PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالی در رابطه با ویندوز xp های آپدیت شده...

behzadchtp
Sunday 9 January 2011, 07:27 PM
میخواستم بدونم رو این ویندوز XP هایی که ادعا میشه مثلا تا ماه نوامبر 2010 کاملا آپدیت شده ست چطوری میتونم بفهمم چه آپدیت هایی روی این ویندوز نصب شده....
.
چون من از سایت وطن دانلود آخرین نسخه ویندوز XP رو دانلود کردم که تا نوامبر 2010 آپدیت شده بود....
تو خود توضیحات سایت هم نوشته : دارای تمامی آپدیت‌ها تا 24 نوامبر 2010
اما وقتی نصب کردم دیدم فقط دوتا آپدیت تو add or remove programs نشون داده میشه...بقیه اش مربوط به کامپوننت های net framework. روش نصبه و چند تا نرم افزار اضافی غیر ماکروسافتی.....
.
تو مسیر C:\WINDOWS\SoftwareDistribution\Download هم هیچ فایلی وجود نداشت.
میخواستم بدونم واقعا این ویندوز ها آپدیت شده هستن یا فقط حرف الکیه؟؟؟

داود
Wednesday 12 January 2011, 03:45 AM
سلام
وقتی گفته میشه ویندوز آپدیت شده، در اصل فایل ها جدید با قدیمی تعویض شدند.
یکی از بهترین راه های شناسایی، استفاده از خود automatic update ویندوز هستش.

چون توی کنترل پنل چیزی نشون داده نمیشه

behzadchtp
Sunday 16 January 2011, 05:10 PM
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

من یه نسخه از ویندوز رو که مربوط به نسخه جولای 2010 رو دانلود و نصبش کردم....
نسخه بدون دستکاری و بدون درایور و نرم افزار اضافه با حجم CD یک گیگابایت...اینم عکسش :

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

بعد از نصب بدون اینکه با اینترنت آپدیت شده باشه 85 تا آپدیت رو داره نشون میده که از قبل روی خود CD نصب شده....
حالا برم سوال شده که تو این نسخه جولای 2010 چطور داره 85 تا آپدیت نشون میده ولی این نسخه جدیدی که شما گذاشتین رو فقط 6 تا آپدیت رو تو add or remove programs داره نشون میده؟؟؟

داود
Wednesday 19 January 2011, 04:09 AM
سلام
خوب متوجه شدم. این به خاطر اینکه که کسی که اون دیسک رو درست کرده به مرور اون رو مثلا در یک سال آپدیت کرده و فایل ها رو integrate کرده. الته کار اشتباهی نیست اما خوب هم نیست.
توی این تاپیک بیشتر توضیح دادم
[فقط کاربران عضو می توانند محتویات این قسمت را مشاهده کنند، در صورتی که عضو هستید وارد شوید و در غیر این صورت ثبت نام کنید.]

پست پنجم این تاپیک