PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود Windows 7 Ultimate Integrated October‬ 2010 x86 - ویندوز 7 با آخرین آپدیت ها

mAmluX
Saturday 9 October 2010, 04:38 AM
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

نسخه ی کامل ویندوز 7 همراه با جدیدترین آپدیت ها تا تاریخ October 2010 را به صورت کاملاً رایگان و بدون محدودیت را برای اولین بار از پی سی دانلود دریافت نمایید!

ویندوز ۷ ([Only registered and activated users can see links]) آخرین نسخه سیستم‌عامل از سری مایکروسافت ویندوز است که در تاریخ ۲۲ اکتبر سال ۲۰۰۹ به بازار عرضه شد. ویندوز ۷ برای استفاده در کامپیوترهای شخصی شامل انواع خانگی و اداری تولید شده‌است. این سیستم‌عامل هفتمین نسل از سیستم‌عامل‌های ویندوز می‌باشد و به همین دلیل نام آن را ویندوز ۷ گذاشته‌اند.
آیتم‌های اضافه شده به کنترل پنل شامل: ClearType ،Display Color Calibration Wizard،Gadgets Recovery ،Troubleshooting ،Workspaces Center ،Location and Other Sensors ،Credential Manager ،Biometric Devices ،System Icons و Display می‌باشد. نام Windows Security Center به Windows Action Center تغییر یافته ‌است.
از ویژگی‌های این نسخه که بیشتر مورد توجه ‌است می‌توان به پشتیبانی از قابلیت چند لمسی، طراحی دوباره ویندوز شل، نوار وظیفه و یک سیستم شبکه خانگی به نام گروه خانگی نام برد، همچنین به نقل از مسئولان مایکروسافت، ویندوز ۷ ([Only registered and activated users can see links]) نسخه ارتقا یافته و بهینه شده ویندوز ویستا می‌باشد.

قابلیت های کلیدی Windows 7:
- پیشرفت در لمس و تشخیص دستخط
- پشتیبانی از Virtual Hard Disk
- بهبود کارائی در پردازنده‌های چند هسته‌ای و بهبود هسته سیستم‌عامل
- اضافه شدن قابلیت Windows PowerShell
- طراحی دوبارهٔ ماشین‌حساب با پشتیبانی از قابلیت چندخطی و امکان تبدیل واحدها
- لرزاندن پنجره‏ ها
- سنجش رنگ صفحه نمایش
- رایت فایل‏های ISO
- سنجاق کردن برنامه‏ ها به Taskbar
- یک مرکز امنیتی جدید
- اجرای مستقیم فایل صوتی و تصویری از یک کامپیوتر دیگر
- عملیات به اشتراک گذاری در شبکه‏ های خانگی
- یک راه جدید برای مشاهده فایل‏ های صوتی و تصویری
- ذره‏بین جدید
- ضبط کننده قدم به قدم مشکلات
- ویرایش محدوده اطلاع رسانی
- رابط کاربری بهتر در خصوص دستگاه ‏های جانبی متصل به کامپیوتر
- یک راه ساده و سریع برای تنظیم صفحات نمایش چندگانه
- مرتب‏ سازی پنجره‏ها در صفحه به روشی جدید
- و ...

یک تغییر عمده این سیستم عامل نوار ابزار (Taskbar) آن است. نوار ابزار ویندوز 7 ([Only registered and activated users can see links]) با تلقی رایج ما از نوار ابزار (که از ویندوز 95 تا به حال دیده ایم) تفاوتی به اندازه یک دنیا دارد. متون توضیحی روی دکمه ها به تاریخ پیوسته اند و جای خود را به ایکون های بزرگ داده اند.
نحوه چینش ایکون ها بالاخره تغییر کرده است، دیگر اجرای یک برنامه باعث به هم ریختن ترتیب و نحوه قرار گیری ایکون هایتان در نوار ابزار نمی شود. هم اکنون برای باز کردن پنجره ها از درون نوار ابزار می توانید به صورت 2 مرحله ای عمل کنید، ابتدا موس را بر روی ایکون آن پنجره قرار دهید تا پیش نمایش کوچکی از آن را مشاهده کنید و سپس با کلیک بر روی این پیش نمایش وارد صفحه مورد نظر شوید. کلیک راست بر روی ایکون ها یک رابط کاربری جدید را در اختیار شما قرار می دهد که مایکروسافت آن را "Jump Lists" می نامد.
لیست پرش، دسترسی سریع کاربر به امکانات برنامه را ممکن می سازد. برنامه هایی که دارای منوی Recently Used هستند (لیستی از نام فایل هایی که اخیرا توسط برنامه باز شده اند)، این امکان به شکل خودکار به لیست پرش آنها اضافه می گردد. همچنین رابط کاربری خاصی در نظر گرفته شده که این امکان را فراهم می آورد که برخی امکانات را به لیست پرش برنامه ها اضافه کنیم. مثلا امکان کنترل شیوه پخش در مدیا پلیر را به لیست پرش آن اضافه می کند.

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

مدیریت پنجره ها هم دست خوش تغییراتی شده است. دانستن این مطلب که اکثر مردم عادت دارند که تنها از یک یا دو پنجره به طور همزمان استفاده کنند باعث شده که ویندوز 7 پنجره ها را سریعتر و ساده تر ساماندهی کند. اگر یک پنجره را به بالای صفحه نمایش بکشید (Dragging)، آن پنجره خود به خود در حالت Maximize قرار می گیرد؛ اگر پنجره ای را به سمت چپ و یا راست بکشید، به صورت خودکار تغییر اندازه می دهد و تنها 50 درصد صفحه نمایش را اشغال می کند. با این فناوری، دو پنچره را به راحتی می توان در محل مورد نظر جا داد؛ به شکلی که سریعا در کنار هم قرار گرفته و لبه های آنها بر هم مماس شود. سپس به راحتی نقل و انتقالات بین دو پنچره را انجام داد.
یکی دیگر از مهمترین بهبودهای ویندوز 7 ، امکان Peeking (نگاه انداختن) پنچره ها است. انتقال به یک پنچره به شکل سریع و سردستی برای خواندن برخی مطالب داخل آن بدون ورود کامل به آن پنچره می تواند بسیار کاربردی و باعث صرفه جویی در وقت باشد. برای ساده تر کردن این کار، با حرکت دادن موس بر روی نوار ابزار پیش نمایش تمامی پنجره ها را می توان دید و پنچره ای را که موس را بر روی پیش نمایش آن می برید می توان به شکل یک صفحه شیشه ای دید. سپس با کنار بردن موس تمامی این صفحات پیش نمایش محو می گردند. همانگونه که شما از امکان «نگاه انداختن» در پنجره های مختلف استفاده می کنید، می توانید از آن برای دیدن دسکتاپ هم استفاده کنید.
«نگاه انداختن» به دسکتاپ خیلی مهم است. به خاطر اینکه در ویندوز 7 دسکتاپ جایی است که گجت ها در آن زندگی می کنند. این روزها همه از لپ تاپ استفاده می کنند و در یک لپ تاپ با آن نمایشگر کوچک دیگر جایی برای ساید بار که در ویندوز ویستا تعبیه شده بود باقی نمی ماند. بنابراین این گونه شد که در ویندوز هفت کل دسکتاپ به گجت ها اختصاص یافت. حالا وقتی هم که تعداد زیادی پنجره روی دسکتاپ باز است. با یک نگاه کوچک میتوانید از وضعیت آب و هوا روی دسکتاپ مطلع شوید.
بخش مهم دیگری از رابط کاربری ویندوز ([Only registered and activated users can see links]) جدید، جستجوگر (Explorer) آن است. ویندوز 7 مفهوم جدیدی به نام کتابخانه ها (Libraries) را مورد استفاده قرار داده است. این امکان باعث می گردد که ما به نوع بخصوصی از فایل هایمان بدون توجه به محل قرار گیری آنها در هارد درایو، و تنها بر اساس نوع و پسوند آنها دسترسی داشته باشیم.
رابط کاربری جدید نشان دهنده حرکت شجاعانه شرکت مایکروسافت است. این رابط کاربری جدید برخی مفاهیم را که کاربران ویندوز ([Only registered and activated users can see links]) بیش از 13 سال است با آن سرو کار دارند کنار می گذارد و کاربران را با امکانات جدید و مهیجی آشنا می کند. هر چند ممکن است زیربنا و باطن ویندوز 7 ([Only registered and activated users can see links]) نسبت به پدران و اجداد خود تغییر چندانی نکرده باشد، اما این ظاهر تغییر یافته می تواند نشانگر تولد نسل جدید و تکامل یافته ای از سیستم عامل ها باشد.

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] پسورد: [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]دانلود

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

sdshams
Saturday 9 October 2010, 03:19 PM
pas chera download nemikone?!!

alireza.pm
Saturday 9 October 2010, 04:23 PM
ممنون از شما

saeeditk
Saturday 9 October 2010, 06:23 PM
با سلام ،

ممنون از زحمات شما .:d

bestboy999
Saturday 9 October 2010, 09:21 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

دوست عزیز فینگلیش خلاف قوانین هست.
لطفا فارسی تایپ کنید.

الان مشکل چیه؟

لینک ها سالم هستند و بدون مشکل.

senaator
Saturday 9 October 2010, 09:47 PM
دانلود نمیشه کرد

n@ser
Saturday 9 October 2010, 10:33 PM
آقا نمیشه دانلود کرد.
مدت اعتبارش تمام شده و فایل ها از روی این هاست پاک شدن!

kent
Sunday 10 October 2010, 06:38 AM
آقا لینک که سالمه من دارم دانلود میکنم
متشکرم از بابت ویندوز

6a6ak
Sunday 10 October 2010, 09:56 AM
با سلام این مدل لینک دادن خسته کننده هست لطفا لینک مستقیم بدید این مدل دانلود ادامو از پا در میاره .

iSoheil
Sunday 10 October 2010, 11:06 AM
سلام؛
دانلود می‌شه اما یکمی طول می‌کشه تا استارت (شروع به بارگیری) بخوره.

iSoheil
Sunday 10 October 2010, 12:30 PM
از دانلود منیجر (Internet Download Manager) استفاده کنید.
درضمن لینک دانلودها مستقیم هستن دیگه!! شما به چه لینکی مستقیم می‌گین؟!

sdshams
Sunday 10 October 2010, 12:30 PM
نمیدونم چرا! وقتی رو "دانلود - نسخه 32 بیتی - 2.62 گیگابایت" کلیک میکنیم یک صفحه دیگه باز مشیه که از اونجا دانلود نمیشه!

با تشکر

iSoheil
Sunday 10 October 2010, 12:49 PM
فایل ISO که باید رو DVD رایت بشه تا قابل نصب بشه، دارای حجم حدود 2.5گیگ هستش و دریافت یه فایل با این حجم خوب کمی سخته و امکان لغو شدن دانلود هر لحظه هستش.. به همین دلیل این فایل حجیم رو اومدن تیکه تیکه کردن که شده 29 تکه که هر کدوم حدود صد مگابایتِ..
برای دانلود شما برنامه‌ی مدیریت دانلود خودتون رو باز کنین و روی قسمت دانلود جدید (New) کلیک کنین و لینک‌های داده شده رو کُپی و دانلود رو شروع (Start) کنین .. دانلود بعد از چند ثانیه شروع به بارگیری میکنه.
لینک دانلود اولین قسمت:

[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]
بقیه‌هم تو پُست اول موجوده..

Vartan
Sunday 10 October 2010, 07:36 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

کاربران محترم
لطفا فارسی تایپ کنید. اگر کیبورد فارسی ندارید میتونید از کیبورد فارسی فروم استفاده کنید:

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

ammer145
Monday 11 October 2010, 12:17 AM
أحسنت
جزاک الله خیر
بارک الله و فیک
اللهم اعطنا جنة الفردوس مع الابرار

saeed46z
Monday 11 October 2010, 11:37 AM
با تشكر از زحمات شما :
غير از بخشهاي 1-2-3-4-5-7-8-9-25 مربوط به لينك دانلودها ، ساير بخشها قابل دانلود نيستند.
(از برنامه idm استفاده ميكنم كه در ستون وضعيت دانلود عنوان «خطا» درج شده)

iSoheil
Monday 11 October 2010, 02:26 PM
بنده بی‌دردسر درحال بارگیری بخش 10هستم! با برنامه idm دانلود می‌کنم..

Jimax
Monday 11 October 2010, 02:42 PM
دوستان همه ی لینک ها به صورت مستقیم (Direct) بر روی سرور خود سایت است

اگر در دانلود بخشی از لینک ها مشکلی دارید پیشنهاد می کنم در زمانی دیگر مجدداً آن را تست کنید

همین الان من همه ی لینک ها را مجدداً تست کردم و همگی سالم هستند

Parsania
Monday 11 October 2010, 03:20 PM
من دارم با سرعت 95 کیلو بایت بر ثانیه دانلود میکنم.همه لینک ها هم سالمه

iradj
Wednesday 13 October 2010, 12:40 PM
با تشکر فراوان نسخه 64 بیتی را هم بگذارید

Goudarz
Wednesday 13 October 2010, 04:02 PM
اگه میشه لینک جدا واسه آپلود اکتور هم بزارید

khanomi
Thursday 14 October 2010, 02:33 PM
ممنون اما لینکهای part20 و part21 و part23 دانلود نمیشن لطفا این لینکها رو درست کنید

mAmluX
Thursday 14 October 2010, 03:43 PM

به انتهای لینک یک علامت سئوال اضافه کنید
مشکل بر طرف می شود

khanomi
Thursday 14 October 2010, 06:44 PM
ممنون از کمکت واقعا خوشحااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااالم کردی ی ی ی ی

abtann
Sunday 17 October 2010, 01:18 PM
salam man darm download mikonam alan resiadm be 7 mi dare salem downlaod mishe
age farsi nminevisam chon man australiam kybord farsi nadaram
vali 1 soal man alan age hamesho download konam az zip biaramesh biron on passwordesh ro bezanam badesh dige azam password nmikhad ????
akhee in win 7 ro mikham roy 1 pc inistal konam ke aslan win rosh nasb nist mikhastam bbinam az zip miad biron bazam password mikhad akhe tahala windows az net download nakardam nmidonam
age momkene be mail man javab bedin chonkam miam toy in sait javab ha ro bbinam mamnon
[Only registered and activated users can see links]

abtann
Sunday 17 October 2010, 01:19 PM
age momkene ino ham begid age man in setup ro ezaram toy usb bad bezaram to pc bad az dakhel boot bazaesh konam mesl disk miad bala??

mehrdadtk
Sunday 17 October 2010, 01:26 PM

دوست عزیز سلام

لطفا قوانین فروم را مطالعه و رعایت کنید.

فینگیلیش (salam) خلاف قوانین است.

اگر فارسی ندارید از کیبورد فروم استفاده کنید.

باتشکر

abtann
Sunday 17 October 2010, 01:28 PM
داداشی خوب تو گفتی فین ننویس نمی نویسم جواب سوال منو متونین بدین؟

abtann
Sunday 17 October 2010, 05:21 PM
کمک این پارت 29 دانلود نمیشه چیکار کونم؟

abtann
Sunday 17 October 2010, 06:03 PM
مشکل حلش شد ممنون بای

abtann
Sunday 17 October 2010, 06:38 PM
بابا ضد حال خوردم من سیستمم ویندوز نداره حالا که میخوام با usb ویندوز رو نصب کنم نصب نمیشه الان یادم اوند ین به حالطر اینه که فایل شما پسورد داره اینو چی کارش کونم؟

Jimax
Sunday 17 October 2010, 07:56 PM
دوست عزیز
این مسئله ربطی به پسورد داشتن نیست
شما باید اول فایل داخل فایل های فشرده را اکسترکت کنید

ضمناً همینطوری که نمیشه فایل رو بریزید داخل فلش و اون رو نصب کنید
usb شما باید bootable بشه و کامپیوتر شما هم بتواند از روی usb بوت بشود

شما هم اول فارسی تایپ کنید تا جواب شما داده بشه

deathnight
Monday 18 October 2010, 12:33 AM
ممنون ، نمی دونم چرا بعضی از دوستان تو دانلود مشکل دارند ، تمام لینک ها سالم و دانلود میشن

بازم ممنون برای قرار دادن این ویندوز

iSoheil
Monday 18 October 2010, 12:36 AM
دوستان، من فایل رو کامل و بدون دردسر دانلود کردم..
حدود سه روز هم هست که ویندوزم رو نصب کردم و هیچ مشکلی باهاش ندارم.
پس هیچ مشکلی تو بارگیری و نصب نیست، مشکل دوستانی که نمی‌تونن دانلود کُنن از جای دیگه‌ست.

jamalhos
Monday 18 October 2010, 03:34 PM
سلام
من ويندوز را نصب كردم. بسيار عاليه. فقط مشكل من كرك كردن
هست. چون ويندوز update نميشه و هيچ فايلي از سايت ماكروسافت دانلود نميشه.

javad2254
Tuesday 19 October 2010, 12:12 PM
بابا دنلود نمیشه خطا 404 میده

abi_joon
Tuesday 19 October 2010, 03:37 PM
سلام
میشه فایل آپدیتش رو جداگونه دانلود کرد ؟!

saeed46z
Wednesday 20 October 2010, 09:55 AM
من همه بخشها را دانلود و فايل ايميج را روي dvd رايت كردم ولي بعد از چند بار تلاش ، سيستم پيغام داد كه برنامه داراي نقص بوده قابل نصب نمي باشد .

smmoossavi
Thursday 21 October 2010, 08:19 AM
خیلی ممنون. من دانلود کردم. می خواستم بدونم این نگارش 64 بیت هست؟

meysam60
Thursday 21 October 2010, 09:01 AM
سلام
اول از همه ممنون بابت این ویندوزی که زحمتش رو کشیدید

من این ویندوز رو دانلود کردم ولی موقع اکسترکت کردن یه پیغام خطایی میده که نمیدونم از کجا هست
چون هر 2 تا فایلی رو که ازش ایراد گرفته رو دوباره دانلود کردم ولی باز هم برطرف نشد

در ضمن حجم فایل 29 حدود 2 مگ هست
این حجم درسته یا برای من ایراد داره؟؟

عکس ارور رو هم اتچ کردم

rafe
Thursday 21 October 2010, 10:59 AM
کد اکتیو کردن ویندوز7.سریع لطفا

mAmluX
Thursday 21 October 2010, 11:15 AM

اتصال اینترنتی خود را قطع کنید
اقدام به نصب ویندوز کنید
در هنگام نصب نیازی به وارد نمودن شماره سریال نیست
خانه مربوط به شماره سریال را خالی بگذارید و نصب را ادامه دهید
پس از پایان نصی ویندوز به صورت خودکار اکتیو خواهد شد
اتصال اینترنتی خود را وصل کنید

meysam60
Thursday 21 October 2010, 05:19 PM

کسی مشکل منو نمیتونه حل کنه؟

mAmluX
Thursday 21 October 2010, 08:22 PM

پیغام خطایی که میده دقیقاً چیه؟

این مشکل معمولاً زمانی پیش می آید که قسمتی به درستی دانلود نشده است
که این ناشی از سرعت نا مناسب اینترنت و یا قطع شدن چند باره در طول زمان دانلود فایل رخ می دهد

کلیه فایل ها دارای Recovery هستند
هر part که پیغام خطای CRC بدهد را با نرم افزار winrar باز کنید
و از نوار ابزار بالا دکمه Repair را انتخاب کنید winrar فایل را یکبار بررسی می کند و
در صورتی که امکان اصلاح باشد آن را اصلاح می کند و با نام دیگری در همان پوشه دخیره می کند
فایل قدیمی را حذف کنید و فایل بازسازی شده را به نام فایل خذف شده تغییر نام دهید و سپس اقدام به
extract نمودن بکنید

پارت 29 و کلاً پارت آخر مجموعه فایل های Rar شده کوچکتر از بقیه قسمت ها هستند

baadboy
Saturday 23 October 2010, 02:46 PM
salam , dadash download kardam hame file ha roo , faghat moghe extract kardan gir dare , , , , , chiikar konam :00(

mehrdadtk
Saturday 23 October 2010, 03:09 PM

دوست عزیز لطفا قوانین را مطالعه کنید.

در صورت نداشتن کیبورد پارسی از کیبور فروم استفاده کنید.

nafs
Sunday 24 October 2010, 11:03 AM
سلام نمیتونم دانلود کنم ممنون از ازحمات شما

mehrdadtk
Sunday 24 October 2010, 11:11 AM
دوست عزيز ورود شما را به فروم را تبريك ميگوييم.

لينكها را چك كردم و همه درست هستند و دانلود مي شوند.

پيشنهاد مي كنم،شما از نرم افزار idm براي دانلود شدن استفاده كنيد.

اگر اين نرم افزار را نداريد از لينك زير دانلود كنيد :

دانلود نرم افزار IDM :

nba2009
Sunday 24 October 2010, 03:45 PM
با سلام
تشکر از این ویندوز شما.
آیا در هنگام نصب ویندوز خودش آپدیت می شود یا باید به صورت دستی از داخل دیسک این کار را انجام دهیم؟

ramin90
Sunday 24 October 2010, 05:15 PM
ممنون از لطف بیدریغ شما دوستان

mkkajbaf
Sunday 24 October 2010, 10:06 PM
فايل شماره 29 و 25 خراب است.

mehrdadtk
Sunday 24 October 2010, 10:54 PM

دوست عزیز ممنون از حضور شما در فروم ، به شما هم خوش آمد میگوییم.

دوست عزیز دوباره امتحان کنید چون من دانلودشون کردم و الان به پایان رسید و تمام فایل ها درست و کامل بودند.

meysam60
Monday 25 October 2010, 03:40 AM
آقا مشکل منم با دانلود دوباره فایل حل شد و الان هم ویندوز رو نصب کردم
فقط میشه بگید از کجا میشه فهمید آخرین آپدیت این ویندوز تا کی هست؟؟

donvito
Monday 25 October 2010, 05:24 AM
آقا دست گلتون درد نکنه
اما بریم تو کار نرم افزار x64

teamtarash
Tuesday 26 October 2010, 12:36 AM
:rolleyes:میشه دوستان در مورد نحوه دانلود توضیحی کامل بدهید ممنون می شم.

ki89jh
Tuesday 26 October 2010, 06:17 AM
عجب سرعتی. من در عرض 10 دقیقه همرو دانلود کردم

aakbarian
Wednesday 27 October 2010, 01:31 PM
سلام، ضمن تشکر از زحمتی که کشیدید، خواستم بگم خیلی سعی کردم ولی نتونستم شماره 8 رو دانلوود کنم. اصلا فایل (لینک) رو نمی شناسه.
لطفا راهنمایی کنید!

aakbarian
Wednesday 27 October 2010, 10:35 PM
با مرور راهنمایی های قبلی که بسیار جامع بود، دانلود شد. بسیار سپاسگذارم

qbodk
Thursday 28 October 2010, 12:52 PM
پارت 8و12و24 مشگل داره انگار آخه چه با اکسپلورر چه با دانلود منیجر فقط 0 بایت دانلود میشه و winrar هم می گه آسیب دیدس و بازشون نمی کنه.
لطفاً بررسی بفرمایید با تشکر

bestboy999
Thursday 28 October 2010, 01:55 PM
تمام پارت ها رو چک کردم.

مشکلی نداره.

mortezafaa
Saturday 30 October 2010, 08:32 AM
لینک 8 هشتم بدون حجم وخرابه یعنی 0 صفر کیلو
لطفا درستش کنین

mortezafaa
Saturday 30 October 2010, 08:33 AM
لینک 8 هشتم بدون حجم وخرابه یعنی 0 صفر کیلو
لطفا درستش کنین

Alireza021
Saturday 30 October 2010, 12:36 PM
mortezafaa تمام لینک ها چک کردم .... سالم از جمله هشتمی

56sx
Saturday 30 October 2010, 04:32 PM
ایول .....
نسخه جدیدتر رو کی برای دانلود میذارین ؟
منظورم سون با اپدیت جدیدتر هستش

mAmluX
Sunday 31 October 2010, 03:04 AM
نسخه جدیدتری هنوز منتشر نشده است

پي سي
Tuesday 2 November 2010, 08:24 AM
سلام من ويندوز را دانلود كردم لينك مشكلي نداره از اين بابت متشكرم

amirahmad
Wednesday 3 November 2010, 12:17 PM
سلام این دانلود نمیشه اگه ممکنه پیگیری کنین ممنونم

shahinz06
Wednesday 3 November 2010, 01:10 PM
آقا من کل 29 پارت دانلود کردم اما وقتی میخوام با مینرر بازشون کنم میگه پارت 19 و 20 خرابه و سره پارت آخر یا همون 29 میگه پسوورد اشتباهه چه کار کنم که درست بشه؟

mehrdadtk
Wednesday 3 November 2010, 01:27 PM

درست دانلود نشده اون پارتهايي كه ايراد ميگيره رو دوباره دانلود كنيد.

قبل از اين كه اكستركت كنيد يه بار كليه فايل هارو ريپير كنيد،بعد عمل اكستركت رو انجام بدين.

masoudby
Wednesday 3 November 2010, 06:52 PM
سلام نمیدونم چرا دانلود کنم ولی بازم از شما برای پی30 دانلود ممنون موفق باشید

sdm6808
Wednesday 3 November 2010, 08:45 PM
آقا باور کنین لینک 7 و 8 مشکل دارن

hobollah
Wednesday 3 November 2010, 11:38 PM
دِ راست میگه در به در :mad:!
برای من هم دانلود نمیشه، یعنی با IDM شروع به دانلود میکنه ولی عملا هیچی دانلود نمیشه:
به قول فردوسی پور: معضلی شده این تاپیک!

Hobollah

mehrdadtk
Thursday 4 November 2010, 12:56 AM
دوست عزیز عصبی نشید،سرور ها گاهی دچار ایراد هایی می شوند که شما باید صبور باشید،لطفا در اینجور مسائل بعد از چند دقیقه یا ساعت مجددا امتحان کنید :

دوست عزیز عکس زیر رو مشاهده کنید :

همین طور که می بینید من براحتی دارم دانلود می کنم و مشکلی نمی بینم.
لطفا هر لینکی که ایراد داشت بعد از چند دقیقه یا ساعت دوباره امتحان کنید.
ممنون.

drsaii
Thursday 4 November 2010, 01:24 PM
اکتیو کننده داره ؟ جنیون میشه؟

drsaii
Thursday 4 November 2010, 01:37 PM
دست گلتون درد نکنه. بدون اشکال دانلود میشه

ksjvk
Sunday 7 November 2010, 01:26 PM
دستتون درد نکنه
من کلشو دانلود کردم اکسترکت کردم
یه dvd image داد که توش فقط یه فایل رار هستش
فایل رار اکسترکت میشه فقط یه txt میده
درسته این؟

اگه درسته حالا چطوری باید بزنم رو dvd ؟
یه راهنمایی بکنین ممنون میشم

Jimax
Sunday 7 November 2010, 02:42 PM
فایل داخل DVD Image فایل iso است و احتیاجی به اکسترکت کردن آن نیست
شما باید این فایل را توسط نرم افزار nero و یا نرم افزار مشابه آن بر روی dvd رایت کنید

اگر از نرم افزار nero استفاده میکنید باید نرم افزار را باز کنید و بعد از گزینه ی file>Open را بزنید و فایل iso را انتخاب کنید و آن را رایت کنید

mehrelomo
Monday 8 November 2010, 02:13 PM
ممنون دستتون درد نکنه.
دانلودشون کردم اما موقعی که میخوام از حالت فشرده درشون بیارم از پارت 25 و 29 ایراد میگیره
چکار باید کرد

mehrdadtk
Monday 8 November 2010, 04:07 PM
درست دانلود نشده اون پارتهايي كه ايراد ميگيره رو دوباره دانلود كنيد.

قبل از اين كه اكستركت كنيد يه بار كليه فايل هارو ريپير كنيد،بعد عمل اكستركت رو انجام بدين.

ksjvk
Monday 8 November 2010, 07:17 PM
واقعا ممنون. به راحتی نسب و اکتیو شد.

عالی بود

soroush_h
Tuesday 9 November 2010, 02:32 AM
سلام بر دوستان
سرور ها مشکلی ندارن شکر خدا فقط سرعتش پایینه
مرداد جان تو چطور سرعت دانلودت 147 شد آخه من یک شب به بعد دانلود میکنم 40 تا با این سرور بیشتر نره:)

amin20
Tuesday 9 November 2010, 06:15 AM
سلام ممنون از شما

marco1062
Tuesday 9 November 2010, 10:56 AM
این یه تشکر ویژه از سایت پس دانلود هست.
خیلی ممنون برنامه عالیه، الان همین ویندوز رو نصب کردم و دارم استفاده میکنم.
فایلها هیچ مشکلی ندارن، سرعت دانلود نسبت به سایتهای دیگه توپه. من از dsl مخابراتی استفاده میکنم. 2 روزه همه فایلها رو دانلود کرد.
بازم ممنون

mehrdadtk
Tuesday 9 November 2010, 11:28 AM

دوست عزیز من کار خاصی نکردم که سرعتم رفته بالا ، منم مثل شما فقط دانلود کردم همین.:)

amirbadi
Wednesday 10 November 2010, 04:33 PM
سرعت خیلی پایین امده یه کاریش بکنین لطفا

taranom
Saturday 13 November 2010, 02:41 AM
Salam download nimishe pas chera man win mikhammmmmmmmmmmmmmm

mehrdadtk
Saturday 13 November 2010, 09:17 AM

دوست عزيز سلام،ورود شما را به فروم خوش آمد ميگوييم،

دوست عزيز لطفا از نوشتن پينگيليش خودداري كنيد،اگر دسترسي به كيبورد پارسي نداريد از كيبورد فروم استفاده كنيد.

اما پاسخ شما دوست عزيز :

لينكها چك شده و سالمند،اگر دانلود نميشه چند دقيقه يا چند ساعت ديگر مجددا امتحان كنيد.

esee
Saturday 13 November 2010, 10:31 AM
با تشکر فراوان

mehrdadtk
Saturday 13 November 2010, 11:13 AM
esee جان سلام،خوش آمديد.

شما براي تشكر كافيست فقط روي دكمه [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] كليك كنيد.

shahabba
Tuesday 16 November 2010, 02:27 PM
سلام اقا این ویندوز با تمام اپدیت هاش هست یا باید 400 مگابایت دوباره اپدیت بشه

رضا1
Thursday 18 November 2010, 10:01 AM
چرا دانلود کردن امکان ندارد

mymorteza
Thursday 18 November 2010, 10:14 AM
باسلام

پس چرا دانلود نمیشه ؟

mehrdadtk
Thursday 18 November 2010, 11:21 AM
دوباره امتحان کنید.

دوستان عزیز لینک ها چک شد و سالم اند: (مشاهده کنید)

amin918344
Thursday 18 November 2010, 01:35 PM
سلام خسته نباشي
متاسفانه هركاري مي كنم ويندوز سون شروع به دانلود نميشه و فقط شكل يك آيكون كناري عنوان دانلود بالا مياد
ممنون از زحماتتون
امين

falah1618
Friday 19 November 2010, 04:53 AM
با سلام
متاسفانه چند بار سعی کردم ولی نتوانستم دانلو کنم!!!؟؟؟

amkkdd
Saturday 20 November 2010, 01:05 PM
با سلام و تشکر از شما
اگه محدودیت روی سرور نمیذاشتید دیگه خیلی عالی بود،بیشتر از 22 کانکشن نمیشه ازش گرفت و سرعتم بیشتر از 140 نمیشه واگه محدودیت نبود کسایی که سرعت بالا دارن سریعتر دانلود میکردن و سرور خلوتر میشد برای دیگران

xsoft
Saturday 20 November 2010, 02:19 PM
ممنون
123456789

saleh.1770
Sunday 21 November 2010, 09:09 PM
شماره سریال مربوط مربوط به pc رو نمی تونید بذارید ؟!
من با هزار امید دانلود کردم بعد میبینم که فقط شماره سریال های لپتاپ های Dell , sony , ... رو داره .
لطفاً کمک کنید .
با تشکر

mAmluX
Sunday 21 November 2010, 11:33 PM

نیازی به شماره سریال نیست
ویندوز را بدون وارد نمودن شماره سریال نصب کنید

mohsen_hot
Tuesday 23 November 2010, 11:11 PM
این ارور میزنه404 - Not Found

farahmand
Wednesday 24 November 2010, 01:04 PM
salam.nemishe part haye 29,13.8.7.3 ro download kard

Vartan
Wednesday 24 November 2010, 01:32 PM

لطفا قوانین فروم را رعایت کنید و فارسی بنویسید. اگر به کیبرد فارسی دسترسی ندارید بز کیبرد فروم استفاده کنید:

پارت هایی که گفتید همه رو چک کردم و سالم هستند؛ چند ساعت دیگر مجددا سعی کنید

masoud_per
Friday 26 November 2010, 04:55 AM
مشکل اینه که همزمان نمیشه بیش از 4 تا رو دانلود کرد

m.vafa
Sunday 28 November 2010, 03:20 AM
SALAM . BA TASHAKOR
mAN HAME FILHA RE SAVE KARDAM . AMA FILE 29 MOGHEH UNZIP KHATAIE ESHKAL PASWORD MIDEH .

mehrdadtk
Sunday 28 November 2010, 10:22 AM
ضمن عرض تبریک به شما دوست عزیز، قوانین رو رعایت کنید و از نوشتن پینگیلیش خودداری کنید.

قوانین انجمن را مطالعه کنید.

پارت 29 رو مجددا دانلود کنید.قبل از اکسترکت کردن ریپیر کنید.

somita_tk
Sunday 28 November 2010, 12:00 PM
اصلا دانلود نمیشه>چکار کنم؟

ehsan moht
Monday 29 November 2010, 11:30 AM
سلام من عضو جدید هستم یک فایل که شامل چند پارت میشه دانلود کردم ولی از حالت زیپ اکسترکت نمیشه چه کار باید بکنم؟

alix30
Tuesday 30 November 2010, 01:44 PM
علامت سوال در انتهای لینکها قرار داده شده است

behdad1
Wednesday 1 December 2010, 12:13 PM
با سلام و خسته نباشید.من همه پارت ها رو دانلود کردم دوتا از پارت ها مشکل دارن.پارت 19 که خطا میزنه ولی اکستراکت ادامه داده میشه و فایل 29 که خطای پسوورد اشتباه رو میزنه.هر دو رو هم رپیر کردم جواب نمیده .بازم تشکر میکنم از زحماتتون.

raspina
Wednesday 1 December 2010, 04:58 PM
salam
in asaln active vase down nist

raspina
Wednesday 1 December 2010, 05:02 PM
من خسته شدم
این همه زمان صرف کردم ولی هیچ
خیلی جالبه !!

mAmluX
Wednesday 1 December 2010, 07:50 PM
لطفا بفرمائید مشکلتون دقیقاً چیه ؟

eptse
Friday 3 December 2010, 12:19 AM
چطور میشه ویدوز 7 رو دانلود کرد من هر کاری میکنم دانلود نمیشه!!!!

alix30
Friday 3 December 2010, 05:16 PM

shahabudha
Saturday 4 December 2010, 04:54 AM
سلام دوستان عزیز . لطفا نحوه نسب روی asus Eeepc 1000 را آموزش دهید

misagh 110
Monday 6 December 2010, 07:22 PM
سلام ممنون از زحمات شما یه سوال:
من همه فایل ها رو دانلود کردم ولی نمیدونم باهاشون چکار کنم چون هر کدوم یک ایمیج هست و فکر میکنم باید همشون رو با هم ترکیب کرد لطفا راهنماییم کنید چطور می تونم ازشون استفاده کنم و ویندوز رو نصب کنم متشکرم.

mehrdadtk
Tuesday 7 December 2010, 12:51 AM
دوست عزیز شما باید اول از همه نرم افزار WINRAR داشته باشید، فایل هایی که دانلود کردید را رو part 1 کلیک کنید و مانند شکل زیر عمل کنید :

روی گزینه مشخص شده کلیک کنید :

در اینجا آدرس را وارد کنید :

سپس پس از اتمام این :

فایل iso را با نرم افزار Nero رایت کنید و بعد آن را به راحتی نصب کنید.

meysamb2
Wednesday 8 December 2010, 08:02 PM
با سلام
پارت 29 مشکل داره ارور crc faild رو میده
نود رو هم دیس کردم مشکل کجاس
با تشکر

bestboy999
Thursday 9 December 2010, 02:25 AM
اون پارت رو دوباره دانلود کنید.

win77
Friday 10 December 2010, 01:43 AM
سلام
ضمن تشکر از مدیریت محترم سایت .
آقا من نصب کردم واقعا هم لذت بردم فقط یه سوال .
این نسخه تریال محسوب میشه و بعد یکماه مشکل پیدا میکنه ؟
راه حلش چیه ؟
هر ماه یه بار نصبش کنیم یا راه دیگه ای هست ؟

azad620
Sunday 12 December 2010, 12:10 PM
ما هم مشغول دانلودیم تا ببینیم چه شود

tina
Monday 13 December 2010, 12:02 PM
لینکهایی که دادین اصلا فعال نیستند. کار نمی کنند. یک سوال دیگه از فایلهای دانلود شده اینجا که فشرده شده اند میشه واسه نصب ویندوز اولیه استفاده کرد؟ یعنی من الان ویندوز ندارم چطوری اینو نصبش کنم؟

rzdadashi
Friday 17 December 2010, 10:43 AM
همه چیز درسته متشکر
فقط منتظر ویندوز 8 میباشیم

rzdadashi
Friday 17 December 2010, 10:47 AM
شما ویندوز ندارید پس الان چطوری پیام میفرستین؟

nima_rad
Saturday 18 December 2010, 07:34 AM
همه لينكها سالم بودند..... مرســــــــــــــــــــــ ـــي

hossein651
Thursday 23 December 2010, 08:48 PM
ba arz salam va khaste nabashid mikhastam bedonam ke chera download nemisheee?

behnam0530
Friday 24 December 2010, 12:22 AM
ممنونم از شما دوست عزیز

arash_sard
Friday 24 December 2010, 04:20 AM
ما هم تشکر میکنیم از مدیر محترم سایت.اما بهتر بود علاوه تکه تکه کردن ویندوز واسه دانلود یه فایل کامل واسه دانلود میزاشتین واسه اونایی که سرعتشون بالاس.من الان مجبورم هر قسمت که تموم شد بیدار شم قسمت بعدیو بزارم.بیشتر از 3 تا هم همزمان دانلود نمیکنه.

Jimax
Friday 24 December 2010, 12:27 PM
سلام
دوست عزیز شما میتونید با استفاده از یک دانلود منیجر مثل FlashGet یا IDM یا هر دانلود منیجر دیگری تمامی لینک ها را به برنامه داده و با خیال آسوده بخوابید
دانلود منیجر می تواند چند لینک را همزمان و با سرعتی که شما مشخص میکنید دانلود کند

aliop
Saturday 25 December 2010, 01:13 AM
لینک دانلود کار نمیکنه دوستان.....

؟؟؟

aliop
Saturday 25 December 2010, 01:16 AM
نه ببخشید درست شد...

خیلی طول میکشه تا لود کنه.

ممنون....

arash_sard
Saturday 25 December 2010, 04:32 AM
آقای jimax ممنون از راهنماییتون.روش جالب و خوبیه.دوستانی که از دانلود منیجر استفاده میکنن می تونن به قسمت speed limiter رفته و واسه دانلوداشون سرعت معین انتخاب کنند.اینجوری میتونید تعداد بیشترب فایل همزمان دانلود کنید

8sadeghasa
Saturday 25 December 2010, 01:06 PM
فایل شماره 29 به خوبی دانلود می شود(بیش از 10 بار دانلود کردم) ولی در هنگام اکسترکت کردن پیغام خطا می دهد

arash_sard
Sunday 26 December 2010, 04:40 PM
من الان ویندوز 7 رو نصب کردم.اما به یه مشکلی برخوردم.این ویندوز برنامه های کامپیوتر از جمله برنامهای مربوط به کارت صدا و مادربورد رو نصب نمیکنه.آنلاین چک هم میکنه ولب باز نصب نمیکنه.البته کامپیوتر من یه خورده قدیمیه.اگه راهنماییم کنید ممنون میشم.

haftom7
Monday 27 December 2010, 12:08 PM
سلام.
من هم نمی تونم دانلود کنم ، آیا زمانش گذشته؟
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

9292aa
Sunday 2 January 2011, 10:52 PM
سلام...اگه activation file رو هم واسه دانلود بزارید ممنون میشم.

MASOUD.
Monday 3 January 2011, 01:52 AM
با سلام و تشکر از اساتید عزیز
ایا امکان اپلود نسخه کامل در یک فایل برایتان وجود دارد
با سپاس مجدد

mafiaitali
Monday 3 January 2011, 05:24 PM
لطفا لینک جدیدی برای دانلود بزارید یا یک نسخه ی جدید لینکها ج نمیدن!!!!!

OM.ID
Monday 3 January 2011, 05:43 PM
سلام
با تشکر زحمات شما
لطفا طریقه دقیق extract کردن این فایلها را نشان دهید.
با تشکر مجدد

OM.ID
Monday 3 January 2011, 09:06 PM
کسی پیدا نشد یه جوابی به من بدهد؟

با تشکر

mehrdadtk
Monday 3 January 2011, 11:08 PM
دوست عزیز به لینک زیر بروید:

nasrollahi
Wednesday 5 January 2011, 11:43 PM
با سلام من دانلودش کردم و حالا چطور باید فایل ها رو به هم بچسبونم؟
لطفاً راهنمایی کنید.

Cool.X
Thursday 6 January 2011, 02:15 PM
سلام دوستان عزیزی که مشکل با زیاد بودن لینک دارن
لینک هارو توی IDM ([Only registered and activated users can see links]) اضافه کنن(چون خودم ازش استفاده میکنم و رازی هستم پیشنهاد میدم)
بعد روی Start Queue کلیک کنین اگر زبون برنامه فارسی هست شروع صف
خود برنامه به طور اتوماتیک همرو دانلود میکنه
درضمن توجه کنید که توی تعریف Queue ها بزنید حداکثر یک فایل دانلود کنه بعد بره سر وقت فابل بعدی
امیدوارم مفید بوده باشه

Cool.X
Thursday 6 January 2011, 02:18 PM
از فایل Zip خارج کن به فایل Iso میده که باید رایت کنی
برنامه های مختلفی وجود داره براش مثل Nero یا UltraISO که مخصوص این کار هست

mehdi_2020
Friday 7 January 2011, 02:15 AM
ممنون. فقط ان شاء الله که کد و geniun نمیخواد .!!!

zamyad_mr
Friday 7 January 2011, 06:05 PM
سلام
من عضو شدم ولی نمی توانم ویندوز 7 را دانلود کنم لطفا راهنمایم کنید.ممنون

alibabayan
Saturday 22 January 2011, 02:24 PM
سلام
من دانلود کردم البته با پارت های 200 مگابایتی
دهنمو سرویس کردن
می خوام اکسترکت کنم میگه پارت 2 خرابه
اگه وقت کردین یه نگاهی بندازین

mehrdadtk
Sunday 23 January 2011, 11:13 AM
دوست عزیز سلام و خسته نباشید.پارت 2 شما درست دانلود نشده.
یکبار دیگه دانلود کنید.

alibabayan
Tuesday 25 January 2011, 07:39 AM
سلام به همگی
من دانلود کردم
از سایت پی سی دانلود هم پارت 200 مگابایتی دانلود کردم، هم 97 مگابایتی
هر دوتاشون خراب بودن و می گفت CRC Filed
از امکاناتی که دادین واقعا مشتشکریم

shahrooz43
Tuesday 25 January 2011, 03:37 PM
salam.man ke akharesh nafahmidam download mishe ya nemishe.. man ke chizi vase download nemibinam..:(

Reibon2002
Tuesday 25 January 2011, 05:32 PM
ضمن خوش آمد گویی به شما دوست عزیز ، لطفا به قوانین سایت احترام گذاشته و فارسی تایپ کنید ، تا جواب بگیرید.

mehrdadtk
Wednesday 26 January 2011, 12:38 AM
دوستان و بازدید کنندگان محترم و عزیز:
سلام و خسته نباشید.

از شما خواهش میشود که به قوانین احترام گذاشته و از زبان فینگ استفاده نکنید و قبل از ارسال هر پستی قوانین را مطالعه کنید.
قوانین :

تمامی لینکها چک شد و همه سالم هستند.
اما دلیل این که در بعضی از مواقع لینکها به مشکل بر می خورند سرور مشکل پیدا میکند.
از شما کاربران عزیز خواهش میکنم که بعد از مدتی مجددا امتحان کنند.
در مورد اکسترکت کردن فایل ها می توان گفت با اشکالاتی ناشی از ارور های پارتی مواجه می شوید که خواهشا پارتی که با مشکل مواجع شده است را مجددا دانلود کنید.
توجه داشته باشید برای اطمینان بیشتر قبل از اکسترکت حتما روی گزینه Repair کلیک کنید.
روش اکسترکت را می توانید از لینک زیر نگاه کنید:

اگر باز هم به مشکلات دانلود بر خوردید به لینک زیر بروید :

با تشکر

sayadi630
Wednesday 26 January 2011, 04:56 PM
سلام. من نمی تونم دانلودش کنم. فکر کنم از این لینک برداشته شده.

ali_p_k
Wednesday 26 January 2011, 05:01 PM
mer c a tuos . cest tre bizare

kelachay
Thursday 27 January 2011, 12:15 AM
دانلود نمیشه ///چطور دانلود کنم

mehrdadtk
Thursday 27 January 2011, 12:18 AM
دوست عزیز خوش آمدید.
تمام توضیحات در پست 152 داده شده.
با تشکر

rk1983xx
Wednesday 16 February 2011, 12:07 PM
آقا دمتون گرم
شما معرکه اید

hraeissi
Saturday 26 February 2011, 12:32 PM
آقا من نصب کردم و به گفته دوستان سریال هم ندادم ولی الان که میرم توی بخش system میگه 30 روز فرصت داری اکتیو کنید

چکار کنم الان

Lovable
Saturday 26 February 2011, 03:45 PM
دورود به همه
من این ورژن Windows 7 Ultimate Integrated دانلود کردم. فایل iso رایت کردم.ولی از طریق بوت کار نمیکنه. میشه راهنمایی کنید.
یعنی حدود 3 گیگ دانلود بیخودی بوده. ولی امیدوارم اینجوری نباشه.

jigaraki
Thursday 3 March 2011, 04:46 AM
لینک سالمه!
ممنون

sader001
Thursday 10 March 2011, 05:07 PM
سلام دوستان ، برای نصب نیاز به سریال کد میباشد در غیر این صورت ویندوس غیر فعال میشود یا نیاز به کرک کردن دارد ، لطفآ سریال کد را نیز در سایت بگذارد . با تشکر .

M.Saeed
Friday 11 March 2011, 02:34 AM
اقا دمت گرم کارت درسته

botimal
Monday 28 March 2011, 06:56 PM
سلام نود 32 اکتیو سون رو به عنوان ویروس میشناسه به نظر شما مشکلی نداره؟ آنتی ویروس رو غیر فعال کنیم؟

ممنون

Arrconic
Tuesday 29 March 2011, 11:20 PM
هیچ مشکلی نداره.

hamid27
Monday 4 April 2011, 01:26 AM
با سلام من عضو جدید سایت هستم .من موفق نمی شوم ویندوز 7 را دانلود کنم لطفا مرا راهنمایی کنید.با تشکر

hamid27
Monday 4 April 2011, 02:11 AM
من عضو جدید سایت هستم من قادر به دانلود ویندوز 7 نیستم لطفا راهنماییم کنید با تشکر[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

داود
Monday 4 April 2011, 08:56 AM
سلام

پیغام چی میده؟

amear57
Thursday 14 April 2011, 12:37 AM
اقا این گزینه دانلودش کجاست دانلود نمیشه

amear57
Thursday 14 April 2011, 12:41 AM
اقا این گزینه دانلودش کجاست دانلود نمیش

داود
Thursday 14 April 2011, 10:48 AM

سلام خوش اومدید

گزینه دانلود نداره که، فقط کافیه تک تک آدرس ها رو باز کنید تا دانلود به ترتیب آغاز بشه

roya_rjr
Friday 15 April 2011, 10:50 AM
حداقل به این لینک ها برسید یا فقط قصد دارید عضو جمع کنید!!!!!!!!!!!

sina_tf
Friday 15 April 2011, 12:19 PM

مشکل شما کجاست لینک های دانلود همه سالم بودن تست شد!!!!
کافیه کل ادرس رو تو idm قرار بدید و دانلود کنید همین ...

biarus
Thursday 21 April 2011, 07:59 PM

من دانلود و نصب کردم اما به صورت خودکار اکتیو نشد؛ چی کار باید کرد؛ با سپاس

Reibon2002
Thursday 21 April 2011, 08:11 PM
از این تاپیک برای کرک کردن ویندوز استفاده کنید !

espada
Saturday 23 April 2011, 08:33 AM
دانلود می شه عالیه مستقیم

mr_saman
Tuesday 26 April 2011, 10:41 PM
عزیزم بهترین راه دانلود اینه که همه فایلها رو بگیری کپی کنی بهد بدی به idm(internet downlosader managerمثه آب خورودن دردن واست دانلودمیکنه اگه نرم افزارشو هم نداری از بخش اینترنت میتونی دانلود کنی

crutex
Wednesday 27 April 2011, 10:22 AM
ممنون دانلود کردم

bhi123
Thursday 28 April 2011, 02:23 PM
آپدیت خالی ویندوز ایا همان های داخل فولدر اپگرید است؟

hadi.kh
Friday 29 April 2011, 01:50 AM

دوستمون راست مي گن ،دانلود نمي شه

botimal
Monday 2 May 2011, 05:55 AM
سلام . ورژن 32 ویندوز 7 رو دانلود کردم ولی ورژن 64 رو از کجا دانلود کنم . بهترینش رو؟
ممنون

vahid131
Friday 6 May 2011, 03:39 AM
بسیار راحت و بدون درد سر دانلود نصب کردم
فقط یه سوال از کجا بفهمم ویندوزم کرک شده یا نشده؟

mAmluX
Friday 6 May 2011, 01:25 PM
به مسیر
Star > Computer > Properties
بروید و وضعیت
Windows Activation
را چک کنید
اگر به درستی کرک شده باشد باید عبارت
Windows is activated
را ببنید

vahid131
Friday 6 May 2011, 02:20 PM

نه !!!!!
نوشته تا 29 روز دیگه فعال هست؟!!!!!
توی dvd در فولدر crack یه فایل key با windows loader1.9 هست چیکار کنم؟
طریقه کار با windows loader چجوریه؟فقط install کنم؟

vahid131
Saturday 7 May 2011, 01:55 PM

چرا کسی جواب نمیده؟

داود
Saturday 7 May 2011, 07:57 PM

سلام

اون loader کمی قدیمی هستش

از این نسخه استفاده کنید

اجرا کنید و روی دکمه install بزنید و اونقدر صبر کنید تا پیغام restart رو به شما نشون بده

همین

از این آدرس دانلود کنید، خودم upload کردم و سالمه و آلودگی هم نداره

vahid131
Saturday 7 May 2011, 08:10 PM

ممنون داود جان
اینجا کسی ج نمیده ناامید شده بودم
با تشکر(گذاشتن عکس)

sina_tf
Saturday 7 May 2011, 08:18 PM

Windows Loader v2.0.0
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] ([Only registered and activated users can see links]*************.com/)

Reactions:

Windows Loader v2.0.0 – DAZ – This is the loader application thats used by millions of people worldwide, well known for passing Microsoft’s WAT (Windows Activation Technologies) and is arguably the safest Windows activation exploit ever created. The application itself injects a SLIC (System Licensed Internal Code) into your system before Windows boots, this is what fools Windows into thinking it’s genuine.

Features:

Can be run as a standalone application
Works well with all system languages
Argument support for silent installs
Can be used for pre-activation
Application integrity checking
Custom error handling
Support for hidden partitions and complex setups
Can work alongside Linux’s GRUB or any other boot manager
Works with TrueCrypt and many other types of hard drive encryption applications
Add your own certificates and serials externally
Offers certificate and serial installation only for users with an existing SLIC 2.1
Automated system profiling (The application matches everything up for you)

The rundown:

Compatible with Windows 7 SP1 and all system updates ✔ check
Will run on x86 and x64 systems ✔ check
No core system files get modified ✔ check
No extra processes are run so you have nothing eating at your RAM ✔ check
All key parts of the exploit are encrypted with a custom encryption ✔ check
The exploit runs before Windows so it’s harder for Microsoft to prevent ✔ check
The exploit patches all necessary tables making activation look authentic ✔ check
The application will select the best profile for your system during installation ✔ check
Each and every user has a unique version of the exploit installed on his/her system ✔ check

Version 2.0.0 (04/05/2011):
* Fixed a bug that could cause the application to crash
* Fixed unicode character input for OEM information editing

اینم لینکهای دانلود جدید ترین ورژن این لودر Windows Loader v2.0.0

Links:
اپلودفا
Rapidshare...

Megaupload...

Hotfile...

Fileserve...

Mediafire...

Reibon2002
Wednesday 11 May 2011, 04:26 PM

جدیدا برای بعضی از دوستان که از نسخه های مختلف ویندوز 7 استفاده می کنند ، در حین یا بعد از آپدیت مشکل جنیون بودن ویندوز پیش میاد !

و جنیون شما از بین میره و دیگه با هیچ کرکی جنیون نمیشه !

و معمولا با بکگراند سیاه و نوشته زیر در گوشه بکگراند مواجه میشید.

برای درست کردن این امر ، ابتدا تمامی کرک هایی که نصب کردید رو پاک کنید و restart کنید.
بعد نرم افزار RemoveWat رو دانلود و نصب کنید و صبر کنید تا restart بشه ، بعد از اون ویندوز شما نیازی به جنیون و ... نداره !

monako
Wednesday 1 June 2011, 01:00 AM
با درود
از همه دوستان ممنون .
بسیار عالی بود .خسته نباشید .
من براحتی دانلود کردم و نصب کردم والان دارم لذت میبرم .
باز هم تشکر میکنم ...............:d

Meysam93
Wednesday 26 October 2011, 12:30 PM
دوستان این ویندوز دست کاری که نشده؟