PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب ویندوز از فلش مموری

bogeybooy
Saturday 15 January 2011, 04:09 PM
سلام دوستان
خاستم نصب ویندوز از فلش مموری رو یاد بگیرم که برا اونکار رفتم تو اینترنت سرچ کنم که ببنیم چجوریاست
همه مطالب یکی بودند و نیاز به فسفر سوزی نداری یعنی باید یه برنامه دانلود کنی فلش رو باهاش فرمت کنی
بعد یه برنامه (Bart’s preinstalled Envornment Bootable Live Windows CD/DVD ) که باهاش سی دی ویندوز رو به پسوند iso تبدیل کنی بعد به فلش منتقل کنی بعد برو ویندوز نصب کن حالا یه چیزای دیگه هم داره که مهم نیستن
اما من یه سوال های واسم پیش اومده
1-فقط این برنامه میتونه اینکار بکنه یعنی به پسوند iso تبدیل کنه
یا برنامه های مثل (UltraISO) هم میتونن اینکار بکنن
یا اصلا برا نصب ویندوز از فلش مموری فقط به پسوند iso ویندوز نیاز داری دیگه فرق نمیکنه از چه برنامه ای تبدیل کرده باشی
2- فرق ویندوزی که از سی دی نصب بکنی با فلش مموری چیه ؟
3-اگه میشه که ممنونتون میشیم نصب ویندوز رو از فلش مموری رو کامل توضیح بدید ( ممنونتون میشم )

amshirazy
Saturday 18 August 2012, 09:17 AM
فایل ایزو را با هر برنامه ای که کارش با سی دی و اینجور چیزا باشه میشه ساخت مثل Alcohol 120% اما در مورد نصب ویندوز حتما از خود سی دی ویندوز یا امیجی که از آن گرفته شده استفاده کنید چون باید بوتیبل(bootable) باشد.iso یک نوع ایمیج استاندارد قابل خواندن توسط همه برنامه های ویرایش سی دی است.
ویندوز از هر منبعی اگر به درستی نصب بشه فرقی نداره.
در مورد سوال آخر هم سرچ کنید مطلب زیاده و مفصل.به این جا ها هم سر بزنید.توضیح دادند.:)