PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Adobe Photoshop CS5

DesertRose
Thursday 14 October 2010, 03:24 AM
با سلام و خسته نباشيد
لطفا لينك دانلود نرم افزار فتوشاپ CS5 كامل و بدون مشكل را در صورت موجود بودن در سايت معرفي كنيد.من با سرچ كردن هم چيزي پيدا نكردم:eek:
پيشاپيش ممنون

mehrdadtk
Thursday 14 October 2010, 09:06 AM
دوست عزيز سلام ،
شما ميتوانيد از يكي از دو لينك زير استفاده كنيد :

دانلود از Hotfile:

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

دانلود از FileServe :

[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

DesertRose
Thursday 14 October 2010, 08:46 PM
با تشكر فراوان...

DesertRose
Thursday 14 October 2010, 09:34 PM
من هرچه سعي كردم دانلود نشد
سري كدهاي اول رو كه اصلا باز نكرد و فيلتر بود .. با فلش گيت هم دان نشد . سري كدهاي دوم باز شد ولي دانلود نشد ..

bestboy999
Thursday 14 October 2010, 09:47 PM
چون این ها لینک مستقیم نستند.

توی سری دوم لینکها وقتی باز کردید لینک رو اون پائین روی Slower Speed که با رنگ سبز مشخص شده کلیک کنید و کد امنیتی رو وارد کنید.

بعد از اون 35 ثانیه صبر کنید لینک دانلود اون بالا سمت راست میاد که نوشته Slower Download

DesertRose
Thursday 14 October 2010, 10:09 PM
تمام اين كارها را كرده بودم ولي باز هم طبق گفته شما انجام دادم ولي نشد . گفتم شايد عيب از سرعت دانلود من باشه ولي در سايت يك نرافزار دانلود كردم و انجام داد ... امكان داره از سايت مرجع باشه و فعلا ارتباط اونها قطع شده يا چيز ديگه اي ؟ خلاصه كه فعلا نشده..

mehrdadtk
Thursday 14 October 2010, 10:59 PM

دوست عزیز لینکهای بالا مستقیم هست.

کرک :

پسورد: [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

DesertRose
Thursday 14 October 2010, 11:26 PM
بسيار عالي و ممنون
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

DesertRose
Friday 15 October 2010, 06:29 PM
3 قسمت اول دان شد ولي از ديروز تا حالا كه سعي كردم قسمت 4 و 5 دان نميشه ؟!!!! جريان چيه؟:eek: