PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطور آیکون وبکم رو حذف یا پنهان کنم؟

AQUILA
Friday 17 December 2010, 05:19 PM
سلام دوستان چطور میشه آیکون اجرای وب کم و اسکنر و .. رو که در پنجره مای کامپیوتر ایجاد میشه رو بدون ریمو کردن برنامه اصلی حذف یا پنهان کرد؟

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

Robat
Friday 17 December 2010, 07:40 PM
من دقيقا اين كار رو نكردم اما از اونجايي كه ميشه اكثر آيتم هاي ويندوز را از دستود زير شخصي سازي كرد گفتم شايد بشه از اينجا انجامش داد .

دستور gpedit.msc را در run ويندوز اجرا كنيد و توي قسمت هايي كه نمايش داده ميشه بدنبال متني كه مربوط به آيتم مورد نظر است بگرديد و روي آن دوبار كليك كنيد ، از گزينه هاي قابل انتخاب disable رو انتخاب كنيد و سيستم را لوگ آف يا ريست كنيد .

AQUILA
Saturday 18 December 2010, 01:37 AM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

خیلی گشتم ولی چیزی که میخواستم تو این قسمت پیدا نکردم فکر کنم فقط تو رجیستری بشه کاریش کرد

AQUILA
Friday 24 December 2010, 01:45 PM
1- my computer رو ببندید
2- رجیستری رو باز کنید
3- به مسیر زیر برید
كد:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Explorer\MyComputer\NameSpace\DelegateF olders

4- در این قسمت یکسری کلید وجود داره که با } شروع میشه ، دنبال کلیدی با این نام باشید {E211B736-43FD-11D1-9EFB-0000F8757FCD} اگر چنین کلیدی نبود روی هر کدوم از کلید ها که کلیک کنید در پنل سمت راست یک value به نام (Default) وجود داره، یکی از آنها در قسمت data ش عبارت Scanners & Cameras وجود داره آن فولدر حاوي کلید رو از سمت چپ کلا پاک کنید
5- رجیستری رو ببندید و my computer رو باز کنید