PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر در مورد مسائل باشگاه پرسپولیس

BAZTAB
Monday 27 October 2008, 12:35 PM
سلام به همه دوستان

لطفاً نظرتون رو در مورد مهاجم عجیب و غریب پرسپولیس بگین

دی کارمو

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

se7en_boy
Monday 27 October 2008, 12:59 PM
منو دیوونه کرده با این بازی کردنش.2 موقعیت 100% رو تو بازی با سپاهان خراب کرد.

hamid2
Monday 27 October 2008, 03:12 PM
این بازیکن خوب است

Alireza021
Monday 27 October 2008, 03:57 PM
به نظر من بهترین خرید این فصل پرسپولیس هست ... دیروز دیکارمو با سپاهان بود نه پرسپولیس!!!

soheilt.69
Monday 27 October 2008, 04:58 PM
ببینید دیکارمو بازیکن خوبیه چون خودش رو در بهترین موقعیت ها قرار می ده نه مثل نیکبخت مدام توی آفساید .در ضمن شما هم اگه مثل دیکارمو اولی باری بود که از کشورتون خارج می شدید و این همه از خانواده تون دور بودید و تازه به زبان انگلیسی هم مسلط نبودید مطمین باشید بدتر از این می شدید . باید به ا و فرصت داد .باز هم موقعیت خراب کند تا استرس او کاهش یابد در ضمن زنده باد کریم آقای گل

BAZTAB
Monday 27 October 2008, 05:17 PM
منم نظر soheilt.69 رو تائید میکنم . تو این چندتا بازیی که ازش دیدم معلومه که یه چیزایی بارش هست ولی نمی تونه خوب از توانایش استفاده کنه . امیدوارم آقای قطبی یه کاریش بکنه

S.M.T.F
Tuesday 28 October 2008, 07:35 AM
سلام دوستان به نظر من بهش اعتماد داشته باشیم چون قطبی بهش اعتماد داره و ما هم به قطبی اعتماد کامل داریم مطمئن باشید اگه توی تمرینات قطبی چیزی ازش نمیدید نمیزاشتش تو بازی

به حرف استقلالی ها هم گوش ندید

موفق باشید

bestboy999
Sunday 2 November 2008, 04:31 PM
اگه به آمار این بازیکن توجه کنید نظرتون عوض میشه.

19 بازی 17 گل

تازه این بازیکن فقط 18 سال داره.
باید بهش وقت داد.

hosein.v
Sunday 2 November 2008, 06:13 PM
به نظر من فوق العادست.
این بازیکن با خرکات کاملاً روون خودش تیم رو می تونه متحول کنه.
شاید تا الآن خیلی خراب کرده و از این به بعد هم زیاد خراب کنه، ولی به اون روونی و تأثیری که توی بازی می ذاره می ارزه.
بازم می گم به نظر ماها بازیکن خوب همونه که وقتی توپ دستش می رسه قشنگ باهاش بازی کنه، با اعتماد به نفس و تکنیکی ولی اینطور نیست.
بازیکنایی هستن که ممکنه هیچنوع بازی ای نئدارن ولی به خاطر اینکه به اصطلاح در خدمت تیمن، کلی تأثیرشون توی جریان بازی بیشتر باشه. به نظر من دیکارمو یکی از اوناست که بیشتر باید بشناسیمش.
یه ذره غلو کردم!

soheilt.69
Tuesday 4 November 2008, 11:48 AM
سلام دیشب در برنامه 90 اطلاعاتی توسط یکی از بیننده ها در مورد دی کارمو فرستاده شده بود که از این قراره :
دی کارمو در لیگ دسته 3 برزیل یعنی در پایینترین دسته توپ می زده در حالی که مارکو گفته اون در یک تیم دسته اولی بازی می کرده و از 19 بازی 17 گل به ثمر رسونده .که با اطلاعاتی که از اون باشگاه دسته اولی که ظاهرا دی کارمو اونجا بازی می کرده بدست اومده اصلا بازیکنی با این نام و با این تعداد گل زده در لیگ دسته 1 برزیل نبوده ودر ضمن رییس اون باشگاه دسته سومی یک کره ای بوده .حالا کل هدف این گزارش این بود :
مارکو از طرف باشگاه پیروزی مسیول شده تا از برزیل بازیکن برای تیم خریداری کنه رفته اونجا با مدیر باشگاه دسته سومی همکاری کرده و در واقع سر پرسپولیس شیره مالیده و یه بازیکن دسته سومی رو به جای یه بازیکن دسته اولی به پیروزی قالب کرده .و از این راه یه پولی هم به جیب زده و حالا که خبر نگار ها ماجرا رو فهمیدن در رفته و بی خبر گذاشته رفته .البته فردوسی پور جرات نکرد یک چنین چیزی رو شفاف به زبون بیاره ولی کلا مقصودش همین بود .

soheilt.69
Tuesday 4 November 2008, 11:51 AM
حالا می خوام نظر شما رو در این مورد بدونم .در ضمن اون اطلاعات رو از اینترنت وبه نظرم از طریق دانشنامه ی ویکی پدیا بدست اورده بودن .

bestboy999
Tuesday 4 November 2008, 12:16 PM
خوش اومد با اینهمه اطلاعاتی که گقتند مصطفوی فردوسی پور را شست گذاشت کنار دیوار.

کلا هر چی فردوسی پور گفت چه در مورد دی کارمو و چه پرسپولیس مصطفوی جوابشو داد.

ولی کلا نکات جالبی در مورد دی کارمو گفته شد.

soheilt.69
Tuesday 4 November 2008, 12:41 PM
سلام من یه سری اطلاعات در این مورد پیدا کردم میزارم ببینید شما هم اگه چیزی پیدا کردید بگین

اولی مربوط به مشخصات دی کارمو هست :

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

دومی مربوط به 17 گلی که دی کارمو در Rio Preto زده .

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

حالا باید بگردیم لیست بازیکنان تیم Rio Preto رو در سال 2007 پیدا کنیم .بعدهم لیست تیم Centro Esportivo Nova Esperança که در دسته 3 برزیل بازی میکنه و من اسمش رو از اینجا پیدا کردم :

لطفا اگر چیزی در این مورد می دونید بگین .

Andisheh
Tuesday 4 November 2008, 08:02 PM
عالی بود سهیل عزیز ولی فکر کنم در مورد این بازیکن تا گوساله گاو شود دل صاحبش آب شود. (بی منظور)

soheilt.69
Tuesday 4 November 2008, 10:52 PM
سلام .خیلی هم بی منظور نبود راستی این اطلاعاتی که من تهیه کردم وبرنامه ی نود ازش استفاده کرد از سایت ویکی پدیا بود و میدونید که ویکی پدیا یه دانشنامه است که هر کسی می تونه اون رو ویرایش کنه و برای خودش بنویسه حداقل تا اونجایی که من میدونم . پس شاید یک فرد بی شرمیش ژرف (به قول اخوان ) یه دستی تو اطلاعات برده . (انگار داستان پلیسی بیخیال این جمله ی آخری بشید. )

soheilt.69
Wednesday 5 November 2008, 08:22 PM
سلام امروز اطلاعات مربوط به دی کارمو عوض شد ما که گیج شدیم نوشته سال 2007 در Rio Preto بازی می کرده و از 10 بازی 1 گل به ثمر رسیده .چرا این اطلاعات مدام تغییر می کنه من نمیدونم :confused::confused::confused:.

Kaptian Black
Wednesday 5 November 2008, 08:47 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

دلیلش این که مسئولان فکرش هم نمیکردن مردم ( به خصوص فردوسی پور ) این بیکارن و شماره ی ... طرف رو هم در میارن :D

soheilt.69
Thursday 6 November 2008, 01:14 PM
سلام راست گفتی راستی به جمع الاف ها اسم من رو هم اضافه کنید .

soheilt.69
Saturday 8 November 2008, 02:39 PM
سلام امروز اکثر روزنامه ها از اخراج دی کارمو و مارکو نوشتند .و مثل اینکه به افشین قطبی هم اولتیماتوم دادندکه اگه بازی بعدی رو نبره اخراج میشه و احتمالا جای خودش رو به لوکا بوناچیچ میده .
به نظر من اگه این اتفاق دومی بیفته نه تنها هیچ مشکلی از مشکلات پرسپولیس حل نمی شه بلکه یه چیزی هم به مشکلات اضافه میشه.از خیلی جهات به نظر من این تصمیم غلط .الان پرسپولیس هنوز درگیر دو جام دیگه هست .نباید با عوض کردن مربی شیرازه ی تیم رو از هم پاشوند.
در ضمن اگه مدافع تیمی نبی ا.. باقری هاست و مهاجمای روی نیمکتش هم جوونهایی مثل خیر خواه هستند تقصیر مربی چیه..میگن پرسپولیس تیم کهکشانی هاست .من می گم چه تیم کهکشانی که توی نیمکتش دو تا مهاجم درجه ی 1و یک مدافع وسط درست و حسابی نداره .نظر شما در این مورد چیه .

S.M.T.F
Saturday 8 November 2008, 08:31 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

اخراج مارکو و دی کارمو محتمل است ولی اخراج قطبی فعلا محاله

بزار خیال همتون رو راحت کنم دلیل ناکامی های پرسپولیس در این فصل شخص شخیص داریوش مصطفوی و اون هیئت مدیره نسبتا محترمش است این توی برنامه نود هم مشخص شد :mad::mad: ضمن اینکه پرسپولیس و قطبی بدخواه پرسپولیس سابق هم کم نداره

فقط یه چیز دیگه اگر قطبی از پرسپولیس بره خیلی از طرفدارهای این تیم از این تیم منفک میشن از جمله خود من

soheilt.69
Sunday 9 November 2008, 02:54 PM
سلام .من نمی دونم تو پرسپولیس چه خبره هر روز یه حرف تازه ای به گوش می رسه .
نمیدونم در مورد اتفاقات جدید همینجا نظرم رو بگم یا یه پست براش ایجاد کنیم مثلا پستی با نام وقایع پرسپولیس
نظرتون رو بگین.

Alireza021
Sunday 9 November 2008, 05:08 PM
آقایون بزارید خیالتون رو راحت کنم ... دی کارمو در آستانه اخراج شدن هست ... این تیتر چند تا از روزنامه ها بود که داشتم رد میشدم دیدم (حالا نیاید گیر بدید که کدوم روزنامه نوشته بود!)
زوده درباره قطبی حرفی بزنیم
حالا یک چیز دیگه : کی بود پرسپولیس با صبا بازی کرد؟ اون روز حدود 2 - 3 دقیقه مونده بود بازی تموم بشه پرسپولیسی ها دنیزلی رو صدا میزدن!

soheilt.69
Sunday 9 November 2008, 07:53 PM
سلام بر شما دلاور مردان .شنیدم که قراره ازبین نصرتی و رحمان رضایی و یک مدافع توگویی یک نفر برای پست دفاع چپ انتخاب بشه حالا من که توگویی رو ندیدم اما در مورد رحمان باید بگم شاید بتونه این کارو انجام بده اما هیچی مثل یه چپ پا نمیشه .در مورد نصرتی هم بهتره اصلا چیزی نگم چون تنها کاری که بلد نیست دفاع هست یه چیزی بدتر از باقری ها .
مورد دوم قوز بالا قوزه .مصدوم شدن حقیقی هر چند که به نظرم اون هم از دروازه بانی چیزی نمی دونه . چیزی که باعث شده مصطفوی یادش بره که نمی شه دروازه بان خارجی آورد .فکر کنم اینم سنش زیادی رفته بالا.
تنها خبرخوش آماده شدن الونگ هست بازیکنی که به قول قطبی کارگر (مثل سایر بازیکنای پرسپولیس نمی خواد 90 دقیقه توپ زیر پاش باشه. )
حالابریم سر این مسیله که چرا اینقدر پرسپولیس ضعیف بازی می کنه و باعث شده دنیزلی مورد تشویق قرار بگیره .
عوامل اصلی ضعف پرسپولیس :
بعداز قهرمانی پرسپولی همونطور که یادتون هست صحبت سر موندن قطبی بود که یه مدتی رفت و بعد اومد .اینجا کاشانی مدیر عامل پرسپولیس در مورد مبالغ کمک شده به پرسپولیس با علی آبادی اختلاف پیدا کرد و نتیجه این شد که همین بهانه ای باشد برای رفتن کاشانی و آمدن مصطفوی تا از او به نوعی دلجویی شود .(منظورم مسایل مربوط به استعفای او از ریاست فدراسیون فوتبال ) حالا مصطفوی امده تیمی را گرفته که سر مربی ندارد و بازیکنان در مورد تمدید قراردادشان در سر در گمی هستند .بالاخره یک ماه گذشت قطبی برگشته .بازیکنانی کلیدی در اثر همین بی توجهی جدا شدند مثل آشوبی .1 ماه تمام تیم تمرین نداشته واین یعنی عدم آماده سازی مناسب .دیگه فکر می کنم فهمیده باشین چرا پیروزی ضعیف شده .
راستی یه خبر جالب در مورد دنیزلی اینه که تونسته تیم بشیکتاش رو به صدر جدول لیگ ترکیه برسونه

soheilt.69
Tuesday 11 November 2008, 12:10 PM
سلام دیشب برنامه ی نود پخش شد . که قسمتهای جالبی رو در برداشت .و نشون داد گاهی اوقات فرهنگ ما ایرانی ها اونقدر بالاست که اگه از در راه پیدا نکنیم از پنجره وارد میشیم .
خبرای بد برای پرسپولیس که خیلی زیاد بود اول اینکه با رفتن دی کارمو هم الونگ نمی تونه بازی کنه .و اینکه پیروزی حق گرفتن بازیکن خارجی هم نداره . و در صورتی می تونه دروازه بان بگیره که هیئت پزشکی فدراسیون تایید کنه که دروازه بان مصدوم پیروزی تا آخر فصل نمی تواند بازی کند پیروزی مجوز خرید دروازه بان رو پیدا می کنه .که این محاله .

بخشی که از همه جالبتر بود مربوط به اطلاعات دی کارمو بود که این عادل خان بیکار تا فیها خالدون طرف رو هم در اورده بود . حتی فیلم بازی های او که در مسابقات ایالتی بازی کرده بود رو هم پیدا کرده بود .( لا مصب ) .به نظرم کلاهی بس گشاد سر پرسپولیس رفته .

soheilt.69
Tuesday 11 November 2008, 12:13 PM
راستی به نظرم در نظر سنجی دیشب بیشتر شرکت کننده ها به قهرمانی استقلال در نیم فصل رای دادند .

Andisheh
Tuesday 11 November 2008, 10:27 PM
همه چیز در برنامه نود گفته شد.

soheilt.69
Wednesday 19 November 2008, 12:38 PM
سلام دوستان جریان چیه امروز صبح انگار خبر ورزشی شبکه ی خبر می گفت افشین قطبی برای همیشه از ایران رفت

soheilt.69
Wednesday 19 November 2008, 12:56 PM
سلام از تمام کسانی که یک همچین افتضاحی رو به بار اوردند ممنون ومتشکرم .به خصوص جناب به اصطلاح مهندس مصطفوی

Alireza021
Wednesday 19 November 2008, 02:56 PM
من از طرف همه استقلالی ها این مصیبت وارده را به تمامی پرسپولیسی ها تسلیت میگم!
یک فصل هم که هر دو تا تیم پایتخت روی کورس بودن جناب مصطفوی خرابش کرد!

soheilt.69
Wednesday 19 November 2008, 07:31 PM
سلام شک نکنید که بعد از رفتن قطبی لوکا بوناچیچ میشه سر مربی پرسپولیس .و یه عده به آرزوشون میرسن .
حاج حبیب کجایی که ببینی پرسپولیست رو کشتن .

Kaptian Black
Wednesday 19 November 2008, 07:40 PM
چرا هر چی خارجی میاد ایران فرار میکنه !!!!:(

واقعا افشین هر چی هم بود از همه ی مربی های لیگ بهتر بود بخصوص .... .

حیف ....

به عنوان پرسپولیسی (یه فهش آبدار ) به پرسپولیس ...

S.M.T.F
Wednesday 19 November 2008, 10:23 PM
دوستان من همین جا اعلام میکنم که من دیگه پرسپولیسی نیستم من تا قبل از افشین عزیز هم پرسپولیسی نبودم و دوستان قدیمی در جریان هستند که من فقط به خاطر افشین قطبی طرفدار این تیم بودم و حتی در همین تاپیک اعلام کردم که من فقط به خاطر افشین قطبی از این تیم هواداری میکنم

این بنده خدا هم شانس نداره پارسال مدیر عامل خوب داشتیم اون حمید استیلی بود (با اون ........... خودتون بهتر میدونید ) امسال هم که استیلی رو دک کرد یه مدیر عامل بی عرضه مثل مصطفوی گرفتارش کرد :mad::mad::mad:

:(حاج حبیب کجایی حاج حبیب :(

واقعا حیف مربی به این با کلاسی و با این شعور فوتبالی و اخلاقی که به این راحتی از دست دادیمش

اینقدر دلم از دست این مصطفوی پره که :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

حالا اصلا برام فرقی نمیکنه که میخواد لوکا بوناچیچ بیاد یا هادی برگی زر فقط من یه چیزی رو بگم تا وقتی که این مصطفوی ( حیف که نمیتونم اینجا چیزی بگم :mad::mad::mad::mad:) باشه پرسپولیس خواب قهرمانی رو هم نمیبینه

واقعا ببخشید شبیه یه درد دل بود :(:(

Kaptian Black
Wednesday 19 November 2008, 11:31 PM

کاملا موافقم[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] مخصوصا با این مصطفوی [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

قطبی اصلا مناسب این جور پایان نبود هم ناراحتم رفت و هم خوشحال چون از دست یه عده خلاص شد [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

soheilt.69
Thursday 20 November 2008, 11:47 AM
سلام من از دیشب اینقدر ناراحتم که حتی نتونستم درست بخوابم و همش خواب برگشتن قطبی رو میدیدم .
راستی خبر جدید اینکه الونگ هم از تیم جدا شد و با سپاهان قرارداد بست .به نظرم هوادارها نباید روز شنبه برن ورزشگاه یا اگه میرن از دقیقه ی یک تا 90 فقط شعار بدن علیه مصطفویکه فقط بلد بود تکذیب کنه

soheilt.69
Sunday 23 November 2008, 10:43 PM
سلام در مورد بازی پیروزی و پیکان چیزی نمی گم چون اونایی که بازی دیدن متوجه همه چیز شدن فقط خواستم این خبر رو بگم که مدیر برنامه های افشین قطبی (حاج باقر ) گفته افشین قطبی تا دوشنبه یعنی فردا جواب نهایی رو در مورد بازگشت به پیروزی میده .من که امیدوارم بر گرده.اما بعید می دونم او دیگه حاضربشه در ایران مربی گری هیچ تیمی رو بپذیره و یا به ایران بر گرده . به هر حال ما هوادارا منتظرتیم قطبی.:):):)

Kaptian Black
Sunday 23 November 2008, 10:48 PM

راستی بازی چندچند شد ؟

S.M.T.F
Sunday 23 November 2008, 10:51 PM
تاپیک اخبار باشگاه پرسپولیس داشت شلوغ میشد همه توی یه تاپیک جمع آوری شد و تاپیک "نظرتون در مورد دیکارمو چی هست ؟ " هم ادغام شد

soheilt.69
Wednesday 26 November 2008, 07:39 PM
سلام اسفند دود کنید به زور پرسپولیس امروز از سد محکم اکبر و تیمش استقلال اهواز گذشت .من که فقط نیمه ی اول رو دیدم و از بازی نه چندان خوب نیکبخت اعصابم خورد شدو رفتم کلاس کنکو ر .از کلاس کنکور که برگشتم شنیدم با 1 گل برنده شده . راستی پول بذاریم رو هم دیگه یه دوربین بخریم بذاریم فقط ازاکبر میثاقیان فیلم بگیره خیلی سوژه است .

bestboy999
Wednesday 26 November 2008, 08:15 PM
من آخرین لحظات بازی را دیدم.

در صد مالکیت توپ 72-28 به نفع پرسپولیس بود.
موقعیت گل 11-1 به نفع پرسپولیس.

کسی بازی را دیده نظری بده؟ من فقط 5 دقیقه ی آخر را دیدم.

mAni
Wednesday 26 November 2008, 08:57 PM
به نام خدا
راستش نمی دونم چی بگم.
از وقتی که قطبی رفته اعصابم خورده.
دیکار م خوبه ولی در زدن ضربات آخر دقت کافی رو نداره بعدش تا ایرانیش هست برای چی خارجیشو بخریم!!!!
اگر هم می خواید بدونید که من پرسپولیسی هستم یا استقلالی باید بگم که:
من پرسپولیسی هستم و تا همیشه پرپسپولیسی خواهم ماند.

پرسپولیس سرور استقلاله
استقلال سرورش پرسپولیسه

mAni
Wednesday 26 November 2008, 10:15 PM
به نام خدا
می دونم که این عکس جاش این جا نیست ولی ...
اینو گذاشتم برای خنده مخصوصا برای پرسپولیس ها (که سر دستشون خودمم!!!) تا یک ذره شاد بشن.
می دونم از وقتی که قطبی رفته همه ناراحت شدند اما ناراحت نباشید چون آقای پیروانی کارش خوب بلده.

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

soheilt.69
Thursday 27 November 2008, 09:14 AM
سلام من بازی رو کامل ندیدم اما خلاصه ی نیمه ی دوم رو که از شبکه خبر دیدم واقعا اعصابم ریخت به هم یه تیم با این همه موقعیت گل 11 تا ولی فقط 1 گل بزنه .خدا بگم چه کارت کنه نیکبخت کاش می زدن محرومت می کردن انقدر موقعیت خراب نمی کردی .

soheilt.69
Thursday 27 November 2008, 09:16 AM
راستی یه سوال پرسپولیس با این همه بازیکن امید یه دروازه بان بهتر از حقیقی نداره .بازیکن حریف (دغاغله ) رو کشت .جاگیری و خروج از دروازه هم افتضاحه اگه قدم بلند تر بود خودم می رفتم می ایستادم .

mAni
Thursday 27 November 2008, 07:59 PM

به نام خدا
بله قبول دارم.
این روز ها اوضاع پرسپولیس خیلی آشفته شده و امیدوارم تیم دوباره خوب شود.
تا اون جایی هم که من خبر دارم حقیقی دروازه بان بدی نیست بعدش هم فکر کنم واعظی مسدومه.

soheilt.69
Monday 1 December 2008, 12:45 PM
سلام .خب به زور هر چه تمامتر دیروز بازی رو بچه ها بردن .شانس اورده باشیم کسی مصدوم نشده باشه تو این زمین. برای فوتبال این کشور متاسفم که در جایی مثل کاشان که تیم نداره ورزشگاه چند هزار نفری می زنن که از یک سال پیش تا حالا هیچ تیمی توش بازی نکرده و حالا داغون شده (همونطور که تو برنامه ی نود نشون دادند ) و سمنان باید زمینش یه همچین وضعی داشته باشه .
بگذریم که آب در هاون کوبیدنه حالا خوردیم به سپاهان که امیدوارم توی قرعه کشی که انجام می شه بازی نیفته تو فولاد شهر که سپاهان دمار رسپولیس رو در میاره (با وجود حقیقی خیلی قریب الوقوعه ) راستی بازی پرسپولیس و سپاهان تاریخش کیه کاش واعظی آماده بشه .:(:(:(:(:(

soheilt.69
Monday 1 December 2008, 10:45 PM
از دست که نالم که هیچ فایده نداره .اون از قراردادی که معلوم نیست چقدر بوده و این مصطفوی گند زد با این کاراش ( ببخشید بی ادبی شد ) و از دروغاش که میاد تو برنامه ی ورزش و مردم و می گه قطبی به من گفت من می رم چون اینها هدفشون اول منه و هدف دوم تو هستی مصطفوی . بعد هم که امشب حتما میاد تو نود و یه مشت دروغ تحویل می ده هارت و پورت می کنه و میره . بعد هم میزارنش کنارو یکی دیگه میاد و این وسط فقط هوادرها هستند که کسی بهشون محل نمی ذاره و مثل چی بگم دست به دست می شن .

bestboy999
Monday 1 December 2008, 11:00 PM
خوشبختانه این دیدار در ورزشگاه آزادی برگزار میشه:

soheilt.69
Thursday 4 December 2008, 01:38 PM
سلام .امروز با راه آهن بازی داریم .امیدوارم بچه ها موفق باشن .من که کلاس دارم .ولی 15 دقیقه ینیمه ی اول رو می تونم ببینم .امیدوارم امروز بچه ها هماهنگ تر باشند.

bestboy999
Thursday 4 December 2008, 07:25 PM
امیدوارم هر چه سریعتر خلیلی آماده شه.

توره خیلی آمادست ولی ضربات آخرا خوب نمی زنه.

این موقعیت ها رو خلیلی اکثراشا گل می کرد.

soheilt.69
Tuesday 9 December 2008, 06:28 PM
سلام .خوب خسته نباشید امیدوارم از دیدن این بازی اعصاب خردکن نهایت لذت رو برده باشید .تبریک می گم به این مربی که اینقدر تحت جو قرار گرفته که یادش رفت باید تعویض کنه و بگم خدا خودت یه فرجی کن این شریفی بزنه به سرش نیکبخت رو محروم کنه دو سال از دستش راحت بشیم یه جا هم تو تیم باز میشه تا یه بازیکن جدید بیاد .بیچاره دی کارمو کجاست که ببینه یکی از عوامل بیرون انداختنش از تیم (نیکبخت ) امروز چقدر خوب بازی کرد بازی بعدی هم که با پاس هست و مطمین باشید اونجا فاجعه به بار میاد .در ضمن خیلی عذر می خوام ما هوادارهامونم یه خورده مغزشون گیرپاش داره .تیم داره بد بازی می کنه از دقیقه ی 80شروع می کنن شعار دادن علیه مصطفوی که چی بشه من نمی دونم.خلاصه بگم آب در هاون کوبیدنه که این خانه از اساس ویران است .دم فردوسی پور گرم که دیشب تو نود کل فدراسیون رو به مسخره گرفت .بازم می گم دمش گرم .

soheilt.69
Saturday 13 December 2008, 05:15 PM
سلام تبریک می گم برد خوب تیم رو جای کریم خالی بود تغییراتی که توی ترکیب انجام شده بود باعث شد تا به جای فاجعه برای پرسپولیس این اتفاق برای پاس بیفته هر چند نیمه ی اول تیم بازی ضعیفی از خودش نشون داد که مصیبت در صدر بدترین بازیکنان بود اما در نیمه ی دوم با هماهنگی بیشتری که بچه ها پیدا کردند به گل دست پیدا کردیم خب امیدوارم حالا که تیم وارد تعطیلات نیم فصل شده با رفع نواقص خط دفاعی حضور قدرتمندانه تری در مسابقات پیدا کنه
راستی کسی نمی دونه خلیلی کی برمی گرده ؟

soheilt.69
Saturday 13 December 2008, 05:24 PM
سلام راستی جناب bestboy999 شما چه جوری رنگ اسمتون رو عوض کردین .

Vartan
Saturday 13 December 2008, 05:45 PM

به نام خدا
سلام
محسن خلیلی، مهاجم تیم پرسپولیس حدود 2 ماه دیگه تمرینات را با تیم شروع خواهد کرد.

mAni
Monday 15 December 2008, 08:32 PM

به نام خدا
با اجازه ی آقا BESTBOY999
دوست عزیز تا آنجا که من خبر دارم عوض شدن رنگ نام کاربر دست خود کاربر نیست و این کار توسط فروم انجام شده و به خاطر رتبه و پست های ایشان است.
حالا نمی دونم

soheilt.69
Thursday 8 January 2009, 09:17 PM
سلام به همه برو بچس پرسپولیسی . از بازی با ذوب آهن شروع کنیم نمی دونید چه حالی ازمایی که ت وورزشگاه بودیم گرفته شد البته من یه جورایی مطمین بودم که واعظی امروز روزش نیست چون در تمرین قبل از بازی توپ هایی که عابد زاده براش با دست مینداخت نمیتونست خوب جمع کنه که مدام عابدزاده بهش تذکر می داد و آخرش هم همونجوری گل خورد .
اونقدر تیم بدون برنامه بازی کرد که هر کی دم دستمون رسید بهش فحش دلدیم که سهم افشین پیروانی این دفعه بیشتر بود تا مصطفوی .
الان هم که مصطفوی استعفا داد و رفت انصاری فرد رو آوردند .راستی این همون مدیر عامل راه آهن نیست ؟
که قبلا هم مدیر عامل پرسپولیس بود . اگه اون باشه باید منتظر بدهکاری های جدید ی که برای پرسپولیس ایجاد میشه باشیم .

S.M.T.F
Thursday 8 January 2009, 09:21 PM

نه عزیز ایشون عباس انصاری فرد هستند
مدیر عامل راه آهن که مدیر عامل سابق پرسپولیس بودند کریم انصاری فرد هستند که مدتی هم سرمربیگری تیم ملی فوتسال ایران رو هم بر عهده داشتند

در مورد باختها هم من همینو میگم (چون به شخصه دیگه طرفدار هیچ تیمی توی ایران نیستم )این باختها همه برنامه ریزی شده بود برای استعفای (یا همون اخراج مودبانه ) مصطفوی همینو بس

موفق باشید

soheilt.69
Monday 2 February 2009, 04:17 PM
سلام .همه میدونن من پرسپولیسیم ولی با این اوضاعی که پیش اومده من زیاد به دربی چند روز آینده خوش بین نیستم .
شبا خواب میبینم استقلال دقیقه ی1 بازی حمله کرده زده تو گل .( فکر کردن بهش هم ازار دهنده است .فکر کن سریعترین گل داربی میشه ) اونوقت تا آخر عمر استقلالی ها اینو میزنن تو سرمون )
خدا به زمین گرم بزنشون اونایی که پرسپولیس رو به این روز انداختند از استیلی گرفته تا مصطفوی و انصاری فرد وهدایتی

soheilt.69
Friday 20 March 2009, 02:19 PM
سلام .بعد از چند وقت دوباره اومدم به این قسمت .در آستانه تحویل سال هستیم .فقط خواستم بگم دم بچه ها گرم که تو این دو تا بازی گل کاشتند .مخصوصا ت بازی با تیم عربستانی وافعا عالی بود من که اصلا فکرش رو هم نمیکردم بتونن اینقدر خوب بازی کنن .هرچند باز هم مشکلاتی بود اما نسبت به بازی های لیگ خیلی خیلی بهتر بود انگار واقعا شعار پرسپولیس اسیایی فقط یه شعار نبوده و در عمل هم ثابت شد .از اونجایی که به نظر میاد امسال باید سال خیلی خوبی در پیش داشته باشیم ( سال تحویل روز جمعه رو ظهور منجی و 8/8/88 میلاد امام هشتمه ) امیدوارم با قهرمانی پرسپولیس در آسیا کامل بشه ( بگوایشالله ) .درمورد استقلال هم چیزی نمیگم .

soheilt.69
Wednesday 30 March 2011, 07:43 PM
سلام .بعد از مدتها که آخرین پست این تاپیک رو نوشتم حالا دارم دوباره شروع کننده ی جدید این تاپیک میشم .
به سلامتی بعد از این همه داربی که مساوی شد .حالا به همت دوستان 1 فصل هر دو تا داربی رو باختیم.
تیمی که برنامه نداره همینه .ایضا مربیش کسی مثل علی دایی باشه .هنوز کنفرانس بعد از بازیش رو ندیدم .ولی احتمالا بازم میاد گیر میده به داور.دیکه نمیگه بعد از گل هیچ برنامه ای نداشتن .و فقط توپ بود که میریختن رو دروازه و موقعیتهای نصفه ونیمه . ولی خوب استقلال هم آنچنان خوب بازی نکرد .کلا یه بازی در سطح سایر بازی های کشورمون.
به قولی خیلی ببخشید ایشالا درست میشه .