PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویندوز لانگ هورن با حجم فلاپی

Andisheh
Thursday 30 October 2008, 06:57 PM
این برنامه را به خاطر درخواست دوستان از جمله Akbari693 و Sepantax گذاشتم.

دانلود با حجم 1.447

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

داود
Thursday 30 October 2008, 07:10 PM
سلام
تمام فایل ها خراب شدند.( corrupt )
ممنون

sepantax
Friday 31 October 2008, 02:29 AM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

سلام
من مشکلی تو فایل ندیدم
اما با کمال تعجب، پس از extract کردن فایل فشرده، فایل iso ویندوز با حجم 733 مگ بوجود آمد :confused: (خیلی جالب بود )
هنوز امتحانش نکردم ولی به نظر من باز هم قضیه یکم مشکوکه
چون هر چی فکر میکنم نمیتونم قبول کنم که 733 مگ با فشرده کردن به 1.4 مگ برسه...!!!:confused::confused::confused:
از اساتید محترم تقاضا میشه فایل رو بررسی کرده و نظرشون رو بدن
با تشکر

mAmluX
Friday 31 October 2008, 03:11 AM
به تجربه ثابت شده این فایل و سایر فایل های مشابه که در اینترنت به وفور یافت میشود
علی رغم درصد بالا فشرده سازی
عملاً غیر قابل استفاده هستند و همگی در یکی از مراحل نصب مشکل دارند

وقت خودتون را با دانلود این فایل های کم حجم و Extract کردن آنها طی چند ساعت هدر ندید
CPU سیستم تان را هم جان به لب نکنید!

Akbari693
Friday 31 October 2008, 03:28 AM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

نه، نه دانلودش خیلی وقت می گیره و نه Extractش، فکر کنم امتحانش خیلی ضرر نداشته باشه

Rohollah
Friday 31 October 2008, 08:45 AM

تا جايي كه من ميدونم لانگ هورن نام سابق همين نسخه جديده
كه بعدا تغييرش دادن به ويستا
اين همونه؟! :confused:

داود
Friday 31 October 2008, 10:02 AM
سلام
بله.
برای حدود 3 سال پیش میشه.
توی یکسری اجلاس به بازدید کننده ها میدادند.
حتی اگر سالم هم باشه بدرد نمیخوره.
ممنون

sepantax
Friday 31 October 2008, 08:07 PM

این که اینگونه فایلها مشکل دارند یا نه بحث دیگریست،سوال من اینه که چطوری میشه فایلها رو اینقدر فشرده کرد؟
راستی کسی ویندوز XP یا vista آخرین ورژن 1.4 مگی نداره..!؟ :D

E131
Friday 31 October 2008, 08:17 PM
سلام.

اگه اشتباه نکنم با نرم افزار KGB Archiver این کار رو انجام می دن.

من تا حالا امتحانش کردم.

کار فشرده سازیش خیلی خسته کننده ست!

نکته ی جالبش این بود که وقتی خواستم باهاش یه فایل 4 مگابایتی رو فشرده بکنم، حدود 4 دقیقه، میزان استفاده ی رم بالای یک گیگابایت بود...

البته منم کنسلش کردم!!

S.M.T.F
Friday 31 October 2008, 08:21 PM

یعنی با این نرم افزار میشه نمیگم 1 گیگ ولی حالا 500 مگ رو به 1مگ فشرده کرد و مشکلی هم برای فایل ایجاد نشه

Rohollah
Friday 31 October 2008, 09:12 PM

از نظر من كه اصلا امكان نداره
خوب اگه 500 مگ رو ميشد يگ مگ كرد، سازندگان فايل مريض بودن اونو 500 مگا بسازند؟
البته اگه فكر كنيم مثلا مايكروسافت ازين موضوع اطلاع نداره :confused: موضوع ديگريست

اين لانگ هورن رو من دانلود نكردم
اما برفرض عدم مشكل فايل
احتمالا يه پوسته لانگ هورنه نه خودش
مگه command prompt هستش كه تو يه فلاپي جا بشه اونم با اين گرافيك بالا

گشتم نبود، نگرد نيست
به نظر من فقط فايل هاي متني رو ميشه بدون افت كيفيت فشرده (تا حد چشمگير)كرد
ديگر فايلها وقت فشرده شدن حتما از كيفيتشون كم ميشه
ياااا فقط اندكي از حجمشون كم ميشه

Akbari693
Friday 31 October 2008, 09:49 PM

سلام
به نظر می آد که می شه ولی چنان پدر کامپیوتر و صاحبش رو در می آره که کلی از ارزش این قابلیتش کم می کنه

E131
Friday 31 October 2008, 10:10 PM
به نظر من نمی شه! کافیه امتحان بکنید.

نرم افزار kgb archiver که این همه ازش تعریف می کنن، توی بهترین حالتش یه فایل (فونت) 1 مگابایتی رو 350 کیلوبایت کرد.

بعد چجوری می خواد حتی فونت های ویندوز رو که بیش از 100 تا هست، به 1.5 مگابایت تبدیل بکنه؟؟

این مورد هم ربطی به برنامه ی فشرده کننده نداره، بلکه اشکال از اون فایل iso هستش.

شما اگه فایل iso رو باز بکنید و محتویات رو ببینید، متوجه می شین که هیچ فایلی، دارای محتویات نیست!

حتی فایل های inf هم خالی هستن (کافیه با notepad بازشون بکنید)

شما کافیه که این فایلی رو که دوستمون گذاشتن، بعد از اینکه دانلود و از حالت فشرده خارج کردین، دوباره با winrar فشردش بکنید. (rar. بکنید)

1.430 مگابایت!! :

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

Akbari693
Friday 31 October 2008, 10:39 PM

نه، من سنگ KGB رو به سینه نمی زنم، در واقع اصلا ازش هم خوشم نمی آد ولی این که می گم می تونه فشرده کنه چون دیدم که یه office 2007 رو 1.4 مگابایت کرده بود
ولی الان که در مورد این ویندوزه گفتید هیچ اطلاعاتی نداره (و خودم هم رفتم و دیدم - همه فایل هاش NULL بودن-) به قدرت KGB هم شک کردم (شاید اون Office و سایر چیز هایی که دیده بودم مثل همین بودن)
در هر صورت خیلی ممنون

mAmluX
Saturday 1 November 2008, 01:18 AM
کم کم به اون تجربه ایی که گفتم دارید نزدیک می شید

Andisheh
Saturday 1 November 2008, 12:45 PM
بله حق با شماست به طور مثال من بازی Age of Mythology را که در حدود 1 گیگابایت هستش با برنامه KGB فشرده کردم و از طریق راهنمای سایتش تونستم به 50 مگایایت تبدیل کنم و جالب اونکه در سیستم خودم به راحتی باز شد و کار کرد ولی در سیستم دیگری بازی اجرا شد ولی با مشکلاتی اندک.
دوستان عزیز حتماً می دانند که شخصاً نمی توانند با این برنامه به این حد از فشردگی برسند و این کار توسط برنامه نویسان یا بهتر بگویم خود شرکت KGB فشرده شده و صرفاً جنبه تبلیغاتی برای خود شرکت دارد.
نظر من هم همین هستش که اصلاً به دنبال چنین برنامه هایی فعلاً نروید. تا ببینیم در آینده تحولی عظیم را شاهد خواهیم بود یا نه؟