از سطحی نگری و اقدامات متعصبانه و منسوخ شده در فعالیت های هواداران از جانب اعضای انجمن

*

تمامی اعضاء صرف نظر از سابقه، سن و ... برای فعالیت و خدمت در انجمن از شرایطی یکسان و برابر برخوردار می باشند و هر کدام از ما تنها یکی از هواداران بیشمار داریوش عزیز هستیم که در سایه سار حضور حقیقی داریوش نازنین، به زیر سقف آسمانی این انجمن گرد هم آمده ایم

*

بیان آزادانه و صادقانه ی نظرات و انتقادات اصولی و به جا ضمن دوری جستن از دخالت و تصمیم گیری در رابطه با امور شخصی، رفتاری و فعالیت های هنری - اجتماعی داریوش عزیز

*

انجمن هواداران داریوش تحت مالکیت شخصی هیچ فردی قرار نداشته و فرد فردِ دوستداران داریوش عزیز مالک معنوی انجمن می باشند

Soheil-m
Tuesday 30 September 2008, 05:27 PM
عضويت در گروه بزرگ داريوش با همكاري شخصي خود داريوش :

برای عضویت کلیک کنید . ([Only registered and activated users can see links])

Soheil-m
Tuesday 30 September 2008, 05:29 PM
کراک چیست؟
...................

درود بر پیامبر اعظم پیام آور حق . درود بر حیدر کرار پهلوان عالم
و درود خدا بر شاه شاهان کوروش بزرگ پادشاه الهی
و درود خدا بر یگانه منجی عالم موسیقی داریوش اقبالی

با عرض سلام به همه داریوش دوستان واقعی
امروز بعد از مدت ها می خوام در مورد مواد مخدر در مورد راهی که یاور بزرگ ترین دغدغه شه بله مواد مخدر به نظر من داریوش بزرگ ترین آرزوش سلام بودن و تفکر پاک جوانانمونه ما از خدا می خواهیم که یاور به مقصد نهایی خودش که ایرانی سالم هستش برسه خیلی ها از دوستان به من گفتن چرا در مورد کراک نمی نویسید تا امروز که تصمیم به صحبت کردن در مورد کراک شدم خوب بریم سر اصل مطلب ؟
کراک اصل نوعی از مواد مخدر است از الکالوئیدهای دسته کوکائین . انرژی زا و شادی آور است و هيچگونه اعتیادی را در فرد مصرف کننده ایجاد نمی کند . ولی موادی که با نام کراک در ایران توزیع میشود کراک اصل نیست . بلکه هروئین غلیظ شده است که توسط مافیای روسیه تولید و درایران پخش میشود . در برخی موارد نیز از ضایعاتی که نمی توان از آن هروئین خالص بدست آورد , کراک تولید میشود . این کراک یکی از قویترین مواد مخدر محسوب شده و بشدت اعتیاد ایجاد میکند بطوریکه طی یکماه اول مصرف دائم از آن مقدار مصرف به 3 یا 4 برابر روز اول مصرف رسیده و تعداد دفعات مصرف روزانه به 10 بار در روز (تقریبا ً هر 2 ساعت یکبار) میرسد .

Soheil-m
Tuesday 30 September 2008, 05:31 PM
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] ([Only registered and activated users can see links])

"بنیاد آیینه" که داریوش (اقبالی)، خواننده مشهور ایرانی آن را بنیان نهاده است، با هدف بررسی ریشه*های آسیب*های اجتماعی ایران، روز ۲۸ سپتامبر کنفرانسی را با حضور جامعه*شناسان و روان*شناسان در لندن برگزار می*کند.

بنیاد آیینه، ۷ سال پیش از سوی داریوش اقبالی ایجاد شد و آگاهی*رسانی در مورد ریشه*های آسیب*های اجتماعی، چون اعتیاد، کودکان خیابانی، دختران فراری و خودکشی، را هدف خود قرار داد. داریوش در مصاحبه با دویچه وله به پرسش*هایی در باره این سمینار و فعالیت*های اجتماعی خود پاسخ گفت.

دویچه*وله: آقای داریوش اقبالی، «بنیاد آیینه» که شما بنیانگذارش هستید، قرار است بزودی سمیناری را با شرکت گروهی از متخصصان علوم اجتماعی و روان*پزشکی در لندن برگزار کند. می*توانید هدف از برگزاری این سمینار را توضیح بدهید؟

داریوش اقبالی: هدف از برگزاری این سمینار که نوامبر امسال به صورت زنجیره*ای با زبانی دیگر در UCLA ی لس*آنجلس هم ادامه می*یابد، نگاه به مسایل اجتماعی*، مخصوصا به آسیب*هایی*ست که جامعه آگاهانه یا نا*آگاهانه به آن دچار است. چون بیشتر افراد از این آسیب*ها ناآگاه هستند، ما می*خواهیم پیامی در این زمینه بدهیم. ما می*خواهیم در رابطه با مسئله*ی “در جست*وجوی جامعه*ی سالم“ نشان بدهیم که هر طیف و هر قشری چه مسئولیتی می*تواند داشته باشد. مسئولیت یک پزشک در ساختار یک جامعه*ی سالم چیست؟ مسئولیت یک دانشجو در جامعه*ی سالم چیست؟ سازمانهای غیرانتفاعی چه نقشی می*توانند در جامعه*ی سالم داشته باشند؟ بخشی از نشست ما، که با حضور عده*ای از متخصصان رشته*های مختلف تشکیل می*شود، به مسایل روحی - روانی اختصاص دارد، بخشی*اش به عرضه آمار و واقعیت*هایی که ما در نظر به مسایل می*بینیم. نگاه من هم بسیار واقع*بینانه است دراین مورد که جهان در کجا ایستاده است. با این دهکده جهانی که الان در تهاجم آسیب*های اجتماعی است، مسئولین چگونه برخورد می*کنند؟ مردم، جامعه و مسئولین چه جایگاه و مسئولیتی در آن دارند؟ من معتقدم که تکرار این مسائل باعث می*شود که هشیاری بوجود بیاید و مردم یک مقدار آگاهانه برخورد کنند. زیرا شعار من هم در سمینار بر مبنای مانیفستی است که برتراند راسل و اینشتین در سال ۱۹۵۵ خطاب به دولتمردان و دانشمندان نوشتند مبنی بر اینکه خطر بزرگی که آینده بشریت را تهدید می*کند، خشم و آسیب*هایی است که در جامعه وجود دارد و نگاه مسئولین و دولتمردان جهان به خاطر غرض*ورزیها و قدرت*طلبی*ها و جاه*طلبی*ها، جهان را رو به نابودی می*برد. حال هر کس چه نقشی می*تواند داشته باشد؟ نمی*توان دائم گناه را بر گردن دیگری انداخت. از فرد گرفته تا خانواده و جامعه و جهان، زنجیروار به هم ربط دارند. این قدمی است که ما دوست داریم برداریم با زبان عاشقانه و محبت*آمیز و این زبان که بله، این پدیده وجود دارد، حال باید چکار کرد؟ اگر بخواهیم همین طور خاموش و بی*تفاوت فقط به شعارهای مثلا روز جهانی مبارزه با مواد مخدر و روز جهانی مبارزه با اعدام و روز جهانی حقوق بشر اکتفا کنیم، جهان روز به روز بدتر خواهد شد. ما داریم در این خانه جهانی زندگی می*کنیم و در برابر آن مسئولیم. و با دولتمردان*مان هم می*توانیم خواست*هایی را مطرح کنیم. یکی از مهمترین پیام*های این سمینار، توجه دادن به نقش سازمان*های غیرانتفاعی است. چون آسیب*های اجتماعی ما یک مجموعه را تشکیل می*دهند. پس چرا نباید NGOها و سازمان*های غیرانتفاعی در کنار هم باشند؟ این سازمان*ها می*توانند قدرتی بگیرند و در مقابل دولت*مردان فراخوان بدهند. با اینکه هر کدام هم می*توانند در راستای اهداف خودشان فعال باشند. ولی متشکل شدن این*ها می*تواند یکی از راهکارها برای بهبود جامعه باشد.

شما به عنوان هنرمندی شناخته شده*اید که بخصوص در زمینه*ی مبارزه با اعتیاد و کمک به معتادان برای رفع اعتیادشان بسیار فعال بوده و هستید. اسم سمینار لندن همان گونه که گفتید هست: «در جست*وجوی جامعه*ای سالم» و می*توانیم حدس بزنیم که شما دامنه*ی فعالیت*هایتان را الان گسترش داده*اید و به مسئله*ی اعتیاد هم جور دیگری دارید نگاه می*کنید؟

بله، طبیعی*ست. برای این که بیماری اعتیاد یک بیماری جهانی*ست و همه*جا مواد مخدر هست. نگرش جهان به این بیماری باید به نوعی بشود که به بیمار فرصت بازپروری داده شود. در جامعه*ی ما با بیمار به خشونت برخورد می*شود، تحقیرش می*کنند، از جامعه طردش می*کنند. دیدگاه من این است که اعتیاد را به این آسانی نمی*شود ریشه*کن کرد، ولی پیشگیری را می*شود از مدارس آغاز کرد. زیرا الان نوجوانان ما در مدارس مملکت*مان در تهاجم موادهای شیمیایی هستند و باید آشکارا با آن روبه*رو شد و برای این معضل کاری کرد.

با توجه به نامی که بر سمینارتان گذاشته*اید،«جامعه*ی سالم»، می*توانیم بگوییم که شما به این فکر می*کنید که کل جامعه باید تغییر کند؟ برای چه چنین عنوانی را انتخاب کردید؟

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] ([Only registered and activated users can see links])

داريوش اقبالي :
ما دو دیدگاه داریم. یکی مسئله*ی برخورد اجتماعی و دیگر برخورد فرهنگی. ما در قدم اول اگر پذیرای سرگشتگی انسان*ها در این شرایط جهانی باشیم، این که هر کسی دنبال مسایل شخصی خودش است و عیب*جویی می*کند و... ما دلمان می*خواهد فرهنگ*درمانی هم در این نشست*هایمان داشته باشیم که هر انسانی در سرزمین*مان باید خودش را در مقابل جامعه*اش مسئول ببیند. منتظر نشود کسی برایش کاری بکند. حرکتی که برای یک جامعه می*تواند مفید باشد، این است که فرد درد مسایل اجتماعی را درد خودش بداند و نسبت به آن بی*تفاوت نباشد. این*ها دردهای جامعه*ی ما هستند و باید با آن*ها روبه*رو شد. در غیراین*صورت، نمی*توانیم قدمی به جلو بگذاریم و پیشرفت کنیم. تنها انسانی خواهیم بود که زنده است، نه انسانی که زندگی می*کند. عمری را سپری خواهیم کرد و از این جهان خواهیم رفت.

آقای داریوش، چه کسانی در این سمینار قرار است به این مباحثی که شما الان دارید می*گویید، بپردازند؟

آقای دکتر لاجوردی بعنوان جامعه*شناس از انجمن پژوهشگران ایران به مسئله*ی اجتماعی این پیام می*پردازند، به عنوان جامعه*شناسی که پیام می*دهد که جامعه*ساز کیست. آقای علی دیزایی هستند که برای جامعه ایرانی شناخته شده هستند، بعنوان کسی که گزارش می*دهند در رابطه با مسئله*ی جرم و مجرم و مسئله*ی نگاه پلیس به جامعه و این که جامعه به پلیس چگونه نگاه می*کند و رابطه میان مردم و پلیس چگونه است. این بحث بسیار گسترده*ای است. آقای دکتر دانش فروغی در رابطه با مسایل خانواده صحبت می*کنند و نقش خانواده در رابطه با آسیب*های اجتماعی و بخصوص اعتیاد، که ما آن را مادر آسیب*های اجتماعی می*دانیم که بیماری*هایی چون افسردگی و خشم و همه اینها را هم دربرمی*گیرد. آقای دکتر ایرج شمسیان بحثی را خواهند داشت در رابطه با این*که معتاد کیست و اعتیاد چیست. آقای محمد جهانشاهی بعنوان یک مددکار اجتماعی صحبت می*کنند و کسی که در رابطه با بهبودی تجربه دارند. ایشان یکی از کسانی هستند که ۱۵ سال است در مسیر بهبودی در جامعه خدمت می*کنند، به معتادان کمک می*کنند و جزو یاران ما هستند. پیام ایشان این است که کسی که می*خواهد وارد جامعه شود و از بیماری اعتیاد رهایی بیابد، چه مراحلی را باید بگذراند. این تنها کافی نیست که معتاد مواد مخدر را کنار بگذارد، چون مواد مخدر تنها یکی از شا*خه*های بیماری است. ۹۷ درصد خود بیماری مسئله روحی – روانی است. آقای جهانشاهی به این مسئله می*پردازد و نیز به موضوع تشکیل گروه*هایی که بتوانند پیام بهبودی را برسانند. خود من نیز در راستای ساختار جامعه*ی سالم صحبت می*کنم و این*که چه کسانی می*توانند چه نقشی داشته باشند، از روشنفکر گرفته تا دیگران. این بحث را ما در ماه نوامبر در دانشگاه UCLA ادامه خواهیم داد. این*که هنرمند، دانشجو و سازمان*های غیرانتفاعی هرکدام چه نقشی دارند؟ امیدوارم بتوانیم قدمی برداشته و این کار را ادامه دهیم.

بنیاد آیینه پیش از این هم سمینارهایی برگزار کرده و سمینار لندن هم در ادامه آنها به مباحث گسترده**تری می*پردازد، به شکل بررسی جامعه*ای که بتواند سالم باشد. فعالیت*های شما در ایران تا چه حد تاثیر داشته است؟ شما از تاثیر کارهایی که می*کنید باخبر می*شوید؟

خوشبختانه بله. خداوند را سپاس می*گویم که پیام من و دوستانم در بنیاد آیینه از راه برنامه*های تلویزیونی و چت*روم*های مختلف و سایت*های مختلفی که داریم منتشر شده و بی*تاثیر نبوده است. من مطمئن هستم و به آن ایمان دارم. ما در ارتباط با بچه*ها هستیم. پیام*رسانی همچون زنجیره*ای است که روز به روز به طور تصاعدی گسترش می*یابد. بدین ترتیب، ما پیام راهکارها را به خانواده*ها می*دهیم. ما از متخصصین و کارشناسان مختلف در برنامه*هایمان دعوت می*کنیم. هفت سال است که این بنیاد تاسیس شده و تاثیر مثبتی داشته است. هدف ما این است که بتوانیم به جامعه*مان خدمت کنیم.

این فعالیت*ها در زندگی شما، به عنوان هنرمندی که به*هرحال سرتان خیلی شلوغ است، چه جایگاهی دارد؟

جایگاه بسیار خاصی دارد. من همیشه می*گویم که چهل سال درد و رنج و مسائل اجتماعی و عشق را در ترانه*هایم با حس خودم به هموطنانم منتقل کردم. باعث افتخار و خوشحالی من است که در این شرایط زمانی**، در این سن و سال، با رگ و پوست و استخوانم این*ها را حس می*کنم، دیگر لمس*شان می*کنم. و حس می*کنم وظیفه* دارم این پیام را، با ابزاری که توسط خواندنم آغاز شده است، حالا لمس کنم و حضور داشته باشم. زیرا معتقدم هنرمند یا آرتیست در جامعه نقش آن شیپورچی در سپاه را دارد که می*تواند پیام را به هموطنانش برساند.

Soheil-m
Tuesday 30 September 2008, 05:38 PM
متن دکلمه ی بی سر و سامانی
============
قصه بی سر و سامانی من گوش کنيد .... گفتگوی من و حيرانی من گوش کنيد
شرح اين قصه جانسوز نهفتن تا کی .... سوختم، سوختم اين راز نگفتن تا کی
روزگاری من و دل ساکن کويی بوديم .... ساکن کوی بت عربده جويـی بوديم
دين و دل باخته ديوانه رويی بوديم .... بسته ی سلسله ی سلسله مويی بوديم
کس در آن سلسله غير از من و دل بند نبود .... يک گرفتار از اين جمله که هستند نبود
نرگس غمزه زنش اين همه بيمار نداشت .... سنبل پرشکنش هيچ گرفتار نداشت
اين همه مشتری و گرمی بازار نداشت .... يوسفی بود ولی هيچ خريدار نداشت
اول آن کس که خريدار شدش من بودم .... باعث گرمی بازار شدش من بودم
گرچه از خاطر "وحشی" هوس روی تو رفت .... با دلش آرزوی قامت دلجوی تو رفت
شد دل آزرده و آزرده دل از کوی تو رفت .... با دل پر گله از ناخوشی خوی تو رفت
حاش لله که وفای تو فراموش کند .... سخن مصلحت آميز کسان گوش کند

Soheil-m
Tuesday 30 September 2008, 05:43 PM
هم صدا
=======

» خواننده : داریوش
» آلبوم : هم صدا
» آهنگ : همصدا

اگه هم صدام بودي
هيشكي حريفم نميشد
كوه اگه رو شونه هام بودي
كمرم خم نميشد
تو اگه خواسته بودي
تو اگه مونده بودي
موندني ترين بودم
عمق صدام كم نميشد
اگه زخمي مي شدم به دست تو مرحم بود
زخم قيمتيِ من محتاج مرحم نميشد
اگه بارونِ عزيزِ با تو بودن مي گرفت
گل سرخ قصه مون تشنه ي شبنم نميشد
تو اگه خواسته بودي
تو اگه مونده بودي
موندني ترين بودم
عمق صدام كم نمي شد

Soheil-m
Tuesday 30 September 2008, 05:43 PM
خانه سرخ
========
» آهنگ : خانه سرخ

خانه سرخ و كوچه سرخ است و خيابان سرخ است
عاري از خون پهنه ي برزن و ميدان سرخ است
ده به ده پرچم خشم است كه بر مي خيزد
مزرعه زرد و چپر سبز و بيابان سرخ است
رو سياه است اگر اين شب مردم كش بد
تا دم صبح سحر سينه ي ياران سرخ است
با تو سرسبزي از ايثار سيه پوشان است
اي مسلط دستت از خون شهيدان سرخ است
وحشتي نيست از انبوه مسلسل داران
تا در اين دشت غرور كينه داران سرخ است
خانه سرخ و كوچه سرخ است و خيابان سرخ است
عاري از خون پهنه ي برزن و ميدان سرخ است
ده به ده پرچم خشم است كه برمي خيزد
مزرعه زرد و چپر سبز و بيابان سرخ است

Soheil-m
Tuesday 30 September 2008, 05:44 PM
وطن
=======
» شاعر : ايرج جنتی عطائی
» آهنگ ساز : خوزه فلیسیانو
» تنظیم : واروژان
» آهنگ : وطن

وطن پرنده ی پر در خون
وطن شكفته گل در خون
وطن فلات شهيد و شب
وطن پا تا به سر خون
وطن ترانه ی زنداني
وطن قصيده ی ويراني
ستاره*ها اعداميان ظلمت
به خاك اگر چه مي*ريزند
سحر دوباره بر مي*خيزند
بخوان كه دوباره بخواند
اين عشيره ی زنداني
گل سرود شكستن را
بگو كه به خون بسرايد
اين قبيله ی قرباني
حرف آخر رستن را
با دژخيمان اگر شكنجه
اگر بند است و شلاق و خنجر
اگر مسلسل و انگشتر
با ما تبار فدايي
با ما غرور رهايي
به نام آهن و گندم
اينك ترانه ی آزادي
اينك سرودن مردم
امروز ما امروز فرياد
فـرداي ما روز بزرگ ميعاد
بگو كه دوباره مي*خوانم
با تمامي يارانم گل سرود شكستن را
بگو كه به خون مي*سرايم
دوباره با دل و جانم
حرف آخر رستن را
بگو به ايران بگو به ايران

Soheil-m
Tuesday 30 September 2008, 05:45 PM
بي شك اين اهنگ از بهترين و به ياد ماندني ترين اهنگهاي داريوشه و كساني وجود دارند كه به واسطه همين يك اهنگ عاشق داريوش اند

اهنگ ياور هميشه مومن از البوم زيباي شقايق:

اي به داد من رسيده تو روزهاي خود شكستن
اي چراغ مهربوني تو شب*هاي وحشت من
اي تبلور حقيقت توي لحظه*هاي ترديد
تو شب رو از من گرفتي تو من رو دادي به خورشيد
اگه باشي يا نباشي براي من تكيه*گاهي
براي من كه غريبم تو رفيقي جون*پناهي

ياور هميشه مؤمن تو برو سفر سلامت
غم من نخور كه دوريت براي من شده عادت
ناجي عاطفه من شعرم از تو جون گرفته
رگ خشك بودن من از تن تو خون گرفته

اگه مديون تو باشم اگه از تو باشه جونم
قدر اون لحظه نداره كه من رو دادي نشونم

اگه مديون تو باشم اگه از تو باشه جونم
قدر اون لحظه نداره كه من رو دادي نشونم

وقتي شب، شب سفر بود توي كوچه*هاي وحشت
وقتي همسايه كسي بود واسه بردنم به ظلمت
وقتي هر ثانيه شب طپش هراس من بود
وقتي زخم خنجر دوست بهترين لباس من بود
تو با دست مهربوني به تنم مرهم كشيدي
برام از روشني گفتي پرده شب رو دريدي

غم من نخور كه دوري براي من شده عادت

اي طلوع اولين دوست اي رفيق آخر من
به سلامت سفرت خوش اي يگانه ياور من
مقصدت هرجا كه باشه هر جاي دنيا كه باشي
اون ور مرز شقايق پشت لحظه*ها كه باشي
خاطرت باشه كه قلبت سپر بلاي من بود
تنها دست تو رفيق دست بي*رياي من بود

غم من نخور كه دوري براي من شده عادت

Soheil-m
Tuesday 30 September 2008, 05:46 PM
اهنگ طلايه دار از البوم شقايق:

اي بزرگ موندني اي طلايه*دار روز
سايه گستر رو تن از گذشته تا هنوز
اي صدات صداي نور تو شب پوسيدني
اي سخاوت غمت بهترين بوسيدني

واسه اين شرقي تن داده به باد
تو گوارايي حس وطني
تو شقاوت شب قرن يخي
تو شكوفايي تاريخ مني

اگه شعرم زمزمه توي بازار صداست
طپش قلبم اگه پچ*پچ شاپركهاست
تو رو فرياد مي*زنم اي كه معجزه گري
اي كه اين شبزده رو به سپيده مي*بري

تو گوارايي حس وطني
تو شقاوت شب قرن يخي
تو شكوفايي تاريخ مني

اي تو ياور بزرگ همه قلبهاي شكسته
اي تو مرهم عزيز هرچي دست پينه بسته
رو كدوم قله نشستي تو كه دنيا زير پاته
غصه دستهاي خالي لرزش پاكه صداته

توي قرن دود و آهن تو رسول گـل و نوري
تو عطوفت مسلم تو حقيقت غروري
تو گوارايي حس وطني
تو شقاوت تو شقاوت شب قرن يخي
تو، تو شكوفايي تاريخ مني

تو مفسر محبت تو طلايه*دار صبحي
فاتح تاريخي من تو خود سردار صبحي
اسم تو اسم شب من به شكوه اسم اعظم
متبرك و عزيزي مثل سجده گاه آدم

تو گوارايي حس وطني
تو شقاوت شب قرن يخي
تو شكوفايي تاريخ مني

تو گوارايي حس وطني
تو شقاوت شب قرن يخي
تو شكوفايي تاريخ مني

S.M.T.F
Tuesday 30 September 2008, 07:54 PM
:confused::confused::confused::confused::confused: :confused::confused::confused::confused::confused:

من رفتم توی این سایته که شما دادید سایت هوادارن داریوش به محض اینکه وارد شدم برام به اسم ایمیلم Welcome نوشت این در حالی است که من قبلا حتی یک بار هم این سایت رو بازدید نکردم و اصلا ثبت نام هم نکردم

:confused::confused::confused::confused::confused: :confused::confused::confused::confused::confused: :confused:

ommolfesad
Saturday 10 January 2009, 09:23 PM
با سلام
مدیر سایت گویا نه تنها علاقه ای به حضرت داریوش نداره که ... !
دیروز اولین روزی که آلبوم جدید حضرت اومد برای دانلود گذاشتم که تاپیک رو پاک کردند ... ؟
به هر حال برای دانلود برید به آدرس زیر :

[Only registered and activated users can see links][فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

S.M.T.F
Saturday 10 January 2009, 10:14 PM
دوست عزیز اینجا مهم نیست که کی از کی خوشش میاد و یا کی از کی خوشش نمیاد

به دلیل ف ی ل ت ر نشدن سایت از گذاشتن هرگونه لینک موسیقی و لینک فیلم جدا خودداری نمایید در صورت تکرار برابر قوانین اقدام خواهد شد