PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود Microsoft WindowsXP Professional SP3 Integrated October 2010 Corporate BIE

mAmluX
Thursday 7 October 2010, 12:23 AM
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

ویندوز اکس پی (Windows XP) در طی این چند سال که از انتشار آن می گذرد دچار تغییر و تحولات بسیار زیادی شده است در واقع بعد از انتشار سرویس پک 2 این ویندوز، مایکروسافت که از فروش ویستا که سود آن چنانی بدست نیاورد تصمیم گرفت نسخه ی جدیدی از ویندوز ایکس پی را منتشر کند تا ضررهای ویستا را تا حدودی جبران نماید این نسخه ی جدید ویندوز ایکس پی را با نام سرویس پک 3 روانه بازار نمود. در این نسخه جدید نواقص و عیب هایی که در سرویس پک دو به چشم میخورد تا حد بسیار بالایی رفع شد و ضریب امنیتی ویندوز تا حد مطلوبی ارتقا یافت. اما همچنان در این نسخه هم اشکالاتی وجود دارد که مایکروسافت برای رفع این نواقص در هر ماه آپدیت هایی را برای این نسخه منتشر می کند تا کاربران با دریافت آنها مشکلات سیستم عامل خود را بر طرف کنند. ولی همانطور که می دانید اکثر افراد به خصوص در ایران از نسخه Genuine ویندوز ایکس پی استفاده نمیکنند زیرا اگر بخواهند از نسخه Genuine یا همان اورجینال استفاده کنند باید با قیمت بسیار بالایی آنرا از سوی شرکت مایکروسافت خریداری کنند در نتیجه اکثر افراد از ویندوز کپی شده استفاده می کنند که این امر سبب می شود تا نتوانند آپدیت های جدید ویندوز خود را از سوی شرکت مایکروسافت دریافت کنند زیرا اگر ویندوز به سرور شرکت اتصال یابد Genuine بودن آن مورد برسی قرار میگیرد که اگر ویندوز کپی شده باشد غیر فعال شده و برای فعال نمودن آن باید از روشهای مختلف هک استفاده نمود در نتیجه کسانی که از نسخه های غیر اورجینال استفاده میکنند هرگز آن را آپدیت نمی کنند البته تعدادی اندکی از افراد هم هستند که ویندوزشان Genuine و کاملاً اورجینال است اما برای دریافت فایلهای آپدیت جدید از سوی شرکت مایکروسافت نیازمند به سرعت اینترنتی بسیار بالایی هستند که این مسئله هم در ایران خود مشکل بسیار بزگی است.
نسخه ای از ویندوز ایکس پی که در اینجا برای دانلود قرار داده شده است، در بردارنده تمامی آپدیت های مایکروسافت تا تاریخ October 2010 می باشد.

هدف اصلی SP3، بهبود امنیت کاربران ویندوز XP است که این کار را با 4 رویکرد انجام می دهد:
- محافظت بهتر از شبکه
- بهبود حفاظت از حافظه
- ایمن سازی امور مربوط به E-Mail
- امنیت در مرورگر اینترنت (توسط Internet Explorer)

ویژگی های Windows XP SP3:
- بهبود امنیت در Internet Explorer
- بالا بردن سطح امنیت در ویندوز تا حد قابل قبول
- افزایش سرعت ویندوز و همچنین موقع كار با اینترنت و شبكه
- ویرایش جدید Remote Desktop Connection
- افزایش ثبات و پایداری ویندوز
- رفع مشكلات قبلی ویندوز و سرعت بیشتر
- دارای تمامی آپدیت ها و هات فیکس ها
- و ...

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] راهنما:
- پس از دانلود با استفاده از نرم افزار Nero فایل ایمیج را باز کرده و روی یک سی دی خام ضبط کنید.
- سیستم خود را Restart کنید و آن را با CD-ROM راه اندازی کنید.

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] پسورد: [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] دانلود مستقیم

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] دانلود از سایت راپید شیر
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] در صورتی که مایل به دانلود ویندوز ایکس پی سرویس پک سه فاقد هرگونه دستکاری (حتی قرار گرفتن فایل های آپدیت بعد از انتشار آن هستید) اینجا ([Only registered and activated users can see links]) را کلیک کنید.

X111
Thursday 7 October 2010, 12:56 AM
با اینکه آیدی رو فعال کردم و پیغام موفقیت آمیز بودن نمایش داده شده...
اما باز هم لینک دانلود را نمی توانم مشاهده کنم !

raminhk
Thursday 7 October 2010, 01:04 AM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

منم همینطور.
مشکل چیه ؟؟

X111
Thursday 7 October 2010, 01:07 AM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

برای من همین الان برطرف شد..
با تشکر
:)

behrouz10
Thursday 7 October 2010, 01:07 AM
دوستانی که تو دیدن لینک های دانلود مشکل دارند
لینک ها تو فایل تکست ذخیره شده و به این پست پیوست گردید

X111
Thursday 7 October 2010, 01:14 AM
به نظر من که نصب مجدد ویندوز با اون همه آپدیت و برنامه و درایور کار بسیار اشتباهیه
بهترین کار استفاده از ایمیج گیری و نرم افزارهایی مثل norton ghost است
من خودم از مخالفان همچین کارایی بودم
اما اگه هرکسی یکبار تستش کنه برای همیشه نصب دوباره ویندوز رو کنار میزاره
کاری که میتونه تو 10 دقیقه به بهترین شکل انجام بگیره چرا باید یکی دوساعت طولش داد؟

X111
Thursday 7 October 2010, 01:16 AM

بهروز جان کسی که نمیتونه لینکهای دانلود رو ببینه احتمالا فایلهای ضمیمه رو هم نمی بینه ;)

Y.a.s.h.a.
Thursday 7 October 2010, 12:56 PM
بچه ها توی این یکی آپدیت مشکل کدک های مدیا پلیر حل شده ؟

worldm
Thursday 7 October 2010, 03:26 PM
میگم سرکاری نباشه این همه رو دانلود کنیمو بعد مثل همون ویندوزهای درپیت خودمون باشه و هیچ فرقی نکنه؟

farahzadia
Thursday 7 October 2010, 09:45 PM
قسمت 4 دان نميشه
پيغام اتمام محدوديت زماني ميده !!!!!:mad:

Jimax
Thursday 7 October 2010, 09:59 PM

دوست عزیز من الان چک کردم و تمامی لینک ها سالم هستند لینک ها به صورت مستقیم و بدون هیچ محدودیتی هستند

behrouz10
Thursday 7 October 2010, 11:16 PM
ویندوز تست گردید
هیچ مشکلی نداشت
تمام فایلها کاملا سالم هستند و ویندوز هم فوق العاده است و هیچ نقصی نداره

nitro
Friday 8 October 2010, 03:21 AM
اون پارت آخر منو کشته :d
700 کیلو بایت

Imate.1362
Friday 8 October 2010, 05:57 PM
من تمام پارتها را دانلود كردم

اما موقع خارج نمودن از زيپ پيغام اشتباه بودن پسورد را ميده . من پسورد [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] را وارد مي كنم

در صورتيكه با اين پسورد سريال آن را خارح ميكنه اما به فايل ايميج كه ميرسه ارور ميده

ممنون ميشم من را راهنمائي كنيد

mAmluX
Friday 8 October 2010, 06:09 PM
هر قسمتی که با رسیدن به آن پیغام خطای crc ظاهر می شود
فایل آن قسمت خراب دانلود شده است
که باید آن قسمت را مجدداً دانلود کنید

Imate.1362
Friday 8 October 2010, 06:32 PM
اين پيغام را ميده

! C:\win xp sp3\MWXPPSP3.x86.Oct.2010_p30download.com.part1.ra r: CRC failed in the encrypted file CD Image\Image.iso (wrong password ?)

bestboy999
Friday 8 October 2010, 06:45 PM

پارت اول رو به درستی دانلود نکردید.
مجددا دانلودش کنید.

hothit
Saturday 9 October 2010, 01:40 AM
آقا این که اصلا دانلود نمیده !
Idm گیر میکنه ، از شما بعید هست که یک سرور کمکی برای دانلود قرار ندادید!
لطفا در مدیا فایر آپلود کنید تا دوستان قادر به دانلود باشند...
با تشکر .:)

NIMA_EBI
Saturday 9 October 2010, 07:11 PM
دانلود نمیشه

bestboy999
Saturday 9 October 2010, 09:14 PM
کدوم پارت رو می خوایید روی مدیافایر آپلود کنم؟

mehdi.piso
Sunday 10 October 2010, 12:29 AM
سلام.
من این ویندوز را دانلود کردم و نصبش هم کردم، در کل ویندوز خوب و روانی است، فقط یک ایراد داشت: موقع نصب به صورت بوت موقعی که درایوی برای نصب ویندوز انتخاب میکنیم بعد از انتخاب درایو منوی فرمت درایو را نمیاره و خودش شروع به نصب میکنه.
مشکل از خوده ویندوزه یا همون مشکل همیشگیه (دستکاری توسط ایرانیا)؟؟؟

skyline360
Sunday 10 October 2010, 01:11 AM

سلام. منم میخواستم همین رو بگم. 4 سال خورده ای هست که هر سری به اینترنت وصل میشم سری به پی سی دانلود میزنم. اصلا انتضار نداشتم چنین ویندوزی بذارن چون همه نرم افزارهایی که قبلا گذاشتن خیلی خوب بوده. من به اعتبار نام پی سی دانلود این ویندوزو دانلود کردم ولی اشتباه کردم. این ویندوز مطمنا توسط تیم پی سی دانلود امتحان نشده...

مشکلات این ویندوز تا الان که من دانلود و تست کردم:
1. اگه ویندوز قبلی روی سیستم نصب باشه این ویندوز قادر به شناسایی اون نیست.
2. بعد از انتخاب درایو برای نصب ویندوز صفحه فرمت اون درایو نمیاد و بدون این که بپرس شروع میکنه به ایجاد فایلهای نصب (من مجبور به Delete اون درایو و بعد فرمت و بعد نصب شدم)
3. این ویندوز اصلا موقع نصب سریال نمیخاد(!) یعنی این سریالی که گذاشتید به درد نمیخوره. خوب معلمه که کاملا دستکاری شده.
4. اولین ویندوز XP هست که موقع نصب کارت صوتی ایراد میگیره(با بدبختی درایور کارت صوتی رو نصب کردم)
5. در Windows Explorer گزینه Organize Favorite از منوی Favorite کار نمیکنه.
-------

در کل وقتی این ویندوز رو نصب کردم دیگه ویندوز قبلی که ازش استفاده میکردم به خاطر این که صفحه انتخاب ویندوز نیومد خراب شد و به دلیل NTFS بودن درایو ویندوز قبلی و دارا بودن رمز عبور نتونستم فایلی رو که با بدبختی در BitTorrent از 1400 مگا بایت 950 مگا بایتشو دانلود کنم، دانلودشو ادامه بدم و الان مجبورم که از اول فایلو با اون سرعت مزخرف بیت تورنت دانلود کنم.

من به دوستان پیشنهاد میکنم این ویندوز رو دانلود نکنند چون نه تنها ارزش نداره بلکه اعصابتون رو هم خورد میکنه. هر کسی قبل از من و این دوستمون که من دارم بهش نقل قول میکنم اگه بگه این ویندوز رو دانلود و تست کرده دروغ میگه و یا قصد خود شیرینی داره. من اصلا از پی سی دانلود انتضار چنین حرکتی رو بعد از این همه سال نداشتم. الان حدود 1700 مگ از حجم دانلودم بخاطر این ویندوز پرید.

hesaraki
Sunday 10 October 2010, 02:32 AM

سلام.دوست عزیز لینک 4 مشکل ندارد.من توسط سایت expressleech.com امتحان کردم.

mAmluX
Monday 11 October 2010, 09:06 PM

ویندوز امکانی دارد که می توان در آن تنظیمات مراحل نصب را به صورت خودکار بر روی تنظیمات دلخواهی قرار داد، در ویندور فوق هم گروهی (گروه خارجی) که اقدام به قرار دادن آپدیت های جدید در ویندوز نموده است
فایل مربوط به تنظیمات نصب را نیز فعال نموده است و به همین خاطر شما قسمتی از تنظیمات نصب را نمی بیند

برای رفع این مورد فایل ISO را با نرم افزار Ultra ISO که از آدرس زیر قابل دریافت است باز کنید:
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]وارد پوشه i386 شوید و فایل WINNT.SIF را پیدا کرده و حذف نمایید
سپس فایل ISO را Save و مجددا روی یک سی دی رایت کنید.

mAmluX
Monday 11 October 2010, 10:20 PM
فایل های دانلود به روز رسانی
و تمامی تنظیمات در مراحل نصب ویندوز فعال شدند.

hobollah
Tuesday 12 October 2010, 09:59 PM
در همان لينک های موجود در پست 1 تصحيح شده است؟

mAmluX
Tuesday 12 October 2010, 10:46 PM

بله، لینک های قبلی کلاً حذف گردید و لینک های جدید جایگزین شدند

undercover
Thursday 14 October 2010, 02:38 PM
[با سلام و حخته نباشید خدمت شما دوستان عزیز
پارت 4 در زمان اکسترکت کردن error زیر را میدهد:

MWXPPSP3.x86.Oct.2010\MWXPPSP3.x86.Oct.2010_p30dow nload.com.part4.rar: CRC failed in the encrypted file CD Image\Image.iso (wrong password)

لطفا مرا راهنمائی کنید که چه کار باید انجام دهم:

[Only registered and activated users can see links]

Jimax
Thursday 14 October 2010, 03:18 PM
[quote=undercover;79789][با سلام و حخته نباشید خدمت شما دوستان عزیز
پارت 4 در زمان اکسترکت کردن error زیر را میدهد:

Mwxppsp3.x86.oct.2010\mwxppsp3.x86.oct.2010_p30dow nload.com.part4.rar: Crc failed in the encrypted file cd image\image.iso (wrong password)

لطفا مرا راهنمائی کنید که چه کار باید انجام دهم:

[Only registered and activated users can see links]
اگر پارت 4 شما هم حجم پارت های دیگر است
برنامه ی winrar را از داخل استارت کامپیوتر خود باز کنید
بالای پنجره ای که باز می شود گزینه ای به نام repair وجود دارد
روی آن کلیک کنید و پارت 4 را انتخاب کنید و آن را Repair کنید
مجدداً با پارت 4 بازسازی شده فایل ها را اکسترکت کنید

اگر نشد پارت 4 را مجدد دانلود کنید

Arash.kh
Thursday 14 October 2010, 09:54 PM
با سلام من با وجود سرعت پایین اینترنتم در طی چند روز همه قسمتها رو دانلود کردم ولی حالا موقع اکسترکت تا 99% می ره بعد این پیغام خطا رو میده و بقیه فایلها بجز فایل ایمیج اصلی اکسترکت میشن
! E:\download\MWXPPSP3.x86.Oct.2010_p30download.com. part6.rar: CRC failed in the encrypted file CD Image\Image.iso (wrong password ?)
ضمنا پسورد رو هم [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] دادم اگه ممکنه یه نفر راهنمایی کنه با تشکر از همه دوستان.

DesertRose
Thursday 14 October 2010, 10:01 PM
با سلام
اشكالهاي اين ويندوز رفع شده ؟‌ بروز شده و ارزش دانلود داره يا هنوز ايراد داره ؟

mAmluX
Friday 15 October 2010, 12:20 PM

این مشکل زمانی پیش می آید که قسمتی به درستی دانلود نشده است
که این ناشی از سرعت نا مناسب اینترنت و یا قطع شدن چند باره در طول زمان دانلود فایل رخ می دهد
با توجه به پیغام خطا
فایل part6 را مجددا دانلود کنید
ببینید مشکل حل می شود با خیر؟

کلیه فایل ها دارای Recovery هستند
هر part که پیغام خطای CRC بدهد را با نرم افزار winrar باز کنید
و از نوار ابزار بالا دکمه Repair را انتخاب کنید winrar فایل را یکبار بررسی می کند و
در صورتی که امکان اصلاح باشد آن را اصلاح می کند و با نام دیگری در همان پوشه دخیره می کند
فایل قدیمی را حذف کنید و فایل بازسازی شده را به نام فایل خذف شده تغییر نام دهید و سپس اقدام به
extract نمودن بکنید

mAmluX
Friday 15 October 2010, 12:23 PM

ویندوز همواره اشکالات خاص خود را دارد
این ویندوز به افراد حرفه ایی که علاقه مند به روز بودن ویندوز خود هستند پیشنهاد می شود
افرادی که سرعت اینترنت مناسبی دارند و هر ماه هم امکان دانلود نسخه های جدیدتر را دارند

ولی پیشنهاد اصلی ما به تمامی کاربران استفاده از نسخه بدون دستکاری زیر است:

bestboy999
Saturday 16 October 2010, 03:07 AM
قسمت 6 رو دوباره دانلود کنید.

بد دانلود شده.

پس از دانلود قسمت 6 دوباره سعی به extract کنید.

B3hzad
Sunday 17 October 2010, 08:00 PM
ضمن تشکر
ایا امکان دارد لینک دانلود از رپیدشر این ویندوز رو هم بزارید؟

Jimax
Sunday 17 October 2010, 08:47 PM
لینک ها به صورت مستقیم است
دیگه چرا رپیدشیر ؟

B3hzad
Monday 18 October 2010, 12:11 PM
راستش هم سرعتش یکم کمه هم هی وسطهای دانلود گیر میکنه ، چند بار تا 50 درصد رفته و گیر کرده
کلا نمیدونم چرا با این لینکها مشکل دارم!
ممنون میشم که اگه امکانش باشه ماله رپیدشر رو هم بزارید
ممنون

meysam1
Monday 18 October 2010, 09:42 PM
عصابمو خط خطی کردین .
این پارت 6 را 3 بار دانلود کردم هر 3 بار این اختار رو داد . آخه چرا اینطوری پارت بندی می کنیم بلد نیستین !

! D:\download\MWXPPSP3.x86.Oct.2010_p30download.com. part6.rar: CRC failed in the encrypted file CD Image\Image.iso (wrong password ?)

رپیر هم کردم باز این ارور داددددددد اه

من چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پارت 6 را یه جای بهتر آپلود کنید لطفا" لطفا" ............

منتظرمممم

منو نا امید نکنید از سایت پی سی دانلود

B3hzad
Monday 18 October 2010, 10:12 PM
دوستان لطف کنید لینک رپید رو هم بزارید
با تشکر

mAmluX
Monday 18 October 2010, 11:27 PM
لینک های کمکی به پست اول همین تاپیک اضافه گردید

bestboy999
Monday 18 October 2010, 11:48 PM
این پارت 6 در 2shared:

اینم از مگاآپلود:

skyline360
Tuesday 19 October 2010, 01:53 AM
خوب قبلا من اینجا پست زدم و کلی انتقاد. یه جای این تاپیک راهنمایی کردن مشکلم حل شد. ویندوز خوبی. هیچ پارتی مشکل نداره. من با این سرعت اینترنت مزخرف توی 4 ساعت دانلودش کردم. از دوستان پی سی دانلود متشکرم. ضمناً یه فایل توش هست که حذفش کنی و ایمیجش رو رایت کنی میشه حرفه ای تر نصبش کرد. قابلیت دانلود هم داره از مایکروسافت. ویندوز خوبی...

vayoola
Wednesday 20 October 2010, 12:57 PM
كسي تست كرده
نصب ميشه

mansoory
Thursday 21 October 2010, 03:36 AM
ما که نتونستیم دانلود کنیم

DarkGrooM
Saturday 23 October 2010, 10:16 PM
خبری از رمز ویندوز هم نیست که ؟!

mAmluX
Saturday 23 October 2010, 11:51 PM

منظورتون از رمز ویندوز چیست ؟

DarkGrooM
Sunday 24 October 2010, 12:40 AM

Product Key ... همون که موقع نصب می خواد ازت :D

hobollah
Monday 1 November 2010, 11:13 PM
دوستانی که رمز می خواند، اینو امتحان کنند:

DHXQ2-WRGCD-WGYJY-HHYDH-KKX9B

Hobollah

alimilan
Tuesday 2 November 2010, 07:22 PM
سلام
hobollah دستت درد نکنه به خاطر رمز ویندوز راستی رمزی که برای تمام ویندوزها کار کنه ندارید؟:D

hobollah
Tuesday 2 November 2010, 11:05 PM
عزیز، روی دگمه (تشکّر) کلیک کن؛ در ضمن این رمزی که دادم برای همشونه (لا اقل خیلی شون! :o)
Hobollah

hobollah
Wednesday 3 November 2010, 11:53 PM
من در دانلود آن مشکل دارم: شروع به دانلود میکنه ولی هیچی دانلود نمیشه (از طریق IDM)، اون تاپیک ویندوز 7 هم همینطوره، چرا در هر دو تاپیک، بعضی پارت ها راحت دانلود میشه ولی بعضی مَسَّب آدمو در میاره آخرشم نمیشه؟
Hobollah

mhedayati
Wednesday 10 November 2010, 05:35 AM
من این وندوز رو دانلود کردم خیلی پر سرعت بود به مشکلی هم بر نخوردم چون خودم استاد اتوماتیک کردنم یه winnt.sif توپ درست کردم گذاشتم تو ایمیج استفاده کردم الانم راضی هستم در کل دستتون درد نکنه......

mhd1991
Wednesday 10 November 2010, 11:22 PM
با سلام
تشکر از لینک های درست

rezastar61
Thursday 11 November 2010, 09:42 PM
اقا پسووردش مگه [فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.] نیست؟

پس چرا باز نمیشه؟

Jimax
Thursday 11 November 2010, 11:27 PM
کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت [فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.] می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy/Paste آن بپرهیزید.

msafari
Friday 10 December 2010, 09:19 PM
سلام
می خواستم بدونم آیا این ویندوزی که گذاشتین بعد از مدتی expired نمی شه؟

mAmluX
Saturday 11 December 2010, 01:11 AM
نه خیر، ویندوز های موجود در بازار هم به ندرت Expire می شوند

Farzad666
Tuesday 21 December 2010, 03:07 AM
بعضي پارت ها لينكشون خرابه

خواهشا تصحيح بفرماييد

hirbod11
Saturday 25 December 2010, 12:56 PM
درود
آقا من يه مشکل اساسي با ويندوزم دارم. الان که آپ تو ديت گرفتم و روش نصب کردم مشکل پيدار کرده و پيغام ميده Genuine victim رو pass نکرده. يعني ويندوز نسخه اصلي نيست. راهي هست بدون تعويض ويندوز مشکل برطرف بشه

m2005dh
Monday 27 December 2010, 11:04 PM
با سلام
لینک 7 خرابه؟
من نمی تونم دانلودش کنم

خلوتی
Saturday 15 January 2011, 11:51 PM
ما که نتونستیم

amin_ict_5
Saturday 26 February 2011, 09:41 PM

با احترام من این ویندوز ( نسخه اصلی بدون دستکاری شده SP3 ) را با هزار تا امید دانلود کردم
ولی مال عهد بوقه خیلی قدیمی هستش
خصوصاً Internet Explorer Browser اش

من دارم از SP2 دستکاری شده استفاده میکنم Internet Explorer Browser از این بروز تره !!

نسخه ای که توی این تاپیک اشاره شده را هنوز دانلود نکردم که تست کنم و نظر بدم

mAmluX
Sunday 27 February 2011, 03:59 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]ملاک به روز بودن ویندوز دارا بودن آپدیت ها و وصله های امنیتی هست
و با ورژن Internet Explorer سنجیده نمی شود
در ویندوز های دستکاری نشده هنوز Internet Explorer 6 وجود دارد

در صورتی که می خواهید از شر Internet Explorer 6 خلاص شوید
فقط کافی است نسخه جدید Internet Explorer را دانلود و نصب کنید و نیازی به دانلود یک ویندوز جدید نیست!

cna30
Wednesday 16 March 2011, 09:33 PM
بابا این همه جون کندیم دانلود کردیم آخرشم فایلش اکسترکت نمیشد

sina_tf
Wednesday 16 March 2011, 09:56 PM

به احتمال زیاد درست دانلود نشده...اخرین ورژن برنامه winrar رو امتحان کنبد

mehrdadtk
Thursday 17 March 2011, 12:53 AM
دوستان و بازدید کنندگان محترم و عزیز:
سلام و خسته نباشید.

از شما خواهش میشود که به قوانین احترام بگذارید.
قوانین :

كد:

تمامی لینکها چک شد و همه سالم هستند.
اما دلیل این که در بعضی از مواقع لینکها به مشکل بر می خورند سرور مشکل پیدا میکند.
از شما کاربران عزیز خواهش میکنم که بعد از مدتی مجددا امتحان کنند.
در مورد اکسترکت کردن فایل ها می توان گفت با اشکالاتی ناشی از ارور های پارتی مواجه می شوید که خواهشا پارتی که با مشکل مواجع شده است را مجددا دانلود کنید.
توجه داشته باشید برای اطمینان بیشتر قبل از اکسترکت حتما روی گزینه Repair کلیک کنید.
روش اکسترکت را می توانید از لینک زیر نگاه کنید:

كد:

hhparsi
Friday 25 March 2011, 10:03 PM
سلام از سایت زیباتون متشکرم . . .
مشکل لینک دانلود چیه ؟ ضاهرا که دیگران هم این مشکل رو داشتن

hhparsi
Friday 25 March 2011, 10:08 PM
از اشتباه تایپی کلمه ظاهرا عذر خواهی میکنم .

vmkarami
Thursday 28 April 2011, 09:49 AM
آقا من دانلود کردم همه رو!!!اما فقط فایل 1 اکسترکت میشه!بقیه ایراد پسورد میگیره !!! اینم ارورش که میده:
Extracting CD Image\Image.iso Error: CRC mismatch in file "CD Image\Image.iso" in the archive "D:\win xp\MWXPPSP3.x86.Apr.2011_p30download.com.part2.rar" - possible wrong password

حالا چی کنم ؟

Reibon2002
Thursday 28 April 2011, 04:33 PM
همه پارت ها رو توی یک جا قرار بدید ، و روی اولی راست کلیک کنید و extract here بزنید ، و پسورد رو به درستی وارد کنید.

dr.m
Monday 5 December 2011, 01:00 PM
با درود خدمت شما
سلام من ویندوز xp home میخواستم ایا درون این ویندوز گنجانده شده یا نه ؟
اگر نیست از کجا باید پیدا کنم ؟ (بهتره اپدیت شده باشه)
زیاد گشتم ولی پیدا نکردم
خیلی خیلی ممنون

(ببخشید نمی دونستم کجا باید سوالم رو بپرسم)