PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست كرك براي Adobe Dreamweaver CS3

shirazy
Tuesday 22 May 2007, 01:31 AM
من اين نرم افزار رو از سايتش دانلود كردم ولي كرك و يا شماره سريالي براش گير نياوردم هنوز.
اصلا كرك ميشه؟
اگر ميشه كسي داره؟

capital_FM
Tuesday 22 May 2007, 07:30 AM
با سلام..من هم همين تقاضا را داشتم. حالا که ما تقريبا تمام مجموعه پکيج "سی اس تری" رو داريم؛ {البته با تشکر از زحمت های مديران پی سی دانلود، که دستشون درد نکنه وخيلی خيلی ممنون}..ميشه محبت کنن و دريم ويور سی اس تری از اين مجموعه رو هم برای ما بزارن ؟ ( جای همه شما خالی چند روز پيش شرکت ادوبی يک سمينار که البته عنوانش جشنی بود برای لانچ کريتيو سويت تری در بازار، در لندن برگزار کردن که يک بليط مجانی هم برای من فرستادن، که خداييش جای همه تون رو خالی کردم و تو دلم گفتم اينجا جای بچه هايی که واقعا استحقاقش رو دارن، مثل بچه ها و مديران اينجا، واقعا خاليه...گرچه اسم جشن بمناسبت لانچ کريتيو سويت تری بود ولی برای تمام پکيج ها کارگاه گذاشته بودن و نمايشگاه، مثل فتوشاپ، فلش، فيرورکس، آکروبات، آفترافکتس و کلد فوژن و غيره..نمايشگاه انتشارات وکتابهای اوريجنال هم بود که در آخر هم با کلی کتاب و سی دی و هدايای تبليغاتی همه رو روانه خونه کردن....جای همه تون خالي بود)... :p

shirazy
Tuesday 22 May 2007, 01:49 PM
آقا بياين حالشو ببرين
كرك Dreamweaver CS3 ([Only registered and activated users can see links])

Mehdi1
Tuesday 22 May 2007, 03:23 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

واقعا !! ;) جای همه ؟

Reibon2002
Tuesday 22 May 2007, 03:26 PM
مرثی!
خودت درخواست میدی بعد از 18 دقیقه جواب خودت رو میدی !!!

جالب بود ممنون بخاطر کرک !

capital_FM
Tuesday 22 May 2007, 08:54 PM
سلام مهدی جان...آره واقعا جای همه رو خالی کردم، مخصوصا ياد تو هم افتادم..آخه توی يکی از ورک شاپ ها يه آقای تقريبا مسن و کله پوستی داشت با حرارت تمام فتوشاپ سی اس تری رو تبليغ ميکرد و دوتا مانيتور اپل مک گذاشته بود جلوش و هی از اين مانيتور به اون مانيتور پروژه ای رو که داشت با فتوشاپ انجام ميداد منتقل ميکرد و الحق هم که کارش عالی بود وهمزمان تبليغ ميکرد که ملت سفارش خريد اونو بدن(حدودا ششصد پوند يا يک ميليون و دويست هزار تومن)؛ که من در همون لحظه اين به ذهنم اومد که من همين چند روز پيش فول ورژن نسخه اکستند اونو از سايت "پی سی دانلود" مجانی دانلود کردم و اگر اين يارو بفهمه منو همونجا به گلوله ميبنده ...باور کن...با اينهمه زحمت و دنگ و فنگ و کمپانی و طراحی و تبليغ و سمينار و غيره، حيرت انگيزه که ما اينجوری بصورت مفت و مجانی به حاصل اين پروسه عظيم دسترسی داريم...تو يکی از کارگاه های ديگه شون يه نفر داشت با يه سافت ور کار ميکرد بنام "ساوند بوث"(اينها و لاتين نمينويسم چون وقتی پست رو پابليش ميکنی قاطی پاطی ميشه) بهرحال تو اون کارگاه اون پسره يک کارهای عجيب غريب و جالبی با اون نرم افزار ميکرد که باز هم ياد "پی سی دانلود" افتادم که درخواست اين سافت ور رو ميکنم چون واقعا حيرت انگيز بود که چطور با وصل کردن يک گيتار و يک کيبورد(اُرگ) اونها رو از طريق اون سافت ور و کامپيوتر کنترل و مانيپوليت ميکرد...بهرحال ميبنی که همه اش بياد شما بودم...:d

capital_FM
Tuesday 22 May 2007, 09:01 PM
راستی ای آقای شيرازی عزيز اين دريم ويور سی اس تری رو شما چطور فعال کردی؟ من که هر کار ميکنم نميشه ؟ يه توضيحی لطفا از مراحلی که انجام دادی بگو...من دو بار دانلود کردم اين دريم ويور رو ولی باز تو مد ترايال ميمونه:(

capital_FM
Tuesday 22 May 2007, 10:01 PM
درست شد آقا...خيلی ممنون آقای شيرازی...يه اشتباه الکی کرده بودم. ممنون بهرحال به خاطر اون فايل کوچولو...بقول معروف "اوه مای گاد" من دريم ويور سی اس تری دارم...چهارصد پوند قيمتشه!...الان حساب کردم تو اين چند روز گذشته من حدود سه هزار پوند(حدود شش ميليون تومان) فقط از کمپانی ادوبی دانلود کرده ام...البته اونها به اندازه کافی پول از اين سافت ورها بدست ميارن( فتوشاپ به تنهايی خودش هزار پونده..باورتون ميشه؟ )...ولی خوب دانلود کردن اينهمه سافت ور، اونهم مجانی، يه کم ترسناکه....بهرحال خيلی ممنون؛ چائوووو...:p

Mehdi1
Wednesday 23 May 2007, 06:01 PM
باور میکنم! فکر کن اگه اون یارو به قول تو کله پوستی میتونست فکرت را بخونه چی میشد!!!!!

نه تنها به فکر خرید نبودی بلکه تو دلت هر هر بهشون میخندیدی !! تازه برات بلیط مجانی هم فرستادن! :D :D

چند روز پیش یه چیزی دیدم که مخم سوت کشید ! یک پک نرم افزاری که تمام نرم افزارهای کاربردی و معروف جهان را توی دو تا دی وی دی جمع کرده بود ...... نکته جالب این جا بود که دیگه نمیشد بفهمی فتو شاپ را کدوم کمپانی ساخته !! هیچ نام و نشونی از سازنده اون نبود همش به نام اون شخصی بود که این پک را جمع اوری کرده بود ........ ظاهرا به کرک کردنش هم بسنده نکرده بود فایل های اجراییش را دستکاری کرده بود حتی عنوان نرم افزار را هم تغیر داده بود ......... فکرش را بکن به جای نوشتن ادوب فتوشاپ زیر ایکون , نام و پسوند اون یارو نوشته می شد !!!! :confused:
اگه اینو بفهمن چی میگن !! :mad:

shirazy
Thursday 24 May 2007, 10:59 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

خواهش می کنم
خب من اولین جایی که رفتم برای کرک اینجا بود و بعدش سرچ کردم:)
اول باید سرچ میکردم

shirazy
Thursday 24 May 2007, 11:00 PM

بخشید که جوابتون رو ندادم، آخه چند روزی به کلی سرم شلوغ بود
خوشحالم که رفع شد :)

110beshara
Tuesday 25 March 2008, 01:52 AM
سلام
آقای شیرازی من نتونستم کرک Dreamweaver CS3 ME دانلود کنم لطفا یا راهنمایی کنید یا برام میل کنید

PesarIran
Tuesday 25 March 2008, 12:15 PM
بفرما دوست عزیز

این [ سریال ، کیجن ] مخصوص پی سی دانلود

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

پسورد:

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

saeid_ali
Wednesday 26 March 2008, 01:24 PM
لطفا در صورت امکان سریال را تایپ نمایید و آدرس کیجن ندهید

saeid_ali
Wednesday 26 March 2008, 11:49 PM
سلام بر بروبچ عزیز
من سریال Adobe Dreamweaver CS3 ME (Middle Eastern) رو پیدا کردم و براتون می ذارم
امیدوارم که لذت ببرید

1192-1931-8140-5545-7014-3207

توجه:
ممکنه جهت نمایش سریال از راست به چپ شده باشد.
ترتیب سریالها بصورت زیر است:

1192
1931
8140
5545
7014
3207

110beshara
Thursday 10 April 2008, 01:24 AM
سلام
آقای شیرازی من نتونستم کرک Adobe_InDesign_CS3_Me دانلود کنم لطفا یا راهنمایی کنید یا برام میل کنید
از لطفتون بسیار سپاسگزارم

110beshara
Friday 11 April 2008, 11:38 AM
سلام
دوست گرامی من نتونستم کرک Adobe_InDesign_CS3_Me دانلود کنم لطفا یا راهنمایی کنید یا برام میل کنید
از لطفتون بسیار سپاسگزارم